Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 1923
Reģ: 28.01.2023
ziepes @ 16.02.2023 15:34
Liekas smieklīgi, ka tādi biznesa cilvēki, visu vajag it kā krutu un dārgu, bet naurix svariņus cilā lemongym. Nezinu kāpēc esmu pārsteigta, tak redzams jau ka kapeikpisēji. Man likās, ka lielāka iespēja viņu redzēt būtu jteikas squad hour, kamēr sieva parocīgi tur izmanto sesijām stāvvietu ?

Kas tieši viņiem ir kruts un dārgs? Butterfly lupatas? Fake somiņas? Nu dzīvoklī interjers varbūt. Bet gan jau arī tas ir lētākais iespējamais varianta, lai tikai bildēs izskatās instagramīgi.
16.02.2023 15:37 |
 
Reitings 428
Reģ: 23.12.2022
Liekas smieklīgi, ka tādi biznesa cilvēki, visu vajag it kā krutu un dārgu, bet naurix svariņus cilā lemongym. Nezinu kāpēc esmu pārsteigta, tak redzams jau ka kapeikpisēji. Man likās, ka lielāka iespēja viņu redzēt būtu jteikas squad hour, kamēr sieva parocīgi tur izmanto sesijām stāvvietu 😁
16.02.2023 15:34 |
 
Reitings 10718
Reģ: 05.03.2020
Introversija. Rakstura iezīme vai īpašība, kas cilvēkam liek koncentrēties uz savu iekšējo pasauli un tās vērtībām, paust personīgu spriedumu, neļaujoties ietekmei no ārpasaules. Introversijas pretstats ir ekstraversija. Intraverts cilvēks enerģiju gūst no saviem iespaidiem, pārdzīvojumiem. Jūtas tā, it kā apkārtējā situācija viņam spiestu norobežoties.

es tāpat palikšu pie savām domām, ka Elīna ir vairāk introverts cilvēks. varbūt virspusēji skatoties, ko viņa klārē storijos var likties citādāk, tomēr man nolasās, ka viņas pārspīlēti pozitīvā uzvedība storijos ir fake. kad kamera ir izslēdzas Elīnas uzvedība mainās par 180 grādiem (šeit jau vairākas reizes par to bija rakstīts, ka visur redzama ar pārgrieztu ģīmi). viņa nelabprāt runā ar citiem cilvēkiem, kas ir ārpus viņas komforta zonas, viņai neinteresē citi cilvēki, viņu domas, apkārtējā pasaule utt. viņa neuzlādējas no citiem cilvēkiem, viņa uzlādējas tikai no sevis.
16.02.2023 14:52 |
 
Reitings 6983
Reģ: 13.04.2022
Metaforaas @ 16.02.2023 14:26

Nepiekrītu gan, ļoti daudzi influenceri ir atzinuši , kas instagramā ir baigie ekstroverti, kameras priekšā jutas brīvi, dzīvē pat acu kontaktu nevar izveidot , viens ir runāt ar kameru , otrs ir runāt ar dzīvu cilvēku. Kautvai salīdziniet kur viņa runā pati storijos ar kameru un kur viņa runā intervijās , ka pat brīžam sakarīgu teikumu nevar izveidot .

Man liekas, ka tas ir saistīts ar to, ka instagramā viņa maļ to vienu plati miljons reizes uz apli - močīt, taisīt savus dīvainus ēdienus, dod kaut kādus absurdus bērnkopības padomus un stāstīt, ka viņai zarna izkrita :D savukārt dzīvē viņa ne vienmēr ir gatava atbildēt uz cita tipa jautājumiem. viņa ir aprobežota. prove me wrong.
16.02.2023 14:37 |
 
Reitings 1701
Reģ: 03.11.2022
magdalena333 @ 16.02.2023 14:00
Man atkal tas, ka viņai nepatīk, ka nāk klāt vai, ka viņa izvairās no cilvēkiem, ir tāpēc, ka viņa ir patiesībā par sevi ļoti nepārliecināta. Nepārliecināta par to, ka viņa nespēj uzturēt pat vienkāršāko sarunu. Tas ir redzams arī intervijās, patiesībā gadiem viņa maļ vienu un to pašu, jau iestudētas atbildes uz vieniem un tiem pašiem jautājumiem. Intervijā ar Dž. pat bija momenti, ka viņa pat reāli nesaprot, ko viņš jautā. Ja intervija būtu par kādu citu tēmu bez viņas dzīves, lupatām, buķika, viņa nespētu izveidot pat sakarīgu teikumu. Storijos arī, viņa var runāt to, ko vēlas, live principā atbildi uz jautājumiem uz kuriem jūt, ka vari atbildēt. Viņa ir sekla, un diemžēl nav tam cilvēciņam vēlmes izglītoties. Redzēt pasauli plašāk. Viņa var runāt tikai ar tāda paša līmeņa cilvēkiem kā viņa un tādu līmeņu cilvēku klātbūtnē viņa arī var atvērties. Jā, viņai patīk kamera, vēlas būt slavena, atpazīstama, bet kā mēs redzam, slavena viņa var būt tikai ar savu tupumu. Protams, viņai ir visas iespējas to mainīt, bet vai viņa to vēlas, nedomāju.

Kautvai par to manikīristi , kurai bija nomirusi vecmāmiņa , viņa pat nesaprata , ko viņa nepareizu bija pateikusi vai izdarījusi, Džilindžera intervijā tik smējās un uzjautrinājās.
16.02.2023 14:29 |
 
Reitings 1701
Reģ: 03.11.2022
mazaskudra @ 16.02.2023 13:14

Viņai patīk uzmanība, patīk bildēties, patīk par savu dzīvi stāstīt. Viņa reāli kaifu no tā gūst. Tas ir ekstroverts, skaidri redzams. (Ticiet man kā psiholoģijas maģistram)
Draugu nav tāpēc, ka nemāk tādus noturēt. Un tas “man pietiek ar ģimeni” teksts ir tāpēc, ka to draugu nav.
Aizņemta ar Butterfly. Vienmēr ar visu un visiem sāk drāmu.
Viņa mēdz ierauties sevī vai baidīties no kāda kas pienāk klāt, tas ir normāli arī ekstrovertam. Un loģiski, ka mēs zinam viņu bet viņa mūs nezin. Tas ir pašsaprotami. Būt ekstrovertam nenozīmē uzreiz iet pie visiem klāt uz ielas un būt atvērtam uz visu pasauli. Atļaut visu publiku sev dvēselē un savā personal space.
Elīna ir super izteikts ekstroverts. Jau no tā kā sevi prezentē var pateikt. Un dalās ar katru savas dzīves sīkumu.
Saprotami, ka negrib lai katru mīļu brīdi kāds svešs nāk klāt, jo tas ir nogurdinoši taisīt small talk un ne vienmēr visam tam ir laiks un vēlme.

Nepiekrītu gan, ļoti daudzi influenceri ir atzinuši , kas instagramā ir baigie ekstroverti, kameras priekšā jutas brīvi, dzīvē pat acu kontaktu nevar izveidot , viens ir runāt ar kameru , otrs ir runāt ar dzīvu cilvēku. Kautvai salīdziniet kur viņa runā pati storijos ar kameru un kur viņa runā intervijās , ka pat brīžam sakarīgu teikumu nevar izveidot .
16.02.2023 14:26 |
 
Reitings 3
Reģ: 18.11.2022
Spinosaurus @ 16.02.2023 08:47
Es neesmu baigais speciālists, bet par šiem #patipirku un reklāmu nevar VID piesieties? Par tiem pašiem klinģeriem, kurus stabili reizes 10 gadā reklamē
Un vispār, viņa ir pieņemta darbā buķikā? Diez, viņai vai narelim vispār ir oficiālā alga kaut kāda?
???

Par šo noteikti jau sienas, bet šodien kārtējais brīnums, par kuru var sanākt ziepe un "neviens mums nepateica":
Loterija jeb "konkurss", kā viņi to paši sauc, kurā jāveic pirkums/pasūtījums vai jebkādā citā veidā jātērē nauda, lai piedalītos, obligāti ir jāreģistrē Azartspēļu asociācijā vai kā to sauc, un to reklamējot jānorāda loterijas atļaujas numurs.
Protams, ziepes ar instancēm viņiem ir jau gana daudz, viena vairāk vai mazāk neko daudz nemainīs, bet nu kļūst kaitinoši skatīties, kā tik vareni biznesmeņi ar visiem saviem biznesa kursiem un lielo aizmuguri nespēj noskaidrot elementāras lietas. Drīz gaidiet kārtējos storijus ar ņaudēšanu, cik briesmīgā valstī dzīvojam.
16.02.2023 14:04 |
 
Reitings 3177
Reģ: 08.09.2015
Man atkal tas, ka viņai nepatīk, ka nāk klāt vai, ka viņa izvairās no cilvēkiem, ir tāpēc, ka viņa ir patiesībā par sevi ļoti nepārliecināta. Nepārliecināta par to, ka viņa nespēj uzturēt pat vienkāršāko sarunu. Tas ir redzams arī intervijās, patiesībā gadiem viņa maļ vienu un to pašu, jau iestudētas atbildes uz vieniem un tiem pašiem jautājumiem. Intervijā ar Dž. pat bija momenti, ka viņa pat reāli nesaprot, ko viņš jautā. Ja intervija būtu par kādu citu tēmu bez viņas dzīves, lupatām, buķika, viņa nespētu izveidot pat sakarīgu teikumu. Storijos arī, viņa var runāt to, ko vēlas, live principā atbildi uz jautājumiem uz kuriem jūt, ka vari atbildēt. Viņa ir sekla, un diemžēl nav tam cilvēciņam vēlmes izglītoties. Redzēt pasauli plašāk. Viņa var runāt tikai ar tāda paša līmeņa cilvēkiem kā viņa un tādu līmeņu cilvēku klātbūtnē viņa arī var atvērties. Jā, viņai patīk kamera, vēlas būt slavena, atpazīstama, bet kā mēs redzam, slavena viņa var būt tikai ar savu tupumu. Protams, viņai ir visas iespējas to mainīt, bet vai viņa to vēlas, nedomāju.
16.02.2023 14:00 |
 
Reitings 3887
Reģ: 06.08.2014
mazaskudra @ 16.02.2023 11:53

To pašu iedomājos. Kad mans sīcis šādi darīja es arī teicu - opā drīz jau rāpos vai ka gandrīz jau rāpo.
Nav jau par katru sīkumu akadēmiski pareizi jāsaka

Nu nē, es domāju, ka šinī gadījumā viņa to tā nedomāja, ka viņš sāks rāpot drīz (tas ir tuvāko nedēļu vai mēnešu laikā). Man liekas viņa reāli šo uzskata par rāpošanu. Te jau var manīt to IQ trūkumu. Man ar iekrita acīs šis viņas “gandrīz rāpo”. 🤭😃
16.02.2023 13:42 |
 
Reitings 6983
Reģ: 13.04.2022
Metaforaas @ 16.02.2023 13:23
Tā tenerifes kleita. Domāju tik skaista , beidzot kas labs , līdz ieraudzīju , ka viss cauri spīd, dirsa visa redzama, kur ar tādu var iet , ja nu vienīgi pafočēties.

man tā Tenerifes kleita vairāk atgādina peldkostīmu, kam piešūti lēti aizkari :D
16.02.2023 13:40 |
 
Reitings 1701
Reģ: 03.11.2022
Tā tenerifes kleita. Domāju tik skaista , beidzot kas labs , līdz ieraudzīju , ka viss cauri spīd, dirsa visa redzama, kur ar tādu var iet , ja nu vienīgi pafočēties.
16.02.2023 13:23 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
iiieviiite @ 16.02.2023 12:44
Elīna nav ekstraverts. Tas, ka viņa prata pārdot jeb iesmērēt kaut ko Guess laikā neko nenozīmē. Skataties uz draugu, paziņu loku. Ak, tādu taču īsti pat nav, tikai ģimene, ar kuru viņai pilnīgi pietiek (pati to ir minējusi). Turklāt pavisam nesen taču teica, ka nemaz nepatīk, kad viņai nāk klāt, jo mēs taču viņu pazīstam, bet viņa mūs nē (tas ir citāts), toreiz vēl teica, ka Nauris šo parasti mierina un saka, ka ir jāsmaida un jābildējas. Tagad lasu, ka atkal runā pilnīgi pretējo tekstu, ja? Funny.
Elīna ir izteikts introverts, kas gan var patēlot ekstravertu (cilvēkus mīlošu un draudzīgu), kad tas ir izdevīgi.

Viņai patīk uzmanība, patīk bildēties, patīk par savu dzīvi stāstīt. Viņa reāli kaifu no tā gūst. Tas ir ekstroverts, skaidri redzams. (Ticiet man kā psiholoģijas maģistram)
Draugu nav tāpēc, ka nemāk tādus noturēt. Un tas “man pietiek ar ģimeni” teksts ir tāpēc, ka to draugu nav.
Aizņemta ar Butterfly. Vienmēr ar visu un visiem sāk drāmu.
Viņa mēdz ierauties sevī vai baidīties no kāda kas pienāk klāt, tas ir normāli arī ekstrovertam. Un loģiski, ka mēs zinam viņu bet viņa mūs nezin. Tas ir pašsaprotami. Būt ekstrovertam nenozīmē uzreiz iet pie visiem klāt uz ielas un būt atvērtam uz visu pasauli. Atļaut visu publiku sev dvēselē un savā personal space.
Elīna ir super izteikts ekstroverts. Jau no tā kā sevi prezentē var pateikt. Un dalās ar katru savas dzīves sīkumu.
Saprotami, ka negrib lai katru mīļu brīdi kāds svešs nāk klāt, jo tas ir nogurdinoši taisīt small talk un ne vienmēr visam tam ir laiks un vēlme.
16.02.2023 13:14 |
 
Reitings 10718
Reģ: 05.03.2020
Elīna nav ekstraverts. Tas, ka viņa prata pārdot jeb iesmērēt kaut ko Guess laikā neko nenozīmē. Skataties uz draugu, paziņu loku. Ak, tādu taču īsti pat nav, tikai ģimene, ar kuru viņai pilnīgi pietiek (pati to ir minējusi). Turklāt pavisam nesen taču teica, ka nemaz nepatīk, kad viņai nāk klāt, jo mēs taču viņu pazīstam, bet viņa mūs nē (tas ir citāts), toreiz vēl teica, ka Nauris šo parasti mierina un saka, ka ir jāsmaida un jābildējas. Tagad lasu, ka atkal runā pilnīgi pretējo tekstu, ja? Funny.
Elīna ir izteikts introverts, kas gan var patēlot ekstravertu (cilvēkus mīlošu un draudzīgu), kad tas ir izdevīgi.
16.02.2023 12:44 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Lula @ 16.02.2023 11:43

Nu jau galīgi piesienies bez jēgas

To pašu iedomājos. Kad mans sīcis šādi darīja es arī teicu - opā drīz jau rāpos vai ka gandrīz jau rāpo.
Nav jau par katru sīkumu akadēmiski pareizi jāsaka
16.02.2023 11:53 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
simona.saimona @ 16.02.2023 11:22

Gandrīz rāpo varētu teikt, kad bērns jau ieņem četrrāpus pozīciju un šūpo savu ķermeni, nevis tikko sāk līst uz vēdera.

Nu jau galīgi piesienies bez jēgas
16.02.2023 11:43 |
 
Reitings 87
Reģ: 30.09.2022
EsFeja @ 16.02.2023 11:04

Tur gan viņai storijā rakstīts "gandrīz rāpo".

Gandrīz rāpo varētu teikt, kad bērns jau ieņem četrrāpus pozīciju un šūpo savu ķermeni, nevis tikko sāk līst uz vēdera.
16.02.2023 11:22 |
 
Reitings 267
Reģ: 06.08.2021
Skatos, ka Nauris ņēmis foruma ieteikumus vērā, un šodien jau uz zālīti sagatavota soma.
16.02.2023 11:06 |
 
Reitings 267
Reģ: 06.08.2021
simona.saimona @ 16.02.2023 11:01
Didra Džeisona līšanu uz vēdera sauc par rāpošanu. Tas jau bija gaidāms.

Tur gan viņai storijā rakstīts "gandrīz rāpo".
16.02.2023 11:04 |
 
Reitings 87
Reģ: 30.09.2022
Didra Džeisona līšanu uz vēdera sauc par rāpošanu. Tas jau bija gaidāms.
16.02.2023 11:01 |
 
10 gadi
Reitings 2654
Reģ: 29.01.2009
krixis3 @ 16.02.2023 10:14
BKA visus pabalstus maksā valsts. Nevajag jaukt. Ja viņu uzņēmums ir SIA, tad viņiem būtu jābūt darbiniekiem. Nauris valdes loceklis, Elīna.... Kas. Zina. Bet viņi saņem algu no Butterfly konta. Līdz ar to būtu jāmaksā arī nodokļus un jāsaņem visas naudiņas. Cita. Lieta, ja nodokļi nav maksāti vai viņi paši skaitās kaut kādi IK vai pašnodarbinātie.

Es domāju tādā ziņā, ka pilnu pabalstu maksā tikai tad, ja nestrādā, jo vēlreiz ieklausies pēdējā vārdā savā pieminētajā abreviatūrā - A stands for atvaļinājums. Atvaļinājums = nestrādāšana.
Zinot Didriķus, gan jau kaut kas samuhļīts tā, lai iekasētu no valsts pa pilno.
16.02.2023 10:53 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits