Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kas jūs esat?

 
Reitings 199
Reģ: 24.12.2017
Rēcīgs bet pavisam vienkāršs jautājums- jūs esat puiciskās vai cacas? :-D Interesanti kāda veida publika šeit vairāk uzturās. 8-)
16.06.2018 23:01 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Bet nu, ir tāda cilvēku suga, uz ko barojas visa razotājindustrija

Nu, es gan baroju, gan pati barojos no tās ražotājindustrijas un, starp citu, man nav tā pilnīgi sveša (un vienalga nesmejos). Bet Tavs komentārs par pašsajūtas celšanu, liek man saprast, ka acīmredzot es savu domu nepratu izteikt skaidri, ja Tu šādi secināji.
19.06.2018 00:24 |
 
Reitings 1330
Reģ: 29.10.2014
pēc interesēm, rakstura un runas 100% puiciskā. bet smuki pucēties arī patīk . bet caca nu noteikti nē.
18.06.2018 22:27 |
 
Reitings 1126
Reģ: 09.04.2016
Es esmu puiciska caca. :D Ikdienā botas ir mans to-go, bet reizēm man patīk sapucēties. :D
18.06.2018 22:17 |
 
10 gadi
Reitings 2326
Reģ: 14.07.2011
Ne viens ne otrs. Neesmu ne lēta, glupa caca, ne puiciska.
18.06.2018 21:27 |
 
Reitings 2684
Reģ: 13.01.2016
:-D smieklīga tā izpratne. Ja jūs kaut nedaudz iedzilinātos, no kirienes nāk jūsu "dārgās" mantas, un cik viņas patiesībā maksā.. jums arī būtu smieklīgi :)
Bet nu, ir tāda cilvēku suga, uz ko barojas visa razotājindustrija :) es neko nesaku - kādam ceļ pašsajūtu tas, ka nopērk ko dārgu, un nekādā ziņā to nenosodu :)
18.06.2018 21:03 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
“Patīk dārgas lietas” - neuztvēru Ishi komentāru kā “galvenais, ka dārgs”. Ja, piem., man regulāri iepatīkas lietas, un izrādās, ka tās ir dārgas (dārgs gan ir stiepts jēdziens), tad es nevaru teikt, ka man nepatīk dārgas lietas, ne? Bet tas nav tas pats, ka lietas cena būs mans primārais izvēles kritērijs. Piem., man patīk dažas, manuprāt, dārgas lietas, bet es tikai priecātos, ja tās būtu lētākas (jo varētu tās izbaudīt biežāk). Kaut kā tā.
Pa tēmu - esmu “pa vidu”.
18.06.2018 19:01 |
 
Reitings 755
Reģ: 16.02.2016
Kas tas par iedalījumu?
Uz pasaules taču nav tikai divu tipu sieviešu, pietiekami daudz iekrīt kritērijā “pa vidu”, atļaušos pat teikt, ka vairākums, jo tavs skaidrojums, ir tik ļoti šaurs, ka nezinu nevienu sievieti vai meiteni, kas ir 100% caca vai puiciska (pēc tavas uztveres).

Man arī ir tā kategorija "pa vidu" - gan no viena, gan no otra un nav noteikts, pie kura būtu vairāk, vai pie kura mazāk .. :-D
18.06.2018 17:18 |
 
Reitings 2196
Reģ: 19.10.2012
Rakstīju par dārgs, jo atsaucos uz šo komentāru:
cacām patiks tikai viss kas ir dāŗgs un brendīgs, puiciskām meitenēm brendi un glamūrs ir vienaldzīgs

cacām interesēs tikai izklaides kuras maksā dahuja, kamēr puiciskajām un parastajām patiks arī izklaides kas vispāŗ tērinus neprasa

var taču pacensties kādreiz arī visu diskusiju palasīt pirms "sasmieties".
18.06.2018 17:15 |
 
Reitings 199
Reģ: 24.12.2017
tak blin šī diskusija jau arī ir vairāk kā piedūriens :-D bet nu cacas un puiciskās ir sastopamas visos vecumos, varbūt tikai paši vārdi izklausāš bērnišķīgi.:-D
Šobrīd pēc atbildēm var izsecināt ka šajā forumā lielākā daļa ir kkas pa vidam, bet vairāk uz "puiciskās" pusi. :-)
Jo starp dārgs un labs ne vienmēr ir liekama vienādības zīme
šeit gan 100% jāpiekrīt.
18.06.2018 16:43 |
 
Reitings 2684
Reģ: 13.01.2016
Bet tomēr saprati, ka komentārs par Tevi :)
Nerakstīji, bet tad jau būtu teikusi savādāk - man patīk labas lietas, labi restorāni utt. Jo starp dārgs un labs ne vienmēr ir liekama vienādības zīme :)
18.06.2018 16:18 |
 
Reitings 2196
Reģ: 19.10.2012
Sasmējos par komentāru, ka galvenais, lai viss dārgs

Laikam jānopērk sev dārgas brilles, citādi palaidu garām, ka rakstīju- galvenais, lai lietas ir dārgas, redzēju tikai ka man patīk tādas lietas un tur ir starpība, nedomāju, ka kādam tas būs jāskaidro (t)
18.06.2018 16:07 |
 
Reitings 2684
Reģ: 13.01.2016
smieklīga diskusija :-D Liekas, ka diskusiju izveidojusi Lienīte no 9.a, īpaši, ja vēl ņem vērā autores komentārus :-D
.
Sasmējos par komentāru, ka galvenais, lai viss dārgs :-D:-D
-Kādu vīnu dzersi?
-Dārgu.
.
-Kura kleita Tev vislabāk patīk?
-Tā, kura maksā visvairāk.
.
-Uz kuru valsti brauksim ceļojumā?
-Tur, kur sanāk visdārgāk.
.
Katram savs, protams :-D
18.06.2018 15:32 |
 
Reitings 951
Reģ: 16.12.2014
Atbildēšu citējot/atsaucoties uz šo komentāru:
cacas vai puiciskas ir ne tikai izskatā bet arī domāšanā. Piemēram cacām patiks tikai viss kas ir dāŗgs un brendīgs, puiciskām meitenēm brendi un glamūrs ir vienaldzīgs, vai ārpus mājas patiks ēst tikai restorānos, vai varēs aiziet pāest kaut vai mcdonalds vai iedzert alu bārā, kā parastām meitenēm, vai salātu vietā labāk izvēlēsies sulīgu burgeru vai picu, saldo kokču vietā alu, cacas bieži meklē turīgus večus uz kuru rēķina dzīvot, puiciskās un parastās atkal ir loti visuvarošas un mīl pelnīt pašas, cacām interesēs tikai izklaides kuras maksā dahuja, kamēr puiciskajām un parastajām patiks arī izklaides kas vispāŗ tērinus neprasa. Un tādā garā.

Man patīk glamūrs un brendi, tai pat laikā - man tas viss ir vienaldzīgs, kad jāizvēlas sev apģērbs, jo mani galvenie divi apģērba izvēles kritēriji ir, lai man patīk un, lai es to varu atļauties iegādāties.
.
Gatavoju mājās pati gan ceptus kartupeļus, gan restorāna cienīgas maltītes, pusdienoju restorānos, kafijoju ar draudzenēm, garšo salāti simtu piecdesmit dažādās versijās, nespēju atteikties no jūras veltēm, dievinu kvalitatīvus burgerus un garšo alus, džins un viskijs :D
.
Pelnu pietiekami daudz, lai spētu sev nodrošināt savas kaprīzes, esmu atradusi vīrieti, kuram rokas aug no pareizās vietas, turklāt, arī naudu, kā izrādās vinš māk nopelnīt.
.
Varu doties piecu dienu pārgājienā ar teltīm lietainā laikā un priecāties par izvērtušos piedzīvojumu, bet visnotaļ neatteiktos no trīs nedēļu gara atvaļinājuma Franču polinēzijā pieczvaigžņu bungalo mājiņā lagūnas vidū.
...
Kleitas, svārki, augsti papēži, kedas, džinsi un baikas jakas, košas lūpas, perfekts make-up, nevīžīgā copē savākti mati vai izplūdusi skropstu tuša pēc dienas, kas pavadīta pie ezera, spēlējot volejbolu - tas viss ir mana ikdiena, atkarībā no situācijas, kurā tobrīd atrodos...
...
Saproti, par ko es runāju - nu, nav un diez vai būs iespējams visas iedalīt tikai piekabinopt birku "caca" vai "pašpuika". Tādu izteiktu eksemplāru atrašana varētu pat prasīt zināmu piepūli, tādēļ, manuprāt, šī ir kārtējā tendenciozā diskusija ar mērķi pakult ūdeni šajā pīļu dīķī :)P
18.06.2018 15:08 |
 
10 gadi
Reitings 2235
Reģ: 27.02.2011
Man ļoti patīk pucēties, man patik kleitas, kurpes, bet es neslāšu špilkās neatbilstošā situācijā. Tātad abi stili patīk un izvēlos abus, pēc situācijas
18.06.2018 14:30 |
 
Reitings 512
Reģ: 04.03.2016
Esmu abi. Kā kuru dienu.
18.06.2018 12:26 |
 
Reitings 2196
Reģ: 19.10.2012
Nu pēc jūsu standartiem es esmu caca- man patīk dārgas lietas, dārgi resotorāni, dārga atpūta, vienmēr esmu labi saģērbta, vienmēr sapucēti nagi, pieliktas skropstas, jā, man patīk būt pamanītai utt. Bet es pati pelnu labi un varu to visu sev atļauties, kāpēc lai es, piemēram, izvēlētos maķīti nevis labu pārtiku? Labi, pa retam var, bet pa retam. Bet tajā pašā laikā strādāju it kā vīrišķīgā profesijā, man ir daudz draugi vīrieši (ar kuriem mēs tāpat ejam ēst uz restorāniem) un mani interesē arī kaut kas vairāk par drēbēm un nagiem. Nez, bet nu nav tā, ka mani ļoti uztrauc, kas es skaitos :D
18.06.2018 12:25 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Puiciska brunču nēsātāja. Salīdzinoši nesen biju vēl puiciskāka, taču draugs mani būs maigi ielauzis sievišķībā. Un man neinteresē ne mašīnas, ne xbox, ne ģērbšanās lielos džemperos.
Tā pinteresta zaķenes, kas te bija saliktas, starp citu ir 100% cacas. Tas nekas, ka nav rozā.
Mans puiciskums vairāk slēpjas raksturā, gan domāšanas konstruktīvismā, gan sadzīviskās lietās, par kurām vairums pat mana vecuma sieviešu lec gaisā kā septiņgadnieces, gan tajā, kur es ērtāk jūtos. Nebūšu no tām, kas apgalvo, ka viņām nav draudzeņu sieviešu, jo ar vīriešiem esot interesantāk, nebūt nē. Man ir vesels bariņš smalki izmeklētu jauku skuķīšu, taču arī tās ir puiciskās. Interesants bija sevis novērojums brīvdienās. Pievienojāmies paplašinātam draugu bariņam uz pirtiņas brīvdienām, kur bija pārsvarā labi zināmi cilvēki, bet arī pāris nepazīstamas meitenes. Tā arī pa 2 dienām īsti neiepazināmies (tā, lai saprastu, kas tas otrs par putnu, nevis kā sauc). Es vinas vēroju un redzu, ka man besī gan tas izteiksmes veids, gan domu gājiens, gan lietas, kas tiek darītas. Viena lieta, kas noteikti atšķir puiciskās no caciskajām būs vēlme izcelties un būt pamanītām.
18.06.2018 11:11 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Parsvaraa puiciska. Lielaaka dala draugu viriesu . Milu gan hokeju skatities gan futbolu gan pametat sautrinas. Dzeru principaa alu viskiju visadus viriskos dzerienus, bet tai pat laikaa patik ari iepirksanas un meitenu kompaanija. Bet nepatik but kopaa ar meitenem kuras nid pa katru nolauzto nadzinu. Kleita mani var reti redzet un jaa man pat baarda aug regulari jaskujas taka jaa jutos kaa virietis
17.06.2018 22:19 |
 
Reitings 84
Reģ: 22.11.2017
Cik tev gadu, 16? (t)
17.06.2018 21:37 |
 
Reitings 1274
Reģ: 04.09.2016
Vienmēr esmu jūras tuvumā.
17.06.2018 21:17 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)