Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 374
Reģ: 27.10.2021
nē nu jā @ 07.02.2023 10:32

Vai ne! Daļa no ceļojuma baudīšanas ir arī vietējo ēdienu pagaršošana. Tas jau nenozīme, ka katrā ēdienreizē jāmēģina kaut kas vietējais, bet vismaz kaut kādas citas garšas, kultūra taču ir jāpamēģina. Frī un saldētās picas arī mājās var atēsties. ??‍♀️ It kā daudz ceļo, bet kāda no tā jēga? Protams, katrs dara, kā viņam patīk, bet nu žēl skatīties, kā viņa dzīvo savā kastītē un ar šaurpierīgo domāšanu. Pēc viņas domām, ja tie nav pārsālīti frī ar nenormāli daudz majonēzes mērces, tad ēdiens slikts. ??‍♀️

Zero jēga
07.02.2023 12:08 |
 
Reitings 374
Reģ: 27.10.2021
Man laikam ir pienācis brīdis, kad vairs neredzu jēgu par viņai sekot un ierēkt
Visu laiku viens un tas pats stulbums un jo tālāk jo trakāk
Viss uz rinķi, netīra, vulgāra, mazs vārdu krājums, fočē kaut kādu sūdu, nemīl savu bērnu, par ceļojumiem tos nenosaukt… drēbes briesmīgas, pati briesmīga
Staigājoša parodija
07.02.2023 11:57 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
nē nu jā @ 07.02.2023 11:02

Patiesībā ļoti žēl, ka cenšoties būt baigā modes dāma un liktenīgā sieviete, panāk pilnīgi pretēju efektu. Kaut nu viņai pietiktu prāta drīz atjēgties, lai gan tā ir naiva cerība, jo viņai klapes uz acīm un visu taču var viņasprāt izlabot ar kaut kādām procedūrām.

Man arī mazliet žēl. Es domāju, ka atjēgties būtu grūti. Viņa izskatās ierauta kaut kādā sevis izveidotā virpulī, tur ir viss kopā, ēšana, svars, centieni būt smukai bārbijai, uzskats, ka visu laiku jāmočī, gulēšanai laika nav, bērns kaut kur pa vidu, droši vien kaut kāda Naurika ietekme, sabiedrības nosodījums, mentālā veselība. Droši vien pašai sākumā nepatika netīrie mati, pleķainā āda, bet tad lēnām pierada, sākās citas problēmas. Varu iedomāties, ka tas ir līdzīgi kā dzīvot vēl nepabeigtā mājā - sākumā tas neizremontētais, aizkrautais priekšnams kaitina, bet ar laiku pierodi un pat neievēro, sāk likties pārāk neērti kaut ko darīt lietas labā.
07.02.2023 11:55 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Liveandletlive @ 07.02.2023 11:12
Jūs baigi ieciklejaties ko viņa tur ēd tais ceļojumos, vai drīzāk neēd ? taču pohuj. Kā šie kaut kur aizbrauc, tā šī tēma tiek apspriesta.

Nu bet kaitina :D :D
07.02.2023 11:51 |
 
Reitings 261
Reģ: 24.01.2023
Didra: “Pamodas un Nauris nav” , Nauris droshi vien ar Annemariju no riita aizlaidushies ar udensmochiem izlaist 😄
07.02.2023 11:42 |
 
Reitings 6083
Reģ: 14.12.2022
BellaCiao @ 07.02.2023 11:22
Idiote ? “vīrs aizbraucis ar ūdens močiem, bet es tā nevaru, man no rītiem jāstrādā”
Ārā apmācies, pati, kā čučala, kur tad šodien fočēsies, pie poda, vai virtuvē?
No malas tas viss tik smieklīgi un nožēlojami reizē izskatās, žēl, ka pati nesaprot
Kur nu viņa, tak fobija no ūdens😅
07.02.2023 11:35 |
 
Reitings 1437
Reģ: 03.03.2020
Idiote 😂 “vīrs aizbraucis ar ūdens močiem, bet es tā nevaru, man no rītiem jāstrādā”
Ārā apmācies, pati, kā čučala, kur tad šodien fočēsies, pie poda, vai virtuvē?
No malas tas viss tik smieklīgi un nožēlojami reizē izskatās, žēl, ka pati nesaprot
07.02.2023 11:22 |
 
Reitings 5830
Reģ: 27.02.2022
Jūs baigi ieciklejaties ko viņa tur ēd tais ceļojumos, vai drīzāk neēd 🤣 taču pohuj. Kā šie kaut kur aizbrauc, tā šī tēma tiek apspriesta.
07.02.2023 11:12 |
 
Reitings 714
Reģ: 04.01.2023
Lula @ 07.02.2023 10:47

viņai jau atkāpjas tā matu līnija lēnām.

Patiesībā ļoti žēl, ka cenšoties būt baigā modes dāma un liktenīgā sieviete, panāk pilnīgi pretēju efektu. Kaut nu viņai pietiktu prāta drīz atjēgties, lai gan tā ir naiva cerība, jo viņai klapes uz acīm un visu taču var viņasprāt izlabot ar kaut kādām procedūrām.
07.02.2023 11:02 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
reina @ 07.02.2023 10:35

Mums parastajām mirstīgajām tā pārsvarā ir higiēna (kas arī citām, dabiski biezo matu īpašniecēm, ja vēl ir lokaini ? aizņem daudz laika, virs stundas noteikti), bet didrai taču izskats vēl ir viņas "bizness".
Tad es vispār nesaprotu, kāaaaaa??? var šitā darīt. Nav ne higiēnas, ne bombiska paskata.
Brilles viņai laikam točīt vajag, vispār sevi vairs neredz.

Tieši to pašu domāju. Pati viņa teikusi, ka izskats ir viņai svarīgs. Tas labi, man arī. Viņai vēl bonusā tas ir darbs. Labi izskatīties, modelēt un būt Butterfly sejai.
Tikai viņa pie tā izskata piestrādā tieši tajās jomās, kuras nav tik svarīgas. Jāsāk taču ar pašiem pamatiem.
Viņa liek tās ekstras klāt - skropstas, matus, nagus, paštonējošo, lūpas, utt utt utt., - bet tas viss labi izskatīsies tikai, ja pamata higiēna ir laba. Es pat neteikšu laba, vienkārši pieņemama (es pat ar to samierinātos un nešaustītos)
Viņai tās pieliktās ekstras izskatās drausmīgi, tikai tādēļ, ka nekopj sevi basic līmenī.
Paštonējošais ir pleķains, jo āda ir sausa, nemazgājas bieži, ādu nemitrina, un citi iemesli. Vienu reizi atskaitījās instagramam ka dušā iegāja, noskrubējās un satonējās. Lai visi domā, ka tik forši visu laiku notiek.
Nagi arī viņai šausmas. Storijos ne reizi vien var redzēt ka nagi netīri, rokas pleķainas vai vnk nemazgātas. Fuj.
Un par tām sasvīdušajām pēdām tajos dermatīna zābakos, kur viss paštonējošais nonāca nost ar zeķīti…
Elīn, ieej dušā un noberzies. Un nahren tos zābakus izmet. Fuj.
07.02.2023 11:00 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
nē nu jā @ 07.02.2023 10:38

Turklāt nabaga galvas āda, tik daudz jāpacieš.? Gan pieaudzētie mati, gan higiēnas trūkums. Nesaprotu, kā viņai negribas kasīties visu laiku no tā tauku, sviedu, pūdera un citu produktu daudzuma, kas tur sakrājies.

viņai jau atkāpjas tā matu līnija lēnām.
07.02.2023 10:47 |
 
Reitings 714
Reģ: 04.01.2023
mazaskudra @ 07.02.2023 09:05

Es saprotu, ka tikt ar matiem galā, lai ir tiešām smuki, paiet kāds laiciņš. Plus viņai vēl pieaudzētie. 5x vairāk matu uz galvas par kuriem domāt. Daudz matus savākt un savaldīt nav viegli.
Jāizmazgā, jāizķemmē, jāizžāvē, jāieveido. Kaut vai iztaisnot. Kāda stunda jau paiet, plus vēl jāsakopjās pašai, ja jau dušā iet. Pēc tam uzkrāsoties… nu vienalga.
Bet tā ir elementāra higiēna! Kurā brīdī viņa uz to padevās, lai tikai laiku ietaupītu?
Nedēļām staigāt ar vienu frizūru un netīriem matiem ir neveselīgi, netīrīgi un vienkārši pretīgi. Plus ja močij iekšā dupšpūderi. Gan jau vēl savas eļļas pa virsu un matu līdzekļus katru dienu. Kāda ir iespēja, ka tā galva iztiek bez matu lakas kārtas.
Elīna!!! Padomā par saviem matiem. Jau tā pie deniņiem nekā nav. Elīnas mati left the chat.

Turklāt nabaga galvas āda, tik daudz jāpacieš.🥲 Gan pieaudzētie mati, gan higiēnas trūkums. Nesaprotu, kā viņai negribas kasīties visu laiku no tā tauku, sviedu, pūdera un citu produktu daudzuma, kas tur sakrājies.
07.02.2023 10:38 |
 
Reitings 27813
Reģ: 11.02.2015
mazaskudra @ 07.02.2023 09:05

Es saprotu, ka tikt ar matiem galā, lai ir tiešām smuki, paiet kāds laiciņš. Plus viņai vēl pieaudzētie. 5x vairāk matu uz galvas par kuriem domāt. Daudz matus savākt un savaldīt nav viegli.
Jāizmazgā, jāizķemmē, jāizžāvē, jāieveido. Kaut vai iztaisnot. Kāda stunda jau paiet, plus vēl jāsakopjās pašai, ja jau dušā iet. Pēc tam uzkrāsoties… nu vienalga.
Bet tā ir elementāra higiēna! Kurā brīdī viņa uz to padevās, lai tikai laiku ietaupītu?
Nedēļām staigāt ar vienu frizūru un netīriem matiem ir neveselīgi, netīrīgi un vienkārši pretīgi. Plus ja močij iekšā dupšpūderi. Gan jau vēl savas eļļas pa virsu un matu līdzekļus katru dienu. Kāda ir iespēja, ka tā galva iztiek bez matu lakas kārtas.
Elīna!!! Padomā par saviem matiem. Jau tā pie deniņiem nekā nav. Elīnas mati left the chat.

Mums parastajām mirstīgajām tā pārsvarā ir higiēna (kas arī citām, dabiski biezo matu īpašniecēm, ja vēl ir lokaini 🙋 aizņem daudz laika, virs stundas noteikti), bet didrai taču izskats vēl ir viņas "bizness".
Tad es vispār nesaprotu, kāaaaaa??? var šitā darīt. Nav ne higiēnas, ne bombiska paskata.
Brilles viņai laikam točīt vajag, vispār sevi vairs neredz.
07.02.2023 10:35 |
 
Reitings 714
Reģ: 04.01.2023
Gudralapsa @ 07.02.2023 09:10
Es nevaru viņas frī ēšanu vienmēr un visur! ??
Tas ir tik, tik nožēlojami.
Elīn, tu vienkārši sev nogriez jebkādu iespēju dzīvē pamēģināt ko jaunu un gūt no tā baudu!
Nu nav visas ātrās kebaba ieskrietuves, kur tev bilžuks ar ēdinu uzfočēts, paņem Nr.2 un lobsē.
Tāpēc cilvēki iepazīst, pamēģina, iegooglē, pajautā, kļūdās izvēlēs, pēc tam pasmējās.
Es saprastu, ja tā būtu tā viena reize, kad negribās ēst, bet vienalga kur viņa būtu ceļojumos, viņa ņem tikai frī.
Gan jau tur viss kišs mišā ar visiem ēšanas taucējumiem, "kuru viņai neesot" un vēl visu modeles dzīves buķeti.
Tad es nezinu, labākā tad būt patiesam pret sevi, sēdi mājās, ar biezpienu, mazo karoti un saldētiem banāniem nevis pļurgā ceļojumu pieredzi ar koferiem un frī.

Vai ne! Daļa no ceļojuma baudīšanas ir arī vietējo ēdienu pagaršošana. Tas jau nenozīme, ka katrā ēdienreizē jāmēģina kaut kas vietējais, bet vismaz kaut kādas citas garšas, kultūra taču ir jāpamēģina. Frī un saldētās picas arī mājās var atēsties. 🤦🏻‍♀️ It kā daudz ceļo, bet kāda no tā jēga? Protams, katrs dara, kā viņam patīk, bet nu žēl skatīties, kā viņa dzīvo savā kastītē un ar šaurpierīgo domāšanu. Pēc viņas domām, ja tie nav pārsālīti frī ar nenormāli daudz majonēzes mērces, tad ēdiens slikts. 🤦🏻‍♀️
07.02.2023 10:32 |
 
Reitings 3059
Reģ: 29.12.2022
Tā viņas sava “augstā līmeņa”, “nevienam nebijuša līmeņa” slava galīgi neatbilst notiekšajam viņas bodei. Sāc ar labām atsauksmēm un laimīgiem klientiem,tad runā par kaut kādu līmeni. Tas ka tava kleita ir bildēta pie dabas Tenerifē nekā neiepricinās klienti,kura saņems viņu ar paštonējošo
07.02.2023 10:04 |
 
Reitings 8469
Reģ: 05.07.2020
07.02.2023 09:50 |
 
Reitings 1648
Reģ: 11.10.2022
Es nevaru viņas frī ēšanu vienmēr un visur! 😱😭
Tas ir tik, tik nožēlojami.
Elīn, tu vienkārši sev nogriez jebkādu iespēju dzīvē pamēģināt ko jaunu un gūt no tā baudu!
Nu nav visas ātrās kebaba ieskrietuves, kur tev bilžuks ar ēdinu uzfočēts, paņem Nr.2 un lobsē.
Tāpēc cilvēki iepazīst, pamēģina, iegooglē, pajautā, kļūdās izvēlēs, pēc tam pasmējās.
Es saprastu, ja tā būtu tā viena reize, kad negribās ēst, bet vienalga kur viņa būtu ceļojumos, viņa ņem tikai frī.
Gan jau tur viss kišs mišā ar visiem ēšanas taucējumiem, "kuru viņai neesot" un vēl visu modeles dzīves buķeti.
Tad es nezinu, labākā tad būt patiesam pret sevi, sēdi mājās, ar biezpienu, mazo karoti un saldētiem banāniem nevis pļurgā ceļojumu pieredzi ar koferiem un frī.
07.02.2023 09:10 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
reina @ 07.02.2023 08:37
Bet tie mati..nu tik max slikti izskatās un acīmredzami netīri, saplakuši. Why, oh why nevar vienkārši izmazgāt, siltajā klimatā ātri izžūtu, un var ar taisniem bildēties, tā pat smukāk izskatās nekā tās prusaka antenas ?
Un arī ievēroju, ka pēkšņi visas forumā norādītās lietas sāk darīt vai ar atsauci uz te aprunāto ?

Es saprotu, ka tikt ar matiem galā, lai ir tiešām smuki, paiet kāds laiciņš. Plus viņai vēl pieaudzētie. 5x vairāk matu uz galvas par kuriem domāt. Daudz matus savākt un savaldīt nav viegli.
Jāizmazgā, jāizķemmē, jāizžāvē, jāieveido. Kaut vai iztaisnot. Kāda stunda jau paiet, plus vēl jāsakopjās pašai, ja jau dušā iet. Pēc tam uzkrāsoties… nu vienalga.
Bet tā ir elementāra higiēna! Kurā brīdī viņa uz to padevās, lai tikai laiku ietaupītu?
Nedēļām staigāt ar vienu frizūru un netīriem matiem ir neveselīgi, netīrīgi un vienkārši pretīgi. Plus ja močij iekšā dupšpūderi. Gan jau vēl savas eļļas pa virsu un matu līdzekļus katru dienu. Kāda ir iespēja, ka tā galva iztiek bez matu lakas kārtas.
Elīna!!! Padomā par saviem matiem. Jau tā pie deniņiem nekā nav. Elīnas mati left the chat.
07.02.2023 09:05 |
 
Reitings 44
Reģ: 06.02.2023
reina @ 07.02.2023 08:37
Bet tie mati..nu tik max slikti izskatās un acīmredzami netīri, saplakuši. Why, oh why nevar vienkārši izmazgāt, siltajā klimatā ātri izžūtu, un var ar taisniem bildēties, tā pat smukāk izskatās nekā tās prusaka antenas ?
Un arī ievēroju, ka pēkšņi visas forumā norādītās lietas sāk darīt vai ar atsauci uz te aprunāto ?

Kad sieviete nomet svaru zem normas,galvā viss aizkrīt ciet,jumts aizbraucis pie tam pirmstam stulbam cilvēkam.
Lasīju tieši rakstu par to svaru. Tas nav labi un tas drīz kā bumerangs nāks atpakaļ pār Elīnu.
Dzīvildze samazinās par 10 gadiem.Bet nu cilvēki neiazdomājas par to kā pagarinat un saglabāt savu veselību postot to.
Elīna ir izteikta duračka,kura pat tad kad notiek signaāli ārējie ,tos vienkārši pārvēš par nezināšanu,ko lai saka Nu ir grūti būt stulbam!
07.02.2023 09:03 |
 
Reitings 27813
Reģ: 11.02.2015
Bet tie mati..nu tik max slikti izskatās un acīmredzami netīri, saplakuši. Why, oh why nevar vienkārši izmazgāt, siltajā klimatā ātri izžūtu, un var ar taisniem bildēties, tā pat smukāk izskatās nekā tās prusaka antenas 🤦
Un arī ievēroju, ka pēkšņi visas forumā norādītās lietas sāk darīt vai ar atsauci uz te aprunāto 😁
07.02.2023 08:37 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits