Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 647
Reģ: 02.04.2023
Un piebildīšu vēl - kāpēc viņi, teiksim, neveido kādu akciju savā Latvijā, ar 100k+ sekotājiem viņi varētu tiešām veikt kaut ko patiesi skaistu un apjomīgu, palīdzot nelaimē nonākušām ģimenēm utt.
Un DIDRIHSONE pirms nedēļas teica, ka visu laiku ziedojot, bet par to nav jābļaustās rinķī - tie bija VIŅAS VĀRDI!!
27.11.2023 22:15 |
 
Reitings 7963
Reģ: 19.09.2023
Lesleey @ 27.11.2023 20:56

BĒRNS BIJA PIE FIZIOTERAPEITA UN JOPROJĀM IET!!!

Kaut kā neizskatās...
27.11.2023 22:14 |
 
Reitings 647
Reģ: 02.04.2023
Valdet @ 27.11.2023 22:05
Neesmu Didras puse, bet kapec jums liekas, ka labus darbus nedrikst publicet, kapec tas jadara klusiba?
Es ari nepubliceju, bet esmu introverts cilveks. Tachu neredzu kas tur slikts ieliktaja video publiska apskate? Piekrisana no bernu vecakiem bija,noskatoties video cilvekiem lika aizdomaties vai iedvesmoties. Video butiba pa lielam nav slikta.. bet te, neee, nedod dievs shadu video likt apskatei, whyyy?

Why? Jo tie ir viņi. Riebīgi, ar sevi apsēsti cilvēki, kas visus vienmēr nozākā, apsmej, nekas nekur nekad mav labi, meitenes pēc 55kg ir resnas, geji un lesbietes jādedzina uz sārta, Latvija ir sliktākā vieta pasaulē, jēzus ir viņu dzīvē viss, bet bībeli izmanto kā kafijas paliktni, savu bērnu viņi izmanto par aksesuāru, un tā tālāk un tā joprojām.
Kad vienu reizi pa gadsimtu paveic ko cēlu, tad izliek to VISUR un reposto komentārus, kur fanes sit kopā rociņas un priecājas par to, cik labi ir viņi.
Kur tieši viņi aicina citus darīt labo pēc viņu piemēra, vai izglītoti pamato, kāpēc to vajadzētu darīt?
Vai tad viņa nav influencere, kura varētu šo izmantot tiešām citādāk, nevis atkal lai izliktu visur, ka mēs ESAM DIDRIHSONI, mēs esam labākie, redz kā mēs daram.
Par to šoreiz ir runa, un , pieļauju, par to arī visi besās.
27.11.2023 22:12 |
 
Reitings 1978
Reģ: 10.09.2021
Neesmu Didras puse, bet kapec jums liekas, ka labus darbus nedrikst publicet, kapec tas jadara klusiba?
Es ari nepubliceju, bet esmu introverts cilveks. Tachu neredzu kas tur slikts ieliktaja video publiska apskate? Piekrisana no bernu vecakiem bija,noskatoties video cilvekiem lika aizdomaties vai iedvesmoties. Video butiba pa lielam nav slikta.. bet te, neee, nedod dievs shadu video likt apskatei, whyyy?
27.11.2023 22:05 |
 
Reitings 1914
Reģ: 24.07.2023
noidea @ 27.11.2023 21:38
Par ziedošanu pateikšu īsi, bet kā es to redzu vienmēr, kad kāds to bāž visur savos soc medijos - influenceris vai kāds ar 10 sekotājiem, domāju vienādi.
Ja tu darīsi labu darbu no sirds, tad tu nemontēsi storiju vai reelu pus dienas garumā, un neizliksi to visur.
Ok, daudzi teiks - bet tas ir labi, jo tas mudina pārējos ziedot. Nē - Elīna to neliek instagram, lai mudinātu citus, un mēs visi labi zinām, ka šim idiotu pārim nerūp pat viņu pašu bērns - kur nu vēl ēģiptiešu bērni.
Malači, ka izdarīja kaut ko vairāk par savas nokarājušās pakaļas fotogrāfēšanu visas dienas garumā, bet ja atkal jàvelk tava "filmēšanas komanda" ", lai parādītu kā viņi NU TIK ZIEDO, piedod - tas nav pa īstam un no sirds, bet tas ir lai māds uzceptu par tevi rakstu Latvijas dzeltenajos, vai lai vairāk veikalam skatījumi, un pārdotu vairāk savas humpalas.
Pirms kāds pajautās, ko ziedoju es - mēs ar vīru un bērniem sponsorējam gidu suņus (par katru 150€ gadā), gadā vismaz 8 brīvdienas strādājam zupas virtuvē, es ziedoju drēbes labdarības veikaliem, viens no mūsu bērniem ir adoptēts; un esam braukuši labdarības misijās uz Āfriku - ta kā, es ļoti labi zinu, kas ir labdarība un palīdzība, un tā darīšana nesavtīgi, un .. ne daudzi zina, ka mēs to darām, jo tàdas lietas NAV jābāž pa visiem soc medijiem savas astes celšanaiz
piekrītu katram jūsu vārdam, un paldies jums, visu cieņu,mūsu darba kolektīvs arī palīdz slimiem bērniņiem, esam bijuši veco cilvēku pansionātā, bet nekliedzam par to uz katra stūra.
27.11.2023 21:55 |
 
Reitings 346
Reģ: 05.09.2023
noidea @ 27.11.2023 21:38
Par ziedošanu pateikšu īsi, bet kā es to redzu vienmēr, kad kāds to bāž visur savos soc medijos - influenceris vai kāds ar 10 sekotājiem, domāju vienādi.
Ja tu darīsi labu darbu no sirds, tad tu nemontēsi storiju vai reelu pus dienas garumā, un neizliksi to visur.
Ok, daudzi teiks - bet tas ir labi, jo tas mudina pārējos ziedot. Nē - Elīna to neliek instagram, lai mudinātu citus, un mēs visi labi zinām, ka šim idiotu pārim nerūp pat viņu pašu bērns - kur nu vēl ēģiptiešu bērni.
Malači, ka izdarīja kaut ko vairāk par savas nokarājušās pakaļas fotogrāfēšanu visas dienas garumā, bet ja atkal jàvelk tava "filmēšanas komanda" ", lai parādītu kā viņi NU TIK ZIEDO, piedod - tas nav pa īstam un no sirds, bet tas ir lai māds uzceptu par tevi rakstu Latvijas dzeltenajos, vai lai vairāk veikalam skatījumi, un pārdotu vairāk savas humpalas.
Pirms kāds pajautās, ko ziedoju es - mēs ar vīru un bērniem sponsorējam gidu suņus (par katru 150€ gadā), gadā vismaz 8 brīvdienas strādājam zupas virtuvē, es ziedoju drēbes labdarības veikaliem, viens no mūsu bērniem ir adoptēts; un esam braukuši labdarības misijās uz Āfriku - ta kā, es ļoti labi zinu, kas ir labdarība un palīdzība, un tā darīšana nesavtīgi, un .. ne daudzi zina, ka mēs to darām, jo tàdas lietas NAV jābāž pa visiem soc medijiem savas astes celšanaiz
perfekti pateikts un visu cieņu!
27.11.2023 21:47 |
 
Reitings 453
Reģ: 29.05.2023
Didrihsonei pašainuz restūzi līdz savs trauciņš ar dārzeņiem.😀😀😀😅
27.11.2023 21:41 |
 
10 gadi
Reitings 2605
Reģ: 29.01.2009
Roze sarkanā @ 27.11.2023 21:22
Redzējāt, jau reklāma DPD piegāde bez maksas.Tik neglīti, DPD un Omniva ir konkurenti, vienā dienā reklamē vienus
Un tūlīt otrus. Parasti normāli influenceri tā nedara.Didra tak Omnivu sūtīja uz Omnivas rēķina.Ceru, Omniva to pamanīs, un nedos viņiem vairs sūtīšanu par brīvu.Tas pats bija ar saldējumu Druva, jau nākošā dienā reklamēja citu saldējuma firmu ar vārdiem, nekad tik garšīgu nebiju ēdusi. Viņai nav ne kauna ne goda.Es tai Ēģiptes labdarībai neticu, zinot Elinas skopumu, viņas attieksmi pret savu dēlu un pret citiem, nu neticu.Aktrise. Kad mēs braucām ekskursijā, mums gids pateica, ka var paņemt bērniem konfektes., vai tad tā gide latviete to nezināja? Tas cardigāns didrai, smieklīgi, Elīn, tā ir ziemas vai vasaras prece?

Ir vēl labāk, šodien arī DPD pakomāta ekrānos Didra grozījās.
27.11.2023 21:38 |
 
Reitings 647
Reģ: 02.04.2023
Par ziedošanu pateikšu īsi, bet kā es to redzu vienmēr, kad kāds to bāž visur savos soc medijos - influenceris vai kāds ar 10 sekotājiem, domāju vienādi.
Ja tu darīsi labu darbu no sirds, tad tu nemontēsi storiju vai reelu pus dienas garumā, un neizliksi to visur.
Ok, daudzi teiks - bet tas ir labi, jo tas mudina pārējos ziedot. Nē - Elīna to neliek instagram, lai mudinātu citus, un mēs visi labi zinām, ka šim idiotu pārim nerūp pat viņu pašu bērns - kur nu vēl ēģiptiešu bērni.
Malači, ka izdarīja kaut ko vairāk par savas nokarājušās pakaļas fotogrāfēšanu visas dienas garumā, bet ja atkal jàvelk tava "filmēšanas komanda" ", lai parādītu kā viņi NU TIK ZIEDO, piedod - tas nav pa īstam un no sirds, bet tas ir lai māds uzceptu par tevi rakstu Latvijas dzeltenajos, vai lai vairāk veikalam skatījumi, un pārdotu vairāk savas humpalas.
Pirms kāds pajautās, ko ziedoju es - mēs ar vīru un bērniem sponsorējam gidu suņus (par katru 150€ gadā), gadā vismaz 8 brīvdienas strādājam zupas virtuvē, es ziedoju drēbes labdarības veikaliem, viens no mūsu bērniem ir adoptēts; un esam braukuši labdarības misijās uz Āfriku - ta kā, es ļoti labi zinu, kas ir labdarība un palīdzība, un tā darīšana nesavtīgi, un .. ne daudzi zina, ka mēs to darām, jo tàdas lietas NAV jābāž pa visiem soc medijiem savas astes celšanaiz
27.11.2023 21:38 |
 
Patīk
Reitings 28264
Reģ: 12.10.2022
magdalena333 @ 27.11.2023 19:33
Lai mēs noticētu nevajadzēja piespamot telegram, storijus, live un rīlu cept augšā. Izrādīšanās un nekas vairāk. Viens, divi storiji būtu gana, lai noticētu ? Laikam pēdējā laikā par daudz bija apšaubīta Elīnas kristietība?
Starp citu, tur tajos ciematos bērni izskatījās vēl labāk apģērbti kā daudzviet Latvijā, kur tūlīt būs -10 un ģimenes nevar atļauties nopirkt ziemas zābakus, tā pat kā izskatās, ka tur bērni saņem lielāku uzmanību no vecākiem kā tas ir Latvijā, pat dažā labā turīgā ģimenē.
Man tik liekas super dīvaini, ka Elīna tā šausminās par tiem apstākļiem tur, it kā tādi lieli ziedotāji (pēc pašu teiktā), bet nezin, ka Latvijā pa pilno ģimeņu, kam nav ko ēst, kas salst ziemā, jo nespēj samaksāt rēķinus vai nopirkt malku, daudz nelabvēlīgas ģimenes, kur vispār neviens nerūpējas par bērniem, kas badā dzīvo, netīrībā. Tas tik pierāda kādā burbulī šie dzīvo, un pat ikdienā neredz neko tālāk par savu tauriņu! Pat aizbraucot uz Dobeli sociālie viņiem var norādīt uz dučiem ģimeņu kurām vajadzīga palīdzība, kuras dzīvo vēl lielākos antisanitāros apstākļos kā tā ciema ģimenes!
Kur tad Naura teiktais - Latvijā viss ir slikti, algas mazas, nodokļi lieli, ģimenēm iet grūti, nav par ko samaksāt rēķinus. Varbūt jāsāk ar vietējiem? Ja nemaksā un izvairās no nodokļiem Latvijā, tad to naudu var noziedot Latvijā tiem, kam tas ir vajadzīgs.
Neatbalstu Didrihsonu PR gājienus, bet šis ir labāks nekā nekas.
27.11.2023 21:25 |
 
Reitings 1914
Reģ: 24.07.2023
Redzējāt, jau reklāma DPD piegāde bez maksas.Tik neglīti, DPD un Omniva ir konkurenti, vienā dienā reklamē vienus
Un tūlīt otrus. Parasti normāli influenceri tā nedara.Didra tak Omnivu sūtīja uz Omnivas rēķina.Ceru, Omniva to pamanīs, un nedos viņiem vairs sūtīšanu par brīvu.Tas pats bija ar saldējumu Druva, jau nākošā dienā reklamēja citu saldējuma firmu ar vārdiem, nekad tik garšīgu nebiju ēdusi. Viņai nav ne kauna ne goda.Es tai Ēģiptes labdarībai neticu, zinot Elinas skopumu, viņas attieksmi pret savu dēlu un pret citiem, nu neticu.Aktrise. Kad mēs braucām ekskursijā, mums gids pateica, ka var paņemt bērniem konfektes., vai tad tā gide latviete to nezināja? Tas cardigāns didrai, smieklīgi, Elīn, tā ir ziemas vai vasaras prece?
27.11.2023 21:22 |
 
Reitings 764
Reģ: 11.02.2023
Yololo @ 27.11.2023 20:12
Viņai savs bērns nerūp, pie fizio nevar aizvest, mantiņas nevar paņemt ceļojumā līdzi, uz bērnu laukumiņu savu bērnu nevar aizvest, a te pēkšņi viņai Āfrikas bērni rūp? Nu tak atveriet acis, tas viss IG kontentam. Tik tiešām, pāris storijos atrādīt, bet te visu dienu ap to ņemas, montē video, taisa rīlus, pozē kamerai, live taisa, nu come on. Viss viņai priekš IG un statistikas, tāpat kā pašas bērns. Tādus liekuļus kā Didrihsonu pāri vēl pameklēt.

BĒRNS BIJA PIE FIZIOTERAPEITA UN JOPROJĀM IET!!!
27.11.2023 20:56 |
 
Reitings 27216
Reģ: 11.02.2015
No visiem didriķu "čerez žopu" gājieniem šī ziedošana vismaz ir ar kādu + zīmi.
Būsim pozitīvas 👌
/Tas darīts tikai, lai pazīmētos. Uzmanības celšana savam profilam. Mepārdomāts ziedojuma saturs. Pat neiedomājas par citiem, kuriem tas vairāk vajadzīgs.. jā, gan jau, bet nu viens no retajiem kaut cik atbalstāmajiem virzieniem, kurā mēģina iet - nenoliedzami 😉/
27.11.2023 20:55 |
 
Reitings 1210
Reģ: 03.04.2022
Neesmu fane, bet personīgi, man liekas forši, ka Didrihsoni izdarīja kaut ko labdarībai un liekas nevietā ķidāt - šo pirka vai to pirka, šo aizveda to neaizveda utt. Te pārmeta par čipsiem - esmu uzaugusi nabadzībā un kā bērnam čipsi ir našķis ko bērnībā neredzēju vispār, ja vienīgi pie draugiem ciemos, jo mums nekad nebija naudas. Būtu priecājusies, ja man kāds čipsus būtu arī atvedis klāt visam citam.
Vai vajadzėja tik daudz filmēt? Grūti pateikt, jo no vienas puses saka, kad nodarbojies ar labdarību, tad neplāties, bet no otras - varu saderēt daudzi pirms tam nezināja, ka tāda ideja arì var būt - braucot ceļojumā izdarīt kaut ko patīkamu un domāju, ka tas kādam iedeva ideju.
Vai varētu labāk? Jā. Vai varētu labāk LV cilvēkus atbalstīt? Protams, jā. Tomēr man tāpat liekas forši un vismaz kaut kas pozitīvs viņas profilā, kas negriežas tikai ap "es, es, es".
Redzu, ka tomēr ir daļa komentētāju, kam Elīna vnk riebjas un viss un līdz ar to ienīst visu, ko viņi dara, vienalga kas tas ir. Man jau šķiet, ka ir jācenšas būt objektīvam - man miljons lietas nepatīk, bet domāju, ir vērts mēğināt ievērot arī pozitīvo.
27.11.2023 20:49 |
 
Reitings 94
Reģ: 01.06.2022
ĢigiVigi @ 27.11.2023 20:34
piekrītu. Arī man daudzas Elīnas izdarības šķiet aplamas , bet šis biia jauki. Un ja kāds cits influenceris būtu ko Šādu izdarījis tad visi slavētu.! Bet viss viss ko Elīna dara ir aplams. Par video ka to visu attēloja - man patika . Esmu priecīga ka attēloja , kaut ar acs kaktiņu varēja ielūkoties viņu saimē. Šoreiz viņi izdarija labu lietu .
.
27.11.2023 20:38 |
 
Patīk
Reitings 28264
Reģ: 12.10.2022
noidea @ 27.11.2023 16:28
Iedomājos situāciju - ģimene ar 3 bērniem vēlas aizbraukt vienu reizi jaukā ceļojumā, ilgi krāj naudu. Visi aizbrauc, paņēmuši labu viesnīcu, tiešām grib izbaudīt šo reto ceļojumu, ko atļāvušies - un te pēkšņi - divu nedēļu garumā, viņiem visu laiku fonā ir debīlā Elīna, viņas neglītais vīrs, nabaga mazais puisītis, kuru vāc aukle, un kaut kādas mazgadīgas muļķes, kas VISUR seko tam transvestītam ar kameru no pakaļas. Reāli visu laiku bļaustās, kaut kādā latviešu/ krievu valodā, visu laiku filmē, uzvedās kā pēdējie lohatroni. Es nezinu, ko es būru darījusi, ja es aizietu uz airobiku, un tur fonā lēkātu Pelikāns (aka Nauris) ar Annemariju, kas filmē ar 7 telefoniem un zipspuldzēm, un vēl Didra bļaustītos. Es goda vārds panàkutu, ka tos pajolus izmet no tās nodarbības. Tad jau piedzērušies krievu tūristi ir patīkamāki, nekā šis čigānu tabors.
Un vispā, tas bērniņs ir izgājis no tās viņu villas?
FUJ, es viņiem atsekoju,tas reāli vairs nav skatāms, viņi uzvedas visur un vienmēr kā pēdējie neandertālieši, ja viņiem tas liekas kruta un OK latvijā, kur visi viņu fani ir zem 15 gadiem,vai ar IQ zemāku par zāli, tad ārzemēs viņi ir nekas, tikai apsmiekls sev un latviešu tautai ???
Pluss tāds, ka ja viņiem nepajautās no kuras valsts ir, visi domās, ka no Krievijas. :D
Annemarija arvien vairāk skrienot ikdienā pakaļ Elīnai, sāk viņai līdzināties, atdarināt pozas bildēs, atbildēt augstprātīgi, ģērbties dīvaini, bet kā fotogrāfe Jūlija spēj šo ceļojošo cirku izturēt? Viņa ir skaista, rūpējas par sevi, sporto, ēd, šķiet ļoti jauks cilvēks. Ja Didrihsoni maksātu ļoti labi, tad saprastu, bet kāda iespēja? + ka ceļojumi par brīvu, tas ir ja nav pašai jāmaksā daļa.
27.11.2023 20:34 |
 
Reitings 94
Reģ: 01.06.2022
Knita @ 27.11.2023 19:37

Mjā. Bērniem, kuriem trūkst ēdiens, aizved čipsus. Medaļa!
.
27.11.2023 20:34 |
 
Reitings 1138
Reģ: 25.01.2023
Knita @ 27.11.2023 19:37

Mjā. Bērniem, kuriem trūkst ēdiens, aizved čipsus. Medaļa!
aizmirsi pieminet ellu,rīsus,makaronus,un vel šo to ko ieteica gids vietejais. Pie jebkuras partikas pievienu arī bērniem kautko garšigu.tas ir loģiski.
27.11.2023 20:32 |
 
Reitings 346
Reģ: 05.09.2023
Viņai savs bērns nerūp, pie fizio nevar aizvest, mantiņas nevar paņemt ceļojumā līdzi, uz bērnu laukumiņu savu bērnu nevar aizvest, a te pēkšņi viņai Āfrikas bērni rūp? Nu tak atveriet acis, tas viss IG kontentam. Tik tiešām, pāris storijos atrādīt, bet te visu dienu ap to ņemas, montē video, taisa rīlus, pozē kamerai, live taisa, nu come on. Viss viņai priekš IG un statistikas, tāpat kā pašas bērns. Tādus liekuļus kā Didrihsonu pāri vēl pameklēt.
27.11.2023 20:12 |
 
10 gadi
Reitings 1532
Reģ: 29.01.2009
Tagad vēl tikai viņiem ieraudzīt darba apstākļus tiem cilvēkiem, kas šuj un krāso Buķika apģērbu toksiskos, antisanitāros apstākļos, un tad varbūt beidzot cilvēki no Didrihsoniem sanāks.

Vārds vietā.
27.11.2023 19:54 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!