Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 5470
Reģ: 27.02.2022
Kalponei uzdāvina augļus no augļu servisa, kafijas kapsulas, lupatu dāvanu karti un solāriju krēmu 🤣 visas lietas ar ko viņa sadarbojās. Būtu labāk 100€ pasniegusi.
24.02.2024 19:34 |
 
Reitings 1927
Reģ: 24.07.2023
CallMeAnnika @ 24.02.2024 17:13
No 60 eiro uz 45 eiro ar atlaidi un vēl -20% atlaide bombīgajam pasākumam.
Šādi biļetes cenas vilks par zemo cenu līdz pasākuma sākumam. Drīz bez maksas atdos.
Palikušas 124 standarta un 43 VIP.
tagad vēl pilnīgi lūdzās, nāciet ar bērniem😃tikai 4 bērni pieteikti.Nu pareizi, ja es gribēšu, es pati aiziešu ar savu bērniņu uz to vietiņu, kura patīk manam mazajam.Un tas noteikti nebūs didras bombiskais pasākums.Var redzēt, ka didrai bērni nepatīk, tad kādā jēgā viņa rīko to savu teātri ar bērniem, nav jau Jaunā gada eglītes pasākums🤣
24.02.2024 18:19 |
 
Patīk
Reitings 28321
Reģ: 12.10.2022
Hmmm1 @ 24.02.2024 17:34

Es gribētu tiešām redzēt vai Tu pati ar klepu un iesnām neej uz darbu! :D
Reāli ne visi var paņemt slimības lapu.
+ Jūs kā veikala klients nekad neesat gājuši slimi?
Cik manā laikā klienti klepodami, šķaudoši nav nākuši veikalā iekšā :D
Nu man jau nebija nāvējoša slimība :D
Tikai iesnas un klepus ko pat neviens nepamanīja.
Tā kā jūs visas te pareizās. 100% kad apslimušas pa lielajiem veikaliem skraidāt.
Un kad es pie kases strādāju Man bija jāizrāda klientiem, kuri klepodami un šķaudoši nāca iekšā?
Šeit nerunāju par nošķaudīšanos vai puņķiem, ieejot no aukstuma siltā telpā, bet par 38 grādu temperatūru, ko minēji.
24.02.2024 17:40 |
 
Reitings 745
Reģ: 30.07.2023
CallMeAnnika @ 24.02.2024 17:22
Atbildība pret darbu ir slimai sadzerties zāles un doties uz darbu? Tiešām? Kāda šeit ir atbildība pret savu un citu kolēģu veselību?

Es gribētu tiešām redzēt vai Tu pati ar klepu un iesnām neej uz darbu! :D
Reāli ne visi var paņemt slimības lapu.
+ Jūs kā veikala klients nekad neesat gājuši slimi?
Cik manā laikā klienti klepodami, šķaudoši nav nākuši veikalā iekšā :D
Nu man jau nebija nāvējoša slimība :D
Tikai iesnas un klepus ko pat neviens nepamanīja.
Tā kā jūs visas te pareizās. 100% kad apslimušas pa lielajiem veikaliem skraidāt.
Un kad es pie kases strādāju Man bija jāizrāda klientiem, kuri klepodami un šķaudoši nāca iekšā?
24.02.2024 17:34 |
 
Patīk
Reitings 28321
Reģ: 12.10.2022
Hmmm1 @ 24.02.2024 14:30
Nu Tu te nesaprati. Es tagad mierīgi varētu atļauties paņemt slimības lapu, jo ir lieli iekrājumi un man nebūtu jāuztraucas par neko.
Bet nu visus ārstus spēju apmeklēt pēc darba laika un ja es saslimstu, tad es sadzeros zāles un eju uz darbu.
No 18 gadiem līdz šim brīdim 25 gadi neesmu nevienu slimības lapu paņēmusi.
Ar šo gribēju pateikt, ka ne jau visi jaunieši ir neatbildīgi par savu darbu.
Es jau no 18 gadiem sapratu, ka ir jāstrādā, lai priekšniekiem nav nekādu pretenziju.
Ja darba dienā nejutos labi, tad tāpat gāju tikai tāpēc, ka nebija kas mani pat aizvieto, jo visas čīkstēja, ka kāda tur darbā saslimst un jāstrādā papildu diena!
Atbildība pret darbu ir slimai sadzerties zāles un doties uz darbu? Tiešām? Kāda šeit ir atbildība pret savu un citu kolēģu veselību?
24.02.2024 17:22 |
 
Patīk
Reitings 28321
Reģ: 12.10.2022
No 60 eiro uz 45 eiro ar atlaidi un vēl -20% atlaide bombīgajam pasākumam.
Šādi biļetes cenas vilks par zemo cenu līdz pasākuma sākumam. Drīz bez maksas atdos.
Palikušas 124 standarta un 43 VIP.
24.02.2024 17:13 |
 
Reitings 1968
Reģ: 03.08.2023
Anīle līne @ 24.02.2024 16:16

Tad ir jāvēršas Veselības inspekcijā, lai izvērtē ģ.ā. izsniegtās lapas pamatotību. Ja darba devēji vairāk vērstos pret nevajadzīgo slimības lapu izsniegšanu, tad ģ.ā. raustītos tādas lapas izsniegt. Savādāk tā ir nebeidzama cīņa ar labi iestrādātu sistēmu.

Piekrītu. Esam vērsušies vairākas reizes, ap 4 mēnešiem aizņem izskatīšana un pēc tam paziņo, ka viss bija ok. Veselības inspekcija var tikai pārbaudīt dokumentus. Ārsts kartiņā ieraksta, ka baigā temp utt, kurš pēc vairākiem mēnešiem varēs pārbaudīt - tur bija traka slimošana vai nekā nebija? Tukša papīru smērēšana
24.02.2024 16:53 |
 
Reitings 745
Reģ: 30.07.2023
2biletes @ 24.02.2024 15:54
Pārtikas tirdzniecība ir pēdējā jomā kur būtu jāiet slimam uz darbu. Tu varbūt palīdzi pāris kolēģēm bet radi riskus klientiem+ kolēģēm. Lai arī no savas pieredzes varu teikt, ka domu gājiens - esmu slims un iešu uz darbu ir lielai daļai pārtikas tirdzniecībā strādājošo.
Es tad nestrādāju pārtikas tirdzniecībā!
24.02.2024 16:22 |
 
10 gadi
Reitings 386
Reģ: 21.11.2009
Kas Tik Nebūs @ 24.02.2024 15:52

6 mēnešus nepārtraukti ir jāslimo gada laikā, lai varētu atbrīvot :) Tas ir praksē diezgan reti sastopams, kad kāds nepārtraukti tik ilgi slimo, tur tiešām nopietns pamats.
Bet tie, kas ar iesnām skriem pie ārsta, vienmēr saņem to lapu... Nav bijis tā, ka no rīta paziņo, ka apslima, bet pēc tam izrādītos, ka ārsta atteicās izsniegt lapu. Izsniedz vienmēr. Un tā ir vislielākā problēma.

Tad ir jāvēršas Veselības inspekcijā, lai izvērtē ģ.ā. izsniegtās lapas pamatotību. Ja darba devēji vairāk vērstos pret nevajadzīgo slimības lapu izsniegšanu, tad ģ.ā. raustītos tādas lapas izsniegt. Savādāk tā ir nebeidzama cīņa ar labi iestrādātu sistēmu.
24.02.2024 16:16 |
 
Reitings 1114
Reģ: 18.12.2022
Kas Tik Nebūs @ 24.02.2024 15:52

6 mēnešus nepārtraukti ir jāslimo gada laikā, lai varētu atbrīvot :) Tas ir praksē diezgan reti sastopams, kad kāds nepārtraukti tik ilgi slimo, tur tiešām nopietns pamats.
Bet tie, kas ar iesnām skriem pie ārsta, vienmēr saņem to lapu... Nav bijis tā, ka no rīta paziņo, ka apslima, bet pēc tam izrādītos, ka ārsta atteicās izsniegt lapu. Izsniedz vienmēr. Un tā ir vislielākā problēma.
6 mēneši gada laikā vai gads 3 gadu laikā. Un vēl eksistē tāda lieta kā neattaisnoti kavējumi. Pēc Elīnas vārdiem viņai bieži ir darbinieces, kas pazūd bez brīdinājuma - no šādiem darbiniekiem atbrīvoties ir 0 problēmu.
24.02.2024 16:02 |
 
Reitings 1114
Reģ: 18.12.2022
Hmmm1 @ 24.02.2024 14:30
Nu Tu te nesaprati. Es tagad mierīgi varētu atļauties paņemt slimības lapu, jo ir lieli iekrājumi un man nebūtu jāuztraucas par neko.
Bet nu visus ārstus spēju apmeklēt pēc darba laika un ja es saslimstu, tad es sadzeros zāles un eju uz darbu.
No 18 gadiem līdz šim brīdim 25 gadi neesmu nevienu slimības lapu paņēmusi.
Ar šo gribēju pateikt, ka ne jau visi jaunieši ir neatbildīgi par savu darbu.
Es jau no 18 gadiem sapratu, ka ir jāstrādā, lai priekšniekiem nav nekādu pretenziju.
Ja darba dienā nejutos labi, tad tāpat gāju tikai tāpēc, ka nebija kas mani pat aizvieto, jo visas čīkstēja, ka kāda tur darbā saslimst un jāstrādā papildu diena!
Respektīvi, tu necienīji ne sevi, ne kolēģus, ne klientus. Ilgtermiņa domāšana. Tā "sadzeros zāles un eju" politika nozīmē - pēc pāris gadiem imunitāte būs pakaļā, paaugstināti sirds un asinsvadu slimību riski, zarnu trakta, aizkuņģa dziedzera utt problēmas. Nerunājot par to, ka šāda rīcība ir pret jebkurām sanitārajām normām.
24.02.2024 15:59 |
 
10 gadi
Reitings 386
Reģ: 21.11.2009
magdalena333 @ 24.02.2024 15:45
Un es jau novēlu veiksmi tiem vecākiem, kuru bērns ies vienā dārziņā ar Džeisonu, šitie 100% sūtīs bērnu slimu līdz pēdējam.

Elīna reiz teica, ka Džeisonu sūtīs tikai privātajā dārziņā. Gan jau tur arī gribēs uzstādīt savus noteikumus. Ja vedīs slimu, tad citu bērnu vecākiem ieteiktu neklusēt. Mans bērns izslimoja plaušu karsoni, ārstējās slimnīcā, izveseļojās un aizvedu uz dārziņu. No grupiņas bērniem trīs klepo, četriem puņķi tek līdz zemei, vienam actiņas sarkanas un pūžņo. Audzīte atbildēja, ka neko nevar izdarīt - vecāki vedot tādus slimus un viss. Gāju pie vadītājas un ātri bērna grupā tika likvidēta tāda citu vecāku bezatbildīga attieksme. Ja ir slims aizsūtīts mājās, tad atpakaļ tikai ar ārsta zīmi. Elīnai nekas cits neatliks kā būs jāievēro dārziņa noteikumi, ne jāizdomā savi.
24.02.2024 15:58 |
 
Reitings 1968
Reģ: 03.08.2023
magdalena333 @ 24.02.2024 15:25
Kurš vispār tic Elīnai? Tas cik viņai bieži mainās darbinieki jau visu izsaka. Tas, ka viņa maksā aploksnē, nemaksā sociālās iemaksas, liek slimiem iet uz darbu, liek savām darbiniecēm pildīt kaut kādas savas iegribas, kas noteikti nav apspriest darba līgumā ( jautājums cik vispār ir redzējušas līgumu), kā piemēram tīrīt viņas ledusskapi, vākt sīko, iet iz bankomātu, un ticu ir vēl visādas stulbības, tad nebrīnos, ka tur darbinieki viņu vienkārši pasūta kādā jaukā dienā, kad viss pieriebjas.
Tas pats, kad priekšniece atnāk uz noliktavu ar rotinieku, guļ uz dīvāna un vaida (kas bija tik drausmīgi svarīgs, ko nevarēja izdarīt attālināti) ir vispār kronis visam, es, ja no viņas kaut ko saķertu, atnāktu pievemtu viņas kurpes, un pa virsu uzliktu atlūgumu. Viņa ir nožēlojama darba devēja, kas vispār neciena savus darbiniekus, tāpēc arī lielākā daļa darbiniekiem ir pie kājas viņas problēmas, kā viņai darbinieku. Ir liels jautājums, cik vispār viņas bijušo darbinieku varētu dot pozitīvas atsauksmes par to darbavietu?
Sorry, bet , ja Tavā uzņēmumā ir visu laiku problēmas ar darbiniekiem (jo sūdzas viņa visu laiku), tad kaut kas nav kārtībā vai nu ar uzņēmuma vidi, algām, vai priekšniecību.

Absolūti piekrītu. Jo darba devēja attieksme ir ļoti svarīga. Ja darba devējs ir godīgs un nāk pretī, tad parasti ar ar darbniekiem ir viss normāli. Gadās visādi, bet kopumā darbinieki redzēs, ka par viņiem rūpējas un pretī arī dos kaut-ko un atbildīgāk attieksies.
Es vēl atceros to gadījumu ar Didras manikīra meistari, kurai bija bēres... Varu iedomāties, kas ir jānoklausās Butterfly darbiniekam saslimstot. Jo slimot ar vīrusiem ir normāli un visi slimo. Vienīgais ja dabs patīk un labas attiecības, darbinieks centīsies ātrāk veseļoties un skries uz darbu, nevis specīali sēdēs maksimālo dienu skaitu.
Vispār ir interesanti, ko tieši viņa piedāvā darīt darbiniekam, kuram ir 38 un vīruss? Iet uz darbu, lai nākamajā dienā 38 ir arī visiem pārējiem?
24.02.2024 15:57 |
 
Reitings 1114
Reģ: 18.12.2022
Hmmm1 @ 24.02.2024 10:59
Es varu pateikt, ka strādāju tirdzniecībā no 18 gadiem un Nekad man nav bijusi slimības lapa.
Pat esmu izgājusi uz darbu ar 38 grādu temperatūru un ar smagu saaukstēšanos.
Man kaut kā likās, ka nu es tak spēšu nostrādāt. Tāpēc pēc šī visa mani paaugstināja, jo redzēja, ka es iznākšu uz darbu jebkurā laikā.
Zinu, ka nav pareizi slimam iet uz darbu, bet man ir kaut kāda vainas apziņa.
Bet nu ir ļoti daudz darbinieki, kuri ar vismazākajām iesnām nespēj ierasties darbā.
Tāpēc iesaku sazināties ar iepriekšējiem darba devējiem un uzjautāt par darbinieku, lai tu vismaz saprastu ko var sagaidīt.
Pārtikas tirdzniecība ir pēdējā jomā kur būtu jāiet slimam uz darbu. Tu varbūt palīdzi pāris kolēģēm bet radi riskus klientiem+ kolēģēm. Lai arī no savas pieredzes varu teikt, ka domu gājiens - esmu slims un iešu uz darbu ir lielai daļai pārtikas tirdzniecībā strādājošo.
24.02.2024 15:54 |
 
Reitings 1968
Reģ: 03.08.2023
Anīle līne @ 24.02.2024 14:45
Nav tie darbinieki tik neaizskarami - ja darbinieks gada laikā nav bijis konkrētu dienu skaitu, viņu var atbrīvot no darba. Tāpat ja ir aizdomas, ka slimības labu ģ.ā. ir izsniedzis nepamatoti, var vērsties institūcijās, kurās pārbaudīs konkrētā cilvēka biežo slimības lapu pamatotību.
Slimiem nav jāiet uz darbu. Tā reiz kolēģis lepni stāstīja, ka nācis uz darbu ar rota vīrusu, rezultātā cits kolēģis to vīrusu aiznesa uz māju savam zīdainim, kuram bija tik traki, ka nokļuva slimnīcā.
Didras vaidēšana par cilvēku, kas nav atnācis pēc 3dienu apmācībām gan ir smieklīga - tās ir tikai trīs dienas, ne trīs mēneši vai trīs gadi. Pārbaudes laikā vienu dienu iepriekš brīdinot darba attiecības var pārtraukt. Cilvēks saprata, ka tas nav viņa, veltīja tam tikai TRĪS dienas un viss. Neiznākt uz darbu viņa varēja arī pēdējā dienā pirms pārbaudes laika beigām.
Uzņēmumos, kuros ir adekvāta attieksme pret darbinieku, ir atbilstošs attalgojums un kāds bonuss, tādas milzīgas kadru rotācijas nemaz nenotiek. To vsjadzētu zināt arī "zinošajai" biznesmenei Elīnai.

6 mēnešus nepārtraukti ir jāslimo gada laikā, lai varētu atbrīvot :) Tas ir praksē diezgan reti sastopams, kad kāds nepārtraukti tik ilgi slimo, tur tiešām nopietns pamats.
Bet tie, kas ar iesnām skriem pie ārsta, vienmēr saņem to lapu... Nav bijis tā, ka no rīta paziņo, ka apslima, bet pēc tam izrādītos, ka ārsta atteicās izsniegt lapu. Izsniedz vienmēr. Un tā ir vislielākā problēma.
24.02.2024 15:52 |
 
Reitings 3141
Reģ: 08.09.2015
Un es jau novēlu veiksmi tiem vecākiem, kuru bērns ies vienā dārziņā ar Džeisonu, šitie 100% sūtīs bērnu slimu līdz pēdējam.
24.02.2024 15:45 |
 
Reitings 1968
Reģ: 03.08.2023
Ensha @ 24.02.2024 07:30
Runājot par darbiniekiem. Nu nav normālu darbinieku. No aptuveni 20 kandidatiem izradisies 1 tas normālais ? Mums nāk tadi, kas pie katra šķaudiena iet uz 2ned slimibas lapām. Atnāk pasež 2 nedeļas, tad atrodas nākamā kaite. Nu vienkārši sviests. Un maksā visu oficiali, ir veselibas apdrošināšana un citi bonusi. Un tieši tapec, ka viss ir pareizi un oficiali, tadus bezģelņikus tik viegli nemaz atlaist nevar.

Ļoti liels jautājums ārstiem, kuri izraksta darbnespējas lapas par visādiem sīkumiem. Ar saskaras darba devēji teju visās sfērās. Ja to kontrolētu, varbūt nemaz nevarētu paļauties, ka par ''šķaudienu''dos slimības lapu.
Cita lieta ir "zilās" vai B lapas, ko dod par bērniem. Un bērni tiešām slimo daudz un bieži, līdz kādiem 10 gadiem vismaz ;)) Jautājums, ko tad darīt darbiniekiem, kuriem ir bērni? Neviens tos darbā ņemt negrib, jo no rudens līdz pavasarim B lapas iet viena aiz otras.
24.02.2024 15:38 |
 
Reitings 3141
Reģ: 08.09.2015
Kurš vispār tic Elīnai? Tas cik viņai bieži mainās darbinieki jau visu izsaka. Tas, ka viņa maksā aploksnē, nemaksā sociālās iemaksas, liek slimiem iet uz darbu, liek savām darbiniecēm pildīt kaut kādas savas iegribas, kas noteikti nav apspriest darba līgumā ( jautājums cik vispār ir redzējušas līgumu), kā piemēram tīrīt viņas ledusskapi, vākt sīko, iet iz bankomātu, un ticu ir vēl visādas stulbības, tad nebrīnos, ka tur darbinieki viņu vienkārši pasūta kādā jaukā dienā, kad viss pieriebjas.
Tas pats, kad priekšniece atnāk uz noliktavu ar rotinieku, guļ uz dīvāna un vaida (kas bija tik drausmīgi svarīgs, ko nevarēja izdarīt attālināti) ir vispār kronis visam, es, ja no viņas kaut ko saķertu, atnāktu pievemtu viņas kurpes, un pa virsu uzliktu atlūgumu. Viņa ir nožēlojama darba devēja, kas vispār neciena savus darbiniekus, tāpēc arī lielākā daļa darbiniekiem ir pie kājas viņas problēmas, kā viņai darbinieku. Ir liels jautājums, cik vispār viņas bijušo darbinieku varētu dot pozitīvas atsauksmes par to darbavietu?
Sorry, bet , ja Tavā uzņēmumā ir visu laiku problēmas ar darbiniekiem (jo sūdzas viņa visu laiku), tad kaut kas nav kārtībā vai nu ar uzņēmuma vidi, algām, vai priekšniecību.
24.02.2024 15:25 |
 
10 gadi
Reitings 386
Reģ: 21.11.2009
Nav tie darbinieki tik neaizskarami - ja darbinieks gada laikā nav bijis konkrētu dienu skaitu, viņu var atbrīvot no darba. Tāpat ja ir aizdomas, ka slimības labu ģ.ā. ir izsniedzis nepamatoti, var vērsties institūcijās, kurās pārbaudīs konkrētā cilvēka biežo slimības lapu pamatotību.
Slimiem nav jāiet uz darbu. Tā reiz kolēģis lepni stāstīja, ka nācis uz darbu ar rota vīrusu, rezultātā cits kolēģis to vīrusu aiznesa uz māju savam zīdainim, kuram bija tik traki, ka nokļuva slimnīcā.
Didras vaidēšana par cilvēku, kas nav atnācis pēc 3dienu apmācībām gan ir smieklīga - tās ir tikai trīs dienas, ne trīs mēneši vai trīs gadi. Pārbaudes laikā vienu dienu iepriekš brīdinot darba attiecības var pārtraukt. Cilvēks saprata, ka tas nav viņa, veltīja tam tikai TRĪS dienas un viss. Neiznākt uz darbu viņa varēja arī pēdējā dienā pirms pārbaudes laika beigām.
Uzņēmumos, kuros ir adekvāta attieksme pret darbinieku, ir atbilstošs attalgojums un kāds bonuss, tādas milzīgas kadru rotācijas nemaz nenotiek. To vsjadzētu zināt arī "zinošajai" biznesmenei Elīnai.
24.02.2024 14:45 |
 
Reitings 745
Reģ: 30.07.2023
Everests @ 24.02.2024 14:32
tāpēc ir slimības lapas tu ģēnij. Riebjas kad slimi velkas apkārt, tikko smagi izslimoju vīrusus, jo kāds slims staigā apkārt. ?
Es 18, 19 gados slimoju.
Šobrīd imūnsistēma ir 100% labāka, bet nu tajā laikā man nebija iespējas pat paņemt slimības lapu.
Priekšniecība pateica, ka ar iesnām nenomiršu strādājot, bet nu šobrīd esmu uzņēmumā Vadītāja un man par laimi ir darbinieces, kuras ļoti reti slimo! :)
Katram jau ir savi uzskati par slimības lapām. Man tajā laikā bija svarīgāk strādāt un nopelnīt papildus naudu, jo bija atalgojums + %
Tie, kuri ir jau no 18 gadiem dzīvojuši vieni bez nekādas palīdzības no vecāku puses noteikti saprastu.
24.02.2024 14:38 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits