Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 1356
Reģ: 27.05.2023
guccibabe @ 05.02.2024 08:29

Atkal tas Nauris tiek vainots pie visa.?‍♀️?
Nu cik šo var malt un malt uz rinķi nezinot taisnību kurš ir vai nav vainīgs.?

Neviens tur nav vainīgs un tajā pat laikā visi ir vainīgi. Visi tur ir pieauguši cilvēki, nav jēgas tur vienu vai otru vainot. Tāpat arī ar Elīnas kaut kādiem daddy issues, pašpārliecinātības problēmām, ēšanas traucējumiem, utt. Pieaugusi sieviete ar smadzenēm. Nevajag meklēt kādu ko vainot.
Pašai savā vecumā jau vajadzēja sen saņemties un labot kaut kādas savas problēmas. Un ne jau izskatā, bet gan iekšienē.
Riebjas, ka pieauguši cilvēki saka ''es esmu tāds, jo man jau no bērnības tēvs to un šito darīja'' un visus šos līdzīgos iemeslus, un tad turpina būt sūdīgs cilvēks. Tas ir iemesls, bet tas nav attaisnojums.
Kāda jēga pie viņas izskata tagad Nauri vainot? Viņa jau ir tā, kas spogulī skatās. Ja kaut ko mainīja, tad pati to izlēma.
Man drīzāk liekas, ka viņa ir tāda kurai neko nevar pateikt un viņa dara ko grib. Nauris vairāk zem tupeles izskatās nekā viņa. Naurim gan jau vairāk patiktu sieviete, kas arī rūpējas par bērnu, nevis tikai skraida apkārt ''močijot'', bet neredzu, ka tas notiktu.
05.02.2024 09:48 |
 
10 gadi
Reitings 279
Reģ: 29.03.2010
Mja, ja Džeisons šai būtu iebāzis kartupeli mutē storijs drošvien atkal tiktu "apgraizīts", vai tas tiktu nosūkāts, bet kad iebāž to seleriju mutē, to gan atrāda un notiesā ar gardu muti.🤢
Bļ#, tik slima.. Goda vārds.🤦‍♀️
Brīnos, ka sen jau nav pedāļus atstiepusi neēdot siltu ēdienu.
Dzelzs līmenis asinīs drošvien sen jau ir kritiskā līmenī un kunģis vienās čūlās.🤦‍♀️
05.02.2024 08:34 |
 
10 gadi
Reitings 279
Reģ: 29.03.2010
chihiro @ 04.02.2024 15:07
Pataisīt Nauri par nabadziņu nu gan nav vērts. Viņš pamudināja Elīnu uz visām viņas izskata manipulācijām, kritizējot viņas izskatu. Es domāju, ka viņai patiesībā uz Nauri ir ļooooti daudz rūgtuma par kritiku un acīmredzot par daudz ko citu, ko nezina skatītājs no malas, tādēļ arī no Elīnas nāk šī publiskā Naura nolikšana. Skaidrs, ka attiecības tur ir sliktas, bet no abām pusēm.
Es arī nedomāju, ka Naurim bez Elīnas būtu sanācis Butterfly uztaisīt, jo viņš nedzīvotu 24/7 Instagramā, bet Butterfly popularitāte slēpjas tikai tajā, ka Elīna ir visur un bieži (apzināti vai neapzināti) tizlojas. Citādi jau drēbes sliktas kvalitātes, negaumīgas un bez skandāliem ātri tiktu aizmirsta bodīte. Un ja citiem ir taisnība un aizmugurē notiek shēmošana, tad nu Elīna vispār super aizsegs ar visām fotosesijām utt, ko Nauris pats nespētu nodrošināt.
Nebūtu Elīnas, Nauris atrastu citu kompleksiem māktu meiteni, no kuras izveidotu Elīnas versiju. Nauris, manuprāt, nav gudrs, bet ir manipulējošs un kaut kādā mērā saprot, kādā veidā iegūt to, ko gribas.
Viņiem abiem būtu vislabāk šķirties un sākt no jauna ar visu, biznesu, publisko tēlu utt.
Tikai baigi grūti būs pieņemt šādu lēmumu, jo Elīna augusi un dzīvo vidē, kur šķirties visticamāk neskaitās labi, kur vīrietim jāpakļaujas un vēl ir ar kompleksiem. Vēl tik daudz (viņuprāt) kas sadarīts/panākts kopā un arī visi tās runas un video par viņu mīlu, dievu utt. Domāju, viņa nesaprastu, kā paskaidrot sekotājiem, izjustu kā milzīgu spiedienu. Lai gan reāli viņai noderētu izdzēsties no sociālajiem tīkliem uz kādi laiku.

Atkal tas Nauris tiek vainots pie visa.🤦‍♀️🤣
Nu cik šo var malt un malt uz rinķi nezinot taisnību kurš ir vai nav vainīgs.🤣
05.02.2024 08:29 |
 
Reitings 4736
Reģ: 27.08.2023
Elīna: Man ir tik daudz kas jāpaveic, tehniskie darbi, fotosesijas, komanda, man nav laika ne paēst, ne pavadīt laiku ar bērnu un ģimeni! Man ir jāmočī!
Arī Elīna: *stāv kādu pusstundu Centrāltirgū ar kartona plāksnēm rokās*
05.02.2024 00:28 |
 
Reitings 6085
Reģ: 14.12.2022
Pēc didras teļegrama toč sanāk liek pa virsu parūku
04.02.2024 23:47 |
 
Patīk
Reitings 29907
Reģ: 12.10.2022
Elīna vakar storijos stāstīja, ka 100 biļetes nopirktas, bet gan jau cilvēki sāks pirkt, kad tuvosies viņas pasākums.
Elīn, cilvēki uz gaidītiem pasākumiem pērk biļetes ļoti laicīgi, piemēram, man jau pirms vairāk kā mēneša tika iegādātas biļetes uz teātri martā un aprīlī, jo tās izpērk dažu dienu laikā. Vēlējos nopirkt biļetes uz Busuļa solo koncertu, bet nokavēju, visas tika izpārdotas. Bet šeit "slavenā" influencere Didrihsone nespēj izpārdot 400 biļetes. :D :D
Sekotāji Elīnai ir daudz (starpcitu, no 112k nokritušies uz 111k), bet tādi, kuri ir gatavi klausīties Elīnu, ir ļoti, ļoti maz.
04.02.2024 23:18 |
 
Reitings 81
Reģ: 04.05.2022
āboliņš @ 04.02.2024 20:22
Ņuris skuj savus matus no krūtiem,tik pretīgi atauguši.
Mož aizej uz lāzeri Ņuri vai Elīnai žēl priekš tava krūšu kūša?
iemācies rakstīt, meitēn.
04.02.2024 22:00 |
 
Reitings 410
Reģ: 09.12.2023
Ņuris skuj savus matus no krūtiem,tik pretīgi atauguši.
Mož aizej uz lāzeri Ņuri vai Elīnai žēl priekš tava krūšu kūša?
04.02.2024 20:22 |
 
Reitings 2688
Reģ: 05.09.2023
Dažas te vel nav ar pietiekamām zināšanām lai saprastu ka visām attiecībām kodols nav bezizmēra mīlestība, romantika un attiecībām ir dažādas amplitūtas. Elīnas un Naura attiecības ir praktiskas. To var gadiem ļoti labi no malas redzēt. Viņi papildina viens otru materiāli, biznesā un arī viens otra tarakānus labi pabaro. Viss pārējais - laulība, bērns vienkārši pievilkts klāt jo tādām it kā ir jābūt attiecībām.
04.02.2024 18:34 |
 
Reitings 1110
Reģ: 13.11.2023
katetrina @ 04.02.2024 18:25
Te nav runa par simpatizēšanu.??‍♀️ Runa par vienas personas teikto ticamību. Kā didra teica tā ir.??‍♀️ Zinot viņas melošanas māklsu jūs viņu uztverat NOPIETNI. Un ja tev kaut kas neapmierina, tu tiec necienīta, pazemot ej projām??‍♀️Ko tu te sevi tais par baigo cietēju publiski. Ja paliec, turpini ciest ,tā ir pašas izvēle.
Par tēvu un māti ir stāstits iespējams puspatiesība, lai lābāk izklausās instegramā ,tāpat kā 5 latu stāsts. Varbūt tēvam ir kāda invalitāde, slimība kādēļ nestrādā.

Tev ir vājas zināšanas psiholoģijā, teiksim par to, ka ne vienmēr cilvēki, kas atrodas sliktās attiecībās, var tā paņemt un aiziet.
Nauri tā aizstāvi, nabadziņu publiski kritizē, bet nezini, ka upura un varmākas lomas attiecībās visu laiku mainās.
Es domāju, ka viņi tur abi viens otru noniecina vienlīdzīgi šobrīd.
P.S. par to, ka tētis nestrādā 10 g es sapratu, ka stāstīja Nauris, nevis Elīna, bet Elīna centās tieši to noslēpt.
04.02.2024 18:32 |
 
Reitings 728
Reģ: 01.02.2023
chihiro @ 04.02.2024 18:04

Izklausās, ka tev Nauris un šāda veida vīrieši simpatizē, bet sievietes noliec. Ir tādas sievietes, kas visus bikšaiņus uzskata par labiem.
Te nav runa par simpatizēšanu.🤦🏻‍♀️ Runa par vienas personas teikto ticamību. Kā didra teica tā ir.🤷🏻‍♀️ Zinot viņas melošanas māklsu jūs viņu uztverat NOPIETNI. Un ja tev kaut kas neapmierina, tu tiec necienīta, pazemot ej projām🤷🏻‍♀️Ko tu te sevi tais par baigo cietēju publiski. Ja paliec, turpini ciest ,tā ir pašas izvēle.
Par tēvu un māti ir stāstits iespējams puspatiesība, lai lābāk izklausās instegramā ,tāpat kā 5 latu stāsts. Varbūt tēvam ir kāda invalitāde, slimība kādēļ nestrādā.
04.02.2024 18:25 |
 
Reitings 1110
Reģ: 13.11.2023
CallMeAnnika @ 04.02.2024 17:35
Ja tēvs nestrādā jau 10 gadus, tad sanāk, ka 18 gados, kad Elīnai pateica, ka viņai jāizvācās uzreiz pēc izlaiduma no vecāku mājām, tēvs jau tad neko nedarīja un pieprasīja meitai aizvākties prom. Cik jauka ģimene. Mātei grūti būtu uzturēt 3 pieaugušus cilvēkus, tāpēc labāk bija Elīnu izsviest no ģimenes mājām.

Ģimene tur tiešām nav nekāda jaukā.. Tas tētis atstāja sliktu iespaidu jau senāk.
Piekrītu, ka viņai nepieciešama palīdzība. Ēšanas traucējumi - par tīņu gadiem viņa to atzīst, ka bijuši, protams, mēs redzam, ka šobrīd nav labi. Varbūt uz tīņu gadu fona ir labāk un pati sev melo, ka "izārstējusies", ne tikai publikai. Nez.
04.02.2024 18:13 |
 
Reitings 1110
Reģ: 13.11.2023
katetrina @ 04.02.2024 17:41
Tad ej uz terapiju ne ieslēdz te upura un bērnu pozīciju. Esi pieaugusi un pārstāj vainot vecākus vai vīru. Izrunājiet to var arī savā starpā ne publiski,ko no tā viņa grib iegūt ,tikai un vienīgi uzmanību. Vēl ja ir tik dievticīga ar baigām ģimeniskām vērtībām un iet uz entajiem pāru kursiem. Un ko no kursiem ir iemācijusies vai ieguvusi kā ķengāt savu ģimeni publiski, nolikt vīru- to tur māca -diezvai)Viņai visi instrumenti labi, lai savāktu sekotājus, laikus. Ieslēkt ērto upuriti, žēlojamo.??‍♀️Un kas naurim jāatspēko didra pasaki ,ka viņš ir ēzelis (kā piemērs) un viņam tagad jāpierāda ,ka viņš tāds nav.??‍♀️
Tas ko didra stāstā ur 100% taisniba-ja.??‍♀️Zinot viņas diršanas mākslu.

Izklausās, ka tev Nauris un šāda veida vīrieši simpatizē, bet sievietes noliec. Ir tādas sievietes, kas visus bikšaiņus uzskata par labiem.
04.02.2024 18:04 |
 
Reitings 728
Reģ: 01.02.2023
chihiro @ 04.02.2024 16:56

Acīmredzami uzmeti acis viņas profilam pirms mēneša, neko vairāk nezini par viņu un veido šādus pieņēmumus, kas nebalstās uz neko.
Es nesaku, ka viņa ir nabadzīte, es saku, ka abi atrodas toksiskās attiecībās, kur šobrīd Elīna izgāž neapmierinātību, kas sakrājusies par to, ko Nauris viņai darīja iepriekš (un varbūt šobrīd). Ja puisis meitenei pirmajā randiņā var pateikt, ka viņas zobi nav ok, nu tad atvainojos. Nav arī dzirdēts, ka kādreiz Nauris atspēkotu, ka nebūtu šādi teicis. Tur daudz tādu notikumu bijis, kurus neslēpa.
Viņa arī ir stāstījusi par to, kāda bija atmosfēra ģimenē tīņu gados, kur tēvs nebija ok, un to pašu var redzēt tagad storijos, kad pie viņas vecāki ir. Arī tas parādās tajā, ka tēvs nestrādā 10 gadus.
Tad ej uz terapiju ne ieslēdz te upura un bērnu pozīciju. Esi pieaugusi un pārstāj vainot vecākus vai vīru. Izrunājiet to var arī savā starpā ne publiski,ko no tā viņa grib iegūt ,tikai un vienīgi uzmanību. Vēl ja ir tik dievticīga ar baigām ģimeniskām vērtībām un iet uz entajiem pāru kursiem. Un ko no kursiem ir iemācijusies vai ieguvusi kā ķengāt savu ģimeni publiski, nolikt vīru- to tur māca -diezvai)Viņai visi instrumenti labi, lai savāktu sekotājus, laikus. Ieslēkt ērto upuriti, žēlojamo.🤦🏻‍♀️Un kas naurim jāatspēko didra pasaki ,ka viņš ir ēzelis (kā piemērs) un viņam tagad jāpierāda ,ka viņš tāds nav.🤦🏻‍♀️
Tas ko didra stāstā ur 100% taisniba-ja.🤷🏻‍♀️Zinot viņas diršanas mākslu.
04.02.2024 17:41 |
 
Patīk
Reitings 29907
Reģ: 12.10.2022
chihiro @ 04.02.2024 17:11

Nu tas loģiski, ka Butterfly balstās uz abiem. Nesaprotu Elīnas lomas pamazināšanu tajā, jo neviens nerunātu par viņiem bez Elīnas skandāliem.
Vislabāk viņai būtu iet prom no Naura un Butterfly, bet grūti iedomāties, ka viņa to izdarīs. Visdrīzāk Nauris izbeigs to visu pirmais aizslīdot pie kādas citas.
Šeit laikam Elīnas loma tiek 'pamazināta', jo viņa pati uzsver to, ka Nauris neko nedara un bez viņas nekas nenotiktu. Nebūtu nekā, ja nebūtu abi divi.
04.02.2024 17:41 |
 
Patīk
Reitings 29907
Reģ: 12.10.2022
chihiro @ 04.02.2024 16:56

Acīmredzami uzmeti acis viņas profilam pirms mēneša, neko vairāk nezini par viņu un veido šādus pieņēmumus, kas nebalstās uz neko.
Es nesaku, ka viņa ir nabadzīte, es saku, ka abi atrodas toksiskās attiecībās, kur šobrīd Elīna izgāž neapmierinātību, kas sakrājusies par to, ko Nauris viņai darīja iepriekš (un varbūt šobrīd). Ja puisis meitenei pirmajā randiņā var pateikt, ka viņas zobi nav ok, nu tad atvainojos. Nav arī dzirdēts, ka kādreiz Nauris atspēkotu, ka nebūtu šādi teicis. Tur daudz tādu notikumu bijis, kurus neslēpa.
Viņa arī ir stāstījusi par to, kāda bija atmosfēra ģimenē tīņu gados, kur tēvs nebija ok, un to pašu var redzēt tagad storijos, kad pie viņas vecāki ir. Arī tas parādās tajā, ka tēvs nestrādā 10 gadus.
Ja tēvs nestrādā jau 10 gadus, tad sanāk, ka 18 gados, kad Elīnai pateica, ka viņai jāizvācās uzreiz pēc izlaiduma no vecāku mājām, tēvs jau tad neko nedarīja un pieprasīja meitai aizvākties prom. Cik jauka ģimene. Mātei grūti būtu uzturēt 3 pieaugušus cilvēkus, tāpēc labāk bija Elīnu izsviest no ģimenes mājām.
04.02.2024 17:35 |
 
Patīk
Reitings 29907
Reģ: 12.10.2022
chihiro @ 04.02.2024 15:27

Neatbalstu diagnožu uzstādīšanu. Ja palasīsi aprakstu par jebkuru slimību, arī fizisku, visticamāk varēsi savilkt simptomus ar daudziem sev pazīstamiem cilvēkiem vai pat sevi. Arī tavam aprakstam par bipolārajiem, manuprāt, tādas atsevišķas lietas, ko nosauci kā ātrā runāšana pārtraucot citus, enerģija pret nomāktumu utt piemīt ne tikai ar šo slimību slimiem, turklāt šāda veida traucējumu, slimību ir daudz, lai nezinātājam konstatētu konkrētu.
Uzskati, ka tā bija tikai informācija nevis diagnozes uzstādīšana. Elīnai nav uzstādīti arī ēšanas traucējumi, lai gan tas ir acīmredzami, ka ar ēdienu ir problēmas. Cilvēks, kas ar to sirgst, pats nelabprāt to atzīs, bet tā kā viņas tuvajiem nerūp viņas veselība, Elīna dzīvo, izliekoties to neredzam.
Vari paskatīties pētījumus par ēšanas traucējumiem un bipolāriem traucējumiem, un lai gan dati ir slikti sistematizēti, tomēr ļoti daudz apkopoti pētījumi liecina, ka ēšanas traucējumiem nāk līdzi virkne citu garīga rakstura slimību, arī Elīnas pieminētais darbaholisms.
Man Elīna nepatīk, bet novēlu viņai sākt rūpēties par sevi, iemīlēt sevi un tad varēs izbaudīt gan dzīves dotās iespējas, gan pievērsties bērniņam.
04.02.2024 17:22 |
 
Reitings 1110
Reģ: 13.11.2023
CallMeAnnika @ 04.02.2024 16:42
Nauris nevarētu bez Elīnas, bet Elīna nevarētu arī bez Naura. Kā Buķiks spētu izdzīvot, ja netiktu maksāti rēķini, uzturētas noliktavas, pieņemtas darbinieces, visas darbības ar melno kasi, netiktu pieskatīts Dž un vests pie speciālistiem?
Šeit es Nauri netaisu par labo, bet Elīna domā, ka bizness turas tikai uz IG un lēkāšanu pusplikai storijos.

Nu tas loģiski, ka Butterfly balstās uz abiem. Nesaprotu Elīnas lomas pamazināšanu tajā, jo neviens nerunātu par viņiem bez Elīnas skandāliem.
Vislabāk viņai būtu iet prom no Naura un Butterfly, bet grūti iedomāties, ka viņa to izdarīs. Visdrīzāk Nauris izbeigs to visu pirmais aizslīdot pie kādas citas.
04.02.2024 17:11 |
 
Reitings 1110
Reģ: 13.11.2023
katetrina @ 04.02.2024 16:52
???ne labāk par nabadzīti un žēlojamo pataisīt Elīnu. Vai tik pati visus smuki nenoliek- mamma ne tāda,tēvs ne tāds ( stingri audzinājis), draugi netādi, nauris ne tāds utt. didra tā labiņa rukātāja ah nabadzīte ai ai ai??‍♀️,
didrene ir saskatījusies krievu influenceres profilus un grib tām līdzinātie vai tur nauris jāvaino, ka viņa aizgājusi azartā ar sevis izķēmošanu. Man liekas ka tā ir atruna, ka nauris redz pieprasot, gribot. Dirst un kādu vainot viņa pieprot uz visiem 100. Viņai tak neinteresē neviena domas,??‍♀️ savā starpā nesarunājas izņemot par lupatām kā viņa zina vispār kas viņam patīk kas nē??‍♀️
Kam viņa pakļaujās ???kādu te nabadzīti didru esi pataisījusi viņai tak nospļauties par nauri un par visu pārējo. Tur eksistē vārdi Es man es man es es es - tik vērstu cilvēku uz sevi vēl tik pameklēt -Narcistiska, manipulatīva, toksiska.

Acīmredzami uzmeti acis viņas profilam pirms mēneša, neko vairāk nezini par viņu un veido šādus pieņēmumus, kas nebalstās uz neko.
Es nesaku, ka viņa ir nabadzīte, es saku, ka abi atrodas toksiskās attiecībās, kur šobrīd Elīna izgāž neapmierinātību, kas sakrājusies par to, ko Nauris viņai darīja iepriekš (un varbūt šobrīd). Ja puisis meitenei pirmajā randiņā var pateikt, ka viņas zobi nav ok, nu tad atvainojos. Nav arī dzirdēts, ka kādreiz Nauris atspēkotu, ka nebūtu šādi teicis. Tur daudz tādu notikumu bijis, kurus neslēpa.
Viņa arī ir stāstījusi par to, kāda bija atmosfēra ģimenē tīņu gados, kur tēvs nebija ok, un to pašu var redzēt tagad storijos, kad pie viņas vecāki ir. Arī tas parādās tajā, ka tēvs nestrādā 10 gadus.
04.02.2024 16:56 |
 
Reitings 2351
Reģ: 24.07.2023
CallMeAnnika @ 04.02.2024 16:29
Suns jau aposta visu klīnikā. Cik higiēniski un viss līmenī.
didra būs reklāmas seja😂😂tai clinicai. Sievietes kā ieraudzīs didras šķībi sašpricēto seju,tā skries pa gabalu no tās klīnikas
04.02.2024 16:54 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits