Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 3048
Reģ: 29.12.2022
Piekrītu arī visam, @mazaskudra tekstam, arī no sirds šovakar izteicies 😅👍
Jā,minēji,ka pati nav gatava vērt to pandoras lādi vaļā…manuprāt, viņa cenšas (neveiksmīgi,bet cenšas) gadu garumā no sevis uztaisīt maksimāli veiksmīgu sievieti,kurai viss veicas,kuru neveiksmes neapstādina, kura iet,iet un iet, nu iedomājas sevi par kris jenner variantu,kura tiešām ir super biznesa sieviete un viņa reāli tam mēģina pati ticēt, bet visdrīzāk saprot,ka viņa ir pilnīga nulle visā,bet nekad un ne par ko to neatzīs. Lai tur vai kas, viņa publiski turpinās rādīt visiem kā viņa kaut ko mistiski močī,ka iet bez bremzēm un ko tik vēl ne,kaut gan viss jau sen sen, jau pašā saknē aizgāja ne tajā virzienā. Tas ir tas cilvēks,kurš savu kļūdu,pie tam tik lielā mērogā, nekad neatzīs. Tas,ka didra atzīsies, ka jā, ir kļūdījusies vai slikti pret kādi izturējusies jums var tikai sapņos rādīties,pat tur diez vai🤣
10.05.2023 23:47 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Nu es te pierakstīju... :D visām te vakara pasaciņa gatava.
Bet tās ir manas domas. Ka Elīnai vēl ir iespēja kaut ko mēģināt labot. Jo, ja apkārtējie redzēs, ka viņa tiešām no sirds vēlas kļūt par labāku cilvēku, iznākums būs daudz labāks nekā, ja viņa šādi turpinās.
Lai sāk ar sevi. Savu un sava ķermeņa veselību. Arī attiecības ar vīru uzlabosies. Atnāks iedvesma jaunām bombīgām Buķika fotosesijām. Lai nopelna vārdu mamma.
Jo tagad viņa ir apsmiekls visam. Viņa dzen sevi kapā.
10.05.2023 23:06 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Tagad jau ir skaidri zināms, ka viņai ir kaut kāda veida mentālās problēmas. Nu tur jau vairs nav pat jautājumi vai šaubas. Vai tā ir depresija vai izdegšana vai vienkārši sakot skrūves trūkst, tas ir jautājums pie viņas izvēlēta speciālista. Kaut gan es kā sieviete, kura gadiem ir psiholoģiju mācījusies, jau redzu vismaz 4 patiesas mentālās saslimšanas. Un tās ir ''ielaistas'' lietas. Tad kad galva ir stūrgalvīga un dzīvo savā pasaulītē un nemaina neko savā dzīvē, bet gan izvēlās priecāties un skandināt savu idiotismu apkārt tādam daudzumam cilvēku, tad tādas lietas notiek.
Un jā man ir drusku žēl, tāpēc, ka es zinu, ka to var labot. Es zinu, ka tās lietas var visas mainīt, bet es arī zinu, ka tas prasa lielu darbu. Tas prasa darbu ar sevi. Un es zinu arī to, ka zemapziņā viņa apzinās VISU kas nav labi un viņa vienkārši nav gatava vērt to Pandoras lādi vaļā. Jo tad kad tad notiks būs traki. Viņai būs traki. Tad kad viņa ar skaidru galvu apskatīsies uz visām šīm lietām ko mēs šeit jau sen sakām, viņai paliks pretīgi par sevi. Un viņa zin, ka labāk ir dzīvot tagad delusion stadijā, kur viņa to visu vēl īsti neapzinās.
10.05.2023 22:56 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Tāpēc es saku, ka man šur tur ir žēl. Un es nenosodu tevi, ja saki, ka tev nav. Viņa ir pelnījusi arī to, ka cilvēki vairs nežēlo viņu. Jo es ticu tam, ka ir bijuši cilvēki, kas grib palīdzēt. Es ticu tam, ka mamma ir kaut ko teikusi, es ticu tam, ka arī Nauris nav bijis pilnīgs daunis un ir centies kaut ko teikt un darīt. Un ir zināms, ka viņi lasa šo forumu, nu tur ir jābūt idiotam, lai neredzētu, ka kaut kas nav labi ar tevi, ja ir piepļāpātas nu jau vairāk kā 3300 lapas. Un te nav pamatskolas līmeņa ''Didra kaka'' apsaukāšanās, te ir patiesas lietas ar visiem argumentiem un pamatotām lietām jau gadu garumā.
Man ir žēl no tās puses, ka sieviete - kurai ir tik milzīga auditorija, kurai ir iespējas meklēt palīdzību kaut vai privāti un viņai ir iespējas kļūt labākai, viņai ir līdzekļi, viņai ir iespējams arī atbalsts, viņa nav iesprostota - šī sieviete IZVĒLĀS to nedarīt. Un attiecīgi dzīvojot ar to ietekmē lielāku cilvēku pulku.
10.05.2023 22:56 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
gribuiemestkapeiku @ 10.05.2023 20:36
tad sākās meli,meli un atkal meli. Tad sāka dirst uz klientiem, tirgot saplēstas drēbes un neņemt atpakaļ. Nu tas tā, sīkumos,bet ilglaicīgā periodā tas salasās. Tad LGBT skandāls un tas tizlais attaisnošanās video,kas ne par gramu neuzlaboja situāciju,bet tikai cilvēkus uzkurināja vairāk ienīst viņu. Tad pa vidu visam atkal daudz daaaaaaudz melu un diršanu meitenēm,klientēm, potencionālajām klientēm. Tad atkal pāris meli. Vienā dienā tas viss pa lielam aizmirsās, jo didriņa stāvoklī. Likās uz mirkli viss piedots,jo tik forši. Noteikti būs laba mamma, jo punča fotosesijas taisa katru nedēļu gandrīz. (Tikai tagad mēs saprotam īsto iemeslu. Paštīksmināties :)) likās ļoti gaida mazulīti. Te tev nu bija un mūsu cerības ilga tieši tik ilgi,cik bebucis bija vēderā. Nepaiet ne 24h didra skrien uz mašīnu un atstāj mazuli,kuram pazīstami ir tikai mammas sirdspuksti un tomēr ar mammu jūtas drošībā. Atstāj,lai atietu un pasēdētu mašīnā. Tālāk jau jūs pašas visu 9 mēnešu garumā redzat,cik ļoti viņai rūp mazulis,ka 9 mēnešos uzvelk nepareizi pamperu un mazulis viņas klātbūtnē izturas pret viņu kā ne pret mammu ar kuru pavada lielāko dienas daļu. Atkārtošos,ka atkal seko melu sērija, jau 5 vismaz gadu garumā. Nu pasakiet,kā pret to cilvēku var izjust kaut mazāko žēlumu? Lai arī,kas ar to rozīni notiks,es nekad nepateikšu,ka man viņas žēl. Viņa to ir pelnījusi, viņa visu ir pelnījusi! Viņai viss nāk atpakaļ un tā tas arī būs. Viņa vienmēr paliks ar sliktu slavu,jo atpakaļ nesasmels,kas pa viņas netīro muti ir izgājis. Un izgājis ir daudz par daudz. Būtu viņa vismaz laba mamma savam dēliņam, varbūt nebūtu tik daudz negāciju, bet nu, kā ir tā ir, viņas pašas Dieviņš atdots atpakaļ,ko ir pelnījusi.

Man patiesībā nav daudz ko iebilst. Viss ko uzrakstīji ir taisnība.
Man arī pēc viņas uzvedības, kad viņa bija stāvoklī, likās, ka nav gaidītāka bērna Latvijā. Labi, viņas ēšanas ieradumi kamēr bija gaidībās ir cits temats, bet to visu malā noņemot, taisīja fotosesijas, priecājās, utt. Visa Latvija burtiski sagaidīja to mazuli ar viņiem. Didrihsonu pirmdzimtais. Skaisti.
Un tas tavs teksts par to kā viņa aizgāja pēc dzemdībām uz mašīnu pasēdēt un atstāja mazuli, kam pazīstami tikai mammas sirdspuksti... nu bļin. Iesita pat man sirsniņā.
No sākuma jau viss bija tīri tā neko. Fotosesijas taisīja Buķika kastēs, mēs te vēl iesmējām, ka varēja likt omnivas kastē un pakomātā iekšā. Bet pirmās nedēļas viņiem bija kā bērnam ar jaunu rotaļlietu - kaut kas jauns, jāsafočē, jāparāda. Bet kas ir tagad? Tagad ir maksimāli skumji. Tā rotaļlieta ir nomesta malā godīgi sakot.
Un tur jau tā lieta, ka ar Elīnu mēs zinam, ka var iet tikai trakāk un trakāk. Katru brīdi, ka liekās, ka vairs trakāk nevar būt, šeku reku viņa pierāda pretējo. Un tā ir ar visu - ar bildēm, ar ēšanu, ar melošanu, ar drēbēm, ar izskatu, ar matiem, ar paštonējošo, ar muldēšanu, ar visu visu visu. Kas būs tālāk?
Pirms diviem gadiem likās, ka tā meiča ir sviestā. Un tagad? Pirms diviem gadiem visi teica, ka izskatās un uzvedās drausmīgi. Un tagad mēs pašas skatamies uz tām viņas bildēm pirms diviem gadiem un domājam, ka viņa izskatās vēl diezgan labi. Uz ko tad viss ved? Man pilnīgi ir bail domāt, kas būs vēl pēc diviem gadiem.
Turpināšu tālāk. Pierakstīju baigi daudz....
10.05.2023 22:56 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Meitenearputniem @ 10.05.2023 22:18
Vēl kas iekrita acīs - sen nav bijusi neviena aizstāve,kas ar putām uz lūpām uzbruks tikai lai Didi un Nauris aizstāvētu... ? Nebūs tāpēc ,ka Nauris Dubaija atpūšas beidzot ar draugiem un nav laika jaunus profilus cept??

aaa jaaaa, tas psihopātiskais profils sen nav manīts 😅😅
Bet arī parastajām aizstāvēm, laikam, vairs baigi nav ko teikt
10.05.2023 22:20 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Vēl kas iekrita acīs - sen nav bijusi neviena aizstāve,kas ar putām uz lūpām uzbruks tikai lai Didi un Nauris aizstāvētu... 🤔 Nebūs tāpēc ,ka Nauris Dubaija atpūšas beidzot ar draugiem un nav laika jaunus profilus cept?😂
10.05.2023 22:18 |
 
Reitings 897
Reģ: 23.02.2023
Diina @ 10.05.2023 17:33
Liene Kivičiene iebāzusi story par to kā šokējās kādam mobingam iet cauri Elīna.??

Nu prooootams, tai tak jauna saboteksēta seja, nekādas ievērības nebūs par ar to, ka brīvdienās mīļotais vīrs Andris Kivičš ir pālī ar bērniem 😂
10.05.2023 22:05 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
mazaskudra @ 10.05.2023 08:57
Ir jauna Elīnas dīvainība, kas ir ļoti redzama šajā ceļojumā.
Saka, ka tik daudz viņiem jāredz, tik daudz jāpaspēj. Liek uz to uzsvaru. --> Pati nosēž dzīvoklī uz 70% no aktivitātēm nemaz neiet, nekur nepiedalās.
Saka, ka nekādas gulēšanas Dubaijā --> Guļ Dubaijā.
Sasodīti daudz rāda ēdienu. Atrāda veikalā. Sapērkās kaudzēm našķus. --> Pati neko no tā neēd, nokožās peles cienīgu gabaliņu un to pašu izskatās, ka nenorij. Samauc kaudzi ar sāli uz lazanjas un kādam tas viss būs jāapēd, un tā noteikti nebūs viņa.
Ieliek raudošu postu (vai storijus neatceros) ar to kā asaras birst par pazaudēto profilu, skaudīgie letiņi vainīgi --> pēc tam live saka, ka uztver šo visu ļoti mierīgi, nav ko stresot. Citi pilnīgi jautājot, kur viņa tik mierīga.
Un ja tā padomā viņai šis prikols ir visur dzīvē. No mutes nāk viens, pēc tam ir kaut kas cits.
Grib skaistus pieaudzētos matus --> nemazgā viņus nedēļām, nekopj un viņi izskatās drausmīgi.
Tas pats ar visām citām izskata lietām. Grib būt skaista. Paštonējošais, nagi, kosmētika --> ne par ko nerūpējas un tas galu beigās padara viņu drausmīgu.
Kas ir viņas problēma? Es nesaprotu šo.
par tām izklaidēm man ir doma,ka viņa vienkārši nemāk būt kkmapnija ar cilvēkiem kad runa nav par darbu ,viņi visi draugi,ka jau normāli cilvēki grib parunāt par ārpus darba tēmām,bet elinai nekas dižs nenotiek ,viņa vienkārši pati jutas tajā kompānija neērti un tāpēc aizbildinas ar darbu un mēģina visus izdzīt ārā tikai lai viņa var neko nedarit mājas .. jo būsim godīgi foceties var pa dažām stundām visu kolekciju un tad ātri apstrādāt un viss .tam nevajag 10 dienas ,ka produktīvi ieplano vai tam vispār nevajag pat dubaiju ,jo pārdod jau drēbes ,ne ķermeni .... Bet nu ok .. vienkārši man liekas ,ka viņa neļauj citiem neko nedarīt ,lai viņi neredzētu ,ka patiesībā viņa vienkārši neko pati nedara.nu sorry,ja viņa var atļauties 2 stundas pa veikalu vazaties nevis svinēt vīr dzimšanas dienu tad patiešām varēja palikt mājās pie bērna
10.05.2023 21:53 |
 
Reitings 3441
Reģ: 01.03.2022
Vai neviena drosmīgā nav pajautājusi Loretai, kas tie par dzērieniem? Vai Elīna atkal samelojās.
10.05.2023 21:40 |
 
Reitings 6002
Reģ: 17.03.2023
es domāju,ka kukaiņi arī no bailēm spiedza ieraugot Didrihsoni..
10.05.2023 21:38 |
 
10 gadi
Reitings 1532
Reģ: 29.01.2009
Lula @ 10.05.2023 21:28

Šis galīgi nav trakākais salīdzinājums, kas redzēts. :D
PS. es arī nemaz vairs neizskatos kā 2013. gadā :D

Vairāk stāsts par to, ka viņa neizskatās pēc 25 gadnieces un tā, ka tur starpā ir vismaz 20 gadi nevis 10.
Protams, neviens 15 gadnieks neizskatās pēc 10 gadiem tāpat, bet es draugam vienreiz pajautāju - cik viņai gadu? Viņš teica - kas tā par milfeni? 40?
10.05.2023 21:38 |
 
Reitings 270
Reģ: 13.01.2023
micīte @ 10.05.2023 18:59
Un arī par to nerūpēšanos par bērnu dēļ depresijas - es to neaizstāvu un nesaku, ka tas nozīmē, ka viņai nevajag sākt rūpēties par savu bērnu. Kad man tā bija es gāju terapijā un ar to strādāju un tāpat baroju mazo ar krūti, negulēju naktis utt, problēma bija manas bailes, bet bērns no tā necieta, tā bija mana cīņa, kas bērnu nedrīkstēja ietekmēt (manā skatījumā). Ir ļoti pretīgi, ka cilvēks sev ir pirmajā vietā VIENMĒR, arī, kad runa iet par bērnu. Ne pašai apzinaties, ka šis nav ok, ne apkārtējiem ap viņu neredzēt.
Un nav arī tā, ka kāda no mums kaut ko var viņai pateikt - viņai nav draugu, viņa nezina kā uzticēties līdzcilvēkam, jo pati vienmēr visus čakarē un attiecīgi nevar iedomāties, ka cilvēks varētu vienkārši gribēt palīdzēt.
Bet šobrīd tāda sajūta, ka mēs (vismaz daudzas no mums šeit) skatāmies uz šo visu un redzam, ka nav labi, ka jau ir par traku un tur vajag kādam palīdzēt, bet pašas neko darīt nevaram un turpinam skatīties un šausmināties - kā avāriju - skats ir drausmīgs, bet novērsties nevar. Vēl jo vairāk - to krahu mums met pakaļ un dokumentē pa minūtei.

Zini, ja viņa pati nebūtu iesmējusi par pēcdzemdību depresijam. Un skaļi teikusi "depresija? Kas tas tāds, nav laika nekam tadam" Iespējams man viņu būtu žel, bet tā ka viņa ņirgajas par cilvēkiem, kaut pati ēd no tā paša trauka. Tikai reāli stulbenis neredz, kas laikam šaja gadījumā ir visi viņas tuvinieki, ka tam cilvēkam ar steigu vajag psihiatra palīdzību, savādāk būs pavisam traki. Žel, ka svešiem cilvekiem bezmazvai vairāk rūp nekā viņas vīram un mātei!
10.05.2023 21:36 |
 
Reitings 6002
Reģ: 17.03.2023
Cik sevi necienošai un izmisušai jābūt, lai sevi tā izkropļotu...
10.05.2023 21:36 |
 
Reitings 6002
Reģ: 17.03.2023
Elīna nebeidz pārsteigt... ar stulbumu.
10.05.2023 21:35 |
 
Reitings 6002
Reģ: 17.03.2023
Atgādina Didrihsoni:
10.05.2023 21:29 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
mazaaduuda @ 10.05.2023 20:59
Par ko sevi cilvēks ir pataisījis nepilnu 10 gadu laikā.
https://failiem.lv/u/jtjrwvccq

Šis galīgi nav trakākais salīdzinājums, kas redzēts. :D
PS. es arī nemaz vairs neizskatos kā 2013. gadā :D
10.05.2023 21:28 |
 
Reitings 316
Reģ: 04.03.2020
Bet kopš Monta pazuda no taureņa, tā arī Elīnai sagāja uz īso pa fazēm🤔 Sākās tās melošanas, mahinācikas utt. Monta gan jau turēja viņu uz pareizās taciņas.. Tad sāka nākt tievākas modeles un tad jau pašai sagāja uz īso un sāka diētas..
10.05.2023 20:59 |
 
10 gadi
Reitings 1532
Reģ: 29.01.2009
Par ko sevi cilvēks ir pataisījis nepilnu 10 gadu laikā.
https://failiem.lv/u/jtjrwvccq
10.05.2023 20:59 |
 
Reitings 1222
Reģ: 14.03.2023
Elīna “mīlu tevi”
Nauris “oi..”
🙈🙈
10.05.2023 20:52 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits