Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 166
Reģ: 01.03.2022
Drausmas, kāds Nauris ir histēriķis. Soc tīkkos varenais, profesionālais kontenta veidotājs, dzīvē - mazvērtības kompleksu mākts gailis. Kam jānotiek tajā galvā, lai atnāktu un tik intelektuālu vēmienu te uztaisītu? Asociējas ar 5. klases meitenīti, kas steīdā vairs nezina ko teikt un sāk spļaut visus lamuvārdus, ko zina 😁
04.01.2024 16:49 |
 
Reitings 314
Reģ: 04.01.2024
SSvetiņš @ 04.01.2024 16:29
Bļin es viņus telegrama nevaru atrast. Man nemet ārā ierakstot didrihsoni. Gribas pamācīties kādam cilvēkam nebūt

Varbūt ir jāpamēģina DIDRIHSONI jo tas ir kā viņus atradu, kā arī, Nauris šodien savā instagrama storijos ir ielicis linku 😁
04.01.2024 16:48 |
 
Reitings 81
Reģ: 04.05.2022
Telegram links: https://t.me/+zAyWpb5DQOkzZmRk?fbclid=PAAab2OfDTi1LhMjqFPNdE8b-cxO3S05xovt-7bk7XOEUISnP1TUv3Jo6B0po
04.01.2024 16:46 |
 
10 gadi
Reitings 270
Reģ: 18.04.2013
Zeme, atveries.. vot kā es jau teicu- kaut nu Dievs aplaimotu šos divus ar dzīves gudrību😃.
Elīnīte telegram izsaka aizstāvības runu Naurim.. hallò- te pat stāsts nav par pateikto " dusmīgs onkulis".
Viņiem tomēr pietrūkst smērvielas lai saprastu, ko citi mēģina pateikt viņiem..
Šajā situācijā Džei atstāšana un saukšana pēc mammas- tur radās traumatiska situācija.. tas ir vairāk par tupo vārdu savienojumu- dusmīgs onkulis.
Elīn, ja tu šo lasi- tak , lūdzu, dodies izglītoties.. varbūt tomēr kaut kāda izglītība piespelēs vēlmi tapt dzīves gudrai arī dzīves jautājumos.. pašlaik vien pliks veikala zābaks vien esi, un N otrs- no plaukta ar seiliņa skidkām, kā tikko tiešraidē defektētie, netīrie, ieplēstie 🙈
04.01.2024 16:44 |
 
Reitings 615
Reģ: 30.09.2023
SSvetiņš @ 04.01.2024 16:29
Bļin es viņus telegrama nevaru atrast. Man nemet ārā ierakstot didrihsoni. Gribas pamācīties kādam cilvēkam nebūt

es atradu caur elīnas highlights. neatceros kurā no visiem, bet pačeko un kaut kur būs links
04.01.2024 16:34 |
 
Reitings 1017
Reģ: 14.01.2022
Dabuabi @ 04.01.2024 14:44
Stulbās vistiņas kas dzīvo savās kakiņās šajā forumā ,kur 6 gadu laikā est nonākušas jūs?? 2039 lpp forumā.
Hah Didrihsoni iet tālāk un ir labi vecāki,atšķirībā no jums nelaimes un latvijas nodokļu nasta..ejat slaukat ielas vecās,resnās mamzeles.
Prežus sadāvināt vaig,lai neražojaties,izkastrēt visas jūs bez atsāpināšanas.

Nauri, aizej pie psihologa. Debīliķis.
Strap citu, daudz šejienes vistiņas ir bijušas arī Jūsu veikalā, komentējušas situācijas, kaut ko nopirkušas. Tātad atbalstijušas Jūsu nišu.
Un atkal jau piemini valsti un nodokļus. Tu?? Kurš tos nodokļus godīgi nemaksā? Dēļ tādiem “uzņēmējiem” jau tā valsts arī lielā daļā ir pakaļā, dēļ tādiem “darba devējiem” meitenēm, kas tikušas pie Jums pastrādāt, tikusi nulle procenti iespēja justies droši un pasargāti ( Ja nu saslimsti, Ja nu vēl kaut kas, darbanespējas lapa, veselības apdrošināšana, privātā dzīve utt) DĒĻ TĀDIEM KĀ JŪS.. arī tā sabiedrības daļa ir pretīga, Jo paši domājat tikai pat savām pakaļām.
Tak attopies un paskaties cik “labiņš” esi pats! Smiekli nāk!!! #cancelDidrihsoni #cancelButerfly #cancelņaudētājus #cancelappistvalsti #cancelnormāluadekvātusieviešuviedokļupretreakcijugailim
04.01.2024 16:32 |
 
Reitings 14
Reģ: 01.08.2023
Bļin es viņus telegrama nevaru atrast. Man nemet ārā ierakstot didrihsoni. Gribas pamācīties kādam cilvēkam nebūt
04.01.2024 16:29 |
 
Reitings 6867
Reģ: 13.04.2022
Naurix sevi nodeva ar to, ka pieminēja latvietes un nodokļus. Šitais visām pabirām kopīgs - ņaudēt par ļaunajām latvietēm. Gan šmara ļenka kirpiča šito izmanto, gan puspidars naurix
04.01.2024 16:18 |
 
10 gadi
Reitings 270
Reģ: 18.04.2013
Nauris no Elīnas neaizies. Kur vēl ērtāka dzīves pozīcija-uzvilkt piespīlētas puišeļa bikšelītes un, lai darba zirgs vergo tavā vietā. Pats pie stūra dažas x pagorās nu tīri tā- lai jau šamējā nepārmet, ka viņa tikai strādā.. bet kopumā- iekārto savam bērna aukles,lai pats nodotos vaļaspriekiem...
Ātrāk uzštampelēt bērnus, lai arī Elīna paliek pozīcijā, ka neaizies no viņa ar vismaz 3 sīkajiem un viņam darba zirgs mūžīgs garantēts.
Pats " audzinās bērnus"( lasīt kā: atradīs aukles) un dzīvos iebiezinātajā krēma bundžā tālāk. Galvenais: kopīgi radīt ilūziju par skaisto ģimenīti!!! Lai saņemtu no sabiedrības- awww cik jūs forši un visu paspējat.
Bet tās sejas ārpus kamerām- visu pasaka.
Taču arī šādi cilvēki to mūžu kopā novelk.. lai fake stāsts ar happy ending.
P.s. man smiekls nāk par sportisti pēkšņo.. Veselību savu nesakārto- bet lielā sportiste. Viņai nākamajā grūtniecībā vēna pa aci izlīdīs ar šādām rūpēm par sevi..
Bai de vējjj- Nauris savukārt gan jau pēc gadiem mīļāko iekārtos sev.. nu atvaino- vecs zirgs ir vecs.. ja vēl seja pārgriezta.. un viņa jau arī noteikti jūt un paredz arī šo( jo pati jau zina kā tur iekšā.patiesībā viss ir), tāpēc nu tagad tjipa kaut ko sportosies, lai " interesantāka" paliktu.
04.01.2024 16:10 |
 
Reitings 3141
Reģ: 08.09.2015
Tas jau ir skaidrs, ka Elīnai ar Nauri attiecības nekādas, ka viņi patiesībā riebjas viens otram, bet Naurim vajag Elīnu biznesiņam, bet Elīna saprot, ka Nauris priekš viņas ir labākā partija, viņš atļauj visu, ko viņa dara ar izskata, atļauj nebūt mātei, atļauj būt nesaprotamai sievai, nu, tad šie patreiz viens otru piecieš. Patiesību mēs redzēsim, kad buķiks būs uz bankrota robežas, un Elīnas IG status kritīsies. Kad Nauris atradīs savu biznesu un Elīna nebūs noderīga, tad šis ātri aizlaidīsies. Tāpēc es katru reizi ieņirdzu par tiem viņu saldajiem reel, nu kam jūs mēģināt aizmālēt acis!
04.01.2024 16:00 |
 
10 gadi
Reitings 270
Reģ: 18.04.2013
Citējot telegramu:" jā, esmu gada sliktākais tēvs. Jā, ok, lai tā būtu.. es viņu mīlēšu mūžīgi, viņš ir mans labākais brīnumiņš ever".. prasījās paturpināt: tāpēc ar viņu sēž aukles, sieva šancē nonstop, es pucēju matiņus un eju uz zālīti, sēžu forumos un gaudoju vidjukos... bet viņš ir mans labākais- tieši uz 5 minūtēm dienā. Mcā, bučiņas😃
04.01.2024 15:52 |
 
Reitings 277
Reģ: 27.11.2023
elkonis @ 04.01.2024 15:42

šādiem tempiem gaidiet bāriņ tiesu pie durvīm, izcilie vecāki
jā, ludzu ziņojiet bārintiesai un soc dienestam!!!!!
04.01.2024 15:48 |
 
10 gadi
Reitings 270
Reģ: 18.04.2013
Ko lai saka. Didrihi var censties tautu mānīt un maldināt- bet paši sevi neapmānīs. Man ir skumji lasīt, ka gada māte vēlas vēl bērniņus. 🤮
Nav laika priekš 1 sava bērna un arī jenotam ne tik( pieskrien un iefilmējas ,un nogrūž tālāk auklei ...šo es redzēju lidoostā). Tas viss ir tik sadirsts teātris, kā Elīnas mati nedēļai apritot.
Tu vari rullēt bizesu- super. Bet kā var negribēt tapt dzīves gudrs cilvēks?
Atgādiniet , lūdzu, kur viņa pirka pirmsdzemdību kursus un, kas par dullu( ne dūlu) viņai bija? 😃
Bet kopsummā- šis ir skumjš stāsts par diviem pazudušiem cilvēkiem, kuru dzīves mērķis ir ' skaista instagrama dzīve'. Nevis dzīvot skaisti no sirds ĪSTU DZĪVI, bet uztaisīt skaistu kartiņu kārtējam postam. Un tam ir dārga cena- salauztas dzīves apkārtējiem. Šajā gadījumā bērniem!!! Vēlēties vēl bērnus?? Priekš kam, hallòò.. viņiem bērni nafig nav vajadzīgi dzīvei- filmē un izrīkojas ar bērnu kā ar lietu, reāli ņirgājas un paši NESAPROT KA TRAUMĒ viņu.. nu un kas? Za to NAURIM TUPA DANDĀĻA KONTENTS.
Elīna spiež uz to ka Naurim labas attiecības ar bērnu, kas viņai ar tēvu nebija.. tajā pat laikā viņas bērnam nav attiecību ar màti.. no traumas lāpīšanas uz nākamo traumu.
Bez tam arī tā ir tukša diršana! Elīnai atmaska tam, ka pati ņihrena tam sīkajam nevelta laiku. Vismaz kaut kas ar ko atrunāties.
Bet SEVI IEKŠĒJI VIŅI NEAPMĀNĪS. Tāpat arī mūždien Elīnas pārgrieztais ģīmis, kā kamera novēršas.
Mēs vienreiz no dzīvokļa loga skatījāmies, kā sie pako sīko auto. Elīnai tāds vieplis uz to Nauri bija.. nu tur ir traki ar šiem diviem.. bet es saku- SEVI VIŅI NEAPMĀNĪS.
Atliek tikai novēlēt tapt dzīves gudriem!
04.01.2024 15:43 |
 
Reitings 615
Reģ: 30.09.2023
Dabuabi @ 04.01.2024 14:41
Ak jūs neizglītotās un nesmukās vecenes no visas latvijas.
Jus esat tik stulbas kad pasas nespejat iznest sevi bernus un dzemdet,jo no tadam kroplem kaa jus labak nedzemdet jaunus kroplus kuri ražos jusu kroplu eksemplārus..
Nozelojamas resnās vistas,sauc Nauri par neglīti,bet pasas gan jau ar pirkstiņiem spelejas tur leja domājot par Nauri,bet apzinas ka Nauris nekad nekāps tadam mazam snirdigam sunu kucitem vorsu,nogribējušas vecās sažuvušās aitas..
Telefona nr izmanto lai rakstītos,hah..itka nauris butu nabags un nenomainītu jaunu nr telefonam.
Tik stulbas un neaptēstas vecenes
Ieejet vaniņņā un adslāpstat smirdīgās pāķenes un neveiksminieces.
Kropļu rožuiņas.mcaaa kvadrātā su**as.

šādiem tempiem gaidiet bāriņ tiesu pie durvīm, izcilie vecāki
04.01.2024 15:42 |
 
10 gadi
Reitings 7422
Reģ: 29.09.2009
Buuuhuu, Nauri, buuuhuuuu. Jau pīkst TG, ka nabadziņu šitā apvaino. Cilvēki nemākot priecāties. Like what??
04.01.2024 15:33 |
 
Reitings 3048
Reģ: 29.12.2022
Nabaga ņurixam nervi neizturēja,ka pat forumā profils jātaisa. Idiņš resnais, drīz paši slaucīs ielas, bizīts iet pa burbuli🤣
04.01.2024 15:31 |
 
10 gadi
Reitings 270
Reģ: 18.04.2013
Dabuabi @ 04.01.2024 14:41
Ak jūs neizglītotās un nesmukās vecenes no visas latvijas.
Jus esat tik stulbas kad pasas nespejat iznest sevi bernus un dzemdet,jo no tadam kroplem kaa jus labak nedzemdet jaunus kroplus kuri ražos jusu kroplu eksemplārus..
Nozelojamas resnās vistas,sauc Nauri par neglīti,bet pasas gan jau ar pirkstiņiem spelejas tur leja domājot par Nauri,bet apzinas ka Nauris nekad nekāps tadam mazam snirdigam sunu kucitem vorsu,nogribējušas vecās sažuvušās aitas..
Telefona nr izmanto lai rakstītos,hah..itka nauris butu nabags un nenomainītu jaunu nr telefonam.
Tik stulbas un neaptēstas vecenes
Ieejet vaniņņā un adslāpstat smirdīgās pāķenes un neveiksminieces.
Kropļu rožuiņas.mcaaa kvadrātā su**as.

Nu ja, valodiņu tirgū nenopirksi🤣😄.
04.01.2024 15:30 |
 
Reitings 277
Reģ: 27.11.2023
magdalena333 @ 04.01.2024 15:09
Mūžīgi pēc šādiem feiliem forumā uzrodas kāds ar intelektu apdalītais un spļauj ārā visu, kas uz sirsniņu sakrājies?
nu bet tas tač Nauris!! Kuram prātiņa nedaudz mazāk ka sieviņai.Kas jānotiek, lai viņi pazustu no sociālajiem tīkliem???????
04.01.2024 15:30 |
 
Reitings 2021
Reģ: 16.06.2017
Elīna tik daudzreiz uzsvērusi, ka Naurim nepatīkot būt kameras priekšā… Tad nav arī jālien, ja neprot adekvāti reaģēt uz cilvēku komentāriem un neitrāli uzņemt cilvēku viedokļus, jo tur jau tie nebija pat nekādi hate komentāri, lai reelam noņemtu iespeju komentēt. Un vēl ienākt te forumā un uzsprāgt! Nu neveido kontentu , ja neturi spriedzi.
04.01.2024 15:20 |
 
Reitings 8248
Reģ: 05.07.2020
āboliņš @ 04.01.2024 14:56
Stulbais Nauris neizturēja live,izlēdza ārā, tur komentāros baigi ņirgājās par viņiem.
Lohu pāris ,Nauri pie ārsta un steidzami ar visu savu netīro cūkaino sievu!
kur tas bija? Palaidu garām
04.01.2024 15:11 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits