Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 1701
Reģ: 03.11.2022
magdalena333 @ 08.04.2023 14:44
Es gan pateikšu kā es to redzu, Elina saka, ka Ventspils ir pārāk tālu, nevarot atrast brīvu laiku, lai aizbrauktu uz turieni (diez kā Nauris atrod to laiku, lai uz turieni aizbrauktu), bet patiesībā lasām caur puķēm, pie Naura mammas īsti aukli nepaņemsi līdz, jo Naura mamma redz Elīnai cauri, ka šī ir sliņķe, nosit laiku beztolkā, un pat par bērnu negrib rūpēties, un tātad, ja aukli nevar ņemt līdzi, Ak Dievs kā Elīna izturēs to garo gabalu līdz /atpakaļ no Ventspils ar Džeisonu mašīnā, viņai tak kaut kā tas Džeisons būs jāizklaidē, jānomierina, bet viņa tak nezin, ko ar to bērnu iesākt. Pie tam ar Naura mammu neies tā krastā aizbraukt un nomest Džeisonu un iet ierunāt 101 storiju kā viņa to dara Dobelē, it kā imitējot atkal kaut kādu darbu, lūk arī atbilde kāpēc nebrauc uz turieni.

Bet vispār skumji , ka viņai vīra gimene nav svarīga , neesot laika aizbraukt, kātad , kārtējie attaisnojumi , taisnība jau ir , ka varbūt Naura mamma ir ko uzdirsusi ,jo sākumā jau skrēja uz Ventspili, kad bija jābrauc ceļojuma, kad Džeisonam knapi mēnesis bija. Dīvains jau bija fakts , kas viņa teica kad Ventspilī dzemdēja palika dzīvoklī, ko vini tagad izīrē, nevis pie Naura mammas , tas jau liekas dīvaini.
08.04.2023 19:06 |
 
Reitings 1701
Reģ: 03.11.2022
Silla @ 08.04.2023 15:21
Cik grūti ir piektdienā uz vakara pusi aizbraukt līd Ventspilij un svētdienā atpakaļ? ? pizģets tādi močītāji, tādi dūži, bet grūti aizbraukt apciemot Naura vecākus. Diezin kā citi, kuriem arī ir patālu radi? Arī nebrauc ciemos? ? stulba, kas stulba. Vispār tagad ir garās brīvdienas, bet didi laikam nezin, jo tapat viss notiek visi močī.

Viņai taču super aizņemts grafiks , jāstrādā katru dienu . Kad aizej prom no guess , lai taisītu savu biznesu un nekalpotu nevienam, bet beigās tāpat "raujies" kā parasts pārdevējs.
08.04.2023 19:09 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
Elizabeteputnos @ 08.04.2023 19:05
Nepopulārs viedoklis, bet nu jau man liekas Ietekmele reāli sāk uzbrukt Elīnai. Kamēr atkož biznesa problēmas un tādas lietas, esmu pilnīgi par! Taču man, personīgi jau sāk mazliet nepatikt tas mobings. Neaizstāvu, bet man paliek par traku.. nu apmēram ja Elīnai būtu ēdiena gabaliņš iesprūdis starp zobiem bildē tad Ietekmelei par to būtu 5 storiji.. kam tā nav gadījies. Vai - nogāja greizi ar matu izvēli, nav smuki, bet tas jāaprēc 10 storijos.. pārspīlēju, protams, bet tādas lietas liekas par daudz.

Jā, ja godīgi, tad tur brīžiem ir jūtams tāds riktīgs naids pret viņiem. Kādai ir tā pamatīgi uzkāpts uz varžacīm.
Bet nu.. īpaši tur nav jāpiepūlas viņi ir divi staigājoši klauni. Izskatās ka pašiem patīk tas viss un kaifo no uzmanības.
08.04.2023 19:33 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
HiacinteBurkaa @ 08.04.2023 18:18
Kas tas vispār par prikolu dienas vidū/vakarā staigāt pusplikam - arī, kad sievas vecāki atbrauc... Nav taču +30, kad mirsti nost kreklā ?
Didra arī tik nereāli skaļi iekruķījusi tās savas sektantu dziesmas - var redzēt pēc bērna ieplestajām acīm, ka vienkārši ir par traku, tāpēc tā reaģē.

Viņai visas drēbes ir no slīdīgā poliestera. Un tamlīdzīgām šausmām.
08.04.2023 19:41 |
 
Reitings 381
Reģ: 24.09.2022
Silla @ 08.04.2023 15:21
Cik grūti ir piektdienā uz vakara pusi aizbraukt līd Ventspilij un svētdienā atpakaļ? ? pizģets tādi močītāji, tādi dūži, bet grūti aizbraukt apciemot Naura vecākus. Diezin kā citi, kuriem arī ir patālu radi? Arī nebrauc ciemos? ? stulba, kas stulba. Vispār tagad ir garās brīvdienas, bet didi laikam nezin, jo tapat viss notiek visi močī.
uz Dobeli gan ir laiks
08.04.2023 20:52 |
 
Reitings 3230
Reģ: 11.10.2022
Hermia @ 08.04.2023 16:46

Kad jābrauc uz ārzemēm - bez atrunām,nav problēmu, caur 2 lidostām un n-tām stundām lidostā - easy. Kad jābrauc uz Ventspili - "mums nav laika". :D Nu cik var muldēt. Labāk būtu noignorējusi to jautājumi, nekā sākusi kaut ko bubināt.

Jap,jap, kā Džī piedzima tusēja pie Naura vecākiem daudz, un Vencpili arī brauca katru nedēļu, katru otro! Bet pēc pāris "ģimenes dienām" un divām "attiecību labošanām" Francijā, kā ar nazi nogrieza. Pat pēc Džī pakaļ pati neaizbrauca.
Pilnīgi varu iedomāties, ka Ņura mamma arī cerēja, ka pēc bērna piedzimšanas Didra kļūs "normālāka", bet vispār sagāja sviestā un palika sliktāk, un noteikti kaut ko pateica ne pa prātam gada mātei - močītājai. Nu nav baigi grūti kaut kur piesieties visā viņas darbošanās stilā.
Dievs nedod man tādu vedeklu, es arī uz to farsu nevarētu noskatīties un vienkārši gribētu "lekt nost", lai cik sāpīgi.
08.04.2023 20:57 |
 
Reitings 3971
Reģ: 08.09.2015
Kārtējà 1001 tiramisū recepte no Didras. Tā jau visu dienu bērns bija kaut kur, ar kādu, un tagad nogrūzts mātei, kamēr Elīna, kā jau teicu taisa pilnīgi nevajadzīgus storijus, bet, ka tik kāds cits ar to bērnu ņemas ne viņa, jo tak ir super aizņemta. Viņai ir kaut kādi 4 ēdieni kurus tā pat kà savas lupatas taisa 1001x un dod 1001x recepti🙄 To jau arī teicu, nedomāju, ka ar Naura mammu šis ietu cauri.
08.04.2023 21:41 |
 
Reitings 1701
Reģ: 03.11.2022
Berry5 @ 08.04.2023 19:33

Jā, ja godīgi, tad tur brīžiem ir jūtams tāds riktīgs naids pret viņiem. Kādai ir tā pamatīgi uzkāpts uz varžacīm.
Bet nu.. īpaši tur nav jāpiepūlas viņi ir divi staigājoši klauni. Izskatās ka pašiem patīk tas viss un kaifo no uzmanības.

Tikko ienāca prātā, vai tik aiz ietekmeles nesēž Naura mamma 😁
08.04.2023 21:52 |
 
Reitings 1701
Reģ: 03.11.2022
magdalena333 @ 08.04.2023 21:41
Kārtējà 1001 tiramisū recepte no Didras. Tā jau visu dienu bērns bija kaut kur, ar kādu, un tagad nogrūzts mātei, kamēr Elīna, kā jau teicu taisa pilnīgi nevajadzīgus storijus, bet, ka tik kāds cits ar to bērnu ņemas ne viņa, jo tak ir super aizņemta. Viņai ir kaut kādi 4 ēdieni kurus tā pat kà savas lupatas taisa 1001x un dod 1001x recepti? To jau arī teicu, nedomāju, ka ar Naura mammu šis ietu cauri.

Fondanti , tortilas , tunča groziņi un tiramisu , a nu vēl bija tas jocīgais sacepums.
08.04.2023 21:53 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5004
Reģ: 03.11.2012
Metaforaas @ 08.04.2023 21:52

Tikko ienāca prātā, vai tik aiz ietekmeles nesēž Naura mamma ?

Tad jau drīzāk tā dullā, ar dzīvi neapmierinātā Miljone, ir sanācis ar viņu kontaktēties, kad uztaisīja fb grupu un tāda sajūta, ka viņai visi kaut ko būtu parādā, lai gan pati vainīga, ka viņai pašai ir sūdīga dzīve un visi viņu kādreiz nodirsa 😂😅
08.04.2023 22:47 |
 
10 gadi
Reitings 3007
Reģ: 29.01.2009
Tur kaut kas iet pa fāzēm 🫤 Visu laiku viens un tas pats - gan receptes, gan apģērbi. Tiešām tāda sajūta, ka viņai ir uzmanības deficīts, nekādas atbildības sajūtas. Tikai taisīt storijus, kas viens otru atgādina. Nekā jauna. Patiesībā skumji un nožēlojami, kā Instagram sagrauj šo ģimeni. Tikai ❤️ interesē 🤦🏼‍♀️
08.04.2023 22:55 |
 
Reitings 1210
Reģ: 03.04.2022
Personīgi pazīstu dāmu, kas pielūdz Elīnu un tāda tipa ietekmeles. Telefons rokā 24/7, visiem svētkiem pucējas un taisa dekorācijas lai atrādītu instagramam - instagramā smuki, ideālā ğimene, aizkadrā katros svētkos ir skandāls, jo dāmai nav laika ēst gatavot - jāgatavo balonu sieniņa instagramam, kamēr viņa visu fočē, ēdiens atdzisis utt.. bija pat reize, kad viesi demonstratīvi aizbrauca prom, jo bija tik ilgi jāgaida lai sēstos pie galda kamēr dāma skandalē, ka viens ne tā smaida priekš bildes, otrs ne tā dzimšanas dienas torti pasūtija - tak nesmuki bildēs... bērni novārtā, sēž visu dienu multenēs, tak mammai nav laika pat bērnu kopšanas atvaļinājumā. Brauc uz Zoo, visus sapucē bildēm, reāli visu to laiku tik fočė, ne pastāsta bērniem par dzīvniekiem - neko. jāpiemin, nerunāju par cilvēku, kas ir influencere, vnk parasta ğimenes sieviete, kādi 250 sekotāji, tik draugi un paziņas. Viņa fano par tādām Elīnām. Iedomājieties tad, kas notiek aizkadrā Elīnai, liekot 101 storiju katru dienu.
08.04.2023 23:21 |
 
Reitings 242
Reģ: 02.04.2023
Pupsiks* @ 08.04.2023 22:55
Tur kaut kas iet pa fāzēm ? Visu laiku viens un tas pats - gan receptes, gan apģērbi. Tiešām tāda sajūta, ka viņai ir uzmanības deficīts, nekādas atbildības sajūtas. Tikai taisīt storijus, kas viens otru atgādina. Nekā jauna. Patiesībā skumji un nožēlojami, kā Instagram sagrauj šo ģimeni. Tikai ❤️ interesē ??‍♀️
nu izskatās, ka viņai šobrīd nav nekā jauna, ko taisīt, bet vajag atrunu kāpēc nevar būt ar bērnu un tas jāuzgrūž kādam citam. Tik ļoti žēl tā bērniņa
08.04.2023 23:38 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
Elizabeteputnos @ 08.04.2023 23:21
Personīgi pazīstu dāmu, kas pielūdz Elīnu un tāda tipa ietekmeles. Telefons rokā 24/7, visiem svētkiem pucējas un taisa dekorācijas lai atrādītu instagramam - instagramā smuki, ideālā ğimene, aizkadrā katros svētkos ir skandāls, jo dāmai nav laika ēst gatavot - jāgatavo balonu sieniņa instagramam, kamēr viņa visu fočē, ēdiens atdzisis utt.. bija pat reize, kad viesi demonstratīvi aizbrauca prom, jo bija tik ilgi jāgaida lai sēstos pie galda kamēr dāma skandalē, ka viens ne tā smaida priekš bildes, otrs ne tā dzimšanas dienas torti pasūtija - tak nesmuki bildēs... bērni novārtā, sēž visu dienu multenēs, tak mammai nav laika pat bērnu kopšanas atvaļinājumā. Brauc uz Zoo, visus sapucē bildēm, reāli visu to laiku tik fočė, ne pastāsta bērniem par dzīvniekiem - neko. jāpiemin, nerunāju par cilvēku, kas ir influencere, vnk parasta ğimenes sieviete, kādi 250 sekotāji, tik draugi un paziņas. Viņa fano par tādām Elīnām. Iedomājieties tad, kas notiek aizkadrā Elīnai, liekot 101 storiju katru dienu.

Es diemžēl arī pazīstu vienu tādu narcistisku sievieti. Bijām uz dzimšanas dienu viņas bērnam. Tiešām briesmīgi. Pirmo reizi bija tāda pieredze. Svarīgākais bija IG storiji viņas 80 sekotājiem. Realitātē: strīdi, aprunāšana, nepabaroti ciemiņi. Ciemiņi ēda manu ciema kukuli un vīnu. Viņa tikai nopirka 4 čipsu pakas un 1kg ar mandarīniem. Kāda haļavnā kūka-šokolādes kekss ar bija. Un tur nebina 4 ciemiņi- omes, draugi... Bērni visu vakaru skatījās kādas stulbas youtube multenes. Ā jā - foto siena un cipars bija uzmeistarots.
Nekad nebiju domājusi kā šis ietekmē dzīvi realitātē, bet tas ir briesmīgi. Man žēl tā ģimene. ☹
09.04.2023 00:24 |
 
Reitings 3122
Reģ: 29.12.2022
Viņa ieliek bildi un aizsvītro ciparu, wtf ko? Cik tad tev tur parādīja 51-52 kg? Un negribas to rādīt? Viņa kladzināja vienmēr,ka svaram nav nozīmes,bet gan apkārtmēriem. Viņas slimīga strauji progresē😅
09.04.2023 08:57 |
 
Reitings 3273
Reģ: 05.12.2021
gribuiemestkapeiku @ 09.04.2023 08:57
Viņa ieliek bildi un aizsvītro ciparu, wtf ko? Cik tad tev tur parādīja 51-52 kg? Un negribas to rādīt? Viņa kladzināja vienmēr,ka svaram nav nozīmes,bet gan apkārtmēriem. Viņas slimīga strauji progresē?
Tur atspulgā pret sienu vai radiatoru var redzēt, ka cipars ir 50 ar kaut kādiem gramiem. Es goda vārds speciāli ne pētīju. Bet kaut kā ieraudzīju, zem tā apļa ar smaidiņu. Bet nu, zinot, ka viņai jau tā ir traģēdija, tad cipars pipec milzīgs 😂😂jo reāli viņa 48 varbūt 49 sver.
09.04.2023 09:07 |
 
Reitings 291
Reģ: 06.05.2013
Visiem šodien pirmie stories ar Lieldienu apsveikumu, krāsotām olām, brokastu galdu, pūpoliem utt. , Didrihsonei 🙈 svēršanās
09.04.2023 10:17 |
 
Reitings 3722
Reģ: 09.04.2023
Svētīgas visiem/ām Lieldienas! Nepārlopsējieties ar olām, bet ja tomēr sanāk bombīgi nolopsēties, tad uzgraužiet burkānu! 🐰🐣
09.04.2023 10:41 |
 
Reitings 715
Reģ: 04.01.2023
Elizabeteputnos @ 08.04.2023 19:05
Nepopulārs viedoklis, bet nu jau man liekas Ietekmele reāli sāk uzbrukt Elīnai. Kamēr atkož biznesa problēmas un tādas lietas, esmu pilnīgi par! Taču man, personīgi jau sāk mazliet nepatikt tas mobings. Neaizstāvu, bet man paliek par traku.. nu apmēram ja Elīnai būtu ēdiena gabaliņš iesprūdis starp zobiem bildē tad Ietekmelei par to būtu 5 storiji.. kam tā nav gadījies. Vai - nogāja greizi ar matu izvēli, nav smuki, bet tas jāaprēc 10 storijos.. pārspīlēju, protams, bet tādas lietas liekas par daudz.

Piekrītu. Atzīstu, ka pati arī neesmu nekāda nevainīgā dvēsele, jo pati piedalos un esmu piedalījusies Didrihsonu aprunāšanā un dažreiz tie memes tiešām ir smieklīgi, bet nu pēdējā laikā šķiet, ka aiziet jau par tālu un piekasās arī pie pilnīgi nebūtiskām lietām. Saprotu, ja cilvēks besī, tad besī pilnīgi viss, ko viņš dara, bet, man liekas, ka kaut kādā brīdī mazliet jāpaskatās no malas un jāpavērtē, vai tā konstantā nodiršana vispār dod kādam kādu labumu? Pilnīgi saprotu kritizēšanu par shady biznesa metodēm, attieksmi pret darbiniecēm/klientiem/sadarbības partneriem, melošanu, bērna atstāšanu novārtā/veselības apdraudēšanu. Bet ko dod 1001 story un komentārs par to, ka viņai sausa āda un nemāk uzklāt paštonējošo, un par izplestajām kājām? Ok, jā, ir tizli. Bet tie komentāri reizēm paliek tik riebīgi, ka man pašai paliek riebīgi lasot, un saprotu, ka laikam jāatseko gan Didrai, gan Ietekmelei, gan mazāk jālasa šis forums. Jo reāli tā vārīšanās nekādu labumu nedod ne man, ne citiem. Didra no tā nemainīsies.
Nepārprotiet, nekādā gadījumā neaizstāvu Didrihsonus, tikai padalījos ar savām pārdomām. 😄 Vēl joprojām ceru, ka PTAC viņus paņems priekšā par klientu čakarēšanu vai VID par nodokļu nemaksāšanu (kas gan laikam ir naiva cerība).
09.04.2023 10:59 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
vivii @ 08.04.2023 22:47

Tad jau drīzāk tā dullā, ar dzīvi neapmierinātā Miljone, ir sanācis ar viņu kontaktēties, kad uztaisīja fb grupu un tāda sajūta, ka viņai visi kaut ko būtu parādā, lai gan pati vainīga, ka viņai pašai ir sūdīga dzīve un visi viņu kādreiz nodirsa ??

Varētu būt, jo tur ir jābūt kādam ar putniem. Ja viņai iepriekš bija laiks uzturēt FB grupu, tad tagad arī Instiņā varētu darboties
09.04.2023 11:03 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits