Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 27874
Reģ: 11.02.2015
Nenu gan jautājums - kā noteikt cenas/kvalitātes adekvātumu.
Apģērba materiālu vidusmēra cilvēks nosaka uz TAUSTI. Pepco, shein un cits lētais ķīniešu gals vienmēr ir ar biezāku (kokvilnai) un kokaināku faktūru, kamēr nedaudz dārgāks ķīniešu gals h&m, lindex ir mīkstāks. Viskoze var būt plānāka/biezāka, burzīga/neburzīga, kaut cik elpojoša vai necik, caurspīdīga, necaurspīdīga.
Dārgākai "ķīnai" vīles retāk sagriežas šķībi pēc pāris mazgāšanas x.
Un cenu adekvātumu var noteikt tikai pēc salīdzināšanas - cik par līdzīgu preci, līdzīgas kvalitātes materiālu prasa konkurents. Ja kādam tādas salīdzinošas pieredzes nav, tad gan jau baķika šmotkas var arī likties bomba.
04.02.2023 09:53 |
 
Reitings 10
Reģ: 26.06.2022
Šī rīta buķika storiji un posti vnk iespārda..Naudas nav pat krūšturim..
04.02.2023 09:28 |
 
10 gadi
Reitings 3175
Reģ: 18.12.2012
Kenty @ 04.02.2023 09:11
kāds materials būs dargāks? Piemeram uz tiem pašiem 30 eiro?Par diegiem es saprotu ,bet par materialu nē?kašmirs,zīds tie jau ir paši dārgākie.cita opera.bet 30 eiro kategorijā uz kadu materiālu, tad jaskatās,lai to nosauktu par 30 eiro vērtu,bez milzīga uzcenojuma?
Neesmu apģērbu/audumu eksperts, bet piemetīšu savus centus.
Skolas laikā biju pasūtījusi žaketi no lētajiem variantiem (ebay? neatceros). Kā reiz Elīnas stilā, košā krāsā. Pa gabalu izskatījās ok. Tomēr iekšējā odere nu TĀDS poliesters, plus īsti neturas pie ārējās un jaka kļūst grūti uzvelkama/novelkama.
Man ļoti patika un bija vienalga. Domāju, ka 95% Didras auditorijas ir tieši tādi paši cilvēki. Ja nav ar ko salīdzināt, būs ok un izskatās taču iespaidīgi.
Žakete kaut kādā brīdī izira pa vīlēm.
Tagad, ja salīdzinam ar jebkuru nedaudz augstāka līmeņa veikalu (bet vēl salīdzinoši lētu un vienkāršu) - labi, žaketes gluži pa 12€ nenopirksi, bet vismaz kad nopirksi, tad turēsies kopā, audums būs patīkamāks, izturīgāks. Ja saturā polisters, var just, ka nedaudz maigāks, ne tik slidens utml.
Arī 100% poliesters ir dažāds.
Visus Didras apģērbus redzu kā to žaketi. Atšķirība tikai tāda, ka pārdod tirgus variantu par Zaras cenām.
Skaidrs, ka visur ir uzcenojums. Tikai citur tas uzcenojums ir tā vērts (ne vienmēr, bet uz atlaidēm, piemēram 😄)
04.02.2023 09:21 |
 
Reitings 279
Reģ: 04.01.2021
fifa @ 04.02.2023 08:55
Man vienīgajai liekas, ka Elīna, nevis normāli runā, bet visu laiku šausmīgi bļauj. Vienmēr viņus storijus taisu klusāk ?
+švepst, nav pieradusi pie jauniem zobiem
04.02.2023 09:18 |
 
Reitings 1177
Reģ: 25.01.2023
mazaskudra @ 04.02.2023 08:53

Materiāls. Un ieliktā piepūle šujot to apģērba gabalu kopā. Plus citi iemesli vēl.
Kleitai no Pepco (pieņemsim) un aliexpress un tā lētā gala, audums būs ne īsti patīkams, ātri izbalēs, visticamākais plāns un cauri spīdošs, piegriezne nebūs īsti glaimojoša, sašūts kopā tā, ka diegi šur tur vēl karājas, utt utt.
Drusku dārgākai kleitai atšķirība ir jūtama uzreiz. Labāks materiāls, biezāks, kvalitatīvāks, neizbalēs tik ātri, utt utt.
Nav nekāds sliktums pirkt lētākas drēbes. Es pati citreiz no Shein pasūtu ļoti daudz visu ko un esmu uztrāpījusi uz super drēbēm. Arī Buķikā es domāju, ka ir daudz ko labu ko atrast (tikai tās cenas neteiktu, ka ir baigi atbilstošas, bet nu kaut kā jau pie tām štukām Didrihsoniem jātiek).
Pēdējais tagad kas mani no Butterfly pārsteidza bija viņu apakšveļa. Divi tie komplekti Shein un Aļikā atrodami par 7-8€. Precīzi tie paši. Butterfly cena - 30€. Tas ir 300% uzcenojums.
Man viens no viņiem ir. Kvalitāte ir okey, es neko nesaku, nav nekas spīdošs, bet ir labi. Tomēr par 30€ tur nav ko pirkt.
kāds materials būs dargāks? Piemeram uz tiem pašiem 30 eiro?Par diegiem es saprotu ,bet par materialu nē😁kašmirs,zīds tie jau ir paši dārgākie.cita opera.bet 30 eiro kategorijā uz kadu materiālu, tad jaskatās,lai to nosauktu par 30 eiro vērtu,bez milzīga uzcenojuma?
04.02.2023 09:11 |
 
10 gadi
Reitings 3030
Reģ: 13.11.2011
Man vienīgajai liekas, ka Elīna, nevis normāli runā, bet visu laiku šausmīgi bļauj. Vienmēr viņus storijus taisu klusāk 😀
04.02.2023 08:55 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Kenty @ 04.02.2023 08:30
kā jus novērtējat cenu, cik vērts ir apgērbs? Pec kādiem parametriem? Atšķaidīšu nedaudz diskusiju,jo nav vērts taisit jaunu?

Materiāls. Un ieliktā piepūle šujot to apģērba gabalu kopā. Plus citi iemesli vēl.
Kleitai no Pepco (pieņemsim) un aliexpress un tā lētā gala, audums būs ne īsti patīkams, ātri izbalēs, visticamākais plāns un cauri spīdošs, piegriezne nebūs īsti glaimojoša, sašūts kopā tā, ka diegi šur tur vēl karājas, utt utt.
Drusku dārgākai kleitai atšķirība ir jūtama uzreiz. Labāks materiāls, biezāks, kvalitatīvāks, neizbalēs tik ātri, utt utt.
Nav nekāds sliktums pirkt lētākas drēbes. Es pati citreiz no Shein pasūtu ļoti daudz visu ko un esmu uztrāpījusi uz super drēbēm. Arī Buķikā es domāju, ka ir daudz ko labu ko atrast (tikai tās cenas neteiktu, ka ir baigi atbilstošas, bet nu kaut kā jau pie tām štukām Didrihsoniem jātiek).
Pēdējais tagad kas mani no Butterfly pārsteidza bija viņu apakšveļa. Divi tie komplekti Shein un Aļikā atrodami par 7-8€. Precīzi tie paši. Butterfly cena - 30€. Tas ir 300% uzcenojums.
Man viens no viņiem ir. Kvalitāte ir okey, es neko nesaku, nav nekas spīdošs, bet ir labi. Tomēr par 30€ tur nav ko pirkt.
04.02.2023 08:53 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
Kenty @ 04.02.2023 08:30
kā jus novērtējat cenu, cik vērts ir apgērbs? Pec kādiem parametriem? Atšķaidīšu nedaudz diskusiju,jo nav vērts taisit jaunu?

Parasti pērku sezonai uzreiz visu vienlaicīgi. Un ik pa 3 mēn sašķiroju, kas ārā, kas paliek un redzu, ka maika (bikses) no H&M vēl kā jauna, bet cita no lētučiem izbalējusi, saplaisājusi un ārā metama.
Tas nenozīmē, ka tur neko nepērku. Pepco, Sinsay pērku bērnu legingus vairumā vasarai. Jo tie tāpat ir ar caurumiem pēc vienas dienas laukumiņā.
04.02.2023 08:36 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Aizrunājās te par Pamelu. Piekritīšu tam ko Cory teica. Tajos laikos tikai taisīta ažiotāža speciāli, lai tikai avīzes un žurnālus un visu citu pārdotu. Izmantoja katru izdevību un par cilvēku pašu nemaz nedomāja. Tas tēls medijos tika uztaisīts briesmīgs. Piem. Pamelas gadījumā viņas miscarriage… iedomājaties, ja mūsdienās kāds medijs iedomātos kādai sievietei tā nodarīt. Tikko pazaudējusi bērniņu un nevar uz ielas iziet. Visur to apspriež. Fuj.
Nākamās manas kapeikas…
Druscīt vēl par Pamelu, ja jau sākām.
Pamelai var skaidri redzēt, ka dzīve tomēr ir pilnāka par pupiem un Playboy bijusi. Man likās apbrīnojami, ka viņa visu savu dzīvi turējusi dienasgrāmatas kur rakstīja par savu dzīvi un savas domas. Un video. Un visur var redzēt, ka vienmēr gribēja būt kas vairāk. Un patika viņai mīlestība un mīlēt. Un tik ļoti gribēja bērnus un ģimeni.
Tur skatoties atpakaļ arī caur tiem pupiem un blondumu var redzēt to sievišķību un degsmi kaut kam būt.
Un kur Didra ar to salīdzinās?
Vienīgais, ka krūtis vienā izmērā. Tiešām, vienīgā līdzība.
04.02.2023 08:32 |
 
Reitings 1177
Reģ: 25.01.2023
Berry5 @ 04.02.2023 08:16

Es pērku visur, kur iepatīkas kautkas. Man vienalga. Bet kvalitātes atšķirība ir, tāpat kā cenu atšķirība ir normāla un viss okei.
Bet diezvai kāds būtu laimīgs, ja Pepco sāktu karināt makaronus un to 1€ šallīti bērnam pārdotu pa 26€. Vai 6€ somu pa 30€.
kā jus novērtējat cenu, cik vērts ir apgērbs? Pec kādiem parametriem? Atšķaidīšu nedaudz diskusiju,jo nav vērts taisit jaunu😁
04.02.2023 08:30 |
 
Reitings 21439
Reģ: 18.08.2022
reina @ 03.02.2023 23:06
Nevienai nelikās max awful tas rīta storijs, kur ņuris jautrojas un didra tikai pukst - nu ko tu dari?!
Tik šausmīgi svarīgāk ir izstāstīt par izrakstīšanos no apartamentiem un apkodīto picu, ka nevar uz brīdi patizloties kopā ar vīru?..
Bet vienmēr taču tādi funny reels tiek likti, izaicinājumi...jautrais pārītis tak!

Annemarija gan patizlotos kopā ar Nuri,karoč ja Didra sitā turpinās tur būs kaut kas vairāk,kā tikai kríze attiecības!
Liekas ,ka Nauris vel megina kaut ko glabt tajas attiecibas bet Elina ,kā auksta zivs bez emocijam.
04.02.2023 08:24 |
 
Reitings 21439
Reģ: 18.08.2022
pepija @ 03.02.2023 22:24
un es nesaprou kapec privata profila jabaz tas gorisanas un apgerbi..ja es gribetu skatities ko vina pardod,tad sekotu veikala profilam...es sekoju vinas privatam,znacit gribu sekot vinai,nevis ka vina moci pusplika

Bet neko citu jau vina nedara,nav ko paradit savā profilå,jo vinai bez lupatām citas lietas neeksistė!
04.02.2023 08:21 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
Kenty @ 04.02.2023 07:42
kas pepco vainas.sikajiem tikai tur perku drēbes.iztur mazgāšanu 3×nedēļā ,un aktivu nēsāšanu.Pusgadu mierigi.

Es pērku visur, kur iepatīkas kautkas. Man vienalga. Bet kvalitātes atšķirība ir, tāpat kā cenu atšķirība ir normāla un viss okei.
Bet diezvai kāds būtu laimīgs, ja Pepco sāktu karināt makaronus un to 1€ šallīti bērnam pārdotu pa 26€. Vai 6€ somu pa 30€.
04.02.2023 08:16 |
 
Reitings 1177
Reģ: 25.01.2023
Berry5 @ 04.02.2023 07:25

Viņu lupatas ir Sinsay un Pepco, nevis H&M, Lindex un Zara. Un tur atšķirība ir liela.
kas pepco vainas.sikajiem tikai tur perku drēbes.iztur mazgāšanu 3×nedēļā ,un aktivu nēsāšanu.Pusgadu mierigi.
04.02.2023 07:42 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
Mathilde @ 03.02.2023 23:29

Tu esi ieguldījusi SAVU naudu loti kvalitatīvā apģērbā?
Kvalitatīvs un dārgs apģērbs- cik no jums pašas tādu pērk? Protams, protams, visas te nēsā Ivetas Vecmanes autordrēbes un pēc pasūtījuma šuj apavus…
Ar ko Didrihsonu lupatas ir sliktākas par H&M, Lindex, Zara utt. ? A?
Nu, rosās un ņemās abi. Es gan neesmu viņu kliente, bet man patīk, ka abi ir enerģiski un pārņemti ar savu lietu.

Viņu lupatas ir Sinsay un Pepco, nevis H&M, Lindex un Zara. Un tur atšķirība ir liela.
04.02.2023 07:25 |
 
10 gadi
Reitings 3146
Reģ: 29.01.2009
Facundo @ 04.02.2023 02:24
Elīnai atkal ka vienmēr viss ir slikti, bet nu mierinājums, ka piepirkts pilns ledusskapis. Samaksātas milzu naudas un viss ir nolietots.
Viņa vispār atsauksmes kaut kur lasa?

Kāpēc, lai lasītu, ja vinas valodas zināsanas ir briesmīgas?
04.02.2023 07:14 |
 
Reitings 1701
Reģ: 03.11.2022
Mathilde @ 03.02.2023 23:29

Tu esi ieguldījusi SAVU naudu loti kvalitatīvā apģērbā?
Kvalitatīvs un dārgs apģērbs- cik no jums pašas tādu pērk? Protams, protams, visas te nēsā Ivetas Vecmanes autordrēbes un pēc pasūtījuma šuj apavus…
Ar ko Didrihsonu lupatas ir sliktākas par H&M, Lindex, Zara utt. ? A?
Nu, rosās un ņemās abi. Es gan neesmu viņu kliente, bet man patīk, ka abi ir enerģiski un pārņemti ar savu lietu.

Nekur neminēju, ka apģērbam jābūt dārgām un viņas veikalam tā jau ir pārāk uzskrūvētas cenas priekš kautkādām poļu drēbēm, zinu veikalu , kur ļoti bieži ir tas pats kas Elīnai, tikai 2reiz lētāk
04.02.2023 07:12 |
 
Reitings 1682
Reģ: 16.02.2021
Elīnai atkal ka vienmēr viss ir slikti, bet nu mierinājums, ka piepirkts pilns ledusskapis. Samaksātas milzu naudas un viss ir nolietots.
Viņa vispār atsauksmes kaut kur lasa?
04.02.2023 02:24 |
 
10 gadi
Reitings 2696
Reģ: 25.05.2009
Justinewow @ 04.02.2023 00:02

Interesanti būs tad, kad mūsu bērni skatīsies Didru ap 60 gadiem un viņa teiks, ka visu dzīvi bijusi baigi gudrā un pa lielam jau tikai nepareizi ir uztverta. Katrs jau tomēr pats atbild un rada to privāto zīmolu kāds ir abām šīm sievietēm. Un zīmolam jābūt gan mārketingam, gan krīzes situàciju analīzei. Ja tādu nav, tad ir dirsā un paliec par pliku “karikatūru” ko visi izsmej, lai gan centies apgalvot pretējo.
Didra tā ar sevi un savu tēlu pelna naudu, tāpat kā Pam ar krūtīm un nudity.

Atceramies tikai to, ka 90mitajos par slavenību dzīvi zināja tik daudz, cik no paparaci un cik daudz slavenības pašas dalījās intervijās, līdz ar to mēdijiem bija vieglāk radīt tādu tēlu, kas viņiem būtu izdevīgāks un kas liktu sabiedrībai pirkt žurnālus, avīzes, skatīties TV. Mūsdienās, kad internets ir pieejams uz katra stūra, tu pats vari sevi atspoguļot soctīklos un tev tomēr ir izvēle kādu tēlu tu par sevi radi. Gribu būt pārpumpēta bārbija- uz priekšu, gribi būt dzīves coach un pārdod 100EUR vērtus kursus- bet lūdzu, gribi būt māmiņa viszzine- aiziet!
Ar to es gribēju pateikt, ka mūsdienās tev ir izvēle kā sevi "pārdot", kādreiz tas viss bija atkarīgs no mēdijiem un daudzām no slavenībām (ieskaitot Pamelu) ir bijis grūti sadzīvot ar to.
04.02.2023 00:22 |
 
Reitings 1476
Reģ: 01.11.2022
Justinewow @ 04.02.2023 00:02

Interesanti būs tad, kad mūsu bērni skatīsies Didru ap 60 gadiem un viņa teiks, ka visu dzīvi bijusi baigi gudrā un pa lielam jau tikai nepareizi ir uztverta. Katrs jau tomēr pats atbild un rada to privāto zīmolu kāds ir abām šīm sievietēm. Un zīmolam jābūt gan mārketingam, gan krīzes situàciju analīzei. Ja tādu nav, tad ir dirsā un paliec par pliku “karikatūru” ko visi izsmej, lai gan centies apgalvot pretējo.
Didra tā ar sevi un savu tēlu pelna naudu, tāpat kā Pam ar krūtīm un nudity.

Pamela Andersone vispirms asociējas ar “Pludmales patruļu”. Krūšu implanti kaut kad tika izņemti.
04.02.2023 00:07 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!