Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 289
Reģ: 19.03.2023
Kenty @ 23.01.2024 10:40
tad viņš bija tievs?ar gadiem savācis Elinas formas sev.
bet viņš pēc sejas nesimpātisks, ne tievs, ne resns.. un nešķiet baigi interesants un atraktīvs, kādi parasti ir “sliktie” zēni. Grūti saprast, uz ko šī pavilkās. Nauda? Gan jau bija turīgāki un glītāki puikas ar behām.
23.01.2024 10:57 |
 
Reitings 1177
Reģ: 25.01.2023
Angelina33 @ 23.01.2024 09:03
Elīna jau arī savā iepazīšanās ar Ņuri stāstā viņu pasniedza kā golden ticket. Bezmaz vai visas mazās lauza krēslus viņa dēļ, un viņš esot viņu uzmetis kaut kādā randiņā, bet viņa neesot padevusies. Es visus sīkumus neatceros, bet iespaids pēc viņas stāstītā palika tieši tāds. Nu bļin, ja Ņuris bija vienīgais normālais džeks tajā laikā, tad es gribētu paskatīties uz tiem pārējiem krokodīļiem.
tad viņš bija tievs😁ar gadiem savācis Elinas formas sev.
23.01.2024 10:40 |
 
Reitings 3601
Reģ: 06.05.2014
Angelina33 @ 23.01.2024 09:03
Elīna jau arī savā iepazīšanās ar Ņuri stāstā viņu pasniedza kā golden ticket. Bezmaz vai visas mazās lauza krēslus viņa dēļ, un viņš esot viņu uzmetis kaut kādā randiņā, bet viņa neesot padevusies. Es visus sīkumus neatceros, bet iespaids pēc viņas stāstītā palika tieši tāds. Nu bļin, ja Ņuris bija vienīgais normālais džeks tajā laikā, tad es gribētu paskatīties uz tiem pārējiem krokodīļiem.

Pēc Didras stāstītā Nauris nāk no turīgākas ģimenes. Viņam nebija jāuztraucas par naudām, kā tas bija Didrai. Didrai lētās brokastu pārslas un sieriņi svētkos, Naurim - brendu kellogsi ikdienā. Protams, ka jaunai čiepai, kurai gribas tikt prom no Dobeles uz Rīgu, vajadzīgs čalis, kam ir nauda kaut kāda. Golden ticket. Kāda velna pēc tad viņa sevi būtu pazemojusi un skraidījusi viņam pakaļ? Nauris tak viņu atšuva. Pēc skata ar tak nebija viņas gaumē, ja pareizi atceros to stāstu. Nauda, nauda jau no pašiem pirmsākumiem viņai actiņās tik bijusi. Tos stāstus, kādās atšķirīgās ģimenēs uzauguši un kāpēc Nauris nemāk tik ļoti taupīt, viņa turpina visu laiku arī.
23.01.2024 10:38 |
 
Patīk
Reitings 477
Reģ: 02.05.2020
Anīle līne @ 22.01.2024 23:41

Man šķiet, ka vienīgais, kas patiešām tic Elīnas tēlam, ir gados jaunas meitenes, kurām Elīna ir iedvesmas avots. Pārējie par viņu ierēc kā par klaunu - pat mani vecāki, kad nav IG par viņu smejas. Elīna ir no sērijas - agrāk to, ka esi dumjš, zināja tikai tuvākie cilvēki, tagad pateicoties soc.tīkliem to zina visi.
ir zināmas fanes ap 34 g. vecumu Latvijas mazpilsētās, kas arī neko neēd, skrien uz solāriju tā, ka izskatās 10g vecākas un taisa wannabe insta influenceru bildes pie pilsētas kultūras nama kāpnēm 😆 un tas viss Elīnītes iespaidā.
23.01.2024 10:17 |
 
10 gadi
Reitings 279
Reģ: 29.03.2010
cory @ 23.01.2024 00:57

Nez sadarbība beigusies jau, ka #pati un izdomājusi paštonējošo vēl ziest pa virsu, lai retāk jāiet uz solāriju? ??‍♀️ Atkal kapeiku p*š līdz ko pašai jāsāk maksāt?

Mja.. Būs superīgākais un pleķainākais iedegums ever .🤣🤣
23.01.2024 10:08 |
 
Reitings 175
Reģ: 04.01.2024
Pupuķis @ 23.01.2024 08:58

Man liekas, ka visbiežāk šādiem, absolūti nekādiem, vīriešiem ir vislielākās un augstākās skaistuma prasības. Pats var pilināt biksēs, ēst treknu ēdienu un būt tāds "pamīksts", bet sievietei ir jābūt tievai, vēlams pusbadā, ar visu cik nu max var uzķūnēt sevi.
vai ne, atsit tādu riktīga krievu veča standartus, kur vecim jābūt bišk glītākam par gorillu, bet viņa sievietei uz visiem 100% jābūt perfekto✌️
Kaut gan krievu veči parasti tādos gadījumos paši strādā un apgādā savu meiteni, nevis kā šajā saldajā pārītī, kur Ņuris kā pielikums, un Elinčiks tik visiem spēkiem mēģina iestāstīt, ka Ņuris ar kaut ko nodarbojas ikdienā😂😂
23.01.2024 09:06 |
 
Reitings 5889
Reģ: 27.02.2022
krixis3 @ 22.01.2024 23:35
Bet vispār, ir ļoti skumji, ka ļoti liela daļa cilvēku, neredz vispār Elīnas problēmas un visu hujņu ko viņa dara. OK, reitingi ir augšā, jo tos pamuļķus skatās. Bet, man šķiet, ka tiešām lielākā daļa viņus redz kā apbrīnas objektu. Biznesmene, modele, močītāja, māte varone, vienkārša meitene no Dobeles, kura ir izsitusies,IG slavenība. Ja tā padomā, cik liels ir tas procents kā mēs šeit, kas tiešām saprot, ka tur viss ir dirsā? Neliels.
Un tad rodas jautājums, cik īstenībā stulbā un neaptēstā sabiedrībā mēs dzīvojam??? Ja tik daudzi viņiem piedāvā reklāmu, sadarbības, TV šovus? Tas ir tiešām skumji. Tāpat ar Kivičiem. Cik daudzi vispār neiebrauc kādi viņi ir. Un citi IG influenceri? Tik ļoti nozombējusi sabiedrību, ka tad kad notiek, kas fenomenāls, neviens netic, jo kā var notikt kaut kas ārpus šī mākslīgi veidotā burbuļa. Skumji ?
es jau kopš covid pirmsākumiem sapratu, ka latvieši nav tā gudrākā tauta. Tāpēc visādus šmuļus te atbalsta. Tikai tāpēc, kA pAšI kAuT kO dArA. Wtf
23.01.2024 09:04 |
 
Reitings 175
Reģ: 04.01.2024
āboliņš @ 23.01.2024 06:48

Pff kas Nauris vispār par skaistuli,pretīgs bezmugurkaulnieks!!
Visur kur iet un atrodas Nauris viņš ir pretīgākais vecis no visiem,apmeram klases neglītākais džeks,iedodied viņam titulu Rīgas neglītākais buķikpedospeķis!
Elīna jau arī savā iepazīšanās ar Ņuri stāstā viņu pasniedza kā golden ticket. Bezmaz vai visas mazās lauza krēslus viņa dēļ, un viņš esot viņu uzmetis kaut kādā randiņā, bet viņa neesot padevusies. Es visus sīkumus neatceros, bet iespaids pēc viņas stāstītā palika tieši tāds. Nu bļin, ja Ņuris bija vienīgais normālais džeks tajā laikā, tad es gribētu paskatīties uz tiem pārējiem krokodīļiem.
23.01.2024 09:03 |
 
Reitings 4733
Reģ: 27.08.2023
āboliņš @ 23.01.2024 06:48

Pff kas Nauris vispār par skaistuli,pretīgs bezmugurkaulnieks!!
Visur kur iet un atrodas Nauris viņš ir pretīgākais vecis no visiem,apmeram klases neglītākais džeks,iedodied viņam titulu Rīgas neglītākais buķikpedospeķis!

Man liekas, ka visbiežāk šādiem, absolūti nekādiem, vīriešiem ir vislielākās un augstākās skaistuma prasības. Pats var pilināt biksēs, ēst treknu ēdienu un būt tāds "pamīksts", bet sievietei ir jābūt tievai, vēlams pusbadā, ar visu cik nu max var uzķūnēt sevi.
23.01.2024 08:58 |
 
Reitings 410
Reģ: 09.12.2023
Freimane2 @ 23.01.2024 03:50
Man liekas Elīna tā cepjas dēļ tievuma, un visa izskata kopumā, Naura ‘skaistuma’ standartu dēļ. Paskatieties tak pašas, cik čiepām šis seko un laiko visas pēc kārtas. Pat manu draudzeni nesen apbēra ar sirdīm instā.

Pff kas Nauris vispār par skaistuli,pretīgs bezmugurkaulnieks!!
Visur kur iet un atrodas Nauris viņš ir pretīgākais vecis no visiem,apmeram klases neglītākais džeks,iedodied viņam titulu Rīgas neglītākais buķikpedospeķis!
23.01.2024 06:48 |
 
Reitings 19
Reģ: 23.01.2024
Man liekas Elīna tā cepjas dēļ tievuma, un visa izskata kopumā, Naura ‘skaistuma’ standartu dēļ. Paskatieties tak pašas, cik čiepām šis seko un laiko visas pēc kārtas. Pat manu draudzeni nesen apbēra ar sirdīm instā.
23.01.2024 03:50 |
 
10 gadi
Reitings 683
Reģ: 11.04.2010
Angelina33 @ 22.01.2024 19:58
Cik to kāju var lauzīt, mož aiz galvas aizliec vēl vai nostājies špagatā vienreiz, lai visi kārtīgi redz, ka tev šķirba starp kājām ? zajebala jau ar savām debīlajām pozām visur, tāda modele, ka smiekli nāk

Man šķiet, ka Elīnas galvā ir tā - ja ciskiņas saskarsies, pasaule ies bojā, tāpēc viņas uzdevums ir izglābt cilvēci un novērst apokalipsi, nekādā gadījumā nesatuvinot kājas vairāk par pusmetru.
23.01.2024 02:36 |
 
10 gadi
Reitings 2696
Reģ: 25.05.2009
lisss @ 23.01.2024 00:03
Rokas jau atkal pleķainas ar paštonējošo ?

Nez sadarbība beigusies jau, ka #pati un izdomājusi paštonējošo vēl ziest pa virsu, lai retāk jāiet uz solāriju? 🤦🏼‍♀️ Atkal kapeiku p*š līdz ko pašai jāsāk maksāt?
23.01.2024 00:57 |
 
Reitings 450
Reģ: 12.10.2023
Rokas jau atkal pleķainas ar paštonējošo 🥹
23.01.2024 00:03 |
 
10 gadi
Reitings 399
Reģ: 21.11.2009
krixis3 @ 22.01.2024 23:35
Bet vispār, ir ļoti skumji, ka ļoti liela daļa cilvēku, neredz vispār Elīnas problēmas un visu hujņu ko viņa dara. OK, reitingi ir augšā, jo tos pamuļķus skatās. Bet, man šķiet, ka tiešām lielākā daļa viņus redz kā apbrīnas objektu. Biznesmene, modele, močītāja, māte varone, vienkārša meitene no Dobeles, kura ir izsitusies,IG slavenība. Ja tā padomā, cik liels ir tas procents kā mēs šeit, kas tiešām saprot, ka tur viss ir dirsā? Neliels.
Un tad rodas jautājums, cik īstenībā stulbā un neaptēstā sabiedrībā mēs dzīvojam??? Ja tik daudzi viņiem piedāvā reklāmu, sadarbības, TV šovus? Tas ir tiešām skumji. Tāpat ar Kivičiem. Cik daudzi vispār neiebrauc kādi viņi ir. Un citi IG influenceri? Tik ļoti nozombējusi sabiedrību, ka tad kad notiek, kas fenomenāls, neviens netic, jo kā var notikt kaut kas ārpus šī mākslīgi veidotā burbuļa. Skumji ?

Man šķiet, ka vienīgais, kas patiešām tic Elīnas tēlam, ir gados jaunas meitenes, kurām Elīna ir iedvesmas avots. Pārējie par viņu ierēc kā par klaunu - pat mani vecāki, kad nav IG par viņu smejas. Elīna ir no sērijas - agrāk to, ka esi dumjš, zināja tikai tuvākie cilvēki, tagad pateicoties soc.tīkliem to zina visi.
22.01.2024 23:41 |
 
Reitings 2466
Reģ: 05.12.2021
Bet vispār, ir ļoti skumji, ka ļoti liela daļa cilvēku, neredz vispār Elīnas problēmas un visu hujņu ko viņa dara. OK, reitingi ir augšā, jo tos pamuļķus skatās. Bet, man šķiet, ka tiešām lielākā daļa viņus redz kā apbrīnas objektu. Biznesmene, modele, močītāja, māte varone, vienkārša meitene no Dobeles, kura ir izsitusies,IG slavenība. Ja tā padomā, cik liels ir tas procents kā mēs šeit, kas tiešām saprot, ka tur viss ir dirsā? Neliels.
Un tad rodas jautājums, cik īstenībā stulbā un neaptēstā sabiedrībā mēs dzīvojam??? Ja tik daudzi viņiem piedāvā reklāmu, sadarbības, TV šovus? Tas ir tiešām skumji. Tāpat ar Kivičiem. Cik daudzi vispār neiebrauc kādi viņi ir. Un citi IG influenceri? Tik ļoti nozombējusi sabiedrību, ka tad kad notiek, kas fenomenāls, neviens netic, jo kā var notikt kaut kas ārpus šī mākslīgi veidotā burbuļa. Skumji 😢
22.01.2024 23:35 |
 
Reitings 2319
Reģ: 02.04.2020
āboliņš @ 22.01.2024 21:51

Elīnu neapskaužu, viņas slavenais Dievs tik daudz ,ko
viņai devis ,katrā ķermeņa zonā ir kaut kas briesmīgs,ko uzlabojot tas paliek briesmīgāks.????
Liels deguns un mazi pupi pa dzīvi, smadzenes galvaskausā vnk lieki aizņem vietu un dod liekos gramus pie kg uz svariem,izmantot tās tāpat nevar. Implantu buferčiki jau šķībi baloni,lūpas kā veca veča dirsas vaigi atsļukuši,viss viņā ir lopā un ķēmā!??
Un vēl pie sāniem tik pat nesmuks vīriņš.???jenotlops.

To dislike ielicis gan jau pats autiņbiksīša frīks Ņuriks
22.01.2024 23:10 |
 
10 gadi
Reitings 270
Reģ: 18.04.2013
P.s. pagājušās nedēļas Aizliegtajā paņēmienā runāja anonīma anoreksiķe un aprakstīja to, ka anoreksiķes ir ļoti izcilas meles. Izliekas ka ēd un cenšas to citiem parādīt... un tur viss salikās kā par Didreni!!
Arī skriešana sportot ir kā viens no...
Tā kā - nu ir viņa slima un tas mums visiem protams sen zināms. Tikai smieklīgi, ka slimo arī visi viņai apkārt ar kādu smadzeņu kontūziju, jo izliekas ka viss fine un lai jau dzīvo ar slimu pràtu viñu tuvais.
Meitene stāstīja arī par mūžīgo vēlmi nekur nedoties bet palikt mājās( gluži Elīna- paliks labāk pie kompja nekā kaut kur dosies kompānijā).. u.t.t
22.01.2024 23:02 |
 
Patīk
Reitings 29880
Reģ: 12.10.2022
Roze sarkanā @ 22.01.2024 14:24
tā filmēšanas komanda varētu nofilmēt bērnu istabu,kuras nav, gultiņu,diez vai ir, vietu,kur bērns mazgājas, kur spēlējas. Bet tur jau viss sarunāts,taisīs reklāmu didriķiem,lai pēdējie muļķi vēl uzķertos.
Lai gan reitingi tieši būtu labāki, ja parādītu realitāti nevis iestudētu cirku.
22.01.2024 22:21 |
 
Reitings 410
Reģ: 09.12.2023
Roze sarkanā @ 22.01.2024 21:27
godīgi sakot,es arī to degunu baigi redzu???nu un seja kautkā nedaudz šķība.Pati pirka,diez ko viņa tur sašpricējusi.Domāju,ar laiku būs vēl trakāk.

Elīnu neapskaužu, viņas slavenais Dievs tik daudz ,ko
viņai devis ,katrā ķermeņa zonā ir kaut kas briesmīgs,ko uzlabojot tas paliek briesmīgāks.😀😃😅😅
Liels deguns un mazi pupi pa dzīvi, smadzenes galvaskausā vnk lieki aizņem vietu un dod liekos gramus pie kg uz svariem,izmantot tās tāpat nevar. Implantu buferčiki jau šķībi baloni,lūpas kā veca veča dirsas vaigi atsļukuši,viss viņā ir lopā un ķēmā!😀😅
Un vēl pie sāniem tik pat nesmuks vīriņš.😀😀😅jenotlops.
22.01.2024 21:51 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits