Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 178
Reģ: 30.09.2022
Jo priecīgāka MASKA pa dzīvi, jo laimīgāka. Jautājums - cik tas viss patiesi? Jo nevar zaudēt savu tēlu? 😀 smiekli TIK dabīgi, ka gandrīz var noticēt 😀
Bet vispār kādu mācību būs dabūjusi, vai vismaz vīru paklausījusi... ierodoties savā miteklī, pirmais nebija, ka atrādīja un stāstīja, cik viss mazs un pēc d****. Bet varbūt tikai tāpēc, ka iepriekšējās reizes tika ATKAL pieķerta melos par apartamentu cenu 😀😀
06.01.2023 09:36 |
 
10 gadi
Reitings 2698
Reģ: 25.05.2009
Didrai “cleaning rooms” iekļauts Airbnb cenā 🤦🏼‍♀️ Tā sanāk, kad gribi noblatot ar angleni bet anglenē esi nulle. Un ja jau atkal čīkst par kriminālo rajonu, tad jau tālāk par Pariž Pariž nav tikuši
06.01.2023 09:26 |
 
Reitings 2136
Reģ: 13.07.2016
Šie nauri attaisnojošie vai aizstāvošie komentāri ir tik cringe. Nav viņš par viņu ne labāks, ne sakarīgāks. Ja dii saka, ka viņai vienalga, ko par viņu runā, viņa močī kā māk un grib, tad šamējais gan tāds nav. Viņam sāp šie komentāri, kuri aizskar viņu pašu (!), pašas jau labi zinām, ka viņš te visu no A-Z ir pārlasījis, cenšas kaut ko darīt lietas labad, lai netiktu tik pat nolikts kā dii.
06.01.2023 08:52 |
 
Reitings 428
Reģ: 23.12.2022
mazaskudra @ 05.01.2023 22:54
Ja manā dzīvē būtu sieviete, kas ēd tikai un vienīgi burkānus, dzer tādu daudzumu kafijas un normālu ēdienu ēd tikai ar acīm, es taisītu intervention.
Aizdomājos par viņu abu attiecībām ar Nauri. Ja jau ik pa laikam izskrien no viņa kāds pasīvi agresīvs komentārs, tad jau noteikti ir kaut ko teicis par to. Saruna ir bijusi.
Un ja viņa nav klausījusi, tad sanāk, ka nav nemaz tik paklausīga tam savam vīram un ne viņa dēļ grib būt tas pupainais sērkociņš.
Jo Nauris man neizskatās pēc tik ļoti liela idiota, kas redzētu, ka viņa sieva un bērna māte grauž burkānus cauru dienu, lai būtu tieva un viņš būtu ar to apmierināts.

Tieši tā, gribētos intervention. Parasti arī cilvēki ar šādām problēmām nelielas cik maz apēd (varbūt vienīgi savā atbalstītāju grupā). Drīzāk stāsta, ka ir ēduši kaut ko nedaudz vairāk kā tkai burkānus. Bet te viņa pilnīgi līksmi spiedz par to ka neko neēd un drūmi kāpj uz svariem pēc Jaungada svinībām un garastāvoklis nekāds, jo cipari neīstie... Tatad ir tomēr tie komenāri un "viedokļi" viņai privāti lielākoties pozitīvi par šādām izdarībām. Vai ieklausās tikai tajos, kuri šo atbalsta.
Ik pa laikam var redzēt kā Nauris kaut ko fonā pukst par to ar ko viņa dalās, ko rāda. Var just ka viņš nepiekrīt un negrib, lai kaut kādas lietas viņa saka, rāda un dara. Bet pēc būtības jau arī viņš nav nekāds gudrais prāts.
06.01.2023 01:14 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Lula @ 06.01.2023 00:11

zini man liekas, ka viņa varētu arī to tā baigi neievērot.
Vienalga par pleķainu ādu, galvenais, lai brūna āda un makeups smuks
Ar matiem varbūt arī - galvenais, lai sanāk liela, kupla aste un par tiem tukšumiem vienalga

Jā, vispār taisnība. Viņa savus pleķus, šķībās krūtis un klauna seju nekad nav centusies noslēpt. Ko es te runāju, ka grib izskatīties perfekti
06.01.2023 00:24 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
mazaskudra @ 05.01.2023 23:03

Es īstenībā pieļauju, ka tie tukšuma pleķi deniņos viņai tagad diezgan lielus kompleksus uzdzen. Viņai taču jāizskatās perfekti.
Domāju drīzumā būs matu pārstādīšanas operācija ??
Vai arī sāks izmantot vecus trikus un sāks krāsot ciet tos pleķus ar acu ēnām

zini man liekas, ka viņa varētu arī to tā baigi neievērot.
Vienalga par pleķainu ādu, galvenais, lai brūna āda un makeups smuks
Ar matiem varbūt arī - galvenais, lai sanāk liela, kupla aste un par tiem tukšumiem vienalga
06.01.2023 00:11 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
JERSIKA @ 05.01.2023 17:10

Te tač skaidri var redzēt viņas prioritātes - galvenais ka viduklis vietiņā, šķirba un ciskiņas. Mati krīt ārā - iedomājieties to visu pielikto matu smagumu - un ilgstoši nēsāt, mati neatpūšas. Drīz vien iespējams viņa pavisam būs parūkā un vienmēr būs labo matu dienas, ka nebūs ausainīte jāliek :D

Es īstenībā pieļauju, ka tie tukšuma pleķi deniņos viņai tagad diezgan lielus kompleksus uzdzen. Viņai taču jāizskatās perfekti.
Domāju drīzumā būs matu pārstādīšanas operācija 👌🏻
Vai arī sāks izmantot vecus trikus un sāks krāsot ciet tos pleķus ar acu ēnām
05.01.2023 23:03 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Ja manā dzīvē būtu sieviete, kas ēd tikai un vienīgi burkānus, dzer tādu daudzumu kafijas un normālu ēdienu ēd tikai ar acīm, es taisītu intervention.
Aizdomājos par viņu abu attiecībām ar Nauri. Ja jau ik pa laikam izskrien no viņa kāds pasīvi agresīvs komentārs, tad jau noteikti ir kaut ko teicis par to. Saruna ir bijusi.
Un ja viņa nav klausījusi, tad sanāk, ka nav nemaz tik paklausīga tam savam vīram un ne viņa dēļ grib būt tas pupainais sērkociņš.
Jo Nauris man neizskatās pēc tik ļoti liela idiota, kas redzētu, ka viņa sieva un bērna māte grauž burkānus cauru dienu, lai būtu tieva un viņš būtu ar to apmierināts.
05.01.2023 22:54 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
ziepes @ 05.01.2023 16:12

Pēc viņas pašas tekstiem par to problēmu ar zarnām, sapratu, ka Nauris kaut ko saka par viņas knakstināšanos. Tad jau ir droši vien pamanīts, bet varbūt nedomā ka tā ir gana liela problēma, nav pieredzes pašiem dzīvē ar ko šādu un viegli norakstīt uz "ai, viņa jau parasti tā normāli neēd".

Es nedomāju, ka Elīna ir tā kas klausītos tajā ko viņai saka kas un kā ir pareizāk.
Plus viņa ir salīdzinoši sīka. Garuma un nu jau tievuma ziņā. Tas jau arī iedod to “cik tad viņai vajag” faktoru.
Tas ka pupi un lūpas ir lielas neko nedod. Tikai trakāk izskatās.
Ir redzēta dzīvē ne vienu reizi vien. Diezgan īsa un tieva kā sērkociņš. Un sidenote, tās lielās jakas, zābaki un frizūras amizantu tēlu dod, kopā ar viņas neveselīgi tievajām kājām.
05.01.2023 22:46 |
 
Reitings 3685
Reģ: 15.11.2022
pernille @ 05.01.2023 18:05
Tak ne jau ģeogrāfija nosaka, cik tur labi ķirurgi strādā. Pieļauju, ka telpu īre tur mazāka kā Viļņā, arī operāciju zāle nav tik noslogota.
Šajā gadījumā es nevainotu sliktus ārstus, bet nepaklausīgu pacienti. Zinot to, kā viņa uzvedās grūtniecības laikā, gan jau pēc operācijas arī uzlika mīksto visām rekomendācijām.
man pazīstamā taisija degunu Turcijā, nu nezzz pašmāju dakterīši sataisītu pat labāk, vienīgais saka , ka lētāk Turcijā? Nezinu, ceļš tur atpakaļ tak arī cena.
05.01.2023 22:26 |
 
10 gadi
Reitings 1336
Reģ: 01.08.2012
Shamza @ 05.01.2023 20:16
Šausmas, nabaga bērns atkal saskrāpēts ?
Jums laikam nav bērnu. Arī manas meitas zīdainīša vecumā bieži sevi saskrāpēja, tur griez vai negriez nagus, asi kā žiletes un visu laiku sev plēš seju.
05.01.2023 21:50 |
 
Patīk
Reitings 15847
Reģ: 12.07.2022
pernille @ 05.01.2023 18:05
Tak ne jau ģeogrāfija nosaka, cik tur labi ķirurgi strādā. Pieļauju, ka telpu īre tur mazāka kā Viļņā, arī operāciju zāle nav tik noslogota.
Šajā gadījumā es nevainotu sliktus ārstus, bet nepaklausīgu pacienti. Zinot to, kā viņa uzvedās grūtniecības laikā, gan jau pēc operācijas arī uzlika mīksto visām rekomendācijām.

Labi, labi, bet mēs runājam par plastisko ķirurģiju, kas nav gluži apendicīta operācija, ko veic visās slimnīcās.
05.01.2023 20:38 |
 
Reitings 111
Reģ: 07.07.2022
Šausmas, nabaga bērns atkal saskrāpēts 😓
05.01.2023 20:16 |
 
Reitings 226
Reģ: 03.07.2015
HiacinteBurkaa @ 04.01.2023 18:45
Jēziņ, man Šauļi vispār liekas tāda Jēkabpils - īstā vieta, kur likt krūtis ?
Tak ne jau ģeogrāfija nosaka, cik tur labi ķirurgi strādā. Pieļauju, ka telpu īre tur mazāka kā Viļņā, arī operāciju zāle nav tik noslogota.
Šajā gadījumā es nevainotu sliktus ārstus, bet nepaklausīgu pacienti. Zinot to, kā viņa uzvedās grūtniecības laikā, gan jau pēc operācijas arī uzlika mīksto visām rekomendācijām.
05.01.2023 18:05 |
 
Reitings 1369
Reģ: 12.11.2021
Passionfruit @ 05.01.2023 10:55
Didras mati arī vairs nespēj paciest šito farsu, bēg prom ??

Te tač skaidri var redzēt viņas prioritātes - galvenais ka viduklis vietiņā, šķirba un ciskiņas. Mati krīt ārā - iedomājieties to visu pielikto matu smagumu - un ilgstoši nēsāt, mati neatpūšas. Drīz vien iespējams viņa pavisam būs parūkā un vienmēr būs labo matu dienas, ka nebūs ausainīte jāliek :D
05.01.2023 17:10 |
 
Reitings 428
Reģ: 23.12.2022
bouquettt @ 05.01.2023 15:15
Ja kāds vēl tic, ka viņai nav ēšanas traucējumi, tad es nezinu... Kur vispār skatās viņas ģimene, vīrs? Viņa ēšanas ziņā visu dara tik greizi un nepareizi, cik vien iespējams, un vēl priecājas par to. ?‍♀️Burkānu rīša, nenormālā kafijas dzeršana, knakstīšanās, pusīšu ēšana, šmorēšana citiem un skatīšanās kā ēd. Un viss pārējais.. Viņa ir tik slima savā galviņā.

Pēc viņas pašas tekstiem par to problēmu ar zarnām, sapratu, ka Nauris kaut ko saka par viņas knakstināšanos. Tad jau ir droši vien pamanīts, bet varbūt nedomā ka tā ir gana liela problēma, nav pieredzes pašiem dzīvē ar ko šādu un viegli norakstīt uz "ai, viņa jau parasti tā normāli neēd".
05.01.2023 16:12 |
 
Patīk
Reitings 15847
Reģ: 12.07.2022
Kā tur bija tas vecais, labais teiciens? Ja cilvēks nemīl pats sevi, tad nav spējīgs mīlēt arī citus. Te tas lieliski parādās gan saistībā ar viņu pašu, gan bērnu, par Nauri man vēl nav 100% skaidrības - simpātijas ir pret viņu vai viņa naudu.
05.01.2023 15:38 |
 
Reitings 844
Reģ: 02.02.2020
Ja kāds vēl tic, ka viņai nav ēšanas traucējumi, tad es nezinu... Kur vispār skatās viņas ģimene, vīrs? Viņa ēšanas ziņā visu dara tik greizi un nepareizi, cik vien iespējams, un vēl priecājas par to. 🤦‍♀️Burkānu rīša, nenormālā kafijas dzeršana, knakstīšanās, pusīšu ēšana, šmorēšana citiem un skatīšanās kā ēd. Un viss pārējais.. Viņa ir tik slima savā galviņā.
05.01.2023 15:15 |
 
Reitings 178
Reģ: 30.09.2022
Passionfruit @ 05.01.2023 10:55
Didras mati arī vairs nespēj paciest šito farsu, bēg prom ??

Tāpēc jau liek ausainīti 😀😀😀😀
05.01.2023 14:29 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
ziepes @ 05.01.2023 14:23
Nesaprotu kāpēc viņai tik pleķaina piere (bildē ar to ausaini). Vai kosmētika ar tādiem pleķiem? Bet tad taču to izlabotu, to jau labi redz spogulī labā apgaismojumā.
Varbūt paštonējošais? Saprotu to paštonējošo taču neliek uz sejas... Vai es kļūdos? Tas vismaz ar tonālo var noslēp, jo izskatās kā ādas slimība, varbūt pigmentācija? No grūtniecības mēdz tāda parādīties.
Pati esmu ar diezgan disordered ēšanu bijusi vienmēr kaut kādu iedomātu standartu dēļ, bet cītīgi laboju sevī tādas lietas, saprotu taču ka nav veselīgi tādas galējības. Tapēc tagad ir grūti skatīties uz to kā ēd kaut kādas pusītes un visu pārējo, ko dara ēdiena ziņā. Arī jautājumi liekas tādi neveselīgi, es ceru ka tos uzdod tikai lai izvilinātu un nestu gaismā viņas disordered ēšanas paradumus, nevis pavisam nopietni, lai smeltos idejas kā badināties. Tā pusīšu ēšana arī liekas pazīstama starp smagi slimiem cilvēkiem (vēzis utml), tāpēc šemuļi iet pār kauliem skatoties tos story...

Pleķi gan jau no paštonējošā. Visticamākais liek arī uz sejas. Paskaties uz pārējo viņas ķermeni, žirafe.
Vai arī es vēl minētu, ka kosmētika. Tonālais/pūderis/bronzeris, ja visu samočij uz sejas nekārtīgi, tad var pleķos aiziet
05.01.2023 14:28 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits