Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 624
Reģ: 06.11.2021
Mia6 @ 23.01.2022 20:46
Kāpēc viņa dzēš komentārus , kuriem bija vissvairak laiki saspiesti ?

Kas tur bija? 😃
23.01.2022 22:45 |
 
Reitings 186
Reģ: 20.07.2021
Celties 5 no rīta lai nāktu cilvēki kas tevi uztaisa pa papagaili, safotografēt bezgaumīgas bildes ar kuram dabūt instagaram statistiku ir ok, bet ārprāts, jenots uzaicinājis vecākus ciemos padarīt kaut ko ārpus istagrama un laikiem lai pavadītu laiku kopā, pff priekš kam, nav enerģijas, par to algoritmi neaug.
23.01.2022 22:48 |
 
Reitings 864
Reģ: 03.01.2013
Parādīju savējam, šim acis lielas un jautā,vai Didri ar galvu domā
Labi ja viss labi,bet riskivarī pastāc
Vai tiešām pat bērna ienākšana pasaulē ir viņu biznesa sastāvdaļa?! Nu slimi viņi visi tur ir
23.01.2022 23:08 |
 
Reitings 864
Reģ: 03.01.2013
*risks arī pastāv
23.01.2022 23:09 |
 
Reitings 186
Reģ: 20.07.2021
Tak viņai par bērna veselību pie vienas vietas, darīs visu ko nevar jo redz nav tak ar neko savādāka, bet kad Šlesera pasākuma uzmanību vajag tad viņai ir īpašs statuss. Tik ļoti žēl tās mazās dzīvības kam jāmokās vinas stulbuma dēļ
23.01.2022 23:14 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Nu. Francija gan jau viņai būs par dārgu. Atkal uz kko tērēs naudu un uz standarta lietām nāks ārā tā taupība un žēlošanās...plus gan jau būs auksti, nebus kafija.iepriekš neiepazināmies... standarts
23.01.2022 23:19 |
 
Patīk
Reitings 2865
Reģ: 30.04.2020
Es saku, ka dzimumu paziņos tā:
Elīna, maksimāli greznā kleitā, ar Kristjinkas taisītu deviņstāvīgu frizūru, un Nauris, kā parasti, iespīlējies biksēs, kas viņam acīmredzot ir par mazu, stāv uz Spilves lidlauka. Turpat netālu stāv visi viņu draugi un radi, ir aicināti arī IG kaislīgākie fani. Lido lidmašīna, vai helikopteris, un tieši virs viņu galvā izber zilus vai rozā bļostkus. Fotogrāfs un filmētājs ķer labākos kadrus (iespējams Didras vilšanos, šņuk), konfetī lietus, gaisā tiek palaisti hēlija baloni un simtiem baltu dūju 😁 Kaut gan dūjas arī var būt iekrāsotas zilas vai rozā 😁
Otrs variants.
Viesības viņu jaunajā, bombiski šikajā dzīvoklī.
Visiem viesiem ir sagatavotas mazas dāvaniņas-fake somiņa katram.
Nauris un Elča saka runu, tad visi iziet uz terases un gaisā tiek šautas zilas vai rozā raķetes. Uguņošana ir tik grandioza, ka visai Rīgai aizraujas elpa un Staķis, pats personīgi, ierodās pie Didrihsoniem, lai lūgtu palīdzību Rīgas svētku salūta plānošanā.
24.01.2022 00:13 |
 
Reitings 206
Reģ: 18.08.2015
Esmu no tām, kura Elīnu dažreiz pat aizstāv... daudz stulbību dzīvē esmu redzējusi, bet tikko ieraudzīju šodien "bombiskos" storijus un man mute ir vaļā. Nepietiek ar to, ka viņa grūtniecības laikā zieķē ķermeni ar produktiem, kuros noteikti ir kancerogēnas vielas, neēd normāli un priecājas, ka 15 nedēļās ir nokritusies nevis pieņēmusies svarā.... nu bet KĀ var ienākt prātā ideja par grūtniecības fotosesiju peldkostīmā un vēl ziemā? Vot.. ja viņi publicētu parastu bildi pie parastas sienas (līdzīgu kā meitene augstāk bija ielikusi), ar minimālu make up.. ja viņa parādītu, ka ēd normālas brokastis, pusdienas, vakariņas.. to, kas garšo nevis pēc iespējas mazāk kaloriju (tas ir ļoti manāms).. ja tik ļoti nemālētos.. nu vot tad domāju ne es viena pateiktu BOMBISKI! Bet šis viss.. nu tur nav nekā bombiska. Un par to dzimumu... es arī domāju, ka viņa pēc tam teiks, ka viņiem būs tas, par ko viņa sapņoja.. lai arī kas viņiem būtu.. un, ka Dievs viņu sadzirdēja. Gribas teikt... "ELĪNA! Viegla grūtniecība, bērniņš, vesels bērniņš- tā patiešām ir Dieva svētība!" Arī man šodienas vārdi un bildes neiet kopā ar ticīga cilvēka domāšanu.. katrs jau dzīvo kā grib, bet te tiešām ir jautājums, no kurienes tie tarakāni galvā iemitinājušies 🤦‍♀️
24.01.2022 00:22 |
 
Reitings 44
Reģ: 23.01.2022
Enazenaz @ 24.01.2022 00:13
Es saku, ka dzimumu paziņos tā:
Elīna, maksimāli greznā kleitā, ar Kristjinkas taisītu deviņstāvīgu frizūru, un Nauris, kā parasti, iespīlējies biksēs, kas viņam acīmredzot ir par mazu, stāv uz Spilves lidlauka. Turpat netālu stāv visi viņu draugi un radi, ir aicināti arī IG kaislīgākie fani. Lido lidmašīna, vai helikopteris, un tieši virs viņu galvā izber zilus vai rozā bļostkus. Fotogrāfs un filmētājs ķer labākos kadrus (iespējams Didras vilšanos, šņuk), konfetī lietus, gaisā tiek palaisti hēlija baloni un simtiem baltu dūju ? Kaut gan dūjas arī var būt iekrāsotas zilas vai rozā ?
Otrs variants.
Viesības viņu jaunajā, bombiski šikajā dzīvoklī.
Visiem viesiem ir sagatavotas mazas dāvaniņas-fake somiņa katram.
Nauris un Elča saka runu, tad visi iziet uz terases un gaisā tiek šautas zilas vai rozā raķetes. Uguņošana ir tik grandioza, ka visai Rīgai aizraujas elpa un Staķis, pats personīgi, ierodās pie Didrihsoniem, lai lūgtu palīdzību Rīgas svētku salūta plānošanā.

:D :D :D :D desmitniekā :D :D
nemaz nebrīnos, ka kaut kas tāds bombīgs arī būs
24.01.2022 00:48 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
Es arī domāju, ka tas ar bērna dzimumu ir teātris, un viņa lēks gaisā vienalga, kas būs, un ,tad sludinās, ka redz Dievs viņu sadzirdējis.
24.01.2022 00:58 |
 
Reitings 273
Reģ: 13.10.2021
Nu, didra varēs taisīt skābu ģīmi ja tur rozā baloni birs😂
24.01.2022 07:44 |
 
Reitings 28062
Reģ: 11.02.2015
Enazenaz @ 24.01.2022 00:13
Es saku, ka dzimumu paziņos tā:
Elīna, maksimāli greznā kleitā, ar Kristjinkas taisītu deviņstāvīgu frizūru, un Nauris, kā parasti, iespīlējies biksēs, kas viņam acīmredzot ir par mazu, stāv uz Spilves lidlauka. Turpat netālu stāv visi viņu draugi un radi, ir aicināti arī IG kaislīgākie fani. Lido lidmašīna, vai helikopteris, un tieši virs viņu galvā izber zilus vai rozā bļostkus. Fotogrāfs un filmētājs ķer labākos kadrus (iespējams Didras vilšanos, šņuk), konfetī lietus, gaisā tiek palaisti hēlija baloni un simtiem baltu dūju ? Kaut gan dūjas arī var būt iekrāsotas zilas vai rozā ?
Otrs variants.
Viesības viņu jaunajā, bombiski šikajā dzīvoklī.
Visiem viesiem ir sagatavotas mazas dāvaniņas-fake somiņa katram.
Nauris un Elča saka runu, tad visi iziet uz terases un gaisā tiek šautas zilas vai rozā raķetes. Uguņošana ir tik grandioza, ka visai Rīgai aizraujas elpa un Staķis, pats personīgi, ierodās pie Didrihsoniem, lai lūgtu palīdzību Rīgas svētku salūta plānošanā.
😅😅😅😅😅😅😅
24.01.2022 08:15 |
 
Reitings 848
Reģ: 05.05.2021
Enazenaz @ 24.01.2022 00:13
Es saku, ka dzimumu paziņos tā:
Elīna, maksimāli greznā kleitā, ar Kristjinkas taisītu deviņstāvīgu frizūru, un Nauris, kā parasti, iespīlējies biksēs, kas viņam acīmredzot ir par mazu, stāv uz Spilves lidlauka. Turpat netālu stāv visi viņu draugi un radi, ir aicināti arī IG kaislīgākie fani. Lido lidmašīna, vai helikopteris, un tieši virs viņu galvā izber zilus vai rozā bļostkus. Fotogrāfs un filmētājs ķer labākos kadrus (iespējams Didras vilšanos, šņuk), konfetī lietus, gaisā tiek palaisti hēlija baloni un simtiem baltu dūju ? Kaut gan dūjas arī var būt iekrāsotas zilas vai rozā ?
Otrs variants.
Viesības viņu jaunajā, bombiski šikajā dzīvoklī.
Visiem viesiem ir sagatavotas mazas dāvaniņas-fake somiņa katram.
Nauris un Elča saka runu, tad visi iziet uz terases un gaisā tiek šautas zilas vai rozā raķetes. Uguņošana ir tik grandioza, ka visai Rīgai aizraujas elpa un Staķis, pats personīgi, ierodās pie Didrihsoniem, lai lūgtu palīdzību Rīgas svētku salūta plānošanā.

Es balsoju par 1variantu😄
24.01.2022 08:28 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
Enazenaz 😅😅😅
24.01.2022 08:37 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
Tas pirmais variants bombīgs, kāds negrib Elīnai aizsūtīt idejas skici?
24.01.2022 08:37 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Par to lidmašīnu virs galvas kaut kur tieši redzēju :D bet nu noteikti būs kas tik pat bombīgs. Galvenais lai ir plikumi vai arī mega giga kleita
Man jau gan liekas, ka viņa grib meitiņu...bet nu ok. Kāpēc vispār viņai bija kkas jāsaka, nevar paturēt savu muti ciet . Ā pareizi, gan jau speciāli tā runā, lai tikai citi runātu
24.01.2022 09:09 |
 
Reitings 105
Reģ: 19.04.2021
core @ 24.01.2022 09:09
Par to lidmašīnu virs galvas kaut kur tieši redzēju :D bet nu noteikti būs kas tik pat bombīgs. Galvenais lai ir plikumi vai arī mega giga kleita
Man jau gan liekas, ka viņa grib meitiņu...bet nu ok. Kāpēc vispār viņai bija kkas jāsaka, nevar paturēt savu muti ciet . Ā pareizi, gan jau speciāli tā runā, lai tikai citi runātu

Man arī liekas, ka grib meitu. Jo tad varēs visās cik caku kleitas vilkt un atrādīt kā princesi. Vai arī viņa grib būt vienīgā sieviešu pārstāve ğimenē🤷🏻‍♀️ varbūt viņa grib vairākus bērnus, un pirmo puiku tāpat kā viņas mamma gribēja. Un tāpēc stāv oie tiem ziliem baloniem vairāk, zilo kkeitu vilka. Lai gan vispār nevar saprast, varbūt kādā brīdī nejauši ieminēsies kaut ko vairāk, lai var saprast
24.01.2022 09:32 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Man gan kaut kā liekas,ka tā bērna dzimuma paziņošana nebūs nekas tik ekstra kā viņa uzspēlē. Viņa vienmēr saka,ka būs bombīgi,būs kaut kas jauns un nebijis,bet beigās ir viena un tā pati hui#a, kā jau te minēja milzīgās frizūras, plikumi vai milzīga kleita un galvenais,lai ir dafiga balonu un dekoru.
24.01.2022 09:34 |
 
10 gadi
Reitings 531
Reģ: 07.10.2010
core @ 24.01.2022 09:09
Par to lidmašīnu virs galvas kaut kur tieši redzēju :D bet nu noteikti būs kas tik pat bombīgs. Galvenais lai ir plikumi vai arī mega giga kleita
Man jau gan liekas, ka viņa grib meitiņu...bet nu ok. Kāpēc vispār viņai bija kkas jāsaka, nevar paturēt savu muti ciet . Ā pareizi, gan jau speciāli tā runā, lai tikai citi runātu

Bija, bija tikko vienai krievu blogerei 😂
24.01.2022 09:36 |
 
10 gadi
Reitings 531
Reģ: 07.10.2010
Enazenaz @ 24.01.2022 00:13
Es saku, ka dzimumu paziņos tā:
Elīna, maksimāli greznā kleitā, ar Kristjinkas taisītu deviņstāvīgu frizūru, un Nauris, kā parasti, iespīlējies biksēs, kas viņam acīmredzot ir par mazu, stāv uz Spilves lidlauka. Turpat netālu stāv visi viņu draugi un radi, ir aicināti arī IG kaislīgākie fani. Lido lidmašīna, vai helikopteris, un tieši virs viņu galvā izber zilus vai rozā bļostkus. Fotogrāfs un filmētājs ķer labākos kadrus (iespējams Didras vilšanos, šņuk), konfetī lietus, gaisā tiek palaisti hēlija baloni un simtiem baltu dūju ? Kaut gan dūjas arī var būt iekrāsotas zilas vai rozā ?
Otrs variants.
Viesības viņu jaunajā, bombiski šikajā dzīvoklī.
Visiem viesiem ir sagatavotas mazas dāvaniņas-fake somiņa katram.
Nauris un Elča saka runu, tad visi iziet uz terases un gaisā tiek šautas zilas vai rozā raķetes. Uguņošana ir tik grandioza, ka visai Rīgai aizraujas elpa un Staķis, pats personīgi, ierodās pie Didrihsoniem, lai lūgtu palīdzību Rīgas svētku salūta plānošanā.

BRAVO! 😂😂😂
24.01.2022 09:36 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits