Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Tak vienā ekskursijā arī viņa teica,ka Nauris apmēram miris nost naktī, gribējis ātros saukt, bet viņa nesauca. Kāda iespēja, ka kaut kur aizbrauks.
26.03.2022 18:07 |
 
Reitings 252
Reģ: 24.02.2022
Lukreecija @ 26.03.2022 17:59
Jābrauc uz uzņemšanu... Tas skan nopietni
jābrauc uz uzņemšanu, bet atstāšu šeit lodziņu jautājumiem… nopietni?
26.03.2022 18:06 |
 
Reitings 554
Reģ: 15.02.2020
Lai tik brauc, būs beidzot maciba.
26.03.2022 18:00 |
 
10 gadi
Reitings 2574
Reģ: 04.01.2013
Jābrauc uz uzņemšanu... Tas skan nopietni
26.03.2022 17:59 |
 
Reitings 1803
Reģ: 21.02.2022
Tak viņai uzmanības trūkst. Atkal uztaisa drāmu, atstāj lodziņu, lai visas sīkpirdes tagad rakstītu viņai - elīnīt kas noticis?? Uz ko viņa protams nevienai neatbildēs. Bet nu nav brīnums kas viņai uz slimnīcu jābrauc. Lai vēl palido apkārt un pabadojas.
26.03.2022 17:55 |
 
Reitings 516
Reģ: 16.02.2022
.
26.03.2022 17:42 |
 
Reitings 1126
Reģ: 15.02.2022
Pēdējā storijā. Varbūt būs jābrauc uz uzņemšanu? Uz slimnīcu viņa domā?
26.03.2022 17:39 |
 
Reitings 3
Reģ: 26.03.2022
aija93 @ 26.03.2022 16:27

Jauki, ka tev ir viss superīgi! Novēlu, lai viss arī ļoti labi turpmāk un jauka satikšanās ar mazo.
Bet ceru, ka tu ar šādu attieksmi neesi pret visām citām grūtniecēm, kam ir vesela problēmu buķete.

Neesmu pret nevienu grūtnieci ar problēmām, atgadīties var jebkas .
Tomēr šajā gadījumā ir liela bezatbildība pret sevi , manuprāt 🤞🏻
Vienmēr ceru, ka tomēr viņai izdosies attapties un vismaz sākt censties rūpēties par sevi un dzīvību zem sirds 🙏🏻
26.03.2022 17:15 |
 
Reitings 1803
Reģ: 21.02.2022
Dodrihsone un daudz staigā? Aktīvs dzīvesveids? Bitch please, vēl pāris dienas atpakaļ teica, ka nav no staigātājām, tāpēc bērnu pa savu terasi vizinās ratos un tagad pēkšņi viņa daudz staigā😀 nē, nu varbūt ka drēbju mainīšana, pozēšana, kājas cilāšana un minstināšanās skaitās aktīvs dzīvesveids 😀
26.03.2022 17:13 |
 
Reitings 984
Reģ: 09.08.2014
Meija @ 26.03.2022 16:24
Didrihsonei pēc katra lidojuma ir slikti, velk, bet nē - turpinās taču lidot. Laikam domā, ka ir visu varenā. Paļaujas tikai uz Dievu. Nu, pasarg Dievs sāksies dzemdības ap 30 nedēļu tad varēs gaudot.

Kaut ko grib pierādīt, ka baigi aktīvi ceļo grūtniecības laikā, tikai nez priekš kam. Viņa cerams zin, ka slimnīcā iedod tev uz mājām līdzi to bērnu, ko esi iznēsājusi un dzemdējusi, arī, ja vinam ir beigās veselības problēmas mammītes dzīvesveida dēļ.
26.03.2022 16:31 |
 
Reitings 538
Reģ: 03.10.2021
aija93 @ 26.03.2022 16:23

Es nesekoju, tāpēc nezinu cik traki, bet tā ir nopietna problēma, noteikti ir ar ārstu par to jārunā, ja ir tā, ka sēdēt nevar. Didī ir mazkustīga, stāvoklī un, gan jau ar viņas veselīgo uzturu, viņai ir arī aizcietējumi. Tas viss veicina hemoroīdu mezglu veidošanos. Neizskatās, ka viņa kaut ko grib mainīt.

Man pašai bija šī problēma, bet ātri atrisināju ar vizītēm pie dakteres, ārstniecības kursu. Ielaist, nu nē...
Domāju, ka Elīnai tur ir smaga problēma.
26.03.2022 16:29 |
 
Reitings 984
Reģ: 09.08.2014
Taajabut @ 26.03.2022 16:18
Lasu jau sen šo visu, smejos un brīnos.
Taču gribas izteikties?
Esmu jauna, 21 gads, topošā mamma (28 nedēļas)
Aktīvs dzīvesveids man ir bez šaubām - lidz pēdējam atļautam brīdim parvietojos ar velosipēdu uz darbu, turp, atpakaļ un vēl pa pilsētu ?
Darbs man ir maiņu, toties sanāk 2-3 pilnas dienas pa kārtu, kur esmu 10h uz kājām un visas tās stundas lielākoties maskā +24°C temperatūrā.
Papildus tam atī brīvdienās nostaigāju 6-14km vidēji tīrā pastaigā. ? Ēdu ko gribu, kad gribu, kaut naktī mostos.
Svars šobrīd klāt ir nācis 8,5kg, nav ne diastāzes pazīmes, ne vēnas izspiedušās, ne hemoroīdi, vispār nekas.
Vienīgi mani ik pa laikam moka krampji, un zobu problēmas, bet tam ir savi iemesli un problēma atrisināta konsultējoties ar speciālistiem.
Punčuks tvirts, formīgs, bez jebkādām strijam vai sazin vēl ko ?
Tāpēc klausoties, ka miss Didī daudz staigajas un viņai visadas problēmas, ir fckng smiekkligi un bēdīgi reizē ?
Protams, katram savas dīvainības un man arī bija atgadījumi, kad smejos pati par sevi un savu rīcību vēlāk.
Bet nu šis pārspēj visu, es par jebkuru sev nepatīkamu sajūtu konsultējos ar ārstu..
Plus, tā kā man būs pirmais bērniņš, tad lasu daudz mammamuntetiem portālā, google, un pat ir grāmata, ar kuru izglītoties. Tāpēc arī pirmās vizītes pie sava uzraugošā speciālista bija ātrās, daktere pat teica, ka reti gadās tik sagatavotas jaunās mammas ?

Jauki, ka tev ir viss superīgi! Novēlu, lai viss arī ļoti labi turpmāk un jauka satikšanās ar mazo.
Bet ceru, ka tu ar šādu attieksmi neesi pret visām citām grūtniecēm, kam ir vesela problēmu buķete.
26.03.2022 16:27 |
 
Reitings 538
Reģ: 03.10.2021
Taajabut @ 26.03.2022 16:18
Lasu jau sen šo visu, smejos un brīnos.
Taču gribas izteikties?
Esmu jauna, 21 gads, topošā mamma (28 nedēļas)
Aktīvs dzīvesveids man ir bez šaubām - lidz pēdējam atļautam brīdim parvietojos ar velosipēdu uz darbu, turp, atpakaļ un vēl pa pilsētu ?
Darbs man ir maiņu, toties sanāk 2-3 pilnas dienas pa kārtu, kur esmu 10h uz kājām un visas tās stundas lielākoties maskā +24°C temperatūrā.
Papildus tam atī brīvdienās nostaigāju 6-14km vidēji tīrā pastaigā. ? Ēdu ko gribu, kad gribu, kaut naktī mostos.
Svars šobrīd klāt ir nācis 8,5kg, nav ne diastāzes pazīmes, ne vēnas izspiedušās, ne hemoroīdi, vispār nekas.
Vienīgi mani ik pa laikam moka krampji, un zobu problēmas, bet tam ir savi iemesli un problēma atrisināta konsultējoties ar speciālistiem.
Punčuks tvirts, formīgs, bez jebkādām strijam vai sazin vēl ko ?
Tāpēc klausoties, ka miss Didī daudz staigajas un viņai visadas problēmas, ir fckng smiekkligi un bēdīgi reizē ?
Protams, katram savas dīvainības un man arī bija atgadījumi, kad smejos pati par sevi un savu rīcību vēlāk.
Bet nu šis pārspēj visu, es par jebkuru sev nepatīkamu sajūtu konsultējos ar ārstu..
Plus, tā kā man būs pirmais bērniņš, tad lasu daudz mammamuntetiem portālā, google, un pat ir grāmata, ar kuru izglītoties. Tāpēc arī pirmās vizītes pie sava uzraugošā speciālista bija ātrās, daktere pat teica, ka reti gadās tik sagatavotas jaunās mammas ?

Vienkārši ideāli. Līdzīgi kā man. Meita man piedzima 30gados. Grūtniecība bija normāla. Ēdu, ko gribēju un daudz utt
Staigāju daudz.
Nekādu striju, vēnas utt...
Vēderu vilka pēdējos mēnešos, bet tas ir loģiski, mazā auga, vēders staipās...
Lasīju literatūru, konsultējos ar dakteri.
Nebiju kā no plaukta nokritusi 🤣
26.03.2022 16:27 |
 
Reitings 554
Reģ: 15.02.2020
Taajabuut, protams, ja Tev vienmēr ir bijis aktīvs dzīvesveids, tas nav tik traki, bet ja Tu ikdienā nekad ārpus darba nepastaigātos utt, un tagad pēkšņi uzsāktu aktivitātes, sportot utml., tas jau ir risks.
26.03.2022 16:26 |
 
Reitings 554
Reģ: 15.02.2020
Didrihsonei pēc katra lidojuma ir slikti, velk, bet nē - turpinās taču lidot. Laikam domā, ka ir visu varenā. Paļaujas tikai uz Dievu. Nu, pasarg Dievs sāksies dzemdības ap 30 nedēļu tad varēs gaudot.
26.03.2022 16:24 |
 
Reitings 984
Reģ: 09.08.2014
Angel47 @ 26.03.2022 16:06

Tas gan, bet viņa jau tur mokās, ka rodas sajūta, ja no dibena izšausies visi hemoroīdi ??‍♀️

Es nesekoju, tāpēc nezinu cik traki, bet tā ir nopietna problēma, noteikti ir ar ārstu par to jārunā, ja ir tā, ka sēdēt nevar. Didī ir mazkustīga, stāvoklī un, gan jau ar viņas veselīgo uzturu, viņai ir arī aizcietējumi. Tas viss veicina hemoroīdu mezglu veidošanos. Neizskatās, ka viņa kaut ko grib mainīt.
26.03.2022 16:23 |
 
Reitings 200
Reģ: 07.02.2022
Taajabut @ 26.03.2022 16:18
Lasu jau sen šo visu, smejos un brīnos.
Taču gribas izteikties?
Esmu jauna, 21 gads, topošā mamma (28 nedēļas)
Aktīvs dzīvesveids man ir bez šaubām - lidz pēdējam atļautam brīdim parvietojos ar velosipēdu uz darbu, turp, atpakaļ un vēl pa pilsētu ?
Darbs man ir maiņu, toties sanāk 2-3 pilnas dienas pa kārtu, kur esmu 10h uz kājām un visas tās stundas lielākoties maskā +24°C temperatūrā.
Papildus tam atī brīvdienās nostaigāju 6-14km vidēji tīrā pastaigā. ? Ēdu ko gribu, kad gribu, kaut naktī mostos.
Svars šobrīd klāt ir nācis 8,5kg, nav ne diastāzes pazīmes, ne vēnas izspiedušās, ne hemoroīdi, vispār nekas.
Vienīgi mani ik pa laikam moka krampji, un zobu problēmas, bet tam ir savi iemesli un problēma atrisināta konsultējoties ar speciālistiem.
Punčuks tvirts, formīgs, bez jebkādām strijam vai sazin vēl ko ?
Tāpēc klausoties, ka miss Didī daudz staigajas un viņai visadas problēmas, ir fckng smiekkligi un bēdīgi reizē ?
Protams, katram savas dīvainības un man arī bija atgadījumi, kad smejos pati par sevi un savu rīcību vēlāk.
Bet nu šis pārspēj visu, es par jebkuru sev nepatīkamu sajūtu konsultējos ar ārstu..
Plus, tā kā man būs pirmais bērniņš, tad lasu daudz mammamuntetiem portālā, google, un pat ir grāmata, ar kuru izglītoties. Tāpēc arī pirmās vizītes pie sava uzraugošā speciālista bija ātrās, daktere pat teica, ka reti gadās tik sagatavotas jaunās mammas ?
un ko tu ar sho veleejies pateikt?
26.03.2022 16:23 |
 
Reitings 3
Reģ: 26.03.2022
Lasu jau sen šo visu, smejos un brīnos.
Taču gribas izteikties😅
Esmu jauna, 21 gads, topošā mamma (28 nedēļas)
Aktīvs dzīvesveids man ir bez šaubām - lidz pēdējam atļautam brīdim parvietojos ar velosipēdu uz darbu, turp, atpakaļ un vēl pa pilsētu 😅
Darbs man ir maiņu, toties sanāk 2-3 pilnas dienas pa kārtu, kur esmu 10h uz kājām un visas tās stundas lielākoties maskā +24°C temperatūrā.
Papildus tam atī brīvdienās nostaigāju 6-14km vidēji tīrā pastaigā. 😅 Ēdu ko gribu, kad gribu, kaut naktī mostos.
Svars šobrīd klāt ir nācis 8,5kg, nav ne diastāzes pazīmes, ne vēnas izspiedušās, ne hemoroīdi, vispār nekas.
Vienīgi mani ik pa laikam moka krampji, un zobu problēmas, bet tam ir savi iemesli un problēma atrisināta konsultējoties ar speciālistiem.
Punčuks tvirts, formīgs, bez jebkādām strijam vai sazin vēl ko 😅
Tāpēc klausoties, ka miss Didī daudz staigajas un viņai visadas problēmas, ir fckng smiekkligi un bēdīgi reizē 😂
Protams, katram savas dīvainības un man arī bija atgadījumi, kad smejos pati par sevi un savu rīcību vēlāk.
Bet nu šis pārspēj visu, es par jebkuru sev nepatīkamu sajūtu konsultējos ar ārstu..
Plus, tā kā man būs pirmais bērniņš, tad lasu daudz mammamuntetiem portālā, google, un pat ir grāmata, ar kuru izglītoties. Tāpēc arī pirmās vizītes pie sava uzraugošā speciālista bija ātrās, daktere pat teica, ka reti gadās tik sagatavotas jaunās mammas 😂
26.03.2022 16:18 |
 
Reitings 538
Reģ: 03.10.2021
aija93 @ 26.03.2022 16:03

Hemoroīdi var būt arī aktīvai grūtniece, bet, protams, tas ne par didī.

Tas gan, bet viņa jau tur mokās, ka rodas sajūta, ja no dibena izšausies visi hemoroīdi 🤦🏻‍♀️
26.03.2022 16:06 |
 
Reitings 538
Reģ: 03.10.2021
viņaviņa @ 26.03.2022 16:01
starp citu, vai bija jau tā intervija tajā sieviešu raidījumā ar viņu?

Es redzēju iepriekšējās intervijas...pāris.
Tagad neesmu redzējusi. It kā tā jaunākā vēl nav bijusi pa Tv...
26.03.2022 16:05 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits