Vai jūs pētat kas piestāv?

 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Radās interesants aptaujas tipa jautājums
Vai jūs pētat internetā (vai ejiet pie stilista) kāds ir jūsu ķermeņa tips un atbilstoši veikalā piemeklējiet savam ķermeņa tipam atbilstošu apģērbu?
Vai arī pērkat visu kas patīk un liekas foršs, neskatoties uz to, ka neatbilstu jūsu ķermeņa tipam?
:-)
07.09.2018 13:21 |
 
Reitings 745
Reģ: 22.07.2018
Pērku tikai to, kas pašai patīk un der. Nesen atskārtu, ka viss skapja saturs sastāv no melnām drēbēm un tad pa vidam ir kaut kāds viens balts krekls un sarkana kleita. :D Melnu krāsu ļoti mīlu, kā arī tā ļoti piestāv, tāpēc, esot veikalos, acis uzreiz metas uz konkrēto krāsu, citas krāsas nepatīk un līdz ar to arī neskatos to virzienā. Intereses pēc esmu palasījusi kādas krāsas derētu manam tipam, taču, protams, to neievēroju, jo nekad nevikšu mugurā drēbes, kuru krāsa nepatīk/neliek justies komfortabli. Iepērkoties jau "uz aci" redzu vai derēs vai nē. Protams, apģērbu pielaikoju, bet pārsvarā nekad nav bijušas problēmas atrast savu izmēru, ja vien runa nav par apaviem, jo, ja vien tāds būtu atrodams, man derētu 36-tais ar pusi :D
08.09.2018 22:56 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Nē, nepētu un stilistiem neko nejautāju. Mana ķermeņa uzbūve vienmēr ir bijusi vienāda un tāpēc es jau sen zinu, kas man labi der un kas neder vispār. Bet tāpat visu nākas mērīt, jo citādi dažreiz liekas ka katram veikalam ir savi izmēru standārti.
08.09.2018 23:26 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Nesekoju ķermeņa tipa ieteikumiem. Kad biju pusaudze, tad interesējos par šādām lietàm, bet ievēroju, ka speciālistu (?) ieteikumi mēdz atšķirties, kā arī domas pa to, ko vajag noslèpt un ko izcelt. Pie stilistiem iet negribu, varbūt kādreiz izklaides pēc varētu pamēģināt, bet man būtu rūpîgi jāizmeklē, pie kura (lielākā daļa mani neuzrunà). Veikalā gandrīz vienmēr piemēru, lai spogulī apskatītos, Internetā nesanāk, bet zinu, kas plus/ mīnuss man galīgi neizskatās, ar pārējo var riskēt. Nekad neesmu jutusies tā, ka būtu nopirkusi kaut ko, kas nepiestāv (varbūt vienkārši neesmu pietiekami kritiska pret sevi :-D).
09.09.2018 11:18 |
 
10 gadi
Reitings 3122
Reģ: 29.01.2009
Dreebes internetaa nepeerku, jo man visu vienmeer ieprieks vajag piemeeriit. Kopumaa zinu kas man piestaav un attieciigas dreebes arii peerku.
Reizeem gadaas, ka ieraugu ko loti skaistu, bet uzmeerot kaarteejo reizi paarliecinos, ka ja kaut kas skaisti izskataas uz pakaramaa, veel nenoziimee, ka taapat izskatiisies arii man muguraa.. :-/
09.09.2018 11:35 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10496
Reģ: 29.01.2009
Man jau liekas, ka visa sāls ir pareizā sakombinēšanā. Dažreiz gadās, ka nu nez, ko es ar šo savilkšu un tad pēkšņi - bam, šis baigi labi sapas ar šo un velku drēbi, kas pirms tam pāris gadus skapī ir gaidījusi savu kārtu.
Kādreiz pētīju gan auguma tipu, gan ādas tipam atbilstošos krāsu šablonus, bet tad sapratu, ka tā ir lieka iespringšana un jāpērk tas, ko konkrētajā mirklī gribas.
09.09.2018 13:55 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!