Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 5944
Reģ: 29.03.2022
Kikirikitu @ 01.02.2023 16:36

Viņai vienkārsi visur kauli un kaunuma kauls turot ciet kājas spiež un rodas diskomforts starp sēžas kaulu un kaunuma kaulu,gūžas kauli,spiež ciet viņas netīro lipīgo klitoru ,kurš noteikti viss ir ar paštonējošā paliekam un birst nost kā veca āda.
Tāpēc Jau nauris paliek resns savu sievu negrib,labāk ēst un es tam piekrītu!!
Gan jau minets ar izpaliek ar viņas zobiem pat ābolā iekosties nevar.
Nauda tas ir labi,bet dzīvot dēļ naudas un neprast to izbaudīt kopā ar sievu vai mīļoto bēdīgi.
Es tikai brauktu baudīt dzīvi un mīlas priekus un lai darbinieki rukā.
Lašaru pāris.
Divi miskastīgi pāķi!!

Nu fui, šī vizualizācija bija diezgan riebīga. Lūdzu, ne tik tēlainus izteiksmes līdzekļus. 😂
01.02.2023 17:59 |
 
Reitings 2275
Reģ: 06.11.2021
Metaforaas @ 01.02.2023 17:48

Meitenes , nezinu vai ziniet bet ir tāda Eugenia Coney (cerams ka pareizi uzrakstīju),youtubere ,kurai jau desmitiem gadu ir ēšanas traucējumi, anoreksija, arī visu laiku filmējoties , bildejoties uzsver savu augumu.
Man jau likās ka thigh gap(šķirba starp kājām, kad kājas saliek kopā) ir pagātne un meitenes vairs neskrien pēc tās , bet izskatās ka Elīna gan ļoti vēlas, lai kājas tādas izskatītos. Tur tiešām ir kādi ēšanas traucējumi.

jā,zinu, tur pavisam traki. man neliekas kopā, kā to visu pieļauj māte, kas ar viņu dzīvo kopā. cerams,kādreiz uzzināsim taisnību
Elīnai,protams, tālu līdz kam tādam, bet arī līdzīgi ar auguma atrādīšanu
01.02.2023 17:56 |
 
Reitings 5944
Reģ: 29.03.2022
CallMeAnnika @ 01.02.2023 15:31
https://butterfly.lv/products/basic-rokassomina-melna-1
Paskatieties pirmo bildi. Reklamē somiņu, bet man soma nav pirmais, kas iekrīt acīs. Pozas un lūpas kļūst arvien briesmīgākas.

Tur vairāk izskatās, ka reklamē sevi, nevis somu. 😃
01.02.2023 17:52 |
 
Reitings 178
Reģ: 30.09.2022
nē nu jā @ 01.02.2023 16:45

Kā var līdz kaut kam tādam aizdomāties gan man nav skaidrs… ?

Es reāli tā smējusies nebiju sen, līdz asarām 🤣 diezgan traki un slimi, bet smieklīgi 🤣🤣🤣🤣🤣
Ja cilvēks tādas auditorijas priekšā visu laiku var skandināt, ka beidzot ir priecīga par spraugu starp kājām, tad tas tiešām ir bijis viņas sapnis. Tagad viņai ir sprauga, tad nu cenšas to radīt no visiem rakursiem kā vien var. Arī somu reklamējot 🤣 paliek vēl iztēlei, kā viņa auskarus reklamētu, lai kāju spraugu redzētu 🤣🤣🤣
01.02.2023 17:52 |
 
Reitings 1701
Reģ: 03.11.2022
Braucuuzņujorku @ 01.02.2023 16:43
Klau, varbūt kāda var pateikt kāda Elīna bija skolas vecumā, jo intervijās sevi pasniedz svēto (Nauris pirmais un tuvība tikai pēc kāzām). Vienkārši pēc izturēšanās liekas ka viņa nu nav tāda))). Un tās bildes...

Nav viņa teikusi , ka Nauris ir pirmais, tieši pretēji ka pirms Naura viss ir bijis un vīlusies tajā, ka visi grib tikai seksu , ka tas aizmiglo prātu un tāpēc ar Nauri izvēlējās gaidīt.
01.02.2023 17:50 |
 
Reitings 1701
Reģ: 03.11.2022
Lula @ 01.02.2023 16:09

nu .. laikam viņai kaut kas tiešām nav kārtībā. Kaut kādi traucējumi, dīvaini redz savu ķermeni, ķer kaut kādu kaifu parādot tās tievās, platās kājas.

Meitenes , nezinu vai ziniet bet ir tāda Eugenia Coney (cerams ka pareizi uzrakstīju),youtubere ,kurai jau desmitiem gadu ir ēšanas traucējumi, anoreksija, arī visu laiku filmējoties , bildejoties uzsver savu augumu.
Man jau likās ka thigh gap(šķirba starp kājām, kad kājas saliek kopā) ir pagātne un meitenes vairs neskrien pēc tās , bet izskatās ka Elīna gan ļoti vēlas, lai kājas tādas izskatītos. Tur tiešām ir kādi ēšanas traucējumi.
01.02.2023 17:48 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Tās pozas Didrai paliek arvien trakākas un trakākas. Un tā lēkāšana storijos.
Nu nav tur pilns rublis tajā galvā.
01.02.2023 17:21 |
 
Reitings 714
Reģ: 04.01.2023
Kikirikitu @ 01.02.2023 17:13

Nauris tikai kāzu naktī redzēja Elīnas saķepušo voblačiju.?

Izskatās, ka tev kaut kāda apsēstība ar Elīnas dzimumorgāniem
01.02.2023 17:16 |
 
Reitings 10604
Reģ: 05.03.2020
.Cik noprotu,tas baseins ir domāts visiem tā dzīvokļa iemītniekiem ! Ja es uz to brīdi būtu tur un redzētu pus plikas meitenes focejamies un visa terase nomētāta ar drēbēm! Es negribētu tur rādīties tikai dēļ tā iemesla 🤷🏻‍♀️ Un sūdzētos īpašniekiem ,tomēr tā nav publiska vieta !

Jo Didra ir bezkaunīga. Gan tiešā, gan pārnestā nozīmē. Cilvēks neizjūt kauna izjūtu ne par ko. Līdz ar to iet pusplika uz ielām, grābstās gar svešu ēdienu, uzvedas kā neadekvāta svešos veikalos, privatizē kopējo terasi, prasa īpašo attieksmi un vēl un vēl.. arī kritiski paskatīties uz sevi viņa neprot. Vispār neciešu bezkaunīgus cilvēkus. Viņiem varbūt šķiet, ka po žizņi tā var izsisties ātrāk uz priekšu, bet nu es no tādiem turos pa gabalu dzīvē. Nafig nafig.
01.02.2023 17:02 |
 
Patīk
Reitings 15846
Reģ: 12.07.2022
Sekss nav tikai labs bonuss attiecībās, tā var nejauši apprecēt 10 cm un 5 min 😄
01.02.2023 16:59 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Globuss @ 01.02.2023 16:49
Izvilkums no senas intervijas ar Dāvidu.
“Paraksturo, kā, tavuprāt, ģērbjas Latvijas sievietes?
Bidstrupam ir zīmējums, kurā māte sien meitai milzīgu lentu uz galvas un saka: „Neesam jau mēs šādi, tādi.” Tā arī brīžam izskatās. Tikai idioti var izdomāt, ka zābakos uz špiļkām un šauriem purngaliem ziemā jākleberē pa apledojušām ielām.
Pie manis uz laukiem atbrauca fotogrāfs no avīzes. Bija tikko nolijis, slapja zāle, es ar „Crocs” kurpēm kājās, un viņš man aizrāda: „Nu bildes jau varbūt būs labas, bet novelciet tās kurpes, nevajag tās plastmasnieces kadrā.” Īstenībā tās maksā 40 latus, un patiesībā visi pārtikuši un normāli cilvēki lietus laikā ādas apavus nevalkā. Tāds klajš provinciālisms. Un tas, ka trīs ceturtdaļas meiteņu izskatās pēc maukām. Nekur pasaulē šādi neģērbjas. Ir tomēr jāzina, kad meikaps jāliek, kad jāvalkā apavi ar augstu papēdi un kad jāvalkā plikas pakaļas. Kāpēc tu to velc, kāds ir tavs nodoms? Tu gribi seksu? Kad tevi izvaros, tu raudāsi, bet tu tā izskaties, ka tev kaut ko vajag. Nu taču domā vienreiz!
Latvijā cilvēki neģērbjas ērti un praktiski. Viņi velk drēbes, kas ir pa šauru, un tad mokās. Šī padomju laika krievu ietekme ne tās labākajā izpausmē gaumes ziņā tik ļoti dominē, ka tas ir prātam neaptverami. Kā mums ar pašvērtējumu, ja Rīgas mēra sieva var paziņot, ka ir Latvijas Džolija?!”
akd cik labi,šo rindu par izvarošanu kāds ,kas viņai seko varētu ielikt komentāros . Tik ļoti un smiekligakais ka tā ir svēta ģimene ar vērtībām ,nez meitai ja tāda būtu uz skolu ar mežģīņu bodiji vilktu?
01.02.2023 16:54 |
 
Reitings 111
Reģ: 07.07.2022
Man patika Naura pēdējais story. Vismaz cilvēks atpūšas, lai arī savā apartamentā, bet atpūšas.
01.02.2023 16:53 |
 
Reitings 1475
Reģ: 01.11.2022
Izvilkums no senas intervijas ar Dāvidu.
“Paraksturo, kā, tavuprāt, ģērbjas Latvijas sievietes?
Bidstrupam ir zīmējums, kurā māte sien meitai milzīgu lentu uz galvas un saka: „Neesam jau mēs šādi, tādi.” Tā arī brīžam izskatās. Tikai idioti var izdomāt, ka zābakos uz špiļkām un šauriem purngaliem ziemā jākleberē pa apledojušām ielām.
Pie manis uz laukiem atbrauca fotogrāfs no avīzes. Bija tikko nolijis, slapja zāle, es ar „Crocs” kurpēm kājās, un viņš man aizrāda: „Nu bildes jau varbūt būs labas, bet novelciet tās kurpes, nevajag tās plastmasnieces kadrā.” Īstenībā tās maksā 40 latus, un patiesībā visi pārtikuši un normāli cilvēki lietus laikā ādas apavus nevalkā. Tāds klajš provinciālisms. Un tas, ka trīs ceturtdaļas meiteņu izskatās pēc maukām. Nekur pasaulē šādi neģērbjas. Ir tomēr jāzina, kad meikaps jāliek, kad jāvalkā apavi ar augstu papēdi un kad jāvalkā plikas pakaļas. Kāpēc tu to velc, kāds ir tavs nodoms? Tu gribi seksu? Kad tevi izvaros, tu raudāsi, bet tu tā izskaties, ka tev kaut ko vajag. Nu taču domā vienreiz!
Latvijā cilvēki neģērbjas ērti un praktiski. Viņi velk drēbes, kas ir pa šauru, un tad mokās. Šī padomju laika krievu ietekme ne tās labākajā izpausmē gaumes ziņā tik ļoti dominē, ka tas ir prātam neaptverami. Kā mums ar pašvērtējumu, ja Rīgas mēra sieva var paziņot, ka ir Latvijas Džolija?!”
01.02.2023 16:49 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Braucuuzņujorku @ 01.02.2023 16:43
Klau, varbūt kāda var pateikt kāda Elīna bija skolas vecumā, jo intervijās sevi pasniedz svēto (Nauris pirmais un tuvība tikai pēc kāzām). Vienkārši pēc izturēšanās liekas ka viņa nu nav tāda))). Un tās bildes...
Nauris viņai nav pirmais ,viņa to nekad nav slēpusi ,ka ir bijis sex pirms Naura. Vienkārši kad sāka ar viņu satikties,viņa pateica ka sekss nebūs līdz kāzām ,jo zināja ka tā viņam būs stimuls viņu apprecēt,jo viņa esot gribējusi ģimeni . Nezinu ,kāpēc ik pa laikam kads piemin,ka viņai Nauris pirmais,ja katra intervija kur runā par iepazīšanos ar vīru ir tas stāsts par to ka ar viņu nebūs līdz kāzām,jo sex ir tikai labs bonuss attiecības
01.02.2023 16:45 |
 
Reitings 714
Reģ: 04.01.2023
Kikirikitu @ 01.02.2023 16:36

Viņai vienkārsi visur kauli un kaunuma kauls turot ciet kājas spiež un rodas diskomforts starp sēžas kaulu un kaunuma kaulu,gūžas kauli,spiež ciet viņas netīro lipīgo klitoru ,kurš noteikti viss ir ar paštonējošā paliekam un birst nost kā veca āda.
Tāpēc Jau nauris paliek resns savu sievu negrib,labāk ēst un es tam piekrītu!!
Gan jau minets ar izpaliek ar viņas zobiem pat ābolā iekosties nevar.
Nauda tas ir labi,bet dzīvot dēļ naudas un neprast to izbaudīt kopā ar sievu vai mīļoto bēdīgi.
Es tikai brauktu baudīt dzīvi un mīlas priekus un lai darbinieki rukā.
Lašaru pāris.
Divi miskastīgi pāķi!!

Kā var līdz kaut kam tādam aizdomāties gan man nav skaidrs… 😅
01.02.2023 16:45 |
 
Reitings 131
Reģ: 10.01.2023
Klau, varbūt kāda var pateikt kāda Elīna bija skolas vecumā, jo intervijās sevi pasniedz svēto (Nauris pirmais un tuvība tikai pēc kāzām). Vienkārši pēc izturēšanās liekas ka viņa nu nav tāda))). Un tās bildes...
01.02.2023 16:43 |
 
Reitings 378
Reģ: 13.01.2023
Man tik radās viens jautājums-bilde pie baseina!
Cik noprotu,tas baseins ir domāts visiem tā dzīvokļa iemītniekiem ! Ja es uz to brīdi būtu tur un redzētu pus plikas meitenes focejamies un visa terase nomētāta ar drēbēm! Es negribētu tur rādīties tikai dēļ tā iemesla 🤷🏻‍♀️ Un sūdzētos īpašniekiem ,tomēr tā nav publiska vieta !
01.02.2023 16:27 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Meitenearputniem @ 01.02.2023 16:18
Viņai nevar būt kkadi spališi vai cērmes ? Jo tie taču rada niezi tur ? Varbūt tāpēc tādas pozas ,viss pozitīvais tēls pazudis jo visu laiku diskforts? Tie parazīti parasti no nemazgatiem dārzeņiem un augļiem ir ,domā viņa tos burkānus izmetajusi pa somu nomazgā?
Vēl var būt arī kaut kāds augonis no nemazgašanas maybe

kas tie par murgiem :D
Viņai vnk liekas, ka smukāk tās kājas tā izskatās
01.02.2023 16:24 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Viņai nevar būt kkadi spališi vai cērmes ? Jo tie taču rada niezi tur ? Varbūt tāpēc tādas pozas ,viss pozitīvais tēls pazudis jo visu laiku diskforts? Tie parazīti parasti no nemazgatiem dārzeņiem un augļiem ir ,domā viņa tos burkānus izmetajusi pa somu nomazgā?
Vēl var būt arī kaut kāds augonis no nemazgašanas maybe
01.02.2023 16:18 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
magdalena333 @ 01.02.2023 16:05
Bet kāpēc tā soma visu laiku tiek bāzta starp tām paplestām kājām? Principā visās bildēs kur viņa viņu tur, viņa ir starp kājām. Tā vien gribētos viņai paprasīt, bet skaidrs, ka atbildi tā pat nesaņemšu!

nu .. laikam viņai kaut kas tiešām nav kārtībā. Kaut kādi traucējumi, dīvaini redz savu ķermeni, ķer kaut kādu kaifu parādot tās tievās, platās kājas.
01.02.2023 16:09 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!