Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 3177
Reģ: 08.09.2015
Nu redz cik labi, ka apgaismoji. Es tik par to tiešām aizdomājos, jo savādāk es nezinu kāpēc, lai sieviete savos 25g taisītu nākamo bērnu, ja bērns ir pēdējais par ko viņa vispār domā. Un nedomāju, ka tā pat vairs ir vienkārša Naura iegriba, ka grib bērnu, jo noteikti arī viņš ir reali jau aplauzies ar pirmo. Ja tas daudz, ko nedod kā apdrošināšana pret izdarītām nelikumībām, tad laikam paliek IG. Var būt iepatikās tā lielā uzmanība, kas bija dēļ pirmās grūtniecības, varbūt cer uz vēl kādiem +50000 sekotāju!
10.02.2023 11:21 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
Zabiite @ 10.02.2023 11:16
Baigais klusums no Didriķiem. Vai tik nav depresso uznācis? Vai lampiņa beidzot izdegusi?

Ņēmusi piemēru no Okas 😁
10.02.2023 11:18 |
 
Reitings 1072
Reģ: 07.10.2022
Baigais klusums no Didriķiem. Vai tik nav depresso uznācis? Vai lampiņa beidzot izdegusi?
10.02.2023 11:16 |
 
Reitings 6982
Reģ: 13.04.2022
Es atvainojos, bet kāpēc jūs domājat, ka bērns ir kaut kāds "drošības spilvens"?
Lasīju, ka pēc foruma domām nevar veikt kratīšanu, ja stāvoklī vai mazs bērns. Nez, strādāju fimpuļos (finanšu policijā), kratījām tur kur lika kratīt :D vai tur grūtniece, bērns, suns, 10 bērni, veci cilvēki, vienalga.
Vienīgais ko dod bērns, tas ir soda izciešanas atlikšana, bet bērna esamība noteikti nepadara didriķus neaizskaramus. Nu, moška viņi tā domā, bet no likuma viedokļa tā nav.
10.02.2023 11:00 |
 
Reitings 39622
Reģ: 20.07.2021
magdalena333 @ 10.02.2023 10:05
Es tikai nesaprotu vienu, kā, kā var runāt , ka gribot lielu ģimeni, ka vēlas vēl bērnus, pie tam jau drīz domā cept augšā?! Kur ir prāts?! Priekš manis, es to redzu, ka tomēr Džeisons un pārejie bērni būs kā apdrošināšana, lai viņiem nebūtu jāatbild par visām mahinācijām. Man personīgi nav šeit cits izskaidrojums. Es vēl saprastu, ok gribēja to bērnu, nu tagad ieraudzīja, ko tas prasa, atbildību utt., saprata, ka nebija vēl tam gatavi, nav gatavi dot savu artavu bērna audzināšanā, kaitina utt., bet kāpēc tajā pašā laikā runā jau par nākamo. Elīnai ir 25g. Ar pirmo varēja pat gaidīt, ber nē, šeit pat nenolaidīs arī pie nākamā, kaut gan mātes status pašai riebjas.

...bērni būs kā apdrošināšana, lai viņiem nebūtu jāatbild par visām mahinācijām...
Precīzi! Pret sievieti stāvoklī jāizturas maigi, lai kas negadās. Barojošu māti nedrīkst aiztikt, var noraut pienu. Kā tikai būs problēmas, uztaisīs nākamo bēbi. Svētais mātes stāvoklis!😀
10.02.2023 10:46 |
 
Reitings 3177
Reģ: 08.09.2015
Es tikai nesaprotu vienu, kā, kā var runāt , ka gribot lielu ģimeni, ka vēlas vēl bērnus, pie tam jau drīz domā cept augšā?! Kur ir prāts?! Priekš manis, es to redzu, ka tomēr Džeisons un pārejie bērni būs kā apdrošināšana, lai viņiem nebūtu jāatbild par visām mahinācijām. Man personīgi nav šeit cits izskaidrojums. Es vēl saprastu, ok gribēja to bērnu, nu tagad ieraudzīja, ko tas prasa, atbildību utt., saprata, ka nebija vēl tam gatavi, nav gatavi dot savu artavu bērna audzināšanā, kaitina utt., bet kāpēc tajā pašā laikā runā jau par nākamo. Elīnai ir 25g. Ar pirmo varēja pat gaidīt, ber nē, šeit pat nenolaidīs arī pie nākamā, kaut gan mātes status pašai riebjas.
10.02.2023 10:05 |
 
Reitings 178
Reģ: 30.09.2022
Rosèy @ 09.02.2023 23:24
Annya pareizi raksta.
Man diezgan vienalga par viņiem, neheitoju, nedievinu utt., bet tā vienaldzība bija acīm redzama!
Un ja no story iepriekš man bija radies iespaids, ka Ņuris vairāk ar bērnu darbojas, tad tagad man šķiet, ka to dara tikai aukļi.
Es lidojumā bērnu nedzirdēju, man cits bērns aiz muguras raudāja, bet satiku viņus Tenerifē - Ņuris un Elīna katrs pa sevi, aukle ar ratiem kkur pa vidu, vecāki iet, aukle ar ratiem nesās no aizmugures. Tāpat arī lidostā, katrs pa sevi un aukle ar bērnu. Nevienā brīdī neredzēju, ka Elīna vai Nauris ņemtu bērnu pie sevis vai pievērstu viņam uzmanību. Abi sēž, ēd lidostā divatā, pēc tam Elīna nēsājās apkārt, Nauris sēž un aukle ar ratiem netālu no Naura. Ļoti skumīgi, ieraugot viņus nerodas iespaids, ka būtu vecāki.

Diemžēl tāda situācija, jo bērns tiešām ir kā ierocis IG.
Kad bija stāvoklī, auga sekotāji, viņa tā staroja. Visas tās fotosesijas, tā uzmanība. Piedzima, sekotāju skaits vēl vairāk auga... baudīja. Bet patiesais prieks par pašu bērnu tā arī nav parādījies.
Šis tikai apstiprina to, ko var nolasīt kā no atvērtas grāmatas- ka bērns tiek paņemts tikai uz reeliem un bildēm. Protams, arī ārpus tā, kad nav citu variantu, bet tas sagādā dienas lielākās mocības un neapmierinātību... viņi var iesmiet, kaut ko censties atspēkot... bet tur pat muļķim viss ir redzams un skaidrs. Bērniem ir bērns. Nesaprot līdz galam, ko nodara... ja tā nebūtu, tad kaut reizi liktu bērnu un rūpes par viņu pirmajā vietā... bet kur runā, tur visur tikai darbs, nauda, veikali. Reāli šitā stulbā atņirgšana, kad Nauris speciāli sauc cenas visam kā Elina.. vēl iesmej pie saldā donata, ka sāli vajag piebērt... smejaties. Šis viss, protams, te ir, lai tīri aprunātu... bet par bērnu, skumji... tiešām... ļoti... kā rotaļlieta.
10.02.2023 08:21 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Elinai ieliktas bildes storijos kur tādu jaku /kardiganu reklamē rozā ar baltu,akd cik viņa tur veselīga un skaista izskatījās... Tas kādu 1,5-2 gadi atpakaļ. Lai arī tad jau bija uzlabojumi par kuriem viņu apcēla.
Tas tikai nozīmē ka p v diviem gadiem mēs skatīsimies uz šodienas bildēm un teiksim,cik te viņa skaista un labi izskatījās
10.02.2023 06:44 |
 
Patīk
Reitings 15847
Reģ: 12.07.2022
Ahh, tik skumji, ka mazam, jaukam bērniņam ir šāda dzīve 😖
10.02.2023 05:45 |
 
Reitings 3661
Reģ: 01.03.2022
Rosèy @ 10.02.2023 00:03
Vēlos piebilst, ka nakts lidojums ar pārsēšanos nebija medus maize, nogurums un miegs nāk, tas arī ietekmē noskaņojumu, nedomāju, ka Elīnai vajadzēja staigāt palēkdamās un ar smaidu līdz ausīm, bet kopā viņi absolūti neturējās. Ne kā pāris, ne kā kompānija - ar aukli un tām 2 meitenēm.

Kur tad tās meitenes bija? Jocīgi, ka kompānija, bet katrs atsevišķi. Sevišķi, ja auklīte viena
10.02.2023 01:32 |
 
Reitings 1605
Reģ: 26.01.2016
Vēlos piebilst, ka nakts lidojums ar pārsēšanos nebija medus maize, nogurums un miegs nāk, tas arī ietekmē noskaņojumu, nedomāju, ka Elīnai vajadzēja staigāt palēkdamās un ar smaidu līdz ausīm, bet kopā viņi absolūti neturējās. Ne kā pāris, ne kā kompānija - ar aukli un tām 2 meitenēm.
10.02.2023 00:03 |
 
Reitings 1605
Reģ: 26.01.2016
Par cik bija jāgaida lidojums, sēdēju un vēroju cilvēkus, t.sk. viņus, kad staigāja garām, vai ceļi krustojās. Tā arī bija, ka Elīna staigāja apkārt ar sarauktu pieri, lielākoties viņus redzēju atsevišķi un pēc sajūtām izskatījās, ka nav kkas labi. Vai nu sastrīdējušies uz to brīdi bija, vai arī kopumā nav kkas kārtībā ar viņu attiecībām. Bet tas viņiem pašiem labāk zināms.
Ko varu teikt - fotosesijām ir vajadzīgs spilgtāks makeup, bet dienas gaismā tuvumā tāds makeup izskatās ļoti traki, ļoti!
10.02.2023 00:00 |
 
Reitings 3661
Reģ: 01.03.2022
Rosèy @ 09.02.2023 23:24
Annya pareizi raksta.
Man diezgan vienalga par viņiem, neheitoju, nedievinu utt., bet tā vienaldzība bija acīm redzama!
Un ja no story iepriekš man bija radies iespaids, ka Ņuris vairāk ar bērnu darbojas, tad tagad man šķiet, ka to dara tikai aukļi.
Es lidojumā bērnu nedzirdēju, man cits bērns aiz muguras raudāja, bet satiku viņus Tenerifē - Ņuris un Elīna katrs pa sevi, aukle ar ratiem kkur pa vidu, vecāki iet, aukle ar ratiem nesās no aizmugures. Tāpat arī lidostā, katrs pa sevi un aukle ar bērnu. Nevienā brīdī neredzēju, ka Elīna vai Nauris ņemtu bērnu pie sevis vai pievērstu viņam uzmanību. Abi sēž, ēd lidostā divatā, pēc tam Elīna nēsājās apkārt, Nauris sēž un aukle ar ratiem netālu no Naura. Ļoti skumīgi, ieraugot viņus nerodas iespaids, ka būtu vecāki.

Un kā ar Lielo Ļubestību abiem? Vai izskatījās, ka viss OK? Te tik daudz baumu, ka nemaz neskatās viens uz otru, staigā ar drūmām sejām. Kā tad ir no malas?
09.02.2023 23:53 |
 
Reitings 1369
Reģ: 12.11.2021
Gudralapsa @ 09.02.2023 21:58
Ietekmeles dēļ noskatījos to Kalendy reelu un paklikšķināju viņas Bloomconcept.
Viņa noteikti bija liela daļa Buterfly radošuma savā laikā, ļoti sievišķīga. Patīkami.
Buķikam tad tagad palika tas, kas ir - tirgus bazars un citplanētiešu fotosesijas ?‍♀️

Endija arī prot runàt,ir plašs un bagātīgs vārdu krājums un nav vaibs,kolīdz atver muti vaļā,tā tirgus jūtams!
Prot sevi pasniegt un nepadara sevi par ķēmu un konstanti neapkauno.
Bet nu Didru famīlija - viņi taču tik tiešām ir lohi. Bērns kā sociāls projekts - vai kādreiz viņi atjēgsies,ka bērnam ir nepieciešama vecāku nedalīta uzmanība?! Šaubos. Bet vismaz ceru,ka šie divi indivīdi neradīs vēl nelaimīgus bērnus.
09.02.2023 23:38 |
 
Reitings 1605
Reģ: 26.01.2016
Annya pareizi raksta.
Man diezgan vienalga par viņiem, neheitoju, nedievinu utt., bet tā vienaldzība bija acīm redzama!
Un ja no story iepriekš man bija radies iespaids, ka Ņuris vairāk ar bērnu darbojas, tad tagad man šķiet, ka to dara tikai aukļi.
Es lidojumā bērnu nedzirdēju, man cits bērns aiz muguras raudāja, bet satiku viņus Tenerifē - Ņuris un Elīna katrs pa sevi, aukle ar ratiem kkur pa vidu, vecāki iet, aukle ar ratiem nesās no aizmugures. Tāpat arī lidostā, katrs pa sevi un aukle ar bērnu. Nevienā brīdī neredzēju, ka Elīna vai Nauris ņemtu bērnu pie sevis vai pievērstu viņam uzmanību. Abi sēž, ēd lidostā divatā, pēc tam Elīna nēsājās apkārt, Nauris sēž un aukle ar ratiem netālu no Naura. Ļoti skumīgi, ieraugot viņus nerodas iespaids, ka būtu vecāki.
09.02.2023 23:24 |
 
Reitings 39622
Reģ: 20.07.2021
Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijas vairākums NAV SASKATĪJIS Ētikas kodeksa pārkāpumus deputāta Aleksandra Kiršteina (NA) izteikumos Saeimas debatēs par Civilās savienības likumprojektu.
(Kiršteins debatēs runāja par valodas lietojuma mainīšanos, iekļaujot vārdus "nēģeri", "pederasti" un "žīdi". ).😀
09.02.2023 22:56 |
 
Reitings 1691
Reģ: 11.10.2022
Ietekmeles dēļ noskatījos to Kalendy reelu un paklikšķināju viņas Bloomconcept.
Viņa noteikti bija liela daļa Buterfly radošuma savā laikā, ļoti sievišķīga. Patīkami.
Buķikam tad tagad palika tas, kas ir - tirgus bazars un citplanētiešu fotosesijas 🤷‍♀️
09.02.2023 21:58 |
 
Reitings 21677
Reģ: 18.08.2022
Dalia @ 09.02.2023 16:20

Bilde vai nav taisnība. ? Bet kur tad Nauris bija?
Tā pat kā šodienas storijos, Elīna “iešu apgulties blakus Džeisonam”. Elīna apguļas, bet kur tad Džeisons? Blakus istabā?

Džeisons tikmēr celā uz dobeli pie omes 😁
09.02.2023 21:27 |
 
Reitings 6982
Reģ: 13.04.2022
Lula @ 09.02.2023 19:38

nemuldi, taviem vecākiem noteikti pieder visa Latvijas elite un tu kontrolē skolu mācību programmas :D :D
Jociņi, bet es reizēm pabrīnos, kur tie cilvēki lasa savas ziņas

Ko tik švaki? Visas galaktikas elite. :D
09.02.2023 20:37 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Lula @ 09.02.2023 19:54

vaai ne
tur tā lieta,ka nauris ir tikai gramu labāks par Elīnu šajā jautājumā . Un ļoti laba nevar redzēt ,ka prieks ig paņem un notēlo tēvu .nē nu var jau būt ka viņam salīdzinot ar Elīnu nav pretīgi turēt bērnu rokās ,bet prieks un laime tur arī nav līdz galam,citādāk neļautu mazo tā pie omem mētāt,lai gan pēc tiem sociālo dienestu skandāla Džeisons pēkšņi visur ar viņiem , interesanti. Sabijas?
09.02.2023 19:57 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits