Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Grūtības pierast pie jaunās vietas

 
10 gadi
Reitings 493
Reģ: 29.01.2009
Sveikas! Nedaudz mulsinoša “problēma”, bet ceru, ka kādai būs kāds ierosinājums vai pieredzes stāsts.
Nesen pārcēlāmies uz savu mājvietu, kas atrodas ārpus pilsētas. Apkārt ir pļavas, mežs, attāli kaimiņi, ražošanas zona ar pāris ražotnēm. Tuvu otras puses ģimenes māja. Pazīstu šo vietu jau gadus trīs, četrus, tā nav man sveša, bet problēma ir tāda, ka nejūtos droši, pārņem bailes un neomulīga sajūta, kad esmu šeit viena. Tās pļavas, koki un brikšņu kopaina mani dara stresainu. Ja kāds ir mājās, tad droši dzīvoju pa lauku, darbojos dārzā, kad esmu viena tikai ar piespiešanos spēju iziet tuvumā pie mājas. Nav tā, ka ar laukiem nav bijusi darīšana. Pati esmu bērnību pavadījusi laukos, braukājusi pie vecvecākiem, arī uzaugusi piepilsētā, kur māja, pagalms, tiesa gan blakus tuvu kaimiņi. Visu laiku nepamet tā sajūta, ka esmu viena un ja kaut kas notiks, neviens man nespēs palīdzēt. Vai tā ir ieilgusi adaptācija, vai nepieciešama speciālista konsultācija? Paldies jau iepriekš! :-)
08.06.2018 16:41 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Leta, varbūt paņem suni? Būs kompānija un pieņemu, ka jutīsies mazliet drošāk.
08.06.2018 16:43 |
 
10 gadi
Reitings 493
Reģ: 29.01.2009
Man ir kaķis :-) Un ar suņiem ir atsevišķs stāsts, ko nepieminēju, bet minēšu tagad. Bērnībā man uzbruka suns un sakoda. Kopš tā laika ir neizsakāmas bailes no suņiem (ieraugot kļūst slikti, grūti elpot, panika), īpaši lielajiem. Es nespēju paiet garām sunim, kas nav pie pagadās, nemaz nerunājot par situāciju, kad rejošs suns man nāk vai skrien klāt. Es nezinu , ko darīt, tāpēc izvairos visos iespējamajos veidos. Un iespējams, ka šīs problēmas sakne vai viena no tām varētu būt šī tēma. Rūpnieciskais rajons, kuru apsargāšanai mēdz izmantot suņus, par kuriem pienācīgi nerūpējas, tie mēdz klīst. Pāris km attālumā aiz meža ir mazs māju “ciematiņš”, kurā katrā privātmājā ir suns. Protams, pavisam dabiska parādība ir savu rotveileru palaist vaļā vakarā vai pa nakti, lai klīst...
08.06.2018 16:51 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits