Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Mia6 @ 07.02.2023 14:13
es arī viņas dzīvesveidà jau saskatu reālu psiholoģisku problēmu. Mēs redzam tikai aisberga maliņu , bet man šķiet problēma jau dziļāka. Man liekas ka viņa sajuktu prātā, ja Butterfly bankrotētu. Vai kaut vai ir kāda diena, kad viņa to nevelta darbam? Tas nav vairs adekvāti. Šķiet , ka smadzenes jau tā nozombējušās, ja šodien nesabildēsies, tad diena ir nepilnvērtīga. Brinos ka viņai vēl nav trauksmes , panikas lēkmes un bezmiegs pie šāda dzīvesveida. Un vēl zinot ka viņa praktiski need un dreb par katru gramu,’kas pienāk. No way, vienā dienā tur var mentāli arī sabrukt …
un problēma arī tā ka viņa sev pati izdoma to darbu ,nu nevajag tas drēbes pārfočet 100 X,tā vietā varētu darīt k o jedzigaku
07.02.2023 15:44 |
 
Reitings 3508
Reģ: 10.12.2022
elfa* @ 07.02.2023 15:26

Aizbrauca uz Tenerifi pabildēties pie bleķa vārtiem :D.
Reāli padomājot - visu, ko viņa dara savā ''krutajā ceļojumā'', viņa varētu darīt arī LV un ieguvums/rezultāts būtu tāds pats. LV tak arī var noīrēt kādu privātmāju vai viesnīcas istabu uz dažām dienām. Un friškas lai wolt piegādā. Džeisonu tāpat nogrūstu citiem cilvēkiem.
Ko Elīna, kas vienmēr ārzemēs gaužas par cenām, šo neizmanto? Nebūtu lidmašīnas biļešu cenas jāmaksā un citi izdevumi, bet fons bombiskajām bildēm būtu tāds pats - privātmājas istaba vai baseins (krutās mājās jau ir). Kādu koku vai bruģi arī atrastu.
Viņu jau neinteresē ekskursijas, jauni ēdieni, citu valstu kultūras vietas, kas parasti interesē citus cilvēkus, kas ceļo.

Bet lupatas tukšajos koferos tak vajag atvest :)
07.02.2023 15:28 |
 
10 gadi
Reitings 1183
Reģ: 09.11.2009
Gudralapsa @ 07.02.2023 15:14
Un protams, neaizmirsīsim par level up pelēkajiem bleķa vārtiem fonam ? Latvijā tādus neatrast, atvičaju! Level up!

Aizbrauca uz Tenerifi pabildēties pie bleķa vārtiem :D.
Reāli padomājot - visu, ko viņa dara savā ''krutajā ceļojumā'', viņa varētu darīt arī LV un ieguvums/rezultāts būtu tāds pats. LV tak arī var noīrēt kādu privātmāju vai viesnīcas istabu uz dažām dienām. Un friškas lai wolt piegādā. Džeisonu tāpat nogrūstu citiem cilvēkiem.
Ko Elīna, kas vienmēr ārzemēs gaužas par cenām, šo neizmanto? Nebūtu lidmašīnas biļešu cenas jāmaksā un citi izdevumi, bet fons bombiskajām bildēm būtu tāds pats - privātmājas istaba vai baseins (krutās mājās jau ir). Kādu koku vai bruģi arī atrastu.
Viņu jau neinteresē ekskursijas, jauni ēdieni, citu valstu kultūras vietas, kas parasti interesē citus cilvēkus, kas ceļo.
07.02.2023 15:26 |
 
Reitings 1701
Reģ: 03.11.2022
paldies @ 07.02.2023 12:51
Es Elīnai sekoju samērā neilgi un tikai tagad apskatīju viņus saglabātos storijus no Bali.. Es tiešām biju šokā par redzēto, kā tas nabaga cilvēks tik īsā laika periodā ir spējis tik ļoti nogrimt. Salīdzinot ar tagadējo ceļojumu Tenerifē- Kā diena pret nakti. Cilvēks ir pratis baudīt dzīvi, pat nezināju ka ir tiiiiik traki. Es ļoti ceru, ka Elīna kādu dienu nāks pie prāta un dosies ārstēties.

Es ar tikko intereses pēc pačekoju , pilnīgi cits cilvēks, laimīga , priecīga ,daudz patiesāka , nekā šobrīd.
Man šķiet ka viņa pēc Džeisona ir sajukusi prātā par savu svaru un augumu , tas ir vienīgais kas viņu uztrauc, tāpēc arī ir tā nenormālā fočēšanās, lai pēc tam varētu blenzt uz sevis un meklēt vēl savas nepilnvērtības un ko varētu izmainīt, kur vēl varētu svaru nomest.
07.02.2023 15:19 |
 
Reitings 1688
Reģ: 11.10.2022
Un protams, neaizmirsīsim par level up pelēkajiem bleķa vārtiem fonam 🥺 Latvijā tādus neatrast, atvičaju! Level up!
07.02.2023 15:14 |
 
Reitings 1688
Reģ: 11.10.2022
Level up Tenerifei:
1. Pilna laika aukle, kas ņemas ar Džī. Ne vairs Nauris, ne Elīna ņemas 50/50. Ņuris var patusēt akvaparkā un uz ūdensmočiem.
2. Džī vajadzētu sākt piebarojumu un fizio, bet nav komforti. Bet vrvrr, tā aukles problēma.
3. Matus var nemazgāt ne nedēļu, bet 2.
4. Varu vēlreiz pārbildēt 5 koferus, kas jau sabildēti.
5.Bērns max maz, jo jāmočī max daudz
Vēl kas? Kasaki ar dzīvokļiem kā parasti, sūdīga plānošana kā parasti. Frī un kafija kā parasti. Veičuks. Mērlente. Cenas. Plika dir*a bezvīlēs, kā parasti.
07.02.2023 14:57 |
 
Reitings 291
Reģ: 02.08.2022
Hanah @ 07.02.2023 14:11
Iiiu. Tonnām špaktelis, pietam izskatās nevienmērīgs, kā arī kas ar matiem? :D reāli nedēļu vai pat vairāk nav mazgāti, domāju, tur var utis audzēt.

Kas tur ar ādu notiek? Ārprāts. Vajadzētu to tonālo noskrubēt nost, smērēt 24/7 kaut kādu mitrinošo krēmu, beigt dzert kafiju visu laiku un obligāti 2l ūdeni izdzert dienā.
07.02.2023 14:56 |
 
Reitings 261
Reģ: 24.01.2023
😀😀
07.02.2023 14:19 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Mia6 @ 07.02.2023 14:13
es arī viņas dzīvesveidà jau saskatu reālu psiholoģisku problēmu. Mēs redzam tikai aisberga maliņu , bet man šķiet problēma jau dziļāka. Man liekas ka viņa sajuktu prātā, ja Butterfly bankrotētu. Vai kaut vai ir kāda diena, kad viņa to nevelta darbam? Tas nav vairs adekvāti. Šķiet , ka smadzenes jau tā nozombējušās, ja šodien nesabildēsies, tad diena ir nepilnvērtīga. Brinos ka viņai vēl nav trauksmes , panikas lēkmes un bezmiegs pie šāda dzīvesveida. Un vēl zinot ka viņa praktiski need un dreb par katru gramu,’kas pienāk. No way, vienā dienā tur var mentāli arī sabrukt …

nuuu, bezmiegs varbūt arī ir, ne par velti itkā ceļas 5os, lai strādātu, bet tā arī neesmu sapratusi, kas viņai būtu tik agri jādara.
07.02.2023 14:16 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Man liekas viņa vēl pēc sevis izskatījās, kamēr bija stāvoklī. Nez, nu es gan jau pārāk iedziļinos, bet liekas, ka acis dzīvākas, smaids īstāks. Kopš bērns piedzima viss laikam sāka kārtīgi iet uz leju.
07.02.2023 14:14 |
 
Reitings 1026
Reģ: 20.05.2013
paldies @ 07.02.2023 12:51
Es Elīnai sekoju samērā neilgi un tikai tagad apskatīju viņus saglabātos storijus no Bali.. Es tiešām biju šokā par redzēto, kā tas nabaga cilvēks tik īsā laika periodā ir spējis tik ļoti nogrimt. Salīdzinot ar tagadējo ceļojumu Tenerifē- Kā diena pret nakti. Cilvēks ir pratis baudīt dzīvi, pat nezināju ka ir tiiiiik traki. Es ļoti ceru, ka Elīna kādu dienu nāks pie prāta un dosies ārstēties.
es arī viņas dzīvesveidà jau saskatu reālu psiholoģisku problēmu. Mēs redzam tikai aisberga maliņu , bet man šķiet problēma jau dziļāka. Man liekas ka viņa sajuktu prātā, ja Butterfly bankrotētu. Vai kaut vai ir kāda diena, kad viņa to nevelta darbam? Tas nav vairs adekvāti. Šķiet , ka smadzenes jau tā nozombējušās, ja šodien nesabildēsies, tad diena ir nepilnvērtīga. Brinos ka viņai vēl nav trauksmes , panikas lēkmes un bezmiegs pie šāda dzīvesveida. Un vēl zinot ka viņa praktiski need un dreb par katru gramu,’kas pienāk. No way, vienā dienā tur var mentāli arī sabrukt …
07.02.2023 14:13 |
 
10 gadi
Reitings 6409
Reģ: 21.07.2009
Iiiu. Tonnām špaktelis, pietam izskatās nevienmērīgs, kā arī kas ar matiem? :D reāli nedēļu vai pat vairāk nav mazgāti, domāju, tur var utis audzēt.
07.02.2023 14:11 |
 
10 gadi
Reitings 3175
Reģ: 18.12.2012
Blablablabla @ 07.02.2023 13:39
apskatījos ??‍♀️ Dīvaina sajūta,runas stils un ķiķināšana kā Elīnai,bet neizskatas pēc Elīnas ? Un viņa tur ēd normālus ēdienus ?
To pašu padomāju. Izklausās pēc Didras, bet izskatās kā Elīna...
07.02.2023 13:45 |
 
Reitings 388
Reģ: 13.01.2023
paldies @ 07.02.2023 12:51
Es Elīnai sekoju samērā neilgi un tikai tagad apskatīju viņus saglabātos storijus no Bali.. Es tiešām biju šokā par redzēto, kā tas nabaga cilvēks tik īsā laika periodā ir spējis tik ļoti nogrimt. Salīdzinot ar tagadējo ceļojumu Tenerifē- Kā diena pret nakti. Cilvēks ir pratis baudīt dzīvi, pat nezināju ka ir tiiiiik traki. Es ļoti ceru, ka Elīna kādu dienu nāks pie prāta un dosies ārstēties.
apskatījos 🤦🏻‍♀️ Dīvaina sajūta,runas stils un ķiķināšana kā Elīnai,bet neizskatas pēc Elīnas 😄 Un viņa tur ēd normālus ēdienus 😄
07.02.2023 13:39 |
 
10 gadi
Reitings 1183
Reģ: 09.11.2009
Friškas tak katrā valstī pilnīgi citādi garšo :D
Bet tā pilnīgi godīgi, es tiešām ieteiktu Elīnai paņemt pauzi, nolikt telefonu un savākties. Nomazgāties, noberzties(varbūt tagad vnk ir tik traki, ka pagātne tīri uz salīdzinājuma pamata neliekas tik traģiska, bet man šķiet, ka agrāk viņa nebija tik netīrīga. Vai arī tas nebija tā redzams bildēs), sākt ārstēt savus ēšanas traucējumus pirms veselība nav kļuvusi vnk neatgriezeniski sabojāta, sākt rūpēties par savu bērnu, nevis 10x pārvākties ar savu lupatu bodi, bet uzlabot kvalitāti (vai vismaz beigt sūtīt klientiem lietotas drēbes), varbūt pat uzlabot savu angļu valodu vai vispār kaut kā sevi pilnveidot. Vienkārši - sākt rāpties ārā no šitās bedres, kur katrs trešais teikums ir meli, pofig par bērnu, par pašas izskatu, veselību utt.
Es zinu, ka nekas no tā nenotiks. Bet pasapņot par to, ka viņa varētu sākt darbināt smadzenes un mainīt kaut ko jau var.
07.02.2023 13:24 |
 
Reitings 714
Reģ: 04.01.2023
Liveandletlive @ 07.02.2023 11:12
Jūs baigi ieciklejaties ko viņa tur ēd tais ceļojumos, vai drīzāk neēd ? taču pohuj. Kā šie kaut kur aizbrauc, tā šī tēma tiek apspriesta.

Protams, ka īstenībā no mūsu vārīšanās te nav jēgas, visas tēmas, ne tikai par ēdienu, tiek apspriestas uz riņķi. Vienkārši viss, ko viņa dara, liekas neloģisks un besī. 😂
07.02.2023 12:54 |
 
Reitings 351
Reģ: 22.01.2023
Es Elīnai sekoju samērā neilgi un tikai tagad apskatīju viņus saglabātos storijus no Bali.. Es tiešām biju šokā par redzēto, kā tas nabaga cilvēks tik īsā laika periodā ir spējis tik ļoti nogrimt. Salīdzinot ar tagadējo ceļojumu Tenerifē- Kā diena pret nakti. Cilvēks ir pratis baudīt dzīvi, pat nezināju ka ir tiiiiik traki. Es ļoti ceru, ka Elīna kādu dienu nāks pie prāta un dosies ārstēties.
07.02.2023 12:51 |
 
Reitings 1072
Reģ: 07.10.2022
Cik tad īsti ilgi tas ērkulis nav mazgāts?
https://failiem.lv/u/zg3njka2v
07.02.2023 12:48 |
 
Reitings 3652
Reģ: 01.03.2022
BellaCiao @ 07.02.2023 11:22
Idiote ? “vīrs aizbraucis ar ūdens močiem, bet es tā nevaru, man no rītiem jāstrādā”
Ārā apmācies, pati, kā čučala, kur tad šodien fočēsies, pie poda, vai virtuvē?
No malas tas viss tik smieklīgi un nožēlojami reizē izskatās, žēl, ka pati nesaprot

Viņa mājās nevar bildēties, jo nav laba gaisma. Tāpēc šodien liela traģēdija. Bet kurš viņai liek bildēt tās pašas drēbes, kuras jau Latvijā sabildētas? Man sāk likties, ka viņas vienīgais darbs ir bildēties un tad kad nevar bildēties, tad jūtas bezjēdzīga. Neko nemāk, neko nezin un Tauriņā nenoderīga. Tāpēc visu laiku jāpārbildē pat tās pašas drēbes.
07.02.2023 12:47 |
 
Reitings 21624
Reģ: 18.08.2022
vivii @ 06.02.2023 12:31

Es arī pamanīju, ka Nauris tik daudz smaida un veido bieži tādu kā acu kontaktu ar filmētāju un tajos video, kur viņš tā ilgāk nosmaida, var dzirdēt fonā, ka filmētāja ieķiķinās/iesmejās.

Jā Naurim pilnīgi cits vibe story,tāds aktīvs ,energisks,visur brauc ,visu skatās pirms tam ar didru Abi tikai lupatas fočēja visos braucienos!
07.02.2023 12:41 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits