Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Patīk
Reitings 30252
Reģ: 12.10.2022
Dž dzimšanas dienas ballīte tika uzrīkota par godu, lai Elīna un modeles varētu sabildēt Taureņa lupatas ar bling-blingiem uz sejas. Nešaubos, ka arī Blackhouse pirms ballītes bildējās. Annemarija ir visur līdzi, jo montē video un pieskata Dž ik pa laikam, fotogrāfei viss jābildē, bet modeles ir tikai tur, kur vajag strādāt. Kāpēc tad neaicina uz Dž dzimšanas dienu veikala darbinieces?
Man patīk ideja kā tur bija viss uztaisīts. Kingu furgons priecēja viesus, bet neticu, ka #pašimaksājam. Zinot to, kādi viņi ir kapeikpi*ēji, tad šaubos, ka maksāja par to, jo tie nebūtu pāris simti eiro. Furgons, viss ēdiens, rēķinot, ka viens burgers tur maksā 8-9 eiro, izbraukums, darbinieki un jānopelna arī kaut kas. Bet vai tiešām Kingu atmaksājas to visu sponsorēt?
Jāpiebilst, ka ideja man patīk, ja tā būtu veidota pieaugušajam, kaut vai Elīnai nevis Dž. Uztaisīties par labu māti un sevi slavēt, ka visu velta Dž jubilejai, bet uztaisīt svētkus sev un bērnu nogrūst auklei ir nožēlojami.
13.07.2023 15:09 |
 
Reitings 1356
Reģ: 27.05.2023
Mēs jau kaut kad iepriekš šeit runājām, ka 1-gadnieku ballītes vairāk vecākiem un tuvajai ģimenei paredzētas nekā tam bērnam. Jo mazajam īsti intereses vēl nav nekādas un nav jau arī spēka ne lēkāt, ne skraidīt stundām. Lielāko laiku šādās ballītēs pats bērns ir aizmidzis.
Nav jau slikti, ka Didrihsoni gribēja īpašu šo dienu ar baloniem, dziesmām utt. Svētki jāsvin galu galā.
BET.
Paši izskatās nav ne vienu centu ielikuši, viss tīri sadarbībās. Tas ir skumji. Nav grēks izmantot, ja ir iespēja un kāds piedāvājas, bet tāda divkosība beigās vien sanāk. Paši meklē, kur tikai lētāk vai vispār par brīvu. Elīna storijos runājot par Džeisona dzimšanas dienu caur puķēm jau ilgi meklēja sadarbības. Lai tikai kāds piesakās un kaut ko iedod.
Un jā, Elīna sēž kā jubilāre visiem pa vidu, klausās dziesmiņas, šūpojas un smaida, un kur tad īstais jubilārs? Auklei klēpī maliņā. Kā vienmēr pierādās tas, ka šādi pasākumi ir Elīnas ego celšanai un smukām bildēm instagramā.
Tālāk jau visi sēž un svin vakara daļu, kas savā ziņā nav slikti, ja jau bariņš cilvēku savācies, kāpēc gan nē, lai jau iet baļļā un atpūšās, bet tie nepieskatītie bērni baseinā gan nav labi. Tur acīmredzot ir vienkārši bars ar cilvēkiem bez atbildības sajūtas un kur katrs domā tikai par sevi.
13.07.2023 14:35 |
 
Reitings 8519
Reģ: 05.07.2020
Es tā arī nesapratu, kas tieši tajā ballītē bija “wow,jūs neko tādu nebūsiet redzējuši” , mūzika, ēdiens,baseins? Koo🙈
13.07.2023 14:21 |
 
Reitings 3604
Reģ: 06.05.2014
Didrai tāda laba loģika - ja daudz cilvēku dažādās vecuma kategorijās, tad aukli var neslēpt. Ja iepriekš pat ceļojumā filmēts tā, ka pat viņas mugurpusi nevar redzēt vairāku metru attālumā, tad šeit viņa tikusi pat reel. Reel gan nelikšu, jo tomēr seja redzama. Bet, jā, pie slavēšanas dziesmām jau Didra pati varēja mazo ucināt, ja jau ir tik svarīgi, ka arī mazajam patīk.
13.07.2023 14:00 |
 
Reitings 611
Reģ: 12.01.2021
Parasti neko nekomentēju pat Didrihsoni bet šoreiz gan… liekas viņa lielākus svētkus uzrīko tajās dienās kad omniva par brīvu , kā šo Džeisona ballīti, kur ir baloni , kur bumbas, kur kādas atrakcijas, tas pats soft play ar šķēršļiem kur mazajiem rāpot. Kaut šūpolītes… pilnîgi nekā, un kas tā par mūziku pirmajā jubilejā, te nu varēja labāk kivis ar baby shark nākt , un liene skraidīt riņķī no pakšiem ar visu Miu padusē un teikt cik viss kolosāli. Izskatās tiešām ka viss no sadarbībām, ne centa paši nav tērējuši, ēdienu vispār nekomentēšu, pepsi bundžu vēl iedot Džeisonam palaizīt, viņa zin ka tās bundžas stāv noliktavās uz grīdas un iespējams ir žurku apčurātas? Var jau būt ka kingu ņem un steralizē viņas bet neticu kaut kā.
13.07.2023 13:54 |
 
Reitings 104
Reģ: 31.10.2022
magdalena333 @ 13.07.2023 12:30
Jā, noteikti, Elīna, mēs visi Tev noticējām, ka paši maksājāt par to ēdienu? Kings šefs pats pienāca pie viņiem , un pateica, ka viņi izbrauc ar ēdināšanu, aizbrauks pie viņiem, bet Tu lielā influencere mūs noreklamēsi, pati visu apmaksāsi un pat ģeneratoru atradīsi?

Viņa tak ir totāla mele. :D
13.07.2023 13:30 |
 
Reitings 3339
Reģ: 23.01.2022
Candycane @ 13.07.2023 12:03
Kingu tā kā pašiem nevajadzēja sevi nodrošināt ar ģeneratoru,ja taisās doties izbraukumos?

Nē. Parasti izbraukuma ēdinātājiem prasība ir elektrības pieslēguma vieta. Un pasākuma organizatori to nodrošina. Ja nav pieslēguma vieta, tad organizators sarūpē ģeneratoru. Tā nav ēdinātāju problēma.
13.07.2023 12:32 |
 
Reitings 3177
Reģ: 08.09.2015
Jā, noteikti, Elīna, mēs visi Tev noticējām, ka paši maksājāt par to ēdienu😀 Kings šefs pats pienāca pie viņiem , un pateica, ka viņi izbrauc ar ēdināšanu, aizbrauks pie viņiem, bet Tu lielā influencere mūs noreklamēsi, pati visu apmaksāsi un pat ģeneratoru atradīsi😀
13.07.2023 12:30 |
 
Reitings 260
Reģ: 18.10.2019
Kingu tā kā pašiem nevajadzēja sevi nodrošināt ar ģeneratoru,ja taisās doties izbraukumos?
13.07.2023 12:03 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
Bellini @ 13.07.2023 09:52
Kāpēc Džeisonam nevareja paņemt kadu kaut mini atrakciju, kur izklaidēties? Var nerakstīt, ka viengadniekiem nekas neinteresē, vienīgais kam nekas var neinteresēt ir vecāki, esmu bijusi ari ar mazākiem bērniem par 1 gadu spēļu istabā un viņiem tur viss interesē un patīk, tapēc ari te varēja paņemt kaut mini bumbu baseinu, burbuļmašīnu, nu jebko, nevis stūrīti nogrūst auklei bērnu kamer visa ģimene draudzīgi sēž pie galda un svin bērna dzimšanas dienu.
Noteikti Elīna tagad smagi močī izvēloties un fotošopē savas bildes, lai var salikt instagramā kādi Džeisonam izdevās svētki, ak laimīgais Džeisons, viņam tak par godu bija busiņš ar kebabiem, ko neviens nekad nebūtu domājis, kā gan Elīna ko tàdu iedomājās, wow

Pareizi. Viengadniekiem tās bumbu istabas ir tieši super. Burbulīši, baloniņi, lēkājošs zaķis vai lācis-un mazais pārlaimīgs. Ne jau pie galda klausīties dziedāšanu vakarā, kad jau čučēt jāiet. Gan jau sēdēja ar auklīti un auklīte mierināja, lai nečīkst un netraucē vecākiem.
13.07.2023 11:56 |
 
Reitings 145
Reģ: 14.12.2021
Nu paga, man ari berniem jau no 1 gada ballitem ir nemti piepusamie UN interese gan, bonusa ari cieminu mazajiem ir kaa izklaideties. Pieauguso ballites ir pieauguso ballites, bet bernu ballitem pasam galvenajam vajadzetu but tomer berniem. Protams, mazuli jau neatceresies tas savas pirmas ballites utt, bet nu nezinu, man kaa matei sirdi ir prieks redzet to sajusmu un prieku, ko izraisa visadas aktivitates un atrakcijas manos mazajos. Tapec varbut man ari Didrihsones ballite liekas tada tuksa. Bet nu vinai jau kaa jau visiem zinams ar tam mates jutam klibo, gads rinki, bet var redzet, ka saikne nekada nav izveidojusies.
13.07.2023 11:56 |
 
Patīk
Reitings 15847
Reģ: 12.07.2022
latvjubarbija @ 13.07.2023 10:10
Kas uzstājās? Bija tak, kā minimums, Kivičs ar slavas dziesmām?

