Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Liveandletlive @ 08.02.2023 10:57
Pirmsākumos es šeit nebiju, bet par viņas eksistenci uzzināju pirmo reizi kad bija skandāls, ka pārdod AliExpress lupatas, toreiz uzmetot acis ig, jau atbaidija izskats, nepiesekoju, tad nākamais par tiem gejiem bija, nodomāju ka ir max stulbene, tad piesekoju dēļ grūtniecības. Par šo gadu, kas pagājis, man pilnīgi nekas labs nav sakāms par viņu. Nesaprotu to pēkšņo žēlošanu. Viņai vajag psihoterapeitu un viss. Ja tu paliec atpazīstams, ir taka jārēķinās ar negatīvismu. Atslēdz komentārus ig, atslēdz iespēju saņemt dm ig utt. Un par telegram dislike, riktīgi smieklīgi, ja tas viņai neliek aizdomāties, tad nezinu kas liks.. no 30k moš max 3k noskatīsies un tie paši ne fani. Es domāju ka viņas fanes jau ir izaugušas, nākušas pie prāta un jaunas īsti klāt nenāk.
.
Bet zinka, viņiem ar naurixu nav žēl to cilvēku, ko apcakare aizsūtot netīras lupatas, nav žēl kad naudu neatgriez par parcenotu sūdu, un nav žēl valsts un tās iedzīvotāji, kad nodokļus nemaksā ?:') un tādi bijuši no sākta gala.

Es nežēloju, bet konstatēju faktu, ka noteikti arī sarunas par viņas izskatu ir pie vainas visā tajā kašmarā.
08.02.2023 11:10 |
 
Reitings 5470
Reģ: 27.02.2022
Pirmsākumos es šeit nebiju, bet par viņas eksistenci uzzināju pirmo reizi kad bija skandāls, ka pārdod AliExpress lupatas, toreiz uzmetot acis ig, jau atbaidija izskats, nepiesekoju, tad nākamais par tiem gejiem bija, nodomāju ka ir max stulbene, tad piesekoju dēļ grūtniecības. Par šo gadu, kas pagājis, man pilnīgi nekas labs nav sakāms par viņu. Nesaprotu to pēkšņo žēlošanu. Viņai vajag psihoterapeitu un viss. Ja tu paliec atpazīstams, ir taka jārēķinās ar negatīvismu. Atslēdz komentārus ig, atslēdz iespēju saņemt dm ig utt. Un par telegram dislike, riktīgi smieklīgi, ja tas viņai neliek aizdomāties, tad nezinu kas liks.. no 30k moš max 3k noskatīsies un tie paši ne fani. Es domāju ka viņas fanes jau ir izaugušas, nākušas pie prāta un jaunas īsti klāt nenāk.
.
Bet zinka, viņiem ar naurixu nav žēl to cilvēku, ko apcakare aizsūtot netīras lupatas, nav žēl kad naudu neatgriez par parcenotu sūdu, un nav žēl valsts un tās iedzīvotāji, kad nodokļus nemaksā 🥺:') un tādi bijuši no sākta gala.
08.02.2023 10:57 |
 
Reitings 131
Reģ: 10.01.2023
Metaforaas @ 08.02.2023 09:08

Kāpēc visas to Nauri pataisa baltu un pūkainu, Elīna pati bija minējusi, kā viņš no sākuma viņu kritizējis , gan jau viņam pašam patīk tāda mākslīga , uzpūsta barbija blakus .
nafig tādu vīrieti. Viņam ir vispār jāsaka ka viņas dabiskais skaistums ir pats skaistākais. Gan jau meitenei ir tik slikti ar to puisi, ka viņa mēģina būt ideālā gan izskatā gan darbā. Un kas par daudz tas par skādi. Bet nu pats tas Nauris nu neizskatās pēc liktenīgā vīrieša kura dēļ būtu sevi jāizķēmo
08.02.2023 10:54 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
rizha_anna @ 08.02.2023 10:00

Nu Didra jau kopš skolas laikiem sevi ir badinājusi un tievējusi nenormāli. Lai gan viņai nav nemaz nosliece uz lieko svaru. Nez kas viņai tajos laikos bija iegalvojis,ka viņa ir resna. Nu resna viņa nav bijusi nekad.
Tajās Bali bildēs,ka te tagad "izvilktas" izskatās smuki un veselīgi. Ap to laiku es viņai arī sāku sekot. Jāsaka,ka 5ad arī Butterfly piedāvājums izskatījās baigi labi, biju gatava kko pasŭtīt. Tagad drausmas

Forums gan aktīvi saukāja par resnu, un arī atceros, kā piesējās treknajām siera mērcēm, ko viņa ēda vakariņās. Tā kā jā, es arī pilnīgi pieļauju, ka interneta komentāri ir vismaz 50% no problēmas. Ne obligāti foruma - te ir pietiekami daudz meiteņu, kas viņai raksta privāti, arī visādas riebeklības noteikti rakstīja un raksta.
08.02.2023 10:47 |
 
Reitings 888
Reģ: 05.12.2021
rizha_anna @ 08.02.2023 10:00

Nu Didra jau kopš skolas laikiem sevi ir badinājusi un tievējusi nenormāli. Lai gan viņai nav nemaz nosliece uz lieko svaru. Nez kas viņai tajos laikos bija iegalvojis,ka viņa ir resna. Nu resna viņa nav bijusi nekad.
Tajās Bali bildēs,ka te tagad "izvilktas" izskatās smuki un veselīgi. Ap to laiku es viņai arī sāku sekot. Jāsaka,ka 5ad arī Butterfly piedāvājums izskatījās baigi labi, biju gatava kko pasŭtīt. Tagad drausmas

Resna nebija, viņai tādas sievišķīgas formas, ko meitenes vnk mēdz uzskatīt par resnām, jo mums eksistē tas skinny kults. Viņa ir ļoti īsa auguma + viņai formīgums bija tieši kājām un dibenam, jo augšdaļa un viduklis bija smalki - tā ir potenciāli “slidenākā” proporcija, kad meitenēm aiziet ciet un sāk badoties (ķip resnā pakaļa, kaut gan no resnas tur ne smakas).
Ļoti žēl par zobiem - viņa savējos būtu iztaisnojusi ar breketēm. Tagad savi ir novīlēti. Man visi zobārsti ir katru reizi uzsvēruši, cik svarīgi ir glābt un max ilgi saglabāt savus zobus.
08.02.2023 10:23 |
 
Reitings 44
Reģ: 06.02.2023
Var redzēt ka Džeisons savu mammīti uzkata par citu un grib klēpītī pie filmētājas.
🤣🙈
08.02.2023 10:11 |
 
Reitings 24
Reģ: 30.01.2023
Kur tos Bali foto var redzēt?
08.02.2023 10:06 |
 
Reitings 850
Reģ: 03.01.2013
Meitenearputniem @ 07.02.2023 21:40
un šo vērojot liekas , es saprotu ka ir traki ,bet bus vēl trakāk.
Protams,ka forums vainīgs, vispār vienreiz lasīju pirmās lapas un šeit reāli tika runāts par to kā Didi ir apaļīga,lai gan liekais svars viņai nekad nav bijis pēdējo gadu laikā kopš darbības ig,bet tad patiešām daudzas par viņu iesmeja. Tagad jau arī ,nu nav viņa tik skinny,lai sauktu par anoreksiki,ja ir tieva ,bet vienkārši mums visiem saprotamsa tā problēma ir galvā viņai un sāk pa lēnām nākt uz āru - ādas stāvoklis mati ..

Nu Didra jau kopš skolas laikiem sevi ir badinājusi un tievējusi nenormāli. Lai gan viņai nav nemaz nosliece uz lieko svaru. Nez kas viņai tajos laikos bija iegalvojis,ka viņa ir resna. Nu resna viņa nav bijusi nekad.
Tajās Bali bildēs,ka te tagad "izvilktas" izskatās smuki un veselīgi. Ap to laiku es viņai arī sāku sekot. Jāsaka,ka 5ad arī Butterfly piedāvājums izskatījās baigi labi, biju gatava kko pasŭtīt. Tagad drausmas
08.02.2023 10:00 |
 
Reitings 617
Reģ: 23.11.2022
Traki.
08.02.2023 09:52 |
 
Reitings 20826
Reģ: 18.08.2022
Meitenearputniem @ 07.02.2023 21:40
un šo vērojot liekas , es saprotu ka ir traki ,bet bus vēl trakāk.
Protams,ka forums vainīgs, vispār vienreiz lasīju pirmās lapas un šeit reāli tika runāts par to kā Didi ir apaļīga,lai gan liekais svars viņai nekad nav bijis pēdējo gadu laikā kopš darbības ig,bet tad patiešām daudzas par viņu iesmeja. Tagad jau arī ,nu nav viņa tik skinny,lai sauktu par anoreksiki,ja ir tieva ,bet vienkārši mums visiem saprotamsa tā problēma ir galvā viņai un sāk pa lēnām nākt uz āru - ādas stāvoklis mati ..

Savā zinā piekrītu atceros pašå sākumā te bija daudz komentāru ,par to ,lai salabo tos priekšējos zobus,ka pelēki un neizskatās labi,tāpat bija komentari ,ka nav nemaz tik tieva un lai beidz ēst tās krėmīgās mērces katru vakaru,gan jau bija vel un vel ,bet tie visvairāk palikuši atminā,tagad Didra to visu ir izmainijusi,zobi ielikti,ēd tikai burkānus un ir palikusi galīgi crazy ,iedzinusi sevi loti neveselīgās attiecibas ar edienu utt.
Protams mēs visi augam un maināmies ,bet parasti uz labo pus,Elina tieshi otradi no jaukas meitenes palikusi par nigru boss lady ,kas visu un visus regulari kritizē un uzskata ka zin visu labak .
Taja Bali video ar var redzet ,cik laimiga jutas ar Nuri,tagad tikai teksti par “Nura resno vederu,nenodzītām úsam utt”
08.02.2023 09:47 |
 
Reitings 142
Reģ: 06.02.2023
Bērns pat māti neatdzīst jo pieradis pie auklēm. Man reiz līdzīgi bija kad auklēju bērnu, atnāk māte pakaļ šis man ap kaklu un mājās negrjb,histērija, kā no rīta atbrauc ta atkal ap kaklu un tik forš omulīgs bērns ,bet kā izdzird zvanu pie durvīm man kājā vai ap kaklu un mammu negrib. Es tpc ar uzskatu kad bērnam lidz 3g vecumam jābut kopā ar mammu max cik var.
08.02.2023 09:27 |
 
Reitings 1140
Reģ: 25.01.2023
Metaforaas @ 08.02.2023 09:05

Bet viņa tak minēja, ka nelasa komentārus, kurš tad to liek viņai darīt.
forums jau nav vienīgā vieta.pat ja izlemj nelasīt,būs skrīni,būs komentāri tiešajā (pilnmēness dienās īpaši žultaini,),provokācijas uz tēmām,kas uzvelk cilvēkus.tie paši ntie nolaistie īkšķi pie katra telegramma bildes.Jautāsi,kapēc tad neaiziet no IG.Mans viedoklis.Veikals ir atkarigs no IG.Un ja aizies no privātā profila,tas nozīmēs,ka ir padevusies.Ies tikmēr kamēr varēs paiet.Ja pavēro, neitrāli,bez antipātijām,vai pārmērigas fanošanas.Cilvēks ir pārguris no sevis ,no savas dzives no citiem,bet negrib to izrādit.Un sanāk kā sanāk.Pavērojiet realāja dzīvē cilvēkus arī
08.02.2023 09:25 |
 
Reitings 8246
Reģ: 05.07.2020
Pēdējā storija Džeisons didrai klēpī nemaz sēdēt negrib . Knupi vēl bāž mutē, es nevaru.🤦🏻‍♀️
08.02.2023 09:19 |
 
Reitings 1701
Reģ: 03.11.2022
Love @ 08.02.2023 02:35

Nauris drosvien tādā meitenē iemīlējās .. žēl ka tagad vienam pašam jabauda visas aktivitātes
Nu vai ar Annemariju ?
Domāju, ka ja vins tagad piedāvātu viņai ar rolleri braukt viņa vnk saviebtu seju

Kāpēc visas to Nauri pataisa baltu un pūkainu, Elīna pati bija minējusi, kā viņš no sākuma viņu kritizējis , gan jau viņam pašam patīk tāda mākslīga , uzpūsta barbija blakus .
08.02.2023 09:08 |
 
Reitings 1701
Reģ: 03.11.2022
Kenty @ 08.02.2023 08:53
kā ta no viņas paliks čaula kautkāda,ja viņai tiek malts uz riņķi,ka nav pietiekami laba, lai kā izskatotos ,lai ko darītu.Jūs te jūsmojat par iepriekšejo Elīnu.Tā iepriekšējā, ari bija pārāk, liela,ne tāda nešitāda un kāda tik vēl ne.Vēl kāds atrodas,kas izošnās skolas gadus un vecumvecās bildes,ar neglaimojošām piezīmēm,vel kāds rok senas attiecibas arā.Viņas vīru nosuta pa kreisi praktiski katru dienu.Kāds tas cilvēks paliks ,tāds pats? Ļoti var redzet,ka nobeigta pašapziņa,un to cenšas kompensēt ar to ,kas viņai mīļš.Ar Veikalu.Un parejais ir tikai,aizsegs istajām sajutām,bet to nevar noslēpt, jo #vissirslikti ir īstas sajutas,kas tādā veidā nak arā.

Bet viņa tak minēja, ka nelasa komentārus, kurš tad to liek viņai darīt.
08.02.2023 09:05 |
 
Reitings 1140
Reģ: 25.01.2023
He730 @ 08.02.2023 07:34

Pat Elīnas čaula nav palikusi!
kā ta no viņas paliks čaula kautkāda,ja viņai tiek malts uz riņķi,ka nav pietiekami laba, lai kā izskatotos ,lai ko darītu.Jūs te jūsmojat par iepriekšejo Elīnu.Tā iepriekšējā, ari bija pārāk, liela,ne tāda nešitāda un kāda tik vēl ne.Vēl kāds atrodas,kas izošnās skolas gadus un vecumvecās bildes,ar neglaimojošām piezīmēm,vel kāds rok senas attiecibas arā.Viņas vīru nosuta pa kreisi praktiski katru dienu.Kāds tas cilvēks paliks ,tāds pats? Ļoti var redzet,ka nobeigta pašapziņa,un to cenšas kompensēt ar to ,kas viņai mīļš.Ar Veikalu.Un parejais ir tikai,aizsegs istajām sajutām,bet to nevar noslēpt, jo #vissirslikti ir īstas sajutas,kas tādā veidā nak arā.
08.02.2023 08:53 |
 
Reitings 396
Reģ: 05.02.2022
nē nu jā @ 07.02.2023 23:35
Beidzot arī nedaudz paskatījos storijus no Bali. Kā diena pret nakti. Tagad it kā viņa storijos runā vairāk, ir aktīvāka, bet tik samākslota (un šeit es nerunāju par izskatu), toties, skatoties tos vecos storijus, rodas iespaids, ka tiešām izbaudīja ceļojumu, ar interesi piedalījās aktivitātēs, gribēja kaut ko redzēt, izbaudīja arī ēdienu. Tagad, šķiet, no tā cilvēka palikusi tikai čaula.

Pat Elīnas čaula nav palikusi!
08.02.2023 07:34 |
 
Reitings 373
Reģ: 27.10.2021
aluskaste @ 08.02.2023 01:20
Es arī noskatījos Bali storijus. Sekoju Elīnai no pirmsākumiem, tagad sapratu kāpēc man viņa patika. Jauka, smaidīga. Abi ceļoja, visu rādīja, stāstīja. Pat varēja redzēt, ka tiešām ir iemīlējušies. A tagad? DRAUSMAS. KĀ CILVĒKS SEVI VAR TĀ IZKROPĻOT?
ELĪN, ATJĒDZIES. TU AGRĀK BIJI PIEMĒRS, BET TAGAD ESI TIKAI PARASTA, NEGLĪTA TIRGUS BĀBA, KURAI VIENKĀRŠI VAIRS NAV DZĪVES...

Nauris drosvien tādā meitenē iemīlējās .. žēl ka tagad vienam pašam jabauda visas aktivitātes
Nu vai ar Annemariju 🙈
Domāju, ka ja vins tagad piedāvātu viņai ar rolleri braukt viņa vnk saviebtu seju
08.02.2023 02:35 |
 
Reitings 543
Reģ: 23.11.2022
Es arī noskatījos Bali storijus. Sekoju Elīnai no pirmsākumiem, tagad sapratu kāpēc man viņa patika. Jauka, smaidīga. Abi ceļoja, visu rādīja, stāstīja. Pat varēja redzēt, ka tiešām ir iemīlējušies. A tagad? DRAUSMAS. KĀ CILVĒKS SEVI VAR TĀ IZKROPĻOT?
ELĪN, ATJĒDZIES. TU AGRĀK BIJI PIEMĒRS, BET TAGAD ESI TIKAI PARASTA, NEGLĪTA TIRGUS BĀBA, KURAI VIENKĀRŠI VAIRS NAV DZĪVES...
08.02.2023 01:20 |
 
Reitings 20826
Reģ: 18.08.2022
Wow cik loti savādāka ir tagad salídzinot ar Bali!
Komunikācijā daudz mierīgāka,izklausās ka piedomā ,ko saka,nevis kā tagad runā kaut kādu sviestu runāšanas pēc!
To celojumu vina noteikti izbaudíja,bet tagad vienmēr viss ir slikti,Elīn moška paēd vienreiz kārtīgi,jo múžīgais izsalkums arī rada sliktu garstāvokli un īgnumu!
08.02.2023 00:30 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits