Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 8494
Reģ: 05.07.2020
Jaukā Annemarija
11.02.2023 10:26 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4931
Reģ: 03.11.2012
Stalkere Jr. @ 11.02.2023 09:39
Atradu telefonā bildi no laika, kad vēl sekoju Didrihsonei. Padalos ar jums, pirms izdzēšu. Novāru astoņas olas… Augstākā matemātika ?
https://failiem.lv/u/c46p355qn

Nu šī jau ir galejība! Kāda starpība, cik olas vārās katlā? 😂Viņa , taču uzrakstīja, cik olas vajag salātiem.
Drīz sāksim piekasīties arī pie lūpukrāsām un zeķēm? 😅
11.02.2023 10:17 |
 
Reitings 1091
Reģ: 17.05.2013
Un cik dīvaini Džeisons skatās uz augšu, kad tētis runā. Parasti bērni tā nedara, jo pieraduši pie balss.

😀😀😀 cik stulbs cilvēks, bērns pat neskatās pareizi 😀
11.02.2023 10:15 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
Stalkere Jr. @ 11.02.2023 09:39
Atradu telefonā bildi no laika, kad vēl sekoju Didrihsonei. Padalos ar jums, pirms izdzēšu. Novāru astoņas olas… Augstākā matemātika ?
https://failiem.lv/u/c46p355qn

Varbūt viņa ir domājusi, ka 8 ir tieši salātiem, bet 2 aiziet kaut kur citur? 🧐 Piemēram, Naurim brokastīs.
11.02.2023 09:44 |
 
Patīk
Reitings 2693
Reģ: 08.05.2022
Paga, tagad pat krievu valodu nedrīkst izmantot? Jūs ko, nopietni?
11.02.2023 09:43 |
 
Reitings 238
Reģ: 01.08.2022
Atradu telefonā bildi no laika, kad vēl sekoju Didrihsonei. Padalos ar jums, pirms izdzēšu. Novāru astoņas olas… Augstākā matemātika 🤔
https://failiem.lv/u/c46p355qn
11.02.2023 09:39 |
 
Patīk
Reitings 15847
Reģ: 12.07.2022
Kenty @ 10.02.2023 23:18
Man janomaina niks uz kapeikas iemešanu visur?Tas ka mazulis reaģe uz balsim ir signāls pirmais ,ka 1.ar dzirdi viss kārtībā 2.uzreiz meklē acu kontaktu(tas ir labi,jasak uztraukties,ka kontaktu nemeklē,ir pieredze)3.mazulim jāreaģē uz savām piesaistes personām.tētis, mamma,aukle,ome.savējie.tas viņš reaģē tas ir labi.nevis slikti

Nu, vispār jau nē, mazulim mammas balss pat no blakusistabas sniedz īslaicīgu drošības sajūtu, nav visu laiku obligāti jābūt acu kontaktam. Nebiju ievērojusi, ka mazuļi, piemēram, spēlējoties uz grīdas, cilātu galvu, lai redzētu, ko runā viņa vecāki, viņi pie balss jau ir pieraduši.
11.02.2023 09:05 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Daradabumbumčau @ 11.02.2023 02:58

Nu, nu! Patrishai bišku cits stāsts - ja interesētu vairāk par cilvēka nolikšanu pēc vienas intervijas, būtu iedziļinājusies nedaudz tālāk. Cilvēks neatbalsta to, kas notriek Ukrainā, neatbalsta karu un visa veida pāridarījumus tur. Tajā pašā laikā, nespēj nostāties "PRET vai PAR" kādu no abām pusēm, jo abās ir daļa saknes - viņa nevar pateikt, ka ir savu pēcteču pusē (neskatoties uz to, kurā pusē ir viņu visu domas - ne visi cilvēki Krievijā atbalsta to, kas notiek). Tu nespēj un īsti nedrīksti nolikt/izdzēst savus radus tikai tādēļ, ka viņi ir dzimuši tajpus robežai.
Intervijas laikā, pieļauju, ka nebija sagatavota šim pavērsienam - jautāja nepersoniski par uzskatiem, bet cilvēks ar emocijām nenostājās nevienā no pusēm.
Loģiski domājot, ne visi krievi ir lohi, idioti un slepkavas. Tāpat kā visi Ventspils cilvēki nav Lembergs. Ja tev ir svarīgas saknes kādā virzienā un esi zināms cilvēks, protams, ka centies izteikties pēc iespējas neitrālāk.
Didrai gan tie izteicieni par šo visu nāca tik auksti, ka es pat nespēju iedomāties, ka viņai kaut nedaudz raustīja vai ka viņa vispār izprata notiekošo situāciju.
īsti nesaprotu kāpēc viņai nevar būt savs viedoklis,ja ģimenē kādam ir pretējs,kāpēc tad tie aiz tās robežas nepieņem viņas viedokli? Kāpēc viņai jāpielāgojas kādam nevis kāds cits viņai? Diezgan stulbs viedoklis . Ja tev ģimene būs sērijveida slepkava,tad sanāk ka tu atbalstīsi visus slepkavas tikai lai nezaudētu saikni ar senčiem? Un ja viņa pateiktais pilnībā norāda uz to ka atbalsta ru darbības .
Man arī ģimene par šo viedokļi dalās,bet es esmu pieaugusi sieviete un man ir tiesības uz savu argumentētu viedokli,nevis kā lupatu jācenšas ielīst visiem d... Tikai lai saglabātu labiņas tēlu abu pušu acīs.
11.02.2023 08:39 |
 
Reitings 1666
Reģ: 11.10.2022
Nu,nu Elīn.
Neliec man vilkt arā manu kalendāru, kurā man atzīmētas visas tavas #gadamātes dienas - cik nedēļas Džī pavadījia VenCpilī, cik Dobelē, cik Parīzēs attiecības labotas, cik daudz "laivi" un "sieniņas" nevar pagaidīt, cik deju nodarbības apmeklētas un cik Annemarija ir līdzi 😈
Elīna ne dienu nav pavadījusi ar dēlu viena pati! 😎
11.02.2023 08:16 |
 
Reitings 175
Reģ: 10.06.2014
Globuss @ 11.02.2023 00:59

Neviens normāls cilvēks, kurš bijis krievu armijā un/vai dzīvojis padumjajā savienībā, nevar ciest ne vienu, ne otru un arī ne Krieviju. Bet tie it kā neitrālie ārkārtas situācijās var būt visbīstamākie, neprognozējamākie. Starp citu, nesaprotu, kādēļ “pret karu neitrālajai” Patrishai ir ļauts pretendēt uz Latvijas pārstāvēšanu Eirovīzijā. Bija liels tracis, kad Sipeniece intervēja Patrishu.

Nu, nu! Patrishai bišku cits stāsts - ja interesētu vairāk par cilvēka nolikšanu pēc vienas intervijas, būtu iedziļinājusies nedaudz tālāk. Cilvēks neatbalsta to, kas notriek Ukrainā, neatbalsta karu un visa veida pāridarījumus tur. Tajā pašā laikā, nespēj nostāties "PRET vai PAR" kādu no abām pusēm, jo abās ir daļa saknes - viņa nevar pateikt, ka ir savu pēcteču pusē (neskatoties uz to, kurā pusē ir viņu visu domas - ne visi cilvēki Krievijā atbalsta to, kas notiek). Tu nespēj un īsti nedrīksti nolikt/izdzēst savus radus tikai tādēļ, ka viņi ir dzimuši tajpus robežai.
Intervijas laikā, pieļauju, ka nebija sagatavota šim pavērsienam - jautāja nepersoniski par uzskatiem, bet cilvēks ar emocijām nenostājās nevienā no pusēm.
Loģiski domājot, ne visi krievi ir lohi, idioti un slepkavas. Tāpat kā visi Ventspils cilvēki nav Lembergs. Ja tev ir svarīgas saknes kādā virzienā un esi zināms cilvēks, protams, ka centies izteikties pēc iespējas neitrālāk.
Didrai gan tie izteicieni par šo visu nāca tik auksti, ka es pat nespēju iedomāties, ka viņai kaut nedaudz raustīja vai ka viņa vispār izprata notiekošo situāciju.
11.02.2023 02:58 |
 
Reitings 1072
Reģ: 30.03.2022
Kenty @ 11.02.2023 01:30
Piedod, bet tagad vēl jovairāk tiek uzdoti jautājumi, kas provocē cilvēkus uz dillemām.Es teikšu vienkāršoti un žargonā "gribi te dzīvot nesaki,kas tu esi,ja tev būs kaut mazākā krievu asins,tu būsi praktiski slepkava, un tu vari izstiepties vai sarauties " tevi tāpat uzskatis par slepkavu".Es nerunāju par atklatām provokācijām,ko dara, tādu ari pietiekami daudz.Ja tāda Elina kautko ne tā pateiks publikas priekšā, un noteikti pateiks,Tad viņai ir zemāk par zemi un to labi apzinās,tāpēc arī neko nesaka
Nu beidz, šī konkrētā situācija vispār neatbilst tam, par ko tu runā. Viņa regulāri runā kontā krieviski un atgādina, ka ir no krievu ģimenes. Nav viņai par to nekāds kauns vai uztraukums, un neviens arī par to faktu kā tādu nepiesienas. Piesienas tāpēc, ka ir reāls pamatojums uzdot jautājumus, ko pati pastiprināja, kad paziņoja, ka jautājums par Krieviju ir kompromāts. Un, to ņemot vērā, viņai par šo tēmu piesienas praktiski necik. Tik, cik forumā kāds papukst. Ja viņa domā ne tā, kā izskatās, tad pati izdarīja apzinātu izvēli nevienam to neizrādīt, un mani jautājumi un viedoklis par viņas slēptajiem uzskatiem jau tam ir tikai sekas.
11.02.2023 02:18 |
 
Reitings 1177
Reģ: 25.01.2023
LiepaShmiepa @ 11.02.2023 01:15
Man žēl, ka tu saskaries ar tādu attieksmi, es tādu noteikti neatbalstu. Bet šis nav tas pats gadījums, to es tev varu apsolīt. Ne jau tāpat vien no zila gaisa viņai to jautājumu uzdeva, tur bija jau konteksts.
Piedod, bet tagad vēl jovairāk tiek uzdoti jautājumi, kas provocē cilvēkus uz dillemām.Es teikšu vienkāršoti un žargonā "gribi te dzīvot nesaki,kas tu esi,ja tev būs kaut mazākā krievu asins,tu būsi praktiski slepkava, un tu vari izstiepties vai sarauties " tevi tāpat uzskatis par slepkavu".Es nerunāju par atklatām provokācijām,ko dara, tādu ari pietiekami daudz.Ja tāda Elina kautko ne tā pateiks publikas priekšā, un noteikti pateiks,Tad viņai ir zemāk par zemi un to labi apzinās,tāpēc arī neko nesaka
11.02.2023 01:30 |
 
Reitings 1072
Reģ: 30.03.2022
Kenty @ 11.02.2023 01:11
Ja viņa pateiks ,ka ir pret Krieviju neticēs,tapat kā man.Lai ko teiktu,man ir Krievu saknes tiešajā līnijā, mans Tēvs (lai vieglas smiltis ) bija Krievs man radi Krievijā ,es esmu esmu pret Karu par Ukrainas brivību.Zini ko man daļa saka"Tu nodod savejos,nodēvēja" "manējiem nav ne jausmas,ar ko es šeit saskaros, jo es ar viņiem nekontaktēju,esmu vāja šaja ziņā.Man ir kolēgi,kas ir Dzimuši Ukrainā ,un Latvijā iebraukuši ,tapat ka daudzi no padomju savienibas.Tu man pasaki ka justies tadā sabiedribā,kur vienā galā esi nodevējs otrā labais? Manā nostājā nekas nemainās esmu pārkaškejusies lidz nelabumam.Gan lidz raudām gan lidz blaušanai bez balss.Ko viņai daraīt ,kā publiskai uz lupas?Lai ko viņa teiktu neticēs ,0 vai būs skandāls kārtejais
Man žēl, ka tu saskaries ar tādu attieksmi, es tādu noteikti neatbalstu. Bet šis nav tas pats gadījums, to es tev varu apsolīt. Ne jau tāpat vien no zila gaisa viņai to jautājumu uzdeva, tur bija jau konteksts.
11.02.2023 01:15 |
 
Reitings 1177
Reģ: 25.01.2023
LiepaShmiepa @ 11.02.2023 00:47
pēc tā skandāla, kad jau bija noplacis, viņa vēlreiz atkārtoja teikto. Ar piebildi, ka neļaušot sabiedrībai viņu ietekmēt. Bet jautājums par Krieviju ir "kompromāts"? Nu, nu :)
Ja viņa pateiks ,ka ir pret Krieviju neticēs,tapat kā man.Lai ko teiktu,man ir Krievu saknes tiešajā līnijā, mans Tēvs (lai vieglas smiltis ) bija Krievs man radi Krievijā ,es esmu esmu pret Karu par Ukrainas brivību.Zini ko man daļa saka"Tu nodod savejos,nodēvēja" "manējiem nav ne jausmas,ar ko es šeit saskaros, jo es ar viņiem nekontaktēju,esmu vāja šaja ziņā.Man ir kolēgi,kas ir Dzimuši Ukrainā ,un Latvijā iebraukuši ,tapat ka daudzi no padomju savienibas.Tu man pasaki ka justies tadā sabiedribā,kur vienā galā esi nodevējs otrā labais? Manā nostājā nekas nemainās esmu pārkaškejusies lidz nelabumam.Gan lidz raudām gan lidz blaušanai bez balss.Ko viņai daraīt ,kā publiskai uz lupas?Lai ko viņa teiktu neticēs ,0 vai būs skandāls kārtejais
11.02.2023 01:11 |
 
Reitings 1476
Reģ: 01.11.2022
Marcipaaans @ 11.02.2023 00:34
mans tētis bija obligāti iesaukts krievu armijā, kurā dienēja 2 gadus. Viņš ciest Krieviju nevar. Bet viņš ir latvietis. Ja ir krievu saknes, tad tie uzskati ir savādāki, un lielākoties līdzīgi kā didras mātei.

Neviens normāls cilvēks, kurš bijis krievu armijā un/vai dzīvojis padumjajā savienībā, nevar ciest ne vienu, ne otru un arī ne Krieviju. Bet tie it kā neitrālie ārkārtas situācijās var būt visbīstamākie, neprognozējamākie. Starp citu, nesaprotu, kādēļ “pret karu neitrālajai” Patrishai ir ļauts pretendēt uz Latvijas pārstāvēšanu Eirovīzijā. Bija liels tracis, kad Sipeniece intervēja Patrishu.
11.02.2023 00:59 |
 
Reitings 1072
Reģ: 30.03.2022
Kenty @ 11.02.2023 00:35
Es teiktu tā,katrs ir atbildīgs par savu uzskatu, nemot vērā homofobu skandālus tad arī nebrinos,ka šajā sakarā būtu skandāls,lai ko viņa teiktu.izvelejas neko neteikt
pēc tā skandāla, kad jau bija noplacis, viņa vēlreiz atkārtoja teikto. Ar piebildi, ka neļaušot sabiedrībai viņu ietekmēt. Bet jautājums par Krieviju ir "kompromāts"? Nu, nu :)
11.02.2023 00:47 |
 
Reitings 1177
Reģ: 25.01.2023
LiepaShmiepa @ 11.02.2023 00:25
ne obligātā iesaukuma līmenī - tas ir VAIRĀK kā obligātā iesaukuma līmenī. Virsniekos un tamlīdzīgi. Ja tie cilvēki ir burtiski no Krievijas + tāda veidā saistīti ar armiju, man liekas interesanti zināt, ņemot vērā pēdējā gadā pavīdējušos uzskatus par Ukrainas okupāciju. Kā jau teicu, nav nekāda obligātā lieta atbildēt. Te daudz personīgākas lietas bijušas pārrunātas.
Es teiktu tā,katrs ir atbildīgs par savu uzskatu, nemot vērā homofobu skandālus tad arī nebrinos,ka šajā sakarā būtu skandāls,lai ko viņa teiktu.izvelejas neko neteikt
11.02.2023 00:35 |
 
Reitings 1803
Reģ: 21.02.2022
LiepaShmiepa @ 11.02.2023 00:25
ne obligātā iesaukuma līmenī - tas ir VAIRĀK kā obligātā iesaukuma līmenī. Virsniekos un tamlīdzīgi. Ja tie cilvēki ir burtiski no Krievijas + tāda veidā saistīti ar armiju, man liekas interesanti zināt, ņemot vērā pēdējā gadā pavīdējušos uzskatus par Ukrainas okupāciju. Kā jau teicu, nav nekāda obligātā lieta atbildēt. Te daudz personīgākas lietas bijušas pārrunātas.
mans tētis bija obligāti iesaukts krievu armijā, kurā dienēja 2 gadus. Viņš ciest Krieviju nevar. Bet viņš ir latvietis. Ja ir krievu saknes, tad tie uzskati ir savādāki, un lielākoties līdzīgi kā didras mātei.
11.02.2023 00:34 |
 
Reitings 1072
Reģ: 30.03.2022
Kenty @ 10.02.2023 23:49
LiepaShmiepa teksts @ 10.02.2023 kad tad padomju armija bija neobligātaja limeni.?kāds sakars padomju armijai ar Elinu? Nesapratu.Senčus izvēlamies?
ne obligātā iesaukuma līmenī - tas ir VAIRĀK kā obligātā iesaukuma līmenī. Virsniekos un tamlīdzīgi. Ja tie cilvēki ir burtiski no Krievijas + tāda veidā saistīti ar armiju, man liekas interesanti zināt, ņemot vērā pēdējā gadā pavīdējušos uzskatus par Ukrainas okupāciju. Kā jau teicu, nav nekāda obligātā lieta atbildēt. Te daudz personīgākas lietas bijušas pārrunātas.
11.02.2023 00:25 |
 
Reitings 1072
Reģ: 30.03.2022
Lula @ 11.02.2023 00:01

Nu labi labi, piesieties veciem radiniekiem par to, kā viņi dzīvojuši padomju laikā ir diezgan bezsakarīgi. Katrs darīja, ko varēja un dzīvoja, kā mācēja.
Nē nu nav oblogāti jāatbild. Bet man liktos interesanti zināt, vai putiniste māte un Elīna, kura par Ukrainu atteicās izteikt publisku viedokli, ir savus uzskatus guvušas ģimenē, vai citādi.
11.02.2023 00:21 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits