Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
nē nu jā @ 07.01.2023 16:59

Piekrītu, ka grūti klausīties, šķiet, ka viņa bieži lieto vārdus, kuriem pat nezina nozīmi. Bet visapnicīgākais ir tas, ka viņa visu laiku atkārtojas un runā par vienu un to pašu, bet neko konkrēti tā arī nepasaka. Man gan neliekas, ka tas ir valodas barjeras dēļ, viņai vienkārši neprot sakarīgi izteikties. ? Un es nesaprotu, kāpēc katru dienu jātaisa live, kas ir tie cilvēki, kam ir laiks un interese tos skatīties? Tīnītes un jaunās māmiņas, kas sēž mājās? ?
es sēžu mājās ,bet pat ja man būtu laiks un bērni gulētu man nav spēka noskatīties.
Vienkārši viņi sevi pasniedz kā biznesmeņi,bet viņi nespēj nekam uzņemties atbildību . Viss viņiem pasniegts dzīvē uz šķīvja ar zelta maliņu - vecāku uzņēmums , nauda vecāku ,visas grūtības kas bija tas bija elinai to Nauri dabūt,bet tā viss pārējais viņiem nāca tik viegli ,viss tiek piedots,bet atgad suns un bērns parāda ka uzņemties atbildību viņi nemāk ! Un pie pirmajām reālajām grūtībām redzēsim kādu patiesībā ir tie biznesmeņi...
07.01.2023 17:05 |
 
Reitings 714
Reģ: 04.01.2023
Meitenearputniem @ 07.01.2023 16:48
Jautājums jums - vai jūs kaut vienu interviju storiju vai live ar viņu līdz galam esat noklausījušies? Es nē,un citreiz šķiet ka ja reklāma interesanti,komentāri arī ok,bet nezinu .parasti klausos saprotu ,ka nevaru vairāk , paņēmu pauzi ar domu,ka citi dienu noklausīšos,bet nevaru. Kaut kas viņas runas veidā , balsī atgrūž,nosit visu interesi. Pat storijus var teikt nekad neklausos . Tikai izlasu tekstu apkārt un viss . Citreiz šeit kāda min par live profila,bet es nekad nevaru līdz galam noskatīties,ticu ka man vienai tā nav. Ta kā Nauris šeit visu lasa.ieteikums no sirds ,tīri eksperimenta pēc palaid live kādu citu meiteni ,tas tomēr TAVS UZŅĒMUMS. JĀ Elīna ir uzņēmuma seja,bet šobrīd viņa diemžēl ir negatīva nozīmē . Tūlīt kāds teiks ka viņa nav tak latviete ,ja ,bet viņa ikdiena tik daudz komunicē tikai ar latviešu cilvēkiem,ka sen jau tam runas stilam būtu jāmainās ,bet viņai paliek tikai trakāk,galīgi nav biznesa cilvēka stils. Nu nav labi ! Elīna gremdē butterfly!
Un otra lieta,redzēju reklāma ka Elīna min ,ka viņai nebija mātes instinkts. Jā,tas ir pavisam normāli,ļoti daudzām mammām pirmos mēnešus tā nav un tas nav nekas traks. Atšķirība tikai starp jums abiem un normāliem vecākiem ir spēja uzņemties atbildību. Rūpēties par bērnu,izveidot viņam droši vidi,ne velti vecākiem ir deviņi mēneši laika sagatavoties un lielākā daļa veic mājas tomēr remontus ,lai varētu ģimenes jaunpienācēju ievest droša vide nevis fotosesijam piemērota vide . Nu negribi ar to bērnu,pretīga tev viņš ,paņem kaut vai diennakts aukli ,b t bērnam ir jābūt vienai uzticības personai nevis jametajas vēls sazin kur. Jūs paši vispār zināt,kur šoreiz viņš nogruduši? Varat man mest ar akmeni,bet es tomēr uzskatu, ka viņiem bērns jāņem nost,jo pirmkārt,jau nespēj paši par viņu parūpēties.

Piekrītu, ka grūti klausīties, šķiet, ka viņa bieži lieto vārdus, kuriem pat nezina nozīmi. Bet visapnicīgākais ir tas, ka viņa visu laiku atkārtojas un runā par vienu un to pašu, bet neko konkrēti tā arī nepasaka. Man gan neliekas, ka tas ir valodas barjeras dēļ, viņai vienkārši neprot sakarīgi izteikties. 😀 Un es nesaprotu, kāpēc katru dienu jātaisa live, kas ir tie cilvēki, kam ir laiks un interese tos skatīties? Tīnītes un jaunās māmiņas, kas sēž mājās? 😀
07.01.2023 16:59 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Jautājums jums - vai jūs kaut vienu interviju storiju vai live ar viņu līdz galam esat noklausījušies? Es nē,un citreiz šķiet ka ja reklāma interesanti,komentāri arī ok,bet nezinu .parasti klausos saprotu ,ka nevaru vairāk , paņēmu pauzi ar domu,ka citi dienu noklausīšos,bet nevaru. Kaut kas viņas runas veidā , balsī atgrūž,nosit visu interesi. Pat storijus var teikt nekad neklausos . Tikai izlasu tekstu apkārt un viss . Citreiz šeit kāda min par live profila,bet es nekad nevaru līdz galam noskatīties,ticu ka man vienai tā nav. Ta kā Nauris šeit visu lasa.ieteikums no sirds ,tīri eksperimenta pēc palaid live kādu citu meiteni ,tas tomēr TAVS UZŅĒMUMS. JĀ Elīna ir uzņēmuma seja,bet šobrīd viņa diemžēl ir negatīva nozīmē . Tūlīt kāds teiks ka viņa nav tak latviete ,ja ,bet viņa ikdiena tik daudz komunicē tikai ar latviešu cilvēkiem,ka sen jau tam runas stilam būtu jāmainās ,bet viņai paliek tikai trakāk,galīgi nav biznesa cilvēka stils. Nu nav labi ! Elīna gremdē butterfly!
Un otra lieta,redzēju reklāma ka Elīna min ,ka viņai nebija mātes instinkts. Jā,tas ir pavisam normāli,ļoti daudzām mammām pirmos mēnešus tā nav un tas nav nekas traks. Atšķirība tikai starp jums abiem un normāliem vecākiem ir spēja uzņemties atbildību. Rūpēties par bērnu,izveidot viņam droši vidi,ne velti vecākiem ir deviņi mēneši laika sagatavoties un lielākā daļa veic mājas tomēr remontus ,lai varētu ģimenes jaunpienācēju ievest droša vide nevis fotosesijam piemērota vide . Nu negribi ar to bērnu,pretīga tev viņš ,paņem kaut vai diennakts aukli ,b t bērnam ir jābūt vienai uzticības personai nevis jametajas vēls sazin kur. Jūs paši vispār zināt,kur šoreiz viņš nogruduši? Varat man mest ar akmeni,bet es tomēr uzskatu, ka viņiem bērns jāņem nost,jo pirmkārt,jau nespēj paši par viņu parūpēties.
07.01.2023 16:48 |
 
Reitings 3171
Reģ: 08.09.2015
Izskatās, ka šim pārītim arī varēs droši piešķirt titulu Gada vecāki 2023. Tāda sajūta, ka Elina vispār aizmirsusi, ka ir māte! Šodien atkal visu dienu prom no bērna, sēž savā noliktavā, atbild uz kaut kādiem jautājumiem, vai vispār kāds noklausās, ko viņa atbild😀? Es personīgi jau nevaru paklausīties to viņas muldēšanu. Un vispār pat nav skaidrs kur tas bērns ir, vai jau dzīvo ar kādu no omēm , vai pārcelies pie Annemarijas!
07.01.2023 16:21 |
 
Reitings 3171
Reģ: 08.09.2015
Tā arī ir, ka visas tās lupatas, ko Elīna uzvelk tiek pakārtas uz pakaramo. No mājas izgāja it kā vienā apģērbā, kas ir super kruts it kā, bet live jau atkal cits, ķer un grābj no pakaramiem, un mēs jau redzējām kā izskatās Elīnas nēsātās lupatas, viss ar tonālo vienos pleķos. Ja vēl šīs lupatas bijušas mugurā modelēm fotogrāfējoties, fui pretīgi. Un, tad noteikti tiek sapakota, un saņemot ir pārsteigums, bet diez vai kāds ņema atpakaļ to netīro lupatu. Es tiešām tajā veikalā neko nepirktu, fui. Tagad tiešām saku domāt, kāpēc viņa reklamējot savu bezvīļu apakšveļu velk 2 komplektus, vai nu tas ir tamdēļ, ka neko nesatur, vai tādā veidā viņa domā, ka nesasmērēs un var tirgot tālāk 🤮
07.01.2023 14:47 |
 
Reitings 40
Reģ: 18.05.2022
Vai viņa reāli nopirdās kad kratījās pie spoguļa?
07.01.2023 13:26 |
 
Reitings 366
Reģ: 06.11.2022
Tik tiešām, ELĪNA, LŪDZU neIZLASI, bet tu bez tās tonnas špakteles, rozā ēnām un prusaka antenām izskaties looooti labi.. Ja vēl nomazgātu savus žirafes pleķus.....
07.01.2023 12:07 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Viņa TIK ĻOTI labāk izskatās bez tām rozā ēnām šī rīta storijos!! 😳
07.01.2023 11:24 |
 
Reitings 3059
Reģ: 29.12.2022
Gudralapsa @ 07.01.2023 09:31

Nauris bēdīgs, ka pazaudēja savu štruntu. Uzmetīs omei vēl pāris dienas pa virsu ar Džoistiku! Kāda starpība - 5 dienas vai 7, vai 10! Trenē omi tam, ka pārvāksies pavisam - "jo viņiem tak tāda mīlestība", un "pie mīļajiem vislabāk"! Senčiem jātirinās tiešraidē, lūk, dzīves vērtība!

Tieši tā pat kā ar suni! Kā nav kauna? Kas tie par cilvēkiem? Lai arī mamma žēlo un pie viņas tas suņuks jūtas pārmīlēts un pāržēlots, vienalga, paņēma tie 2 un viņu pienākums bija to suni paturēt pie sevis. Jo ņēma priekš sevis!!!!!! Pabildējās ar mazu smuku kucēnu,kad izauga, saprata,ka jāņemās nosvieda mammai. Tāpat ar bebīti. Pabildējas un pietiek- brauc pie vecmammas,man tevi nevajag.
07.01.2023 10:39 |
 
Reitings 3685
Reģ: 15.11.2022
Sienaguba @ 07.01.2023 00:27
viņai arī paštonējošais?
07.01.2023 10:11 |
 
Reitings 1667
Reģ: 11.10.2022
gribuiemestkapeiku @ 07.01.2023 01:37
Pastalkoju Annemariju, viņa tak vienmēr seju šķobījusi,ko tur piesieties. Meitene paķērās uz naudiņu (vismaz ceru,ka didra par bēbīša audzināšanu savā vietā maksā pietiekami) tāpēc arī mēģina izdabāt visādi,tajā skaitā arī izskatā.?
Bet pats foršākais,ka didra šodien no Parīzes lidostas storijos liek,ka ak vai cik žēl,ka lidmašīna kavē un nevarēsim uztaisīt tiešraidīti, lai pavicinātu savas ciskiņas ntajiem k sekotāju, nevis par to,ka nesatiks mazulīti un atbraucot uz LV pirmais prieks ir atkal nevis mazulītis,bet gan mīļās modelītes manās mājās,kuras ir gandrīz vai kā caurstaigājamā māja?

Nauris bēdīgs, ka pazaudēja savu štruntu. Uzmetīs omei vēl pāris dienas pa virsu ar Džoistiku! Kāda starpība - 5 dienas vai 7, vai 10! Trenē omi tam, ka pārvāksies pavisam - "jo viņiem tak tāda mīlestība", un "pie mīļajiem vislabāk"! Senčiem jātirinās tiešraidē, lūk, dzīves vērtība!
07.01.2023 09:31 |
 
Reitings 375
Reģ: 27.10.2021
Starpcitu - kādi Latvijā ir likumi saistībā ar apdrošināšanu komandējumu laikā? Nav tā, ka butikam ir pienākumus nosegt visu darbinieku apdrošināšanu?
07.01.2023 06:01 |
 
Reitings 3059
Reģ: 29.12.2022
Pastalkoju Annemariju, viņa tak vienmēr seju šķobījusi,ko tur piesieties. Meitene paķērās uz naudiņu (vismaz ceru,ka didra par bēbīša audzināšanu savā vietā maksā pietiekami) tāpēc arī mēģina izdabāt visādi,tajā skaitā arī izskatā.🥲
Bet pats foršākais,ka didra šodien no Parīzes lidostas storijos liek,ka ak vai cik žēl,ka lidmašīna kavē un nevarēsim uztaisīt tiešraidīti, lai pavicinātu savas ciskiņas ntajiem k sekotāju, nevis par to,ka nesatiks mazulīti un atbraucot uz LV pirmais prieks ir atkal nevis mazulītis,bet gan mīļās modelītes manās mājās,kuras ir gandrīz vai kā caurstaigājamā māja🥰
07.01.2023 01:37 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
guccibabe @ 07.01.2023 01:01
Elīna sev pakaļu bildēs uztjūnējusi..?‍♀️?‍♀️? Tajā foto ar balto kleitu mugurā.??
Nu nebūs tāds dibens graužot burkānus un nevingrojot.?

Izskatās pec baltiem polsteriem zem kleitas. Tā kleita riktīgi spīd cauri. 😬
07.01.2023 01:12 |
 
10 gadi
Reitings 279
Reģ: 29.03.2010
Elīna sev pakaļu bildēs uztjūnējusi..🤦‍♀️🤦‍♀️🤣 Tajā foto ar balto kleitu mugurā.🤣🤣
Nu nebūs tāds dibens graužot burkānus un nevingrojot.🤣
07.01.2023 01:01 |
 
Reitings 3171
Reģ: 08.09.2015
Gan jau Annemarija nopelnīja ēnu paleti par Džeisona pieskatīšanu 24/7, kamēr māmuļa ar papiku pa Parīzes kriminālajiem rajoniem vazājās.
07.01.2023 00:59 |
 
Reitings 3650
Reģ: 01.03.2022
Suusuurinjshh @ 07.01.2023 00:25
Francijā, Francijā bija. Annemarija bija ielikusi storijā ēnu paleti. ?

Nu neliekat tak te bildes un info. Elīna ieraudzīs sados kārtīgi pa mizu Annemarijai un viss informācijas avots pazudīs. KuŠsssss
07.01.2023 00:46 |
 
Reitings 458
Reģ: 07.06.2022
07.01.2023 00:27 |
 
Reitings 30
Reģ: 28.03.2022
Francijā, Francijā bija. Annemarija bija ielikusi storijā ēnu paleti. 😀
07.01.2023 00:25 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Marcipaaans @ 06.01.2023 22:00
Jenots savu go pro gan jau aizmirsa ?

jaa vispār varētu būt tajā cenā.
Man liekas viņu Gacci nemaksā 350 :D
06.01.2023 22:27 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits