Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
Kikirikitu @ 22.01.2023 10:54
Visas viņu mašīnas arī norakstītas uz firmām ir ,nekas nav pa savu naudu pirkts.
Busiņš darba viņu maksā daudz,jaunā mašīna arī nav maza summa,tas viss ir norakstīts uz firmām ar Šlesera palīdzību.
Kā arī dzīvokli viņindabūja uz kādas firmas,izmetot dažas kapeikas.
Zagļu kantoris.

Kāpēc visur pieminat Šleseru? Kāds Šleseram ir sakars ar šo pārīti? Tikai tas, ka vienreiz Elīna aizgāja uz viņa debatēm un netika partijā iekšā? Vai tāpēc Šlesers viņiem bīdītu lietas un dotu savu naudu uz šo tumšo biznesu? šaubos, ka Šleseram vispār ir kaut kāda saistība ar Butterfly.
22.01.2023 10:57 |
 
Reitings 2156
Reģ: 10.04.2022
5:00 ir bijusi pedejo reizi IG, drošvien zuzināja un tad aizgāja atpakaļ gulēt, līdz atsitienam
22.01.2023 10:42 |
 
Reitings 1328
Reģ: 01.08.2021
Pelnrukšķīte @ 22.01.2023 09:28
Šitām aizstāvēm un "visi tā dara" nav pat jēgas atbildēt.
Mums, resnām, nelaimīgām, neglītām ubadzēm, takš joprojām skauž!!!

Tieši pretēji, es aicinu iedziļināties arī katrai savas darbavietas grāmatvedības un legālās nodarbinātības jautājumos un ziņot attiecīgajām instancēm, ja redzat pārkāpumus.
22.01.2023 10:42 |
 
Reitings 1476
Reģ: 01.11.2022
“Man tā Dieva mīlēšana ir vai iedzimta.”
“Lai eimu kurp iedama, lai daru ko darīdama, bet Dieva vārdu man vajag mutē.”
(“Mērnieku laiki”, Oļiņiete)
Latviešu literatūras zelta fonds, kas raksturo arī dažu labu mūsdienu cilvēku…
22.01.2023 10:41 |
 
Reitings 279
Reģ: 04.01.2021
No Elīnas klusums šodien!!! Vēl guļ līdz atsitienam!
22.01.2023 10:41 |
 
Reitings 1328
Reģ: 01.08.2021
reina @ 22.01.2023 09:41

Zini, jā. Arī aizdomājos par citiem sev zināmajiem uzņēmumiem. Konkrēti manējais gan ir godīgs nodokļu nomaksā, bet līdz ar to arī nav ne mega pelnošais, ne mega lielais ?
Bet zinu daudzus citus vietējos - ir, kas muhļījas ar aplokšņu algām ~200 darbinieku apmērā; ir, kas vietējo uzņēmumu pārvalda pa godīgo, maksā labi nodokļus, bet zem tā ir mahinācijas valsts un pat ārvalstu līmenī (enerģija, komponentes utt.) ; ir, kas uzņēmuma front uztaisa latviešu firmu, bet patiesībā apakšā ir krievu miljonāri; par domēm, protams, arī neizsakoties, tur visi iespējamie brīnumi.
Es tomēr esmu utopiste/optimiste un uzskatu, ka ne par vienu no šīm lietām nevajadzētu ne kautrēties runāt - kaut klaču līmenī, ne celt sabiedrības gaismā. Tikai tā arī var nonākt līdz kaut kādas taisnības ieviešanai. Kamēr nezog lielos apmēros, tikmēr tas katliņš vēl nevārīsies un pie dziesmas, visticamāk, atbildīgās iestādes nepaņems. Bet līdz tam arī jātiek, t.i., nevar bez uzmanības atstāt arī "mazās lietas", lai nepalaistu garām lielās.
Didrihsonu gadījumā īpaši ironiska ir pašu vēlme būt slaveniem. Nu visi saprot, ka tas ir koks ar diviem galiem. Popularitāte = lielāks tirgus = arī lielāka uzmanība viņu darbībām. Lai Ņuris neraud.

Vai esi ziņojusi VID vai finanšu policijai par šiem, sev zināmajiem, uzņēmumiem, kuri pārkāpj likumu?
Jā, piekrītu, ka par pārkàpumiem nevajag klusēt, bet varbūt tad neklusējam par pilnīgi visiem zināmajiem pārkāpējiem?
22.01.2023 10:38 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
reina @ 22.01.2023 09:41

Zini, jā. Arī aizdomājos par citiem sev zināmajiem uzņēmumiem. Konkrēti manējais gan ir godīgs nodokļu nomaksā, bet līdz ar to arī nav ne mega pelnošais, ne mega lielais ?
Bet zinu daudzus citus vietējos - ir, kas muhļījas ar aplokšņu algām ~200 darbinieku apmērā; ir, kas vietējo uzņēmumu pārvalda pa godīgo, maksā labi nodokļus, bet zem tā ir mahinācijas valsts un pat ārvalstu līmenī (enerģija, komponentes utt.) ; ir, kas uzņēmuma front uztaisa latviešu firmu, bet patiesībā apakšā ir krievu miljonāri; par domēm, protams, arī neizsakoties, tur visi iespējamie brīnumi.
Es tomēr esmu utopiste/optimiste un uzskatu, ka ne par vienu no šīm lietām nevajadzētu ne kautrēties runāt - kaut klaču līmenī, ne celt sabiedrības gaismā. Tikai tā arī var nonākt līdz kaut kādas taisnības ieviešanai. Kamēr nezog lielos apmēros, tikmēr tas katliņš vēl nevārīsies un pie dziesmas, visticamāk, atbildīgās iestādes nepaņems. Bet līdz tam arī jātiek, t.i., nevar bez uzmanības atstāt arī "mazās lietas", lai nepalaistu garām lielās.
Didrihsonu gadījumā īpaši ironiska ir pašu vēlme būt slaveniem. Nu visi saprot, ka tas ir koks ar diviem galiem. Popularitāte = lielāks tirgus = arī lielāka uzmanība viņu darbībām. Lai Ņuris neraud.

Precīzi 👌
22.01.2023 10:19 |
 
Reitings 308
Reģ: 07.07.2014
Interesanti ari tas no kurienes Elīnai tie 50k, veikala īpašnieks ir Nauris, Elīna sakrāja no savām minimālajām algām? 😀 vai Nauris maksāja, bet kur Naurim nauda, ja no uzņēmuma peļņas nav ņēmis ne centa?
22.01.2023 10:04 |
 
Reitings 21435
Reģ: 18.08.2022
sauliiite.paula @ 21.01.2023 22:33

Elīnas Butterfay firmas pārskats
Ņurim izrādās, ka ir 3-4 firmas un viena no firmām figurēja arī Ņura mamma.

Ńuris teica vienā no tām biznesa apmacības epizodem,kad pieminēja ,ka pašā sākumā neesot neko maksājuši un Vid sastādījis 30 k sodu ,bet tagad viniem esot loti laba grāmatvede,kas visu kārto.
Diez cik grāmatvedei maksā,ja itkā jākārto 1 uznēmumam papīru ,bet apaksā vel 3-4 firmas😁😀
22.01.2023 09:50 |
 
Reitings 27874
Reģ: 11.02.2015
Hubabuba @ 22.01.2023 09:03
Tās kuras te taisās ziņot VID, aizliegtajam paņēmienam un vel sazin kam, jūs pašas esat darba attiecībās un jūsu darba devēji ir tā ka ļoti godīgi uzņēmēji? Lielākā daļa no viņiem visiem kautkādā veidā apjāj sistēmu, tikai visi to cenšas darīt rafinētāk un gudrāk nekā Didriksonu pārītis. Tā lai neviens ārpus vadības loka to neuzož. Un tas nenotiek tikai mazos uzņèmumos, lielie uzņēmumi šmugulējas daudz grandiozākos apjomos. Tā kā tas ka viņi tur visu noraksta uz uzņēmumu, tas nav nekas. Un tur nav ko brīnīties, labāk noskaidrojiet kā notiek jūsu darbavietās ?tas pats ar valsts sektoru, jūs vispār nojaušat kādi cilvēki vada valsts uzņēmumus, valsts iestādes, lielo pilsētu domēs? Tur kukuļi tiek prasīti atklātos tekstos, pat īpaši neraustoties.
Un tām kurām ir tas lielais naids pret viņiem.. well get a life. Nevajag Didriksonu dzīvi IG padarît par savas dzīves centrālo drāmu.
Un nē,es neesmu ne Anmarija ne Didī muterīte, esmu pat vairākas reizes forumā viņu nosodījusi attiecībā pret bērnu, bet nu preparēt un interpretēt tikai oficiali pieejamos datus, îsti nezinot detaļas, ir vienkārši dumji. Jums tiešām liekas ka VID paši netiks galā, ja bûs kādas aizdomas?

Zini, jā. Arī aizdomājos par citiem sev zināmajiem uzņēmumiem. Konkrēti manējais gan ir godīgs nodokļu nomaksā, bet līdz ar to arī nav ne mega pelnošais, ne mega lielais 😂
Bet zinu daudzus citus vietējos - ir, kas muhļījas ar aplokšņu algām ~200 darbinieku apmērā; ir, kas vietējo uzņēmumu pārvalda pa godīgo, maksā labi nodokļus, bet zem tā ir mahinācijas valsts un pat ārvalstu līmenī (enerģija, komponentes utt.) ; ir, kas uzņēmuma front uztaisa latviešu firmu, bet patiesībā apakšā ir krievu miljonāri; par domēm, protams, arī neizsakoties, tur visi iespējamie brīnumi.
Es tomēr esmu utopiste/optimiste un uzskatu, ka ne par vienu no šīm lietām nevajadzētu ne kautrēties runāt - kaut klaču līmenī, ne celt sabiedrības gaismā. Tikai tā arī var nonākt līdz kaut kādas taisnības ieviešanai. Kamēr nezog lielos apmēros, tikmēr tas katliņš vēl nevārīsies un pie dziesmas, visticamāk, atbildīgās iestādes nepaņems. Bet līdz tam arī jātiek, t.i., nevar bez uzmanības atstāt arī "mazās lietas", lai nepalaistu garām lielās.
Didrihsonu gadījumā īpaši ironiska ir pašu vēlme būt slaveniem. Nu visi saprot, ka tas ir koks ar diviem galiem. Popularitāte = lielāks tirgus = arī lielāka uzmanība viņu darbībām. Lai Ņuris neraud.
22.01.2023 09:41 |
 
Reitings 863
Reģ: 03.01.2013
Globuss @ 22.01.2023 01:52
Burkānus noraksta pie SIA izdevumiem? ?

Biznesa pusdienas 😁
22.01.2023 09:36 |
 
Reitings 554
Reģ: 02.12.2022
Jo būsim godīgi, tas vīrs ar zilo tieksmēm izskatās briesmīgi nesmuks.
22.01.2023 09:33 |
 
Reitings 554
Reģ: 02.12.2022
candy girl @ 22.01.2023 06:23
Jūs taču esiet slimi cilvēki :D Tā jūsu nodirstā meitene nodokļos ir vērtīgāka par 20 no jums . Izskatās 10x labāk kā jūs jebkad izskatīsieties , un dzīvo daudz komfortablāk, pilnvērtīgāk , kā jūs lielās gudrītes un detektīves jebkad dzīvosiet . Jo jūs vienkārši neesat ne tik apņēmīgas, ne gudras, ne talantīgas, ne uzņēmīgas, ne veiksmīgas. utt.
Idiotu bars ..
Pirmo reizi ieskatījos tēmā, te nav cilvēku normālu .
Es varbūt tev varētu arī piekrist, bet.. Didrihsone bija ļoti skaista meitene, pirms satika vīru. Viņš ir tas kas sakropļoja skaistu meiteni. Pie laba vīra, un attieksmes sieviete šitik traki sevi nemainītu.
22.01.2023 09:31 |
 
Reitings 3339
Reģ: 23.01.2022
Šitām aizstāvēm un "visi tā dara" nav pat jēgas atbildēt.
Mums, resnām, nelaimīgām, neglītām ubadzēm, takš joprojām skauž!!!
22.01.2023 09:28 |
 
Patīk
Reitings 15847
Reģ: 12.07.2022
mazaskudra @ 22.01.2023 08:49

Es gribu redzēt kur tā Didra dzīvo pilnvērtīgāk un izskatās labāk ???

Staigāt netīrai, nocūkotās drēbēs, ar prusaka antenām uz galvas, paviāna pakaļu mutes un peļu līķīšiem acu vietā ir jaunais skaistuma etalons, Tu nezināji? 😄
22.01.2023 09:17 |
 
Patīk
Reitings 15847
Reģ: 12.07.2022
candy girl @ 22.01.2023 06:23
Jūs taču esiet slimi cilvēki :D Tā jūsu nodirstā meitene nodokļos ir vērtīgāka par 20 no jums . Izskatās 10x labāk kā jūs jebkad izskatīsieties , un dzīvo daudz komfortablāk, pilnvērtīgāk , kā jūs lielās gudrītes un detektīves jebkad dzīvosiet . Jo jūs vienkārši neesat ne tik apņēmīgas, ne gudras, ne talantīgas, ne uzņēmīgas, ne veiksmīgas. utt.
Idiotu bars ..
Pirmo reizi ieskatījos tēmā, te nav cilvēku normālu .

Cik skumji, ka cilvēkam ir šāda izpratne par izskatīšanos labi 😄
22.01.2023 09:15 |
 
Reitings 1328
Reģ: 01.08.2021
Tās kuras te taisās ziņot VID, aizliegtajam paņēmienam un vel sazin kam, jūs pašas esat darba attiecībās un jūsu darba devēji ir tā ka ļoti godīgi uzņēmēji? Lielākā daļa no viņiem visiem kautkādā veidā apjāj sistēmu, tikai visi to cenšas darīt rafinētāk un gudrāk nekā Didriksonu pārītis. Tā lai neviens ārpus vadības loka to neuzož. Un tas nenotiek tikai mazos uzņèmumos, lielie uzņēmumi šmugulējas daudz grandiozākos apjomos. Tā kā tas ka viņi tur visu noraksta uz uzņēmumu, tas nav nekas. Un tur nav ko brīnīties, labāk noskaidrojiet kā notiek jūsu darbavietās 😀tas pats ar valsts sektoru, jūs vispār nojaušat kādi cilvēki vada valsts uzņēmumus, valsts iestādes, lielo pilsētu domēs? Tur kukuļi tiek prasīti atklātos tekstos, pat īpaši neraustoties.
Un tām kurām ir tas lielais naids pret viņiem.. well get a life. Nevajag Didriksonu dzīvi IG padarît par savas dzīves centrālo drāmu.
Un nē,es neesmu ne Anmarija ne Didī muterīte, esmu pat vairākas reizes forumā viņu nosodījusi attiecībā pret bērnu, bet nu preparēt un interpretēt tikai oficiali pieejamos datus, îsti nezinot detaļas, ir vienkārši dumji. Jums tiešām liekas ka VID paši netiks galā, ja bûs kādas aizdomas?
22.01.2023 09:03 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
candy girl @ 22.01.2023 06:23
Jūs taču esiet slimi cilvēki :D Tā jūsu nodirstā meitene nodokļos ir vērtīgāka par 20 no jums . Izskatās 10x labāk kā jūs jebkad izskatīsieties , un dzīvo daudz komfortablāk, pilnvērtīgāk , kā jūs lielās gudrītes un detektīves jebkad dzīvosiet . Jo jūs vienkārši neesat ne tik apņēmīgas, ne gudras, ne talantīgas, ne uzņēmīgas, ne veiksmīgas. utt.
Idiotu bars ..
Pirmo reizi ieskatījos tēmā, te nav cilvēku normālu .

Es gribu redzēt kur tā Didra dzīvo pilnvērtīgāk un izskatās labāk 😂😂😂
22.01.2023 08:49 |
 
Reitings 279
Reģ: 04.01.2021
Ausmas tante @ 22.01.2023 07:50

Varbūt Annemarija ir žurnāliste, tas izskaidrotu viņas ilgi pacietību tikt šādi izmantotai, visu filmēt, fotografēt ?
🤫💯tiešām!!! Prakse meitenei pētnieciskā žurnālistikā😀
22.01.2023 08:30 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
gribuiemestkapeiku @ 22.01.2023 00:25

Pilnīgi tas pats. Tāds naids,bet saproti,ka reāli nav par ko. Neko tev nav nodarījis. Bet pretīgs liekas katrs vārds,katra kustība. Es nesaprotu,kā var būt tāds cilvēks bez jeb kādas saprašanas galvā, viņai nav lemts kaut ko saprast jeb kad dzīvē, gribas paķert viņu aiz tām antenām un izraustīt kārtīgi, moš kaut kas pieleks, bet diez vai. Tur dievs nav devis un nekad arī nebūs,jau uz mātes paskatoties viss skaidrs. Izskatās,ka tā pat 5 klases nav pabeigusi.
22.01.2023 08:19 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)