Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Patīk
Reitings 30147
Reģ: 12.10.2022
Roberts Spura @ 20.12.2023 20:04
Tā didra ir bezsmadzeņu radījums, savam bērnam rāda to kā suni likt cepeškrāsnī...tak bērns var to atkārtot pats. Nu kā var būt tik debīla un mācīt lietas, ko kategoriski nedrīkstētu mācīt.
Man viena pazīstama sieviete pajokoja sava bērna priekšā tikai ar kaķi, tak kamēr šī otrā istabā, mazais to visu atkārtoja, gandrīz kaķi izcepa.
Annemarija arī ir de*īla, ja atļauj tā rīkoties ar savu suni.
20.12.2023 20:15 |
 
Reitings 3248
Reģ: 24.03.2023
Tā didra ir bezsmadzeņu radījums, savam bērnam rāda to kā suni likt cepeškrāsnī...tak bērns var to atkārtot pats. Nu kā var būt tik debīla un mācīt lietas, ko kategoriski nedrīkstētu mācīt.
Man viena pazīstama sieviete pajokoja sava bērna priekšā tikai ar kaķi, tak kamēr šī otrā istabā, mazais to visu atkārtoja, gandrīz kaķi izcepa.
20.12.2023 20:04 |
 
Patīk
Reitings 30147
Reģ: 12.10.2022
L.. @ 19.12.2023 17:01

Kad pēdējo reizi pazuda viņiem IG konts, Didra teica, ka tas varētu būt nosaukuma dēļ. Butterfly ir vadošais galda tenisa piederumu un sporta apģērbu ražotājs. Jau kādus 50+ gadus pastāv šis brends. Un IG uzskata, ka mūsu baķiks ir atdarinātājs kaut kam. Iespējams, ka šim brendam. Bet varu kļūdīties. Lai gan nosaukuma maiņai nebūtu jāizklausās tik dramatiski, kā Didra pasniedz. Bet šai jau visu patīk dramatizēt, lai tik statistika augtu. Ej nu sazin, kas tur atkal viņiem noticis. Tikpat labi joprojām par to FB reklāmas naudu cīnās.
Bet Butterfly ir jau 5 gadus vismaz. Kāda problēma ir nomainīt IG lapas nosaukumu?
20.12.2023 19:50 |
 
Reitings 6975
Reģ: 13.04.2022
Tas mirklis, kad kvalitatīvākais apģērba gabals didrenes un naurixa skapjos ir darbinieču dāvināts džemperis.
20.12.2023 19:10 |
 
Reitings 8535
Reģ: 19.09.2023
Fui. Pēc suņa, zābakiem un zobu birstes cepeškrāsnī ielikt cepures ar plandošām birkām..
20.12.2023 18:41 |
 
Reitings 669
Reģ: 15.08.2023
Jā, liekam sunīti cepeškrāsnī, liekam Džeisonu cepeškrāsnī, jā liekam drēbes cepeškrāsnī.. visu to darām bērna klātbūtnē un tad brīnāmies, ka notiek nelaimes..
Bērns līdz 3 gadu vecumam ir kā staigājoša videokamera, kura nefiltrē kas ir labi, kas slikti.. ja jau vecāki tā dara, tad jau drīkst. 🤦🏻‍♀️ Cik tur tālu līdz nelaimei, ja Džeisons kamēr gada māte sēdēs instagramā un tīksmināsies par sevi, saliks savas mantiņas krāsnī un kaut netīšām saspiedīs pogas..
P.S. jā, zinu, ka šis rīls ir kopija, kas klīst pa internetu, bet tur neviens to nedara bērna klātbūtnē.
20.12.2023 18:03 |
 
Reitings 137
Reģ: 20.10.2023
es piem atceros ka viņai piesekojy bet KĀPĒC es neatceros un pietam es ilgi sekoju vairāk ka 1 gadu un 6 mēnešus, skatījos story, bet interesantākais bija tas ka man NEKAD neienāca doma ka varētu kko nopirkt no E.
20.12.2023 17:37 |
 
Reitings 223
Reģ: 03.01.2023
Everests @ 20.12.2023 12:59
es jebal, es nesaku ka viņa pašlaik IR operators, bet saku, ja viņai interesē filmēt, pēc tam montēt, tad lai IET mācīties par operatoru. ?‍♀️?‍♀️?‍♀️?‍♀️?

Pirmkart.. Citēju “ būtu labāk uz kādu televīziju tēmējusi par operatoru” un tikai pēc tam aiz komata ir rakstīts iestājusies augstskolā.. tātad to var saprast arī ka divas atsevišķas domas, un tad varbūt vajag skaidri noformulēt savu domu pirms pārmest kādam par veselo saprātu vai stulbiem komentāriem! 😀🤦🏼‍♀️
Otrkārt… kur es rakstīju ka esiet rakstījusi, ka viņa jau ir operators? Kaut ka neredzu!😄🤦🏼‍♀️ Rakstīju kam tad ir vajadzīgs operators kurš ar iPhone no pakaļas vien māk skraidīt? 🤦🏼‍♀️😀
Treškārt, ja būtu rakstīts lai iet mācīties par operatoru tad nebūtu arī tāda atbilde pretī! Uz doto brīdi atbildot uz augstāk minēto citēto komentāru var tiešām tik analizēt, ka šobrīd nekāds operators no viņas vnk nevar sanākt, jo vienīgais ko prot ir skraidīt pakaļ ar iPhone. Bet ja vēlas veidot saturu un reklāmas uzņēmumiem un darobties mārketinga sfērā, tad tā niša viņai būtu piemērota. 💁🏼‍♀️
Ceturtkārt… reizēm vnk jāizlasa kārtīgi pirms rakstīt kaut kādas frāzes par veselo sapratu utml. 💁🏼‍♀️😀
20.12.2023 16:42 |
 
Reitings 864
Reģ: 03.01.2013
queen2820 @ 20.12.2023 15:58

Viņa jau maksimāli izvairās no tādām intervijām, kautkur toreiz viņa pēdējā brīdī arī atteica , vai tik tas nebija uz Kiviča interviju . Biju gaidījusi, ka Džilindžers viņu vairāk iztaujās , bet viņš kautkā viņai piespēlēja , arī neuzdeva baigi neko tādu.

Džilis vnk saprata,ka nav vērts un pielāgojās Didras līmenim 😅
20.12.2023 16:31 |
 
Reitings 332
Reģ: 29.04.2021
Pupuķis @ 20.12.2023 13:39

Jā, baigi gribētos, lai kāds viņus intervijā tiešām pamoka. Savos live viņi vienkārši neatbild uz nepatīkamiem jautājumiem vai arī kaut ko nobubina par un apkārt. Bet, ja būtu tāds labs žurnālists, kurš, novirzoties no tēmas, atved atpakaļ uz uzdoto jautājumu, būtu šiem ko pasvīst ?

Viņa jau maksimāli izvairās no tādām intervijām, kautkur toreiz viņa pēdējā brīdī arī atteica , vai tik tas nebija uz Kiviča interviju . Biju gaidījusi, ka Džilindžers viņu vairāk iztaujās , bet viņš kautkā viņai piespēlēja , arī neuzdeva baigi neko tādu.
20.12.2023 15:58 |
 
Reitings 4799
Reģ: 27.08.2023
SSvetiņš @ 20.12.2023 13:11
Es brīžiem skatos uz to Didriķu ģimeni un nesaprotu, kas nogāja greizi? Viņi šobrīd uzvedas kā lielāki bērni nekā kad viņi vispār šo visu sāka. Tik daudz meli un par tādiem sīkumiem, tas jau ir patoloģiski.
Es atceros , kad sāku sekot viņai IG, likas wow, tik forši, meičuks no mazas pilsētas , kaut ko pasākusi darīt un bija tik interesanti un viņi likās tik foršs pāris un tās vērtības viņiem bija arī cienījamās bet vienā brīdī vienkārši viņi pārvērtās par ļoti negatīvu ģimeni. Es nesaprotu vienkārši kāpēc ir jāmelo visulaiku? Mēs visi esam cilvēki, mēs visi pieaugam un maināmies, un tas ir normāli. Arī es savos 27 vairs nedomāju tā kā savos 20. Arī cilvēki kuri tic Dievam smēķē un piektdienā atļaujas izdzert vīna glāzi. Kāpēc par to viņi nevar runāt? Pīpē , iedzer, Nauris vispār matam runā publiski, tad ko mēģina saglabāt? Kaut kādu kristiešu tēlu? Viņi sevi par muļķiem pataisa , pie tam vēl tiek uzķerti. Abiem ir sagājis uz īso tik ļoti , ka žēl skatīties, a tur pa vidu vēl bērniņš.. Es tad labāk skatos kā ikdiena paiet mammai ,kas audzina savu bērnu, vada biznesu, šad tad uzsmēķē saltiņu un iedzer viņķeli un kas to neslēpj, nekā šito visu cirku uz kuru ir skumji noskatīties. Es domāju ja viņa būtu tāda - viņa vairāk patiktu cilvēkiem.
Vispār šad tad iedomājos cik interesanti būtu ja viņus pasauktu uz kaut kādu interviju kur vienkārši noblieztu riktīgus faktus viņiem sejā. Piemēram pie tā paša Kiviča.? Un reāli ar visām bildēm ar visu pajautātu par pīpēšanu, dzeršanu utt.

Jā, baigi gribētos, lai kāds viņus intervijā tiešām pamoka. Savos live viņi vienkārši neatbild uz nepatīkamiem jautājumiem vai arī kaut ko nobubina par un apkārt. Bet, ja būtu tāds labs žurnālists, kurš, novirzoties no tēmas, atved atpakaļ uz uzdoto jautājumu, būtu šiem ko pasvīst 😂
20.12.2023 13:39 |
 
Reitings 14
Reģ: 01.08.2023
Es brīžiem skatos uz to Didriķu ģimeni un nesaprotu, kas nogāja greizi? Viņi šobrīd uzvedas kā lielāki bērni nekā kad viņi vispār šo visu sāka. Tik daudz meli un par tādiem sīkumiem, tas jau ir patoloģiski.
Es atceros , kad sāku sekot viņai IG, likas wow, tik forši, meičuks no mazas pilsētas , kaut ko pasākusi darīt un bija tik interesanti un viņi likās tik foršs pāris un tās vērtības viņiem bija arī cienījamās bet vienā brīdī vienkārši viņi pārvērtās par ļoti negatīvu ģimeni. Es nesaprotu vienkārši kāpēc ir jāmelo visulaiku? Mēs visi esam cilvēki, mēs visi pieaugam un maināmies, un tas ir normāli. Arī es savos 27 vairs nedomāju tā kā savos 20. Arī cilvēki kuri tic Dievam smēķē un piektdienā atļaujas izdzert vīna glāzi. Kāpēc par to viņi nevar runāt? Pīpē , iedzer, Nauris vispār matam runā publiski, tad ko mēģina saglabāt? Kaut kādu kristiešu tēlu? Viņi sevi par muļķiem pataisa , pie tam vēl tiek uzķerti. Abiem ir sagājis uz īso tik ļoti , ka žēl skatīties, a tur pa vidu vēl bērniņš.. Es tad labāk skatos kā ikdiena paiet mammai ,kas audzina savu bērnu, vada biznesu, šad tad uzsmēķē saltiņu un iedzer viņķeli un kas to neslēpj, nekā šito visu cirku uz kuru ir skumji noskatīties. Es domāju ja viņa būtu tāda - viņa vairāk patiktu cilvēkiem.
Vispār šad tad iedomājos cik interesanti būtu ja viņus pasauktu uz kaut kādu interviju kur vienkārši noblieztu riktīgus faktus viņiem sejā. Piemēram pie tā paša Kiviča.😃 Un reāli ar visām bildēm ar visu pajautātu par pīpēšanu, dzeršanu utt.
20.12.2023 13:11 |
 
Reitings 5927
Reģ: 27.02.2022
RaFaello1994 @ 20.12.2023 12:51
šeit ar veselo saprātu nav sakara, ja grib būt operators vajag nopietnāku aparatūru nevis iPhone. Es neesmu redzējusi ka operatori, nu piemēram kādam kanālam vai utml skraidītu ar iphoniem. ?Nav teikts ka viņai ir tādi līdzekļi. Bet ja vēlas attīstīt savu vnk mārketinga darbību tad jā, to gan viņa var darīt pati par sevi un iPhone kameras ir labas lai to varētu mierīgi īstenot. Tur veidot uzņēmumiem reklāmas utml?
es jebal, es nesaku ka viņa pašlaik IR operators, bet saku, ja viņai interesē filmēt, pēc tam montēt, tad lai IET mācīties par operatoru. 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🙃
20.12.2023 12:59 |
 
Reitings 223
Reģ: 03.01.2023
Everests @ 20.12.2023 11:39
jā viņai filmēšana un motesana interesē, patīk.?‍♀️?‍♀️?‍♀️ Nu tak veselo saprātu var izmantot, pirms stulbi komentē.
šeit ar veselo saprātu nav sakara, ja grib būt operators vajag nopietnāku aparatūru nevis iPhone. Es neesmu redzējusi ka operatori, nu piemēram kādam kanālam vai utml skraidītu ar iphoniem. 😃Nav teikts ka viņai ir tādi līdzekļi. Bet ja vēlas attīstīt savu vnk mārketinga darbību tad jā, to gan viņa var darīt pati par sevi un iPhone kameras ir labas lai to varētu mierīgi īstenot. Tur veidot uzņēmumiem reklāmas utml😉
20.12.2023 12:51 |
 
Reitings 5927
Reģ: 27.02.2022
RaFaello1994 @ 20.12.2023 09:36
kur tad var būt operators ar iPhone skraidīt no pakaļas ?? tur vajag aparatūru, nevis iPhone. ??‍♀️?
jā viņai filmēšana un motesana interesē, patīk.🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ Nu tak veselo saprātu var izmantot, pirms stulbi komentē.
20.12.2023 11:39 |
 
Reitings 4799
Reģ: 27.08.2023
Dainuviete @ 20.12.2023 09:55

Un kāda jēga veikalu pārsaukt,ja publiskās personas ir tie paši divi āksti?!
Ne jau veikals pats par sevi rada sliktu slavu, bet tie divi wanna be kristieši, ģimenisko garu apvītie indivīdi ar visu pavadošo sastāvu.

Viņi tak negrib, bet visticamāk, ka kāds cits Taurenis (vai arī vienkārši Instagram) nav mierā ar vairākiem uzņēmumiem ar vienu nosaukumu. Tāpēc jādomā kāds cits nosaukums.
20.12.2023 10:11 |
 
10 gadi
Reitings 2899
Reģ: 29.01.2009
RaFaello1994 @ 20.12.2023 09:44
viņa grib notievēt vēl vairāk un to arī ir izdarījusi, Telegram pati lielījās ka ir vēl notievējusi! Ja gribētu bērnu tad diezvai tievēt! Viņai ārsts pameta ideju ka vēl vairāk kļūt kārnākai.. cilvēks ar ēšanas traucējumiem un tas arī viss. Gan jau sava galva vēl jo projam domāja ka ir resna tāpēc iepriekšējās ārstes padoms pieņemties par 5 kg nelikās labs. ??‍♀️

Šis nevar labi beigties ☹
20.12.2023 10:10 |
 
Reitings 522
Reģ: 21.11.2023
Kazene.Black @ 19.12.2023 21:13
Būs rebrandings, bildē ir Asketic studio un Miķelis Bastiks ?

Un kāda jēga veikalu pārsaukt,ja publiskās personas ir tie paši divi āksti?!
Ne jau veikals pats par sevi rada sliktu slavu, bet tie divi wanna be kristieši, ģimenisko garu apvītie indivīdi ar visu pavadošo sastāvu.
20.12.2023 09:55 |
 
Reitings 223
Reģ: 03.01.2023
Varone1 @ 19.12.2023 14:20
Didī laikam to otru bērnu tiešām grib, biju domājusi ka ar 1x sporta zālē viss beigsies, bet nē staigā tomēr..
viņa grib notievēt vēl vairāk un to arī ir izdarījusi, Telegram pati lielījās ka ir vēl notievējusi! Ja gribētu bērnu tad diezvai tievēt! Viņai ārsts pameta ideju ka vēl vairāk kļūt kārnākai.. cilvēks ar ēšanas traucējumiem un tas arī viss. Gan jau sava galva vēl jo projam domāja ka ir resna tāpēc iepriekšējās ārstes padoms pieņemties par 5 kg nelikās labs. 💁🏼‍♀️
20.12.2023 09:44 |
 
Reitings 223
Reģ: 03.01.2023
Everests @ 18.12.2023 17:26
Nē nu tas sunis jau toc viņai mīļāks par Džeisonu ?? kad viņa tā ir ar Džeisonu milinajusies, nekad dzīvē. Pretīgs cilvēks, un annemarija viņu visu laiku filmē ??? cilvēks izposta savus dzīves labākos gadus, būtu labāk temejusi uz kādu televīziju par operatoru, augstskolā iestājusies ?
kur tad var būt operators ar iPhone skraidīt no pakaļas ?😃 tur vajag aparatūru, nevis iPhone. 💁🏼‍♀️😅
20.12.2023 09:36 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits