Nesaskaņas virtuvē

 
Reitings 86
Reģ: 19.09.2017
Sveikas! Vai jūsu vīrietim garšo jūsu gatavotais?
Piemēram, manam nē. Esmu ļoti apbēdināta, jo pati apzinos, ka gatavot māku, manai ģimenei garšo, tikai draugam nē. :'-(
Piemēram, ja uztaisu viņa mīļāko ēdienu, ko viņš allaž pasūta sabiedriskajā ēdināšanā, līdz ko jāēd mājās, to vairs nedara kāru muti. Savādi, bet arī manu vecāku attiecībās šī problēma atspoguļojas.
Vislielākā domstarpība ir tajā, ka mūsu garšu gaumes ir radikāli pretējas - es mīlu austrumu virtuvi, veselīgu ēdienu, dārzeņus, graudaugus, bet viņš latviešu virtuvi un visu pārmērīgi taukainu, treknu gaļu, un neveselīgus ēdienus:-/ Protams, es nespiežu viņam ēst manā gaumē, bet tieši tāpēc es cenšos lutināt ar viņa mīļākajiem ēdieniem, taču viņam nešķiet tie garšīgi.
Reāli kā rīkoties? Uzvārīt šim pelmeņus un - voila - ēd? :-D
Pats viņš negatavo, tāpēc tā vien atliek. Kāds vēl variants? Tad atkal sāks sūdzēties "mana meitene negatavo"..
Kāda ir jūsu saskaņa virtuvē?8-)
26.11.2018 13:29 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
colu berniem ja problema ar kungi dod ka zales, tejkannas labi tira un pretigi garso tapat ka jebkura limonade. Vez darzeniem, vienigi cipsi ko var reizi divos gados apest ir siera bumbas, parejie tiesam pretigi. tapat ka liela dala veikala tortes , cepumi negarso.
ir tie, kuri darzenus svaiga veida lieto maz,
LV? NEticu tas ir nereali..
27.11.2018 00:30 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Nu, bet tu tak neapgrozies visu lv iedzivotaju virtuves, es varu garantet ka es tadus cilvekus zinu. Es nesaprotu, kada man butu jega izdomat kaut ko tadu, nu ko tas man dod, neko. Ne jau man tas, ko maina, ka vini ed vai need:-D
27.11.2018 00:33 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
un vispar tas ka garso musu redisi, tomati piem vasara un kaaaa smarzo ir kaut kas. Siplus u koplokus visparv tonnam ed LV...rudeni abolu pasu ar esti daudz LV...bietes, burkani, sviesta pupinas, gurki, un ta bez gala aun malas...pamata edienkarte LV gimenes vasara noteikti(l)
27.11.2018 00:34 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
es atkal zinu ka amerikani partiek no burgeriem, got dogiem, atrask aprtikas un tam pretigak krasainam kukam ar maksligam krasam....Tie gan ir fakti. Un ja no colas...:-D:-D:-D:-D:-D:-D
27.11.2018 00:36 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
http://www.irlaiks.lv/recipies/gurman/cittautu/article.php?id=26426
edāvā šos ēdienus vai ir izveidujuši atsevišķu brokastu ēdienkarti. Tradicionāli brokastīs tiek ēsts bekons, cūkgaļas desiņu pīrādziņi, country ham (ļoti sālīts šķiņķis) ar red-eye gravy (šķidra mērce, kuru gatavo no taukiem, kas palikuši pēc šķiņķa cepšanas, atjauc ar ūdeni vai melnu kafiju un dažkārt iebiezina ar miltiem),
no tadas merces es apvemtos..:-D
:-D:-D
27.11.2018 00:39 |
 
Reitings 104
Reģ: 01.12.2014
Var jau pārspīlēt,bet ne jau tik traki (t)
Katrs ēd ko grib un kā gimenē pienemts,citi ēd loti treknus ēdienus bez dārzeniem-pat radi daži tā ēd.
27.11.2018 01:17 |
 
Reitings 143
Reģ: 09.10.2018
Es te aizdomājos par to latviešu virtuvi... Mans vīrs arī mīl kreptīgus ēdienus, jo citādi nejūtas paēdis. Bez medījumiem, gaļas, tā paša speķa viņš iztikt nevar. Un tas nāk no vecmammas, jo tā bērnībā gatavoja viņa. Un kāpēc gan lai latviešu virtuve tāda nebūtu, ja latvieši tradicionāli ir bijuši zemnieku tauta? Agrāk vajadzēja stiprus ēdienus, lai varētu normāli strādāt, kas iekļāva gan gaļu, gan, iedomājieties tik (!) pat maizi.
Jā, es jau zinu, ko teiksiet... mūsdienu mazkustīgais dzīvesveids, vairs nav jāveic tik daudz fiziski smaga darba, tauta resnē... Bet tradīcijas, arī virtuve, nemainās tik ļoti, cik cilvēku dzīvesveids. Bet vai vaina ir latviešu virtuvē kā tādā vai tomēr ēšanas paradumos, kas starp maltītēm iekļauj vēl veselu dažādu našķu un uzkodu klāstu? Spēj tik veikalā izvēlēties...
27.11.2018 04:09 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10496
Reģ: 29.01.2009
Tu ka mazs berns, izlasi kaut ko un uztver burtisi, pat ne burtiski, bet SPECIAL telo, ka nesaproti kas ir domats, lai varetu piesieties, nu katra diskusija.

Nevis speciāli tēlo, ka nesaprot, bet tiešām nesaprot. Ir ļoti šaurs skrejceļš, jo viņa ir vislabākā! Ir svarīgi visās diskusijās vairākas reizes uzvērt, kāda ir viņa, ko dara viņa, cik ļoti skaista vēl, cik seksuāli pievilcīga, cik ideāli gatavo, cik skaists dzīvoklis, nekad neslimo un tā tālāk. Nu vismaz šeit taču var būt pati labākā, nu.. ļausim cilvēkam.
Es gribu sagaidīt to mirkli, kad Rīdzineice būs odetta vecumā un šeit tiks publiskota viņas un vīra bilde. Nevis izgājienā uz ballīti (diez vai uz tādām iet), bet ikdienas foto.
Ko var dirsties par visu, kas ir un kā izskatāts odetta. Jomajo! Es katru reizi iedomājos savus vecākus, kuri varētu būt līdzīgā vecumā, kā odetta un viņas vīrs, un reāli gribas šaut pa muti Rīdziniecei.
27.11.2018 07:23 |
 
Reitings 349
Reģ: 14.02.2012
Rīdziniece
Ir , ir tādi cilvēki, kas neēd citus dārzeņus, kā kartupeļi. Mans vīrs, kad mēs iepazināmies arī neēda nekādus dārzeņus svaigā veidā. Viņam mamma tā gatavoja - šmorēta gaļa, treknā miltu mērcē un kartupeļi, cepta gaļa, vai kotletes. Trekna aitas, cūkas, vai liellopa gaļa. Nu jau pa padsmit gadiem esmu pieradinājusi ēst , ka ja kādreiz nav svaigi darzeņu, vai lapu salāti, tad šis prasa. Un izrādās, ka varot paēst arī bez treknās gaļas un treknām miltu mērcēm.:-D
27.11.2018 07:24 |
 
Reitings 349
Reģ: 14.02.2012
odetta
Bet tītars, ko nesen taisīji, taču ir ļoti trekns ēdiens, cik es zinu.(t)
27.11.2018 07:27 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Tu ko, amerikanu virtive ir veseligaka, liesaka labaka pasaule. Tapec amerkini ir vieno no slaidakiem pasaule. Tikai latviesie sudiga virtive un tauki pil pa visam vilem...:-D:-D:-D
27.11.2018 09:04 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
s gribu sagaidīt to mirkli, kad Rīdzineice būs odetta vecumā un šeit tiks publiskota viņas un vīra bilde.
mes sakuma publsikosim tavu foto mana vecuma:-P:-P Un odetttas piesiesanas ir slima, man muzigi piesienas par krejumu bet nupat citiem tiesi krejumu ieteica kamer es citas alternativas luk ta ir divkosiba un cuciga riciba...bet odetta tada vienmer bijusi... :-P:-P
27.11.2018 09:09 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Oj atcerejos Odetta bija pati te publiskojusi bildi mana vecuma kad bija, kada kroga pie stiena dejoja spidiga topina ka krievusakm un ternuskas vai lidziags bikses, plakana ka delis un nekada...Ta ka:-P
27.11.2018 09:53 |
 
Reitings 1164
Reģ: 29.01.2009
Man ar draugu arī nav tā, ka viss abiem garšo. Jeb es esmu drīzāk visēdājs, viņš neēd sēnes, zivis, gaļu, kam gatavojot līdzi nāk kauli (ribiņas, stilbiņi). Sākumā pārdzīvoju, centos pielāgoties un gatavot tikai ēdienu, ko varam ēst abi (fileja vai dārzeņi). Tomēr man apnika un gatavoju sev i zivis, i sēnes. Nav jāpakārto mana mīļākā lieta - ēdiens - cita iegribām.
27.11.2018 11:17 |
 
Reitings 1714
Reģ: 15.08.2012
Tītara gaļa nemaz nav tik trekna un, starp citu, skaitās figūrai draudzīga.
27.11.2018 11:29 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
o viņa ir vislabākā! Ir svarīgi visās diskusijās vairākas reizes uzvērt, kāda ir viņa, ko dara viņa, cik ļoti skaista vēl, cik seksuāli pievilcīga, cik ideāli gatavo, cik skaists dzīvoklis, nekad neslimo un tā tālāk. Nu vismaz šeit taču var būt pati labākā, nu.. ļausim cilvēkam.
Ne zini tikai veca amerkianu tante drikst bus sajusma par savu dzivi,s evi un visu parejo.Paraleli apdirsot dzimtas latviajs virtuvi.
Bet ja man latvietei jakaisa pelni uz galvas, jabut ar sevi neapmierinatai un muzigi nelaimigai...Kas par idiotisku tev domasanu. :-D:-D:-D:-D:-D:-D
27.11.2018 12:21 |
 
Reitings 86
Reģ: 19.09.2017
Diskusija izstiepās tik gara, visu ļoti sīkumaini nelasīju, jo cik noprotu, risinājāt domstarpības :D
Paldies par padomiem! Izlēmu, ka turpmāk taisīšu vairāk, kas garšo man, ja viņš nevēlas, lai iet ārpus mājas. Bet pa reizei tomēr uztaisīšu kādu ēdienu, ko stabili ēdam mēs abi, piemēram, kādu putna gaļu. 8-)
27.11.2018 15:10 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Ta ka mans virietis gatavoja man, tad es izlemu vinu iepazistinat ar kaut ko no Austrumeiropas virtuves.
Pagatavoju t.i. pati taisiju pelmenus, jo man te tadus nopirkt nevar. Pasakums bija tiri izdevies :)
Mums ir lidzigas gaumes ediena zina un nekad nekadi stridi nav bijusi. Gatavojam gan maz, 85% gadijumu edam arpus majas restoranos, bet tad attiecigi gatavosana majas izversas par kaut ko ipasu.
Ja virietis mani kritizetu, varetu drosi gatavot sev pats vai est arpus majas.
Ak Ridziniece, iedomajies, lielai dalai viriesu patik seksigas, slaidas sievietes ar mazam krutim, nevis nobarojusies siveni ar resnam ciskam, kas lum, kad dejo!
27.11.2018 16:13 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Ak Ridziniece, iedomajies, lielai dalai viriesu patik seksigas, slaidas sievietes ar mazam krutim, nevis nobarojusies siveni ar resnam ciskam, kas lum, kad dejo!
bet protasm ja doma mani es sveru 500 kilogramus... un tada saize jau otra lauliba , berni...un viri jaunaki par mani.Kamer tev tikai pieguletajs..:-P:-P:-P
27.11.2018 16:16 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!