Valdis Indrišonoks mauca "aleluja".
13.07.2023 11:43 |
 
Reitings 18
Reģ: 13.07.2023
Jau ilgāku laiku sekoju līdzi Elīnas gaitām IG un šodien atskatoties uz Džeisona dzimšanas dienu, beidzot neizturēja arī mani nervi! Saprotu, ka liktenis mums katram ir izrakstīts savàdāks un katram ir uzlikts panest tik daudz dzīves smagumus, cik viņš spēj! Es savu ilgi gaidīto puisēnu pazaudēju, pat neiepazinusi, neauklējusi un nemīļojusi! Un tad ir šī ittkā ģimene, kurai ir dots tik brīnišķīgs, veselīgs un smaidīgs dēls, bet izskatās, ka ne mamma, ne tētis to nespēj novērtēt! Ļoti sāp sirds, skatoties uz to vienaldzību pret savu bērnu un lielo mīlestību pret ārprātīgām lupatām!
13.07.2023 11:43 |
 
Reitings 788
Reģ: 16.01.2023
bouquettt @ 13.07.2023 10:52
Man arī šķiet dīvaini, kā viņiem pašiem netraucē, ka visur līdzi brauc aukle. Nu svešs cilvēks. Vai tiešām nekad negribas pabūt tikai ģimenes lokā? Bet nu viņiem jau mājās arī vienmēr pilns ar random cilvēkiem, privātums laikam nav tik svarīgs.

Viņiem abiem vienam ar otru ir garlaicīgi. Nav par ko runāt, nav kopīgas intereses. Tāpēc arī vienmēr ir pilna māja ar cilvēkiem, lai tikai nav jāpavada laiks vienam ar otru divatā
13.07.2023 11:42 |
 
10 gadi
Reitings 861
Reģ: 12.05.2010
bouquettt @ 13.07.2023 10:52
Man arī šķiet dīvaini, kā viņiem pašiem netraucē, ka visur līdzi brauc aukle. Nu svešs cilvēks. Vai tiešām nekad negribas pabūt tikai ģimenes lokā? Bet nu viņiem jau mājās arī vienmēr pilns ar random cilvēkiem, privātums laikam nav tik svarīgs.

Man liekas, ka divatā(vai trijatā, ar bērnu) viņi nemaz nezinātu, ko iesākt. Es nedomāju, Didrai ar Nauriku ir baigi par ko runāt, izņemot buķiku vai baigā interese kkur divatā kko darīt. Nu, tikai noliktavas apbraukāt aka ''stiprināt laulību''. Un Didrai aukle 100 punkti netraucē, jo ņemas ar bērnu, ko viņa pati negrib darīt.
Tāpēc arī ir visur vienmēr vēl kaut kādi cilvēki. Gan ikdienā, kad pat dzīvoklis pilns ar modelēm, gan izklaides kopā ar citiem cilvēkiem.
13.07.2023 11:41 |
 
Reitings 716
Reģ: 07.04.2022
bouquettt @ 13.07.2023 10:52
Man arī šķiet dīvaini, kā viņiem pašiem netraucē, ka visur līdzi brauc aukle. Nu svešs cilvēks. Vai tiešām nekad negribas pabūt tikai ģimenes lokā? Bet nu viņiem jau mājās arī vienmēr pilns ar random cilvēkiem, privātums laikam nav tik svarīgs.

šķiet, ka tā aukle ir līdz it visur, ka nu jau vairs nav nemaz tik svešs cilvēks ne pašiem vecākiem, ne mazajam.
13.07.2023 10:56 |
 
Reitings 847
Reģ: 02.02.2020
Man arī šķiet dīvaini, kā viņiem pašiem netraucē, ka visur līdzi brauc aukle. Nu svešs cilvēks. Vai tiešām nekad negribas pabūt tikai ģimenes lokā? Bet nu viņiem jau mājās arī vienmēr pilns ar random cilvēkiem, privātums laikam nav tik svarīgs.
13.07.2023 10:52 |
 
Reitings 1821
Reģ: 09.12.2021
Redzējāt, ka sīkais viens pats baseinā bija nepieskatīts?😵
13.07.2023 10:39 |
 
Reitings 3604
Reģ: 06.05.2014
Mātes instinktu laikam Omniva par brīvu nepiegādā 😁
13.07.2023 10:33 |
 
Reitings 2011
Reģ: 10.09.2021
Labāk lai Džeisons kopā ar aukli, tā labāk viņu pazīst un zina viņa vēlmes un ir emocionāla saikne.
Bet man atkal nav saprotams, vai sirds nesāp, kad Džeisons izrāda, ka labāk grib aukli utt, ka nemaz pie mammas negribas.
Man reāli būtu pārmetumi sev, ka mans bērns mani negrib.
13.07.2023 10:29 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits