Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 554
Reģ: 02.12.2022
Berry5 @ 22.12.2022 08:11

Fein Bod. Viņa tiešām ir iedvesmojoša, harmoniska un gudra. Sekoju viņai un iedvesmojos.
Nu par Elīnu...- tukša muca tālu skan.
tā ir tā krieviete ar dīvaina paskata drēbēm?
22.12.2022 08:21 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Es tāpat uzskatu,ka Naura mamma to iesniegumu uzrakstīja,jjo nu pirmkārt,viņai socos ir pazīstamie ,tad nu sakontaktejas ātrāk ar viņiem .
Un otrkārt saukāt savu dēla sievu par bomzeni pa visu Ventspili un ka viņa vispār neko nedara un tikai nogrūž dēlam bērnu,kurš viens uzturs ģimeni ,man nešķiet normāli. Ta kā nebrinos,ka tā būs viņa ,kas vēlas pārmācīt,jo viņai arī jau apnicis to sīko pieskatīt
22.12.2022 08:20 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
.Eksperte. @ 22.12.2022 04:38

Latvija ir maza un katrs mazākais skandāls liekas kas liels. Tieši tāpēc nevajag salīdzināt lielas valstis ar mazām.
Par to iedvesmošanu runājot. Ir viena tāda sieviete, kurai pieder veikals Fein Bod. Viņa paralēli tam, ka ir veikals, ik pa laikam taisa Facebook live, kur pārdod drēbes. Arī viņai tur pasūtījumi gāž no kājām, reti kurai precei maz sieviešu piesakas. Arī viņai tur savi ČP ar klientēm, ar telpu īpašniekiem bijuši, nomainijusi lokāciju un turpina darboties. Un zini, es kad dažreiz atveru tās tiešraides, jo laika pēdējos mēnešos maķenīt mazāk, tad tur nāk cits vaibs. Tur ir sievietē tāds viedums, mīlestība pret sevi, pret klientēm. Arī tur deg acis, bet es sajūtu mazliet vairāk kā kāri nopelnīt. Un cilvēki to jūt. Sievietes sajūt, kad viņas ir tikai ienākumu avots, un kad viņas ir aicinātas būt pašmīlētām. Man katru reizi ir iespaids, ka tur sievietei tiešām patīk tas ko viņa dara. Un tad es paskatos uz Elīnas live vai to, ko viņa stāsta, un tas ir TĀDS kontrasts. Man grūti noraksturot to sajūtas kontrastu. Šķiet, ka Elīna stāsta tukšumu un to, ko atradīsi jebkurā pašmotivācijas lapā. Un jā, var jau teikt, ka katrs izvēlas darīt pa savam, ka Elīna vel jauna un norakstīt uz to.

Fein Bod. Viņa tiešām ir iedvesmojoša, harmoniska un gudra. Sekoju viņai un iedvesmojos.
Nu par Elīnu...- tukša muca tālu skan.
22.12.2022 08:11 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
BellaBoss @ 22.12.2022 02:55
Es nezinu kāds fizio pie viņiem bijis, bet tas hendlings, turot bērnu rokās, vienalga nav pareizs...

Droši vien tikpat profesionāls kā viņu aukle. Ja vispār viņš ir bijis.
22.12.2022 07:53 |
 
Reitings 253
Reģ: 11.02.2022
Olly30 @ 22.12.2022 03:20
žēl.ir tik daudz blogeru ,kas būtu pelnījiši jūsu nedalīto uzmanību.Piemēram :" neadekvatā Beitika",kas blakus diskusijā izpelnijusies",bez bērna neko neredz tikai reklamas un savu lielo svaru,un savas svarstibas emocionālās,gribēja bērnu,bet netiek galā ar sevi .čīkstings un traki kaititinoša ar saviem skībajiem zobiem"vai Dzenite,kas tik ilgi marinē dzimumu ,jo gribēja meitu bet izrādas dēls tur jau arī čikstings nedod Dievs pateiks ka grūtāk kā ar dviņiem",kautrigā Elizabete ,kurai nekādas pašparliecinatibas par sevi(tas nekas ka receptes supergaršigas,nometusi 25 kg,un audzina ilgi gaidīto mazuli,bet ari tur atradisies,kas pateiks parāk daudz mamma esi,esi sieviete arī) Tik daudz palaižat garām koncentrējoties uz Didrihsoniem. Ak un beigu beigas nav neviens normala ,kam sekot.visi frīki.Karadzanai arī bērnam bling bling.Neatistīts.sarakstu turpināt un turpināt. Bet mēs esam super puper ideāli,jo mēs sevi nerādam.?Koncentrējamies uz vienu personžu,kas kurai tuvāks
čīkst daudzi. Bieži vien tas ir pat smieklīgi. Un katra no viņām saņem komentāru blakus diskusijā. Bet ne visas blogeres ļauj krist mazulim, noliek savu vīru tiešraidēs vai story, šausmīgi cenšas neuzņemt svaru un dara daudz ko tādu, ko grūtniecībā/vecākošanā neiesaka. Protams, katram ir tiesības rīkoties kā grib, bet ja izliec to publiskai apskatei, rēķinies, ka būs vētra. Sarakstu ar Elīnas “varoņdarbiem” var turpināt vēl ilgi….
Tu vari viņu aizstāvēt un bliezt mums visām pretī komentārus cik gribi, bet tas neko nelīdz. Kā jau pirms tam minēju, Tev šeit nav ko meklēt. Vai nu dodies uz citu diskusiju vai nenāc forumā vispār. Bet pēc Tavu komentāru apjoma kopš reģistrācijas brīža ir skaidri redzams, ka forums Tev ir ļoti svarīgs. Ja savā dzīvē nevari nevienam “dot pretī”, tad ienāc izpausties forumā? 😏😏😏
22.12.2022 07:00 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Elizabeteputnos @ 21.12.2022 20:34
jā protams, veids kā viņa to dara varbŭt nav gluži elegants, bet viņai tas strādā. Iet un dara, kā māk, reizēm pastulbi, reizēm labi, bet nu un. Iet, dara, nesēž kaktā. Jā lupatas, jā skandāli, bet tam visam ir pircēji, skatītāji, laikotāji un komentētāji. Tātad nostrādā. Nu un galu galā! Tevi neiedvesmo, bet kādu citu iedvesmo. Latvijas kontekstā ir maz tādu skandalozu cilvēku tāpēc liekas šausmas. Paskaties passules kontekstā un atradīsi miljons. Un katram no tiem ir savi piekritēji. Nu i labi! 100 reizes izvēlēšos sekot kādam, kam acis deg un kas dara, nekā tētuku sapelnītās naudiņas skaistulēm kam instagrams ir hobijs aiz neko darīt

Latvija ir maza un katrs mazākais skandāls liekas kas liels. Tieši tāpēc nevajag salīdzināt lielas valstis ar mazām.
Par to iedvesmošanu runājot. Ir viena tāda sieviete, kurai pieder veikals Fein Bod. Viņa paralēli tam, ka ir veikals, ik pa laikam taisa Facebook live, kur pārdod drēbes. Arī viņai tur pasūtījumi gāž no kājām, reti kurai precei maz sieviešu piesakas. Arī viņai tur savi ČP ar klientēm, ar telpu īpašniekiem bijuši, nomainijusi lokāciju un turpina darboties. Un zini, es kad dažreiz atveru tās tiešraides, jo laika pēdējos mēnešos maķenīt mazāk, tad tur nāk cits vaibs. Tur ir sievietē tāds viedums, mīlestība pret sevi, pret klientēm. Arī tur deg acis, bet es sajūtu mazliet vairāk kā kāri nopelnīt. Un cilvēki to jūt. Sievietes sajūt, kad viņas ir tikai ienākumu avots, un kad viņas ir aicinātas būt pašmīlētām. Man katru reizi ir iespaids, ka tur sievietei tiešām patīk tas ko viņa dara. Un tad es paskatos uz Elīnas live vai to, ko viņa stāsta, un tas ir TĀDS kontrasts. Man grūti noraksturot to sajūtas kontrastu. Šķiet, ka Elīna stāsta tukšumu un to, ko atradīsi jebkurā pašmotivācijas lapā. Un jā, var jau teikt, ka katrs izvēlas darīt pa savam, ka Elīna vel jauna un norakstīt uz to.
22.12.2022 04:38 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
*Cap @ 22.12.2022 00:34
Olly30 paldies, ka raizējies, bet nē, mums neapnīk
žēl.ir tik daudz blogeru ,kas būtu pelnījiši jūsu nedalīto uzmanību.Piemēram :" neadekvatā Beitika",kas blakus diskusijā izpelnijusies",bez bērna neko neredz tikai reklamas un savu lielo svaru,un savas svarstibas emocionālās,gribēja bērnu,bet netiek galā ar sevi .čīkstings un traki kaititinoša ar saviem skībajiem zobiem"vai Dzenite,kas tik ilgi marinē dzimumu ,jo gribēja meitu bet izrādas dēls tur jau arī čikstings nedod Dievs pateiks ka grūtāk kā ar dviņiem",kautrigā Elizabete ,kurai nekādas pašparliecinatibas par sevi(tas nekas ka receptes supergaršigas,nometusi 25 kg,un audzina ilgi gaidīto mazuli,bet ari tur atradisies,kas pateiks parāk daudz mamma esi,esi sieviete arī) Tik daudz palaižat garām koncentrējoties uz Didrihsoniem. Ak un beigu beigas nav neviens normala ,kam sekot.visi frīki.Karadzanai arī bērnam bling bling.Neatistīts.sarakstu turpināt un turpināt. Bet mēs esam super puper ideāli,jo mēs sevi nerādam.😁Koncentrējamies uz vienu personžu,kas kurai tuvāks
22.12.2022 03:20 |
 
Reitings 5197
Reģ: 25.07.2022
Es nezinu kāds fizio pie viņiem bijis, bet tas hendlings, turot bērnu rokās, vienalga nav pareizs...
22.12.2022 02:55 |
 
Reitings 994
Reģ: 08.05.2014
Jā, visas forumietes ir iekšēji sapuvušas, mums vienalga par to, ka bērnu pārvadā nepiesprādzētu, mums nav pietiekami disciplīnas, jo mēs nevaram staigāt visur ar vienu burkānu kastīti un saldēt banānus, Ziemassvētkos mēs arī neēdam par daudz, jo saprotam, ka īstas sievietes turās pretī kārdinājumiem un ideālo augumu iegūst ēdot nepilnvērtīgi vai pat badojoties
Traka mums tā dzīve forumietēm, viss mums skauž
22.12.2022 00:38 |
 
Reitings 994
Reģ: 08.05.2014
Olly30 paldies, ka raizējies, bet nē, mums neapnīk
22.12.2022 00:34 |
 
Reitings 1210
Reģ: 03.04.2022
Marcipaaans @ 21.12.2022 23:43
Meitenes - normālās! Nomierinieties! Jūs jau visu esat pateikušas! Nav jēgas tērēt savus resursus šeit strīdoties ar didras aizstāvem. Nu es nekad nesapratīšu kā to tupo grīdas lupatu var aizstāvēt, ja vien visus tos komentārus neraksta BĻauris ? viņam ļoti patīk iesaistīties diskusijās un apsaukāt citas par resnām un neglītām, kamēr daļa šeit raksta PAMATOTU kritiku :)
Nauri - ej dirst. Tava sieva nav seksa simbols. Viņa ir filleru antireklāma.

Normālās, tieši tā. Bŭt normālai nozīmē apd... cilvēkus ar putām uz lŭpām par katru cenu un piesieties pie absolŭti visa! Tieši tā. Nevis laimīgi dzīvot SAVU dzìvi, darboties un risināt SAVAS lietas. Normāli ir bŭt pretīgai klaču bábai tieši tā, bŭsim normālas, modernas un iekšā sapuvušas 🤭🤭🤭 un ja nepiekrīti Tu esi nauris jo nekad un nepiekādas iespëjas var bŭt tā, ka Tu neklačojies un neatbalsti zvanìšanos dienestiem.
22.12.2022 00:33 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
SmiekliNāk @ 22.12.2022 00:13
olly ir viena no tām, kas īsti nefiltrē. Nesaprotu un nekad nesapratīšu, kāpèc viņa te nāk kko komentēt, jo ir vairāk kā skaidrs, ka viņai mūsu komentàri nepatīk. ?
Nu protams "Es Nefiltrēju." Un jūs jau pālfiltrējušās.Jūs te vārāties visu nedēļu. Vienu un to pašu maļat uz riņķi.pašām neapnīk?
22.12.2022 00:20 |
 
Reitings 253
Reģ: 11.02.2022
Sofija123 @ 21.12.2022 22:38

Tu lapu vai pāris lapas iepriekš teici “kāpēc mēs piesienamies vārdiem un katrs interpretējam dzirdēto kā gribam”. Un tagad sanāk, ka pati piesienies vārdiem un pilnīgi skenē ko, kad un kā didriķiene pasaka. Un izskatās, ka didrai tiešām ir liela Ietekme uz Tevi. ?
olly ir viena no tām, kas īsti nefiltrē. Nesaprotu un nekad nesapratīšu, kāpèc viņa te nāk kko komentēt, jo ir vairāk kā skaidrs, ka viņai mūsu komentàri nepatīk. 😃
22.12.2022 00:13 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
Marcipaaans @ 21.12.2022 23:43
Meitenes - normālās! Nomierinieties! Jūs jau visu esat pateikušas! Nav jēgas tērēt savus resursus šeit strīdoties ar didras aizstāvem. Nu es nekad nesapratīšu kā to tupo grīdas lupatu var aizstāvēt, ja vien visus tos komentārus neraksta BĻauris ? viņam ļoti patīk iesaistīties diskusijās un apsaukāt citas par resnām un neglītām, kamēr daļa šeit raksta PAMATOTU kritiku :)
Nauri - ej dirst. Tava sieva nav seksa simbols. Viņa ir filleru antireklāma.
Meitene normālā tak pieņem to,ka dažām nav aizmiglojies prāts no naida tā, ka katrs Elinas vai Naura pagrieziens jatraktē, ka briesmīga ietekme uz jauniešu psihi,ka katra berna mazāka kustiba japrunā,ka attīstības traucejumi.(mazākais,kas te bijis) varu derēt ,ka tā daļa meiteņu,kas pasaka ko labu,nav nobadinātas no burkānu uzbrukuma,Elīnas ietekmē, ir dažādos izmēros,un histēriski neķer katru vārdu no Didrihsonu mutes,kā personisko apvainojumu sev 😁sorry meitene,bet ši diskusija parsvarā uz to velk.
22.12.2022 00:11 |
 
Reitings 200
Reģ: 09.06.2015
Brīžiem šķiet, ka pasaule jūk prātā!
Vai tām sūdzambībelēm savu problēmu nav, ko risināt? Man ir, un nekad visās jomās nebūśu perfekta, tāpēc par citiem nesūdzēšos.(protams nav runa par ārkātējiem gadijumiem).
Atskatoties pagātnē, jā, arī es pieļāvu kļūdas bērnu audzināšanā. Ja dr.mācīja zīdaini nesēdināt, tad manā uztverē varēja uzguldīt uz lielāka spilvena,ko varētu traktēt kā atgulšanos, bet tas nav pareizi.
Par sprādzēšanos!! Šorīt pievērsu tam īpašu uzmanību. Apmekleju gan skolas, gan bd stavlaukumu, pat nav jāzīlē, cik bērnu bija piesprādzēti.
22.12.2022 00:01 |
 
Nepatīk
Reitings 914
Reģ: 17.06.2022
aluskaste @ 21.12.2022 23:02
Es tikai priecājos, ka viņiem piezvanīja sociālie. Neiet runa par sliktiem vecākiem u.t.t., bet viņiem būtu beidzot jāsaprot, ka bērns nav instagram aksesuārs un tiešām, lai viņi domā ko rāda. Vaitad neviena neiedomājās, ka bērns ir radīts tikai, lai buķikam būtu bērnu kolekcija? Nu neviena normāla mamma dienā 100x nepārģērbtu zīdaini un neapžilbinātu ar kkādām zibspuldzēm. Man pašai ir 3 mēnešus veca meita un pārģērbt viņu nav viegli un kur nu vēl visu dienu filmēt un fotogrāfēt. Būtu labāk bērnam attīstījuši maņas kā, piemēram, tausti. Neesmu nekad redzējusi, ka mazais viņiem kko rokās turētu. Ceru, ka šis apmeklējums viņiem ievirzīs nedaudz smadzeni. Lai tā Elīna tur gorās plika kamerā, bet taču lai liek to bērnu mierā un attīsta viņa maņas.
Diez kurā profilā Jūs redzat ka Džeisonu pārģērbj 100x un ka visu dienu viņu filmētu? Cik es esmu manījusi (bet nu katru dienu nesekoju līdz) varbūt kādu minūti var salasīt pa visu dienu kopsumma, cik Džeisons tiek parādīts.
21.12.2022 23:51 |
 
Reitings 543
Reģ: 23.11.2022
Mathilde @ 21.12.2022 23:12

davaj, sāc zvanīt par visiem IGramščikiem, kuri izmanto bērnu savos kontos.
Vēl Baidenam var par Madonnu pasūdzēties, par Bekhemiem Anglijas karalim un visiem
citiem, kuri izliek savus bērnus IG.
Es savējos neizrādu, jo mans darbs nav IGramīgs, ne ieņēmumi no tā atkarīgi, bet esmu pret šo haipu konkrēti Didrihsoniem.
Lai moči un darās- tas ir labāk nekā piedalīties drausmīgos šovos un nauda paliek dzerstiņiem īrētos LT minidzīvoklīšos.
a davaj izlasi manu komentāru vēlreiz un padomā par savu atbildi 😀 nav jāaiziet galējībās. Uzpūš te no mušas ziloni, gudrīte.
21.12.2022 23:49 |
 
Nepatīk
Reitings 914
Reģ: 17.06.2022
vivii @ 21.12.2022 21:58

Tur jau tā lieta, ka šajā diskusijā, ja tu izsaki kaut vienu labu vārdu par Elīnu vai nedod Dievs aizstāvi, vai vienkārši nepiekrīti vairākuma, noliekošajiem viedoklim tā esi sliktais un dupsī lienošais Elīnas atbalstītājs.
Un nemaz nerunāsim par tēmu, kad aizrādi kādai, ka viņai nav taisnība, jo arī tā mēdz būt. Tad apvainojas tā, ka sākas pārmetumi, ka to raksta Nauris vai Elīna.
oooo jā, es visbiežāk esmu bijusi Nauris.😁
21.12.2022 23:44 |
 
Reitings 1803
Reģ: 21.02.2022
Meitenes - normālās! Nomierinieties! Jūs jau visu esat pateikušas! Nav jēgas tērēt savus resursus šeit strīdoties ar didras aizstāvem. Nu es nekad nesapratīšu kā to tupo grīdas lupatu var aizstāvēt, ja vien visus tos komentārus neraksta BĻauris 😁 viņam ļoti patīk iesaistīties diskusijās un apsaukāt citas par resnām un neglītām, kamēr daļa šeit raksta PAMATOTU kritiku :)
Nauri - ej dirst. Tava sieva nav seksa simbols. Viņa ir filleru antireklāma.
21.12.2022 23:43 |
 
Reitings 39
Reģ: 21.05.2021
Kādreiz bij tāda stūra māja, kurā bija anonīma pastkastīte, kurā varēja iemest sūdzību.
Tikai saku….
21.12.2022 23:35 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits