Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 778
Reģ: 14.11.2021
woman_wonderland @ 01.07.2022 10:00

šito regulāri dzirdu un jau noriebies. noliec bēbi un ej dari, kas jādara. man te viena pazīstamā pat atļaujas ģimenei vakariņas netaisīt, jo redz bēbim vajag klēpī.

Piekrītu!! Pagaidat kamēr būs toddleris. Tad gan mierā nevar nosēdēt. 😅 Kad mans bēbīs bija bēbis es skatījos uz viņu kā viņa guļ un gaidīju, kad celsies augšā, jo man viss bija sadarīta un bija garlaicīgi. Tagad, kad toddleris, tā no viena gala vāc, no otra viss tiek sajaukts, bet arī nav tā, ka staigāju nemazgātiem matiem. Pat forumā laiks ienākt un pasist klaču
01.07.2022 10:11 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Tāpat ir ar citām lietām, ko te pieminēja. Ja labi grib, var gan matus izmazgāt, gan dušā ieiet, gan ēst pagatavot, māju sakartot. Visu to var easy izdarīt, ja nedzīvo haotiskā ritmā. Es esmu bieži dzirdējusi, ka draudzenes sūdzas, ka neesot nekam laikam, jo visu laiku bērns prasa uzmanību. Nu nav tā, vajag vienkārši savākties un pēc tam atrodas laiks visam. Un tur nav nekāda sakara ar to vai bērns ir super mierīgs, vai nemierīgs.

šito regulāri dzirdu un jau noriebies. noliec bēbi un ej dari, kas jādara. man te viena pazīstamā pat atļaujas ģimenei vakariņas netaisīt, jo redz bēbim vajag klēpī.
01.07.2022 10:00 |
 
10 gadi
Reitings 3123
Reģ: 29.01.2009
Valdet @ 01.07.2022 01:32
Man liekas te lielisks piemers, kad naudas ir par daudz. Teiksim saperk visu ko bezjedzigi. Ok, katra mamma ir sapirkusi lietas, ko nevajag - bet Elinchiks ka pati stasta ir taupitaja - loti daudz lietas vareja sapirkt caur interneta veikalu vai pat andele un butu ietaupijusi papravu summu. Teiksim, butu panemusi mala darbu un pati iedzilinajusies kas japerk - nebutu ta jaraujas, lai sapelnitu pikji tam visam.
Brinums ka nuna leaf vel nav nopirkusi.
Elinai pashai ir kkadi smagi mazvertibas kompleksi, vina ir kaifaa, ka sevi uzskata par veikala seju. Nedod dievs nebildeties un to uzticet citam, savadak tak bizness sabruks. Neprot izdarit ta, lai maximali mazak iesaistitos un butu klatesosa mazajam. Gruti noticet, ka vinai kaut kadi mates instinkti pamodisies..

Sis gan stulbi. Un, ka vareja atrast letak? Ja vinai labak patik stradat, lai taks un perk un tere to naudu. Man pasai tikko piedzima bebis- jā, vareju daudz ko atrast letak andele utt, bet negribeju. Par cik man ari patik mans darbs, tad labak pastradaju 2dienas un noperku jaunus ratus, neka pacakareju dienas sezot andele un meklejot labus ratus (un man besi sitada iepirksanas).
01.07.2022 10:00 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4888
Reģ: 03.11.2012
SmiekliNāk @ 01.07.2022 09:18
Bet es gribu redzēt, kā tā Elīna sēdēs un atslauks to pienu. ??? nav jau tā, ka gluži var fočēties un atslaukt pienu. Ir mazliet jāpasēž ? bet šai tak neesot miera ne mirkli ?

Kamēr sēdēs instagram vai montēs video, tikmēr arī atslauks.
Var taču apvienot vairākus darbus 👍🏻😄
Tāpat ir ar citām lietām, ko te pieminēja. Ja labi grib, var gan matus izmazgāt, gan dušā ieiet, gan ēst pagatavot, māju sakartot. Visu to var easy izdarīt, ja nedzīvo haotiskā ritmā. Es esmu bieži dzirdējusi, ka draudzenes sūdzas, ka neesot nekam laikam, jo visu laiku bērns prasa uzmanību. Nu nav tā, vajag vienkārši savākties un pēc tam atrodas laiks visam. Un tur nav nekāda sakara ar to vai bērns ir super mierīgs, vai nemierīgs.
Ja Elīna nemācēs menedžēt savus darbus un laiku, tad gan būs “čau”! Bet godīgi sakot, zinot Elīnu un visu viņas plānošanu, tad gan jau tiks galā.
01.07.2022 09:56 |
 
Reitings 1978
Reģ: 10.09.2021
Nu protams, es tachu to jau sava komentara minu, ka katra mamma ir sapirkusies ko nevejag. Par to knupi man to nevajag stastit, lielisks piemers man aug gimene 😁 vot par so es iedomajos, kas bus, ja Didrai ari bebsis nenems pudeli un nedzers ne atslaukto pienu, ne maisijumu - tad bus fun, jo man ta bija. Bet es ari domaju, ka iespejams, vinai paveiksies ar mierigu bebi un vares stastit, ka supermamma ir.
Un es ari necepos, vnk saku, ka atkal neiet kopa Didrihsones vardi, ka vina ir taupitaja, ka pati vienmer stasta.
01.07.2022 09:54 |
 
10 gadi
Reitings 710
Reģ: 13.01.2011
SmiekliNāk @ 01.07.2022 09:18
Bet es gribu redzēt, kā tā Elīna sēdēs un atslauks to pienu. ??? nav jau tā, ka gluži var fočēties un atslaukt pienu. Ir mazliet jāpasēž ? bet šai tak neesot miera ne mirkli ?

Pienu var atslaukt paralēli darot citas lietas. Ok, ne gluži fočēties :D Bet nebūt nav tā, ka jāsēž mierā, ja ir iegādāts attiecīgs pumpis.
01.07.2022 09:29 |
 
Reitings 253
Reģ: 11.02.2022
Bet es gribu redzēt, kā tā Elīna sēdēs un atslauks to pienu. 😂😂😂 nav jau tā, ka gluži var fočēties un atslaukt pienu. Ir mazliet jāpasēž 😃 bet šai tak neesot miera ne mirkli 😃
01.07.2022 09:18 |
 
Reitings 253
Reģ: 11.02.2022
Valdet @ 01.07.2022 01:32
Man liekas te lielisks piemers, kad naudas ir par daudz. Teiksim saperk visu ko bezjedzigi. Ok, katra mamma ir sapirkusi lietas, ko nevajag - bet Elinchiks ka pati stasta ir taupitaja - loti daudz lietas vareja sapirkt caur interneta veikalu vai pat andele un butu ietaupijusi papravu summu. Teiksim, butu panemusi mala darbu un pati iedzilinajusies kas japerk - nebutu ta jaraujas, lai sapelnitu pikji tam visam.
Brinums ka nuna leaf vel nav nopirkusi.
Elinai pashai ir kkadi smagi mazvertibas kompleksi, vina ir kaifaa, ka sevi uzskata par veikala seju. Nedod dievs nebildeties un to uzticet citam, savadak tak bizness sabruks. Neprot izdarit ta, lai maximali mazak iesaistitos un butu klatesosa mazajam. Gruti noticet, ka vinai kaut kadi mates instinkti pamodisies..
nu tas, ka sapērk daud ko lieku nav nekas traks. Kad gaidiju pirmo mazuli arī mēdzu mazliet šaut pāri strīpai ar pirkumiem, kā rezultātā daļu pat neizmantoju un pàrdevu/atdevu citām. Pie tam, Tu pirms dzimšanas nevari zināt, ko mazulim vajadzēs, ko akceptēs. Ir tādas mammas, kas nopērk knupi un mazais nu ne pa kam negrib, izmēģina miljons veidus un nu nepatīk. Te vispār neredzu par ko cepties…ja grib tērēt, lai tērē. Ar nākamo jau būs gudrāka…VARBŪT
01.07.2022 09:13 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
par to ,ko pērk vai nepērk..jēziņ, viņa tak nezin, ko tiešām vajadzēs un ko nē, izies dzīves skolu ar bēbi un zinās. labāk, lai ir sapirkusies, vismaz tajā brīdī kaut cik izglītojās.
ja nevajadzēs - pārdos, tāpat kā savus guess džinsus, kurus nevelk, bet ntos gadus skapī glabā.
01.07.2022 08:56 |
 
Reitings 994
Reģ: 08.05.2014
Esmu arī vienu reizi bijusi butterfly veikalā un bija trīs sievietes vēl bez manis. Kaut ko skatījās, prasīja pārdevējai, bet nu gāzt apkārt veikalu negāza 😀
Pieļauju, ka ikdienā +/- līdzīgi.
Vai arī ienāk daudzi dienas laikā, bet tas jau nenozīmē, ka kāds ko nopērk
01.07.2022 06:54 |
 
Reitings 61
Reģ: 03.04.2022
Man jau šķiet, ka baigi aplauzīsieties. Viņa ir sīksta un viņa apvienos bēbi un biznesu. Pēc mēneša vēders jau būs atpakaļ un nekādu baigo problēmu neredzu, bērns gulēs, pati bildēsies. Man trīs bērni, nevienā grūtniecībā man ne uz pusi nebija tik iekšā, knapi 1x apģērbos, a te 5-10x pa dienu.
Es nupat izgāju tam visam cauri un man +/- vajadzēja mēnesi, lai uzņēmums varētu ar mani atkal rēķināties. Ar pirmo bērnu varbūt vajadzēs divus, bet tā kā viņa bildējas mājās, tad principā varēs to darīt jau uzreiz 🤷‍♀️
01.07.2022 02:21 |
 
Reitings 1978
Reģ: 10.09.2021
Un vel viena lieta - butu bijusi normala grutniece, vinas biznesam ietu labak. Pielauju, ka loti daudzus attur iepirkties pie vinas, jo shitie vinas izgajieni ir tik stulbi un neadekvati, ka kauns ieiet vinas veikala ir.
01.07.2022 01:34 |
 
Reitings 1978
Reģ: 10.09.2021
Man liekas te lielisks piemers, kad naudas ir par daudz. Teiksim saperk visu ko bezjedzigi. Ok, katra mamma ir sapirkusi lietas, ko nevajag - bet Elinchiks ka pati stasta ir taupitaja - loti daudz lietas vareja sapirkt caur interneta veikalu vai pat andele un butu ietaupijusi papravu summu. Teiksim, butu panemusi mala darbu un pati iedzilinajusies kas japerk - nebutu ta jaraujas, lai sapelnitu pikji tam visam.
Brinums ka nuna leaf vel nav nopirkusi.
Elinai pashai ir kkadi smagi mazvertibas kompleksi, vina ir kaifaa, ka sevi uzskata par veikala seju. Nedod dievs nebildeties un to uzticet citam, savadak tak bizness sabruks. Neprot izdarit ta, lai maximali mazak iesaistitos un butu klatesosa mazajam. Gruti noticet, ka vinai kaut kadi mates instinkti pamodisies..
01.07.2022 01:32 |
 
Reitings 680
Reģ: 16.03.2020
Jaunsprofils @ 01.07.2022 00:17
Cerams neiedomāsies atslaukto pienu mikrenē sildīt ?‍?

A ko ne 😂
01.07.2022 01:16 |
 
Reitings 266
Reģ: 10.06.2022
Cerams neiedomāsies atslaukto pienu mikrenē sildīt 😵‍💫
01.07.2022 00:17 |
 
Reitings 2175
Reģ: 19.05.2022
Dr. Queen @ 01.07.2022 00:05
Nākamais pirkums būs tas maisījumu aparāts, kurš automātiski uzjauc pudelītē pieneli.

labs. Man arī tāds bija.
Es esmu īsta gadžetu vecene, tāpēc arī bērnkopībā ieviesu visādus- sirdspukstu sensors, video rācija, sildošā lampa virs pārtinamā galda, piena maisījuma aparāts, superlabi rati, uttutt.
01.07.2022 00:13 |
 
Reitings 70
Reģ: 06.01.2013
Nākamais pirkums būs tas maisījumu aparāts, kurš automātiski uzjauc pudelītē pieneli.
01.07.2022 00:05 |
 
Reitings 321
Reģ: 09.01.2022
MeltedCheese @ 30.06.2022 23:43
Nav jaunākais apdeits, kur tad veikalniece dzemdēs? :)
Te jau bija meitenes rakstījušas, ka Ventspilī laikam. 🤔
30.06.2022 23:59 |
 
Reitings 680
Reģ: 16.03.2020
reina @ 30.06.2022 22:50
Kaut kā šķiet, ka šiem sūdīgāk ar biznesu iet.
1) mūždien jauni vipidroni, akcijas veikalā. Nezinu nevienu citu uzņēmumu, kas tā mērkaķotos katru!!! dienu. Te nebijusī omniva par brīvu, te miljons sadaļas internetveikalā "Elīna iesaka", "Santorīnī kolekcija", te laimes rats, te "balsojiet par kastīti 1,2,3". Te balsojiet, par kuru produktu man jums pastāstīt, te "ķeriet, kamēr var, jo visu šobrīd jau mēra kabīnēs". "Vakar top 2, pirktie produkti bija" - .....basic tops par 21€ (kā tad ?). Visu. Laiku. Šitie. Vipidroni. Bet pēdējā laikā tomēr izteikti biežāk. Toties kādreiz bija iespaidīgie konkursi, lai sakačātu sekotājus. Laikam jau neko daudz tie uzpirktie sekotāji nedod biznesiņam, un pat lūringa vadīti neko nenopērk...
2) viens ir tas, ka elinčiks ir max nemātišķa, un ticu, ka nemaz tā nerausies uz bērnaprūpi. Bet otrs - viņi jau nemaz nevar atļauties viņu laist prom 24/7 ar bērnu....(kas būtu tikai normāli, nu vismaz pirmos pāris mēnešus)....vai nebildēt apģērbus tieši uz viņas. pārējās modeles ir tikai ķeksim un apjoma kačāšanai bildēm internetveikalā. Īstā reklamēšana notiek tikai caur Elīnu. Mēs tak ar viņu skatāmies, ok, neko nepērkam, bet cita, pat ja ne fane, iekrīt un kaut ko nopērk. (šodien vienkārši pieķēru sevi pie domas, ka, ek, tā viena lieta nav nemaz tik drausmīga, varbūt.... ? Bet principi tomēr bija stiprāki ? )
Pieļauju, ka esot grūtniecei, mazāk meičiņu pavelkas uz "gribu būt kā elīna, tāpēc nopirkšu šos saules svārkus". Tāpēc jau badojas, lai pēc dzemdībām var atsākt rukāt un pārdot to mākslīgo "sapni", par ko iztaisījusies, bet kas patiesībā ir lētas tirgus parpalas mugurā nedabīgai lellei.

Šausmas, cik precīzi un analītiski!!!!!
PerFketi.
Bet, ja nopietni, piekrītu visam un jā, Tev ir baigā taisnība.
30.06.2022 23:57 |
 
Reitings 680
Reģ: 16.03.2020
Mākonisjur @ 30.06.2022 22:45
Atceros kad strādāju dārziņā bija viena ģimenīte mamma juriste un tēvs arī kaut kas labos amatos katrā ziņā ļoti bagāta ģimene. Nu tur tā bija tēvs audzināja meitu, mainīja pamperu un deva ēst. Mamma kad kādreiz atnāca pakaļ meitenei viņa raudāja un teica, ka ar tevi nekur neiešu un prasija kur ir tētis, ka ies tikai ar tēti mājas un tā gaidīja kad atbrauks tētis bet mamma aizbrauca mājas. Vienvarda sākot varēja redzēt, ka tētis bija tas kurš gribēja bērnu, māte piedzemdeja un pateica tiec pats galā man svarīgāk ir karjera.

Bēdīgi, bet ļoti saprotami
30.06.2022 23:52 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)