Csdd braukšanas eksāmens

 
10 gadi
Reitings 998
Reģ: 21.08.2012
Sveiki, esmu ceļā uz autovadītāja apliecības iegūšanu, pagājušajā nedēļā izkritu figūrās. Pilnīgi muļķīgi, jo par figūrām biju ļoti pārliecināta. Tagad jāpiesakās nākamajai reizei, bet sāk piemesties nepārliecinātība par sevi.
Kādai nesen gadījies likt tiesības? Padalieties ar saviem eksāmenu stāstiņiem.
11.03.2018 14:42 |
 
10 gadi
Reitings 998
Reģ: 21.08.2012
Paldies :)
11.03.2018 23:26 |
 
Reitings 1598
Reģ: 12.10.2010
Izlasot tēmu, likās, ka to esmu rakstījusi es, jo man bija ļoti līdzīgas sajūtas.
Eksāmenu nokārtoju 2 nedēļas atpakaļ, pirmajā reizē izgāzos figurās, neiebraucu garāžā, biju tik ļoti sanervozējusies, ka man tiešām tie stabiņi juka, pildīju visu pēc "mācītā" nevis pēc mašīnas izjūtas. Bet neko, pierakstījos uzreiz nākamajam eksāmenam. Pirms eksāmena braucu pati uz laukumu un trenējos figūras līdz apnikumam, jo par satiksmi zināju, ka labi braucu, to teica gan instruktori, gan tie kas bija ar mani braukuši.
Otrā reize bija veiksmīga, lai gan figūrās izvilku kasi, nezinu, kas būtu ar to garāžu. Satiksmē gadījās dažas lažas, viena rupja pēc kuras domāju, ka viss braucam uz CSDD, bet nekā, eksāmenu ieskaitīja.
Meitenes, ja godīgi, es reāli brīnos par to, ka tiek popularizēti mīti par to statistiku ar mēneša sākumu/beigām. Viņi tač skatās, protams, viņi pavelk uz augšu vai uz leju, bet nedomāju, ka tam ir jel kās sakars ar to cik cilvēki jāizgāž. :-|
12.03.2018 09:21 |
 
Reitings 5
Reģ: 26.12.2018
Noteikti nav pamats satraukuma. Figūrās var izkrist vairāku apsvērumu dēl, uztraukums ( galvenais šķērslis ), CSDD mašīnas - šobrīd pieejams veselas trīs markas - BMW, AUDI un VW GOLF.
Ja sanāk izkrist, noteikti iesaku izbraukt kādu reizi ar instruktoru, lai atkārtotu to, kas pieklibo, un pieteikties otrajam CSDD braukšanas eksāmenam.
08.01.2019 18:29 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits