Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 223
Reģ: 12.10.2022
gribuiemestkapeiku @ 04.02.2023 18:27
pieļauju domu,ka tas pats cilvēks,kas rakstīja apartamentiem un prasīja vai tiešām 300 eiro ņem par tīrīšanu

To gan es nesaprotu, kāda no forumniecēm uzrakstīja, vai tad tik dziļi jābāž savs deguns, ka pat atliek laiks, lai rakstītu šim apartamentu īpašniekam un jautātu - kā tad tur īsti ir 😀😀😀 Neesmu Didras fans, vienkārši neizprotu šo. 🤡
04.02.2023 18:38 |
 
Reitings 1683
Reģ: 16.02.2021
Arī villā nedrīkstēja taisīt fotosesijas komerciāliem nolūkiem, gan jau par to arī saimnieks piesējās.
04.02.2023 18:37 |
 
10 gadi
Reitings 2698
Reģ: 25.05.2009
araka @ 04.02.2023 17:40
Kāpēc uz šo nakti nevar paņemt viesnīcā vairākas istabas? Un norezervēt uz rītdienu kādu vajadzīgo lokāciju? Tenerife tagad ir sezona un viss būtu pilns?

Tapēc ka diez vai viesnīcā ļaus tā pie visiem stūriem un liftos bildēties bez iepriekšējas saskaņošanas 😄
04.02.2023 18:35 |
 
Reitings 1683
Reģ: 16.02.2021
L.. @ 04.02.2023 18:19
Elīnai tak ir IG privātais profils? Kā tad villas saimnieks redzēja storijos bildes? Man neiet tas kopā. Viņa pat netagoja neko. Telegram saka, ka saimnieks licis izdzēst bildes, ja vēlas naudu.

Stāstīja tak, ka esot sazinājušies un dabūjuši atlaidi un ko tur vēl. Kas zin ko sastastija, ka esot baigā ietekmele un kas tik vēl ne. Tas jau takā pašai ar galvu vajadzēja padomāt, ja tu sāc par visu sūdzēties un izliec vēl bildes pirms atgriezta nauda. Es arī saimnieka vieta saceptos.
04.02.2023 18:28 |
 
Reitings 3059
Reģ: 29.12.2022
L.. @ 04.02.2023 18:19
Elīnai tak ir IG privātais profils? Kā tad villas saimnieks redzēja storijos bildes? Man neiet tas kopā. Viņa pat netagoja neko. Telegram saka, ka saimnieks licis izdzēst bildes, ja vēlas naudu.
pieļauju domu,ka tas pats cilvēks,kas rakstīja apartamentiem un prasīja vai tiešām 300 eiro ņem par tīrīšanu
04.02.2023 18:27 |
 
Reitings 1701
Reģ: 03.11.2022
Man jau šķiet drāma ne no kā , nesaskatīju tais Elīnas bildēs neko tādu drausmīgu, skats ļoti skaists bija , bet nu ja , viņai jau svarīgi sēdēt tajos apartamentos nevis izbaudīt pašu tenerifi , galvenais bildītes taču. Kāpēc vispār ir jāņem entie apartamenti , paņem vienus un ej ārā fočējies.
04.02.2023 18:25 |
 
Reitings 3601
Reģ: 06.05.2014
Elīnai tak ir IG privātais profils? Kā tad villas saimnieks redzēja storijos bildes? Man neiet tas kopā. Viņa pat netagoja neko. Telegram saka, ka saimnieks licis izdzēst bildes, ja vēlas naudu.
04.02.2023 18:19 |
 
Reitings 1476
Reģ: 01.11.2022
elfa* @ 04.02.2023 18:06

Skatoties Didras ceļojumu reportāžas pat uz Parīzi negribas braukt, jo viss šķiet drausmīgs un viss ir slikti. Viņa varētu aizbraukt uz pasaules skaistāko vietu un tāpat pamanīties to parādīt tā, ka nevienam tur negribētos braukt, jo viss slikti, neglīti utt.

Tāds iespaids, ka tas #vissirslikti ir daļēji vecāku dēļ (neizglītoja, neveda kaut vai tuvos ceļojumos tepat Latvijā) un daļēji Elīnas pašas infantīlisma un muļķības dēļ, kā arī jaunkundze nelasa grāmatas, droši vien klausās tikai krievu mūziku, māksla neinteresē, nekas vispār neinteresē, izņemot lupatas un savus kg. Bēdīgi.
04.02.2023 18:15 |
 
Reitings 1476
Reģ: 01.11.2022
araka @ 04.02.2023 17:40
Kāpēc uz šo nakti nevar paņemt viesnīcā vairākas istabas? Un norezervēt uz rītdienu kādu vajadzīgo lokāciju? Tenerife tagad ir sezona un viss būtu pilns?

Protams, ka ir brīvas vietas viesnīcās. Tenerifē ir daudz latviešu, kuri varētu izpalīdzēt. Ir arī latviešu ģimenes tūrisma firma. Ja vien būtu vēlme ar kādu sarunāties.
04.02.2023 18:10 |
 
10 gadi
Reitings 1183
Reģ: 09.11.2009
Amamama @ 04.02.2023 14:20
Salīdzinu Didras un Rebekas Liepiņas instagramu, abas ir tenerifē. Ja pēc Didras Tenerifes man tur vispār negribas spert kāju, jo neuzrunā, tad Rebekas bildes es skatos un baudu! ❤️

Skatoties Didras ceļojumu reportāžas pat uz Parīzi negribas braukt, jo viss šķiet drausmīgs un viss ir slikti. Viņa varētu aizbraukt uz pasaules skaistāko vietu un tāpat pamanīties to parādīt tā, ka nevienam tur negribētos braukt, jo viss slikti, neglīti utt.
04.02.2023 18:06 |
 
Reitings 1324
Reģ: 06.04.2022
Kāds var atsutit linku uz telegram kanālu?
04.02.2023 18:04 |
 
Reitings 1476
Reģ: 01.11.2022
Facundo @ 04.02.2023 17:52
Būs jānakšņo zem palmas vai savā mersedesa, vismaz būs pa velti ???

Pie reizes varēs uzrāpties palmā. Ja, nu, paveicas atrast bezmaksas pusdienas.
04.02.2023 18:04 |
 
Reitings 1178
Reģ: 25.01.2023
Meitenearputniem @ 04.02.2023 17:41
vispār agrāk viņa bija tāda pozitīva storijos utt, protams,tad daudzi teica ka viņa tēlo un īstajā dzīvē tāda nav,bet tagad . Tagad tikai ar dzivi neapmierināta nepieklājīga un neizglītota sieviete kam viss slikti.
Vispār ja man nebūtu bērnu un būtu jaunu meitene
Bez saprašanas par bērniem,skatoties ka viņa izturas tā itkā tas bērns pretigs un izbojajis viņai dzīvi, visticamāk man bērnus negribētos ,jo pat ja viņa sevi pasniedz kā baigi biznesa sievieti,kas apvieno ar mammas Lomu,tad man tas liek tieši domāt ka bērni ir viens liels apgrūtinajums ,vērojot viņu,lai gan viņas puika ir tik ērts un mierīgs bērns .pat pārāk aizdomīgi mierīgs .
Un vispār vai šajā vecumā jau nebūtu jābūt gugināšanai un daudz skaņām ,no viņa vispār labi ja kaut ko var dzirdēt...
Un vispār,es jūtos neērti ja kaut ko nesaprotu un gribu uzzināt, piemēram,man vīram ir specifiska speciālitate bizness kurā es sākumā vispār neko nesapratu,bet es jūtos stulbi ja kaut ko nesaprotu un gribēju uzzināt vismaz pamatus ,tad es domāju ka viņa nejūtas stulbi, nepilnvērtīgi braukajot pa pasauli un nemākot vispār angliski. Pat minimālo daudzumu! Nu kā! Saprotu agrāk daudz vairāk varēja izmantot krievu valodu ,bet nu tāpat . Te jau nav brīnums ka šie biznesmeņi nekad neaugs attīstība ,kādi vēl veikali ,kāda pašizaugsme ,tomēr 5 gadi ,būtu tikai normāli ja turpinātu aug varbūt pat uz Eiropas tirgu mēģinātu temet,bet nu ...
Un kur aukle ar džeisonu ? Annemarija arī itkā izbauda .nebūs aukli mājas nosutijuši ,atrādīja lidostā lai domātu ,ka tā nav annemarija un pietiek .varēja doties mājās
Vai tomēr ir līdz?
Kāpec no kāda būtu jaiespaidojas? Īsti nesapratu tavu domu.Pasaulē ir tik dažādi cilvēki,pašam ir galva uz pleciem ar kuru jadomā,par savām vērtībām,par savu stilu,par savu dzivēs modeli,nevis no kāda iespaidoties,būs bērni vai nebūs,būt pelecīgai masai vai atškirties.Būt pozitivam vai #vissirslikti.Tās taču tavas izvēles,nevis Didrihsonu,Pamelas ,Andersones vai kaimiņu Mildas.Lai viņi ir tādi kādi viņi ir.Tā ir viņu izvēle un Tev ir sava.
04.02.2023 17:58 |
 
Reitings 142
Reģ: 07.12.2022
Te jau nav brīnums ka šie biznesmeņi nekad neaugs attīstība ,kādi vēl veikali ,kāda pašizaugsme ,tomēr 5 gadi ,būtu tikai normāli ja turpinātu aug varbūt pat uz Eiropas tirgu mēģinātu temet,bet nu..

Kāds Eiropas tirgus? Kurā valstī trūkst briesmīgas kvalitātes poļu lupatas? Rietumeiropas valstīs cilvēki skatās uz ilgtspējīgām, kvalitatīvām, ērtām lietām nevis uz Didrihsones prieka mājas apģērbu. Cita ģēla būtu , ja viņi paši ražotu ekskluzīvu apģērbu.
04.02.2023 17:57 |
 
Reitings 1683
Reģ: 16.02.2021
Būs jānakšņo zem palmas vai savā mersedesa, vismaz būs pa velti 😂😂😂
04.02.2023 17:52 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Elettte @ 04.02.2023 17:07
Kaa var pateikt tik sērīgā balsī, ka paņēma naudu par uzkopšanu... jo esot atstājuši kārtīgi. A, kaa viņa domā - kāds tais viņas palagos gribētu gulēt, ņemot vērā, ka pleķaina un nemazgā galvu? ?
Tas storijs no rīta, taa drāma, es nevaru ?‍♀️ un tiešām iespaids, ka viņai nav tā bērna. Vnk nekur... vienam reelam? ? pat nedzirdēt no viņas to, ka, piemēram, traucē auksta māja, jo mazam auksts. Tikai sevi...
vispār agrāk viņa bija tāda pozitīva storijos utt, protams,tad daudzi teica ka viņa tēlo un īstajā dzīvē tāda nav,bet tagad . Tagad tikai ar dzivi neapmierināta nepieklājīga un neizglītota sieviete kam viss slikti.
Vispār ja man nebūtu bērnu un būtu jaunu meitene
Bez saprašanas par bērniem,skatoties ka viņa izturas tā itkā tas bērns pretigs un izbojajis viņai dzīvi, visticamāk man bērnus negribētos ,jo pat ja viņa sevi pasniedz kā baigi biznesa sievieti,kas apvieno ar mammas Lomu,tad man tas liek tieši domāt ka bērni ir viens liels apgrūtinajums ,vērojot viņu,lai gan viņas puika ir tik ērts un mierīgs bērns .pat pārāk aizdomīgi mierīgs .
Un vispār vai šajā vecumā jau nebūtu jābūt gugināšanai un daudz skaņām ,no viņa vispār labi ja kaut ko var dzirdēt...
Un vispār,es jūtos neērti ja kaut ko nesaprotu un gribu uzzināt, piemēram,man vīram ir specifiska speciālitate bizness kurā es sākumā vispār neko nesapratu,bet es jūtos stulbi ja kaut ko nesaprotu un gribēju uzzināt vismaz pamatus ,tad es domāju ka viņa nejūtas stulbi, nepilnvērtīgi braukajot pa pasauli un nemākot vispār angliski. Pat minimālo daudzumu! Nu kā! Saprotu agrāk daudz vairāk varēja izmantot krievu valodu ,bet nu tāpat . Te jau nav brīnums ka šie biznesmeņi nekad neaugs attīstība ,kādi vēl veikali ,kāda pašizaugsme ,tomēr 5 gadi ,būtu tikai normāli ja turpinātu aug varbūt pat uz Eiropas tirgu mēģinātu temet,bet nu ...
Un kur aukle ar džeisonu ? Annemarija arī itkā izbauda .nebūs aukli mājas nosutijuši ,atrādīja lidostā lai domātu ,ka tā nav annemarija un pietiek .varēja doties mājās
Vai tomēr ir līdz?
04.02.2023 17:41 |
 
Reitings 69
Reģ: 11.10.2021
Kāpēc uz šo nakti nevar paņemt viesnīcā vairākas istabas? Un norezervēt uz rītdienu kādu vajadzīgo lokāciju? Tenerife tagad ir sezona un viss būtu pilns?
04.02.2023 17:40 |
 
Reitings 261
Reģ: 24.01.2023
04.02.2023 17:39 |
 
Reitings 178
Reģ: 30.09.2022
Kaa var pateikt tik sērīgā balsī, ka paņēma naudu par uzkopšanu... jo esot atstājuši kārtīgi. A, kaa viņa domā - kāds tais viņas palagos gribētu gulēt, ņemot vērā, ka pleķaina un nemazgā galvu? 🤣
Tas storijs no rīta, taa drāma, es nevaru 🤦‍♀️ un tiešām iespaids, ka viņai nav tā bērna. Vnk nekur... vienam reelam? 😔 pat nedzirdēt no viņas to, ka, piemēram, traucē auksta māja, jo mazam auksts. Tikai sevi...
04.02.2023 17:07 |
 
Reitings 1369
Reģ: 12.11.2021
Mc.Queen @ 04.02.2023 16:11
air en bī cleaning rooms 300 eiro. :D
Ļoti gribētu kādreiz redzēt Didras seju, kad nākās runāt angļu valodā. Piemēram, tai pašai lidostas kontrolei atbildēt uz jautājumiem. Ne bū, ne bē. :D

Viņa taču ir tupa kā viņas garie ķirzavnieki!
Kāds vēl cleaning rooms :D ir cleaning fee, bet noteikti baidās izrunāt un tāpēc bliež pa savam :D
Ingliš pīpl :D
04.02.2023 16:48 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits