Tinder randiņi un pieredze

 
Reitings 503
Reģ: 07.03.2016
Sveikas!
Vai esat Tinderī atradušas savu īsto? Kādas vispār ir jūsu domas par šo aplikāciju?:) Pieredze? Kuriozi?
26.01.2018 17:38 |
 
Reitings 272
Reģ: 17.05.2022
greece @ 28.01.2023 16:42

Ghost, vai tad vīriešiem arī to saka? :D Es daudz to esmu dzirdējusi teiktu sievietēm, turklāt no pašām sievietēm, bet šķiet biš pārāk salkani, lai kāds to regulāri teiktu vīriešiem :D
Šim gan es nepiekrītu. Ja salīdzinām vidusmēra vīrieti ar vidusmēra sievieti, jā, sievietes izskatās labāk, jo vairāk par sevi rūpējas, un, piemēram, domājot par man apkārtējiem, ne vienam vien vīrietim 40+ jau ir milzīgs alus vēders, citi ir vnk rešņi jau 20+, bet sievieti gan šādu zinu tikai vienu. Nu un var minēt .tml citus *objektīvus* iemeslus, kāpēc sievietes ir labākā situācijā nekā tā paša vecuma vīrieši.
Bet ka latvietes kopumā ir ''ļoti skaistas'' imo nepateiksi. Pārsvarā latvietēm ir ļoti pliekana āriene. Ir, kas ir skaistas. Ļoti skaistās ir ļoti, ļoti reti. Pat aktrišu vidū, ja salīdzinām ar citām valstīm, nav mums tādas baigās skaistules. Vīriešiem šajā sfērā man šķiet ir vēl sliktāk, jo latvieša sejas vaibsti nav īpaši vīrišķīgi.

Es piekrītu, ja domājam tiešām latvietes. Bet, ja klāt ir krievu vai ukraiņu asinis, izskats uzreiz veidojas cits
28.01.2023 16:46 |
 
Reitings 272
Reģ: 17.05.2022
Renaate301 @ 28.01.2023 16:43
Man drusku līdzīgas prasības kā All Saints, bet nav prasības lai ir uzņēmējs vai vadošā amatā. Pieprasīts speciālists kuram ir intelektuāls darbs man ir tādā pašā vērtē kā tie kas vadošā amatā, jo tā arī sakarīgi pelna. Pat īsti nav obligāti lai ir īpaši sportisks ja vien ir aktīvs un ir arī tādi kuriem vienkārši dabas dots labs augums. Pie vizuālā pievienotu labu ģērbšanās gaumi, man šis krīt acīs ja tas tā nav. Un es diezgan vērtēju cilvēciskās kvalitātes, lūk pēc šī gan daudzi atsijājas, jo pēc pārējiem parametriem vismaz manā paziņu lokā atbilst pietiekami daudzi.
Starp citu es nevaimanāju, ka sievietēm grūti tikt topā, jo neesmu tik narcistiska, ka man obligāti jābūt par top 5% sieviešu. Pie tam esmu diezgan apmierināta ar sevi tādā ziņā, ka pēc sausiem faktiem varu ierindoties gana augstu topā:)

Es neminēju labu ģērbšanās gaumi, jo laika gaitā varu pati šo faktoru ietekmēt, ja nu man nepatiks kā ģērbjas vīrietis 😄
28.01.2023 16:47 |
 
Reitings 398
Reģ: 09.08.2022
Jap, All Saints, tā arī var :D
28.01.2023 16:48 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
Rumblerx @ 28.01.2023 14:53
Temas iespaidà iegàju tinderi. Draugu, pazunu loka nepartraukti dzirdu, ka pilns tinderis ar precètajiem, kas mekle sev mīłàkàs izklaidèm. Savà bezmiega nakti, skiet,ka visu tinderi pàrśkirstiju ?uzdūros 1!!! precètam? Bet par profiliem varu piekrist?‍♀️zeme atveries. “sàkumà gulta, tad restoràni, kino un izklaides” vispar bija pèrle, skiet, 40gadigam vecim ?

Tak precētie slēps un nerakstīs,ka viņi ir precēti.
28.01.2023 16:49 |
 
Reitings 254
Reģ: 10.01.2023
AllSaints @ 28.01.2023 16:31

Ir garš, vismaz 185-190cm, pelna vairāk par mani, vēlams, lai nav bijis precējies un nav bērnu (ja ir bērns un vīrietis super, varbūt pievēršu uz to acis, jo man bērni patīk), ir mērķtiecīgs un ar ambīcijām attiecībā uz dzīvi, vēlas precēties, bērnus un veidot ģimeni. Ir aktīvs un labprāt sporto. Vēlams, lai ir izveidojis karjeru - savs uzņēmums vai ir uzņēmuma vadītājs, ir vadošs amats - man tas ir svarīgi, jo vērtēju vīrieti pēc viņa profesionālajiem sasniegumiem (uzņēmējiem ir citādāka domāšana, kas mani piesaista, jo darbojos citā jomā). Apveltīts ar labu humora izjūtu un vēlams skaistiem zobiem.
Ja kāds teiks vai pati atbilstu tam, ko vēlos - jā, atbilstu - gan izskats, gan izglītība, gan materiālais stāvoklis utt.

Nu lūk, un te lieliski redzams cik “viegli” tam standarta LV vīrietim ir tikt līdz tam top %.
Par garumu, tur nu neko nemainīt, kādi nu gēni ir trāpījušies tādi ir. Ok bijis / nav bijis precējies un bērni, tur vēl ir sastopami pietiekami daudz eksemplāru abās pusēs. Mērķtiecība, ambīcijas, tas arī tāds nosacīts jēdziens, ko īsti nevar izmērīt. Uzņēmējs - te nu sākas, tātad cik daudz darba un laika jāiegulda, lai kļūtu par veiksmīgu uzņēmēju, citiem tas visu mūžu neizdodas. Dirola izskata zobi, sportisks, tātad nepieciešami gan pietiekoši daudz līdzekļi, gan laiks vēl ārpus biznesa, lai šo sportisko formu uzturētu.
Viss jau ok, ja pati esi līdzīga līmeņa, tikai parasti sievietes sastādot to prasību sarakstu nepadomā - kur jūs redzat savu vietu? Cik tas sportiskais, izglītotais, veiksmīgais uzņēmējs ar savu ikdienas grafiku, lai šīs prasības spētu uzturēt, varēs atlicināt laiku jums? Vai jūs būsiet mierā, ka čalis visu sevi veltīs biznesam, sportos un uzturēs sevi līmenī, atvelkoties tikai mājās izgulēties, kamēr jūs vienas pašas ar sīčiem ņemsieties, vai arī dzīvojiet pasaku ilūzijā, ka vīrietis nekad nenogurs, varēs visu savu uzmanību veltīt tikai jums, un bizness pats uzņems apgriezienus?
28.01.2023 16:53 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Ghost, vai tad vīriešiem arī to saka? Es daudz to esmu dzirdējusi teiktu sievietēm, turklāt no pašām sievietēm, bet šķiet biš pārāk salkani, lai kāds to regulāri teiktu vīriešiem

Protams, ka saka, mammas un vecmāmiņas it sevišķi :D
Bet ka latvietes kopumā ir ''ļoti skaistas'' imo nepateiksi. Pārsvarā latvietēm ir ļoti pliekana āriene. Ir, kas ir skaistas. Ļoti skaistās ir ļoti, ļoti reti. Pat aktrišu vidū, ja salīdzinām ar citām valstīm, nav mums tādas baigās skaistules. Vīriešiem šajā sfērā man šķiet ir vēl sliktāk, jo latvieša sejas vaibsti nav īpaši vīrišķīgi.

nu es jau neteicu, ka visskaistākās, bet uz pasaules fona, manuprat, ieņemtu labu vietu top augšgalā. Bet jā, jāpiekrīt par tām jauktajām asinīm. Manai draudzenei arī ir kaut kāds slāvu piejaukums. Latvijā man liekas, ka daudzām tā ir.
28.01.2023 16:55 |
 
Reitings 272
Reģ: 17.05.2022
Arjan @ 28.01.2023 16:53

Nu lūk, un te lieliski redzams cik “viegli” tam standarta LV vīrietim ir tikt līdz tam top %.
Par garumu, tur nu neko nemainīt, kādi nu gēni ir trāpījušies tādi ir. Ok bijis / nav bijis precējies un bērni, tur vēl ir sastopami pietiekami daudz eksemplāru abās pusēs. Mērķtiecība, ambīcijas, tas arī tāds nosacīts jēdziens, ko īsti nevar izmērīt. Uzņēmējs - te nu sākas, tātad cik daudz darba un laika jāiegulda, lai kļūtu par veiksmīgu uzņēmēju, citiem tas visu mūžu neizdodas. Dirola izskata zobi, sportisks, tātad nepieciešami gan pietiekoši daudz līdzekļi, gan laiks vēl ārpus biznesa, lai šo sportisko formu uzturētu.
Viss jau ok, ja pati esi līdzīga līmeņa, tikai parasti sievietes sastādot to prasību sarakstu nepadomā - kur jūs redzat savu vietu? Cik tas sportiskais, izglītotais, veiksmīgais uzņēmējs ar savu ikdienas grafiku, lai šīs prasības spētu uzturēt, varēs atlicināt laiku jums? Vai jūs būsiet mierā, ka čalis visu sevi veltīs biznesam, sportos un uzturēs sevi līmenī, atvelkoties tikai mājās izgulēties, kamēr jūs vienas pašas ar sīčiem ņemsieties, vai arī dzīvojiet pasaku ilūzijā, ka vīrietis nekad nenogurs, varēs visu savu uzmanību veltīt tikai jums, un bizness pats uzņems apgriezienus?

Tātad - man pašai ir Dirol izskata zobi (te gan jāatzīst, ka ļoti paveicies ar gēniem) un par augumu arī jāsaka paldies gēniem, kaut gan es esmu pat veselīgu un sabalansētu uzturu.
Man nevajag, lai vīrietis 24/7 man velta uzmanību, esmu diez gan pašpietiekama, turklāt man pašai ir savi darbi un hobiji. Un visur ir jāiegulda darbs - es esmu daudz laika ieguldījusi savā izglītībā un profesionālajā attīstībā, kāpēc nevaru to pašu sagaidīt no vīrieša?
28.01.2023 17:02 |
 
Reitings 752
Reģ: 03.01.2023
es esmu daudz laika ieguldījusi savā izglītībā un profesionālajā attīstībā, kāpēc nevaru to pašu sagaidīt no vīrieša?

Neviens nesaka, ka nevari, bet tu jau pati sūdzies, ka nevari atrast brūtgānu :D Varbūt Aldis var izbalināt zobus? Būs mums foršs Lilit love-story :D
28.01.2023 17:04 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
AllSaints, ja tu adradīsi tādu vīrieti, kādu esi aprakstījusi uz nopietinām attiecībām līdz šī gada decembrim, tad es tev šampi uzdāvināšu :D
28.01.2023 17:06 |
 
Reitings 272
Reģ: 17.05.2022
greece @ 28.01.2023 17:04

Neviens nesaka, ka nevari, bet tu jau pati sūdzies, ka nevari atrast brūtgānu :D Varbūt Aldis var izbalināt zobus? Būs mums foršs Lilit love-story :D

Nē, es varu, es jau teicu, ka problēmu ir manī, pazūd ātri interese vai bailes no nopietnām attiecībām - Ghost taisnība par putniem 😄
28.01.2023 17:06 |
 
Reitings 272
Reģ: 17.05.2022
GhostGG @ 28.01.2023 17:06
AllSaints, ja tu adradīsi tādu vīrieti, kādu esi aprakstījusi uz nopietinām attiecībām līdz šī gada decembrim, tad es tev šampi uzdāvināšu :D

Tur tā lieta, ka esmu satikusies un randiņojusi ar tādiem, bet pati noziedēju, Tev taisnība par putniem.
28.01.2023 17:07 |
 
Reitings 752
Reģ: 03.01.2023
AllSaints @ 28.01.2023 17:06

Nē, es varu, es jau teicu, ka problēmu ir manī, pazūd ātri interese vai bailes no nopietnām attiecībām - Ghost taisnība par putniem ?

Kāpēc pazūd interese?
28.01.2023 17:08 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Ghost taisnība par putniem

Nav nemaz tik smieklīgi, gudri vīrieši to jūt, un tādām iet ar līkumu. Iedomājies, es pat to pasaku caur internetu, kā diez ir dzīvē :D Tas tev jārisina, ja vispār iespējams.
28.01.2023 17:11 |
 
Reitings 272
Reģ: 17.05.2022
GhostGG @ 28.01.2023 17:11

Nav nemaz tik smieklīgi, gudri vīrieši to jūt, un tādām iet ar līkumu. Iedomājies, es pat to pasaku caur internetu, kā diez ir dzīvē :D Tas tev jārisina, ja vispār iespējams.

Ghost, šajā Tev nav taisnība, nav gājuši ar līkumu, tieši otrādāk.
28.01.2023 17:13 |
 
Reitings 752
Reģ: 03.01.2023
Tā kā uz jautājumu neatbildi, šobrīd atliek tikai secināt, ka tas saraksts ''es gribu'' patiesībā nemaz nav tas, ko gribi.
28.01.2023 17:15 |
 
Reitings 272
Reģ: 17.05.2022
greece @ 28.01.2023 17:15
Tā kā uz jautājumu neatbildi, šobrīd atliek tikai secināt, ka tas saraksts ''es gribu'' patiesībā nemaz nav tas, ko gribi.

Domā, ka gribu ko citu?
28.01.2023 17:16 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Ghost, šajā Tev nav taisnība, nav gājuši ar līkumu, tieši otrādāk.

Nu dabūt vīrieti jau nav māksla, bet gan noturēt. Atceries, tas, ka vīrieši tev pievērš uzmanību, nenozīmē, ka viņi tevi grib precēt.
28.01.2023 17:17 |
 
Reitings 752
Reģ: 03.01.2023
AllSaints @ 28.01.2023 17:16

Domā, ka gribu ko citu?

Ja pēc īsas pazīšanās interese pazūd, tad jā, protams.
28.01.2023 17:18 |
 
Reitings 272
Reģ: 17.05.2022
GhostGG @ 28.01.2023 17:17

Nu dabūt vīrieti jau nav māksla, bet gan noturēt. Atceries, tas, ka vīrieši tev pievērš uzmanību, nenozīmē, ka viņi tevi grib precēt.

Ghost, es esmu divreiz bildināta, es pati bēgu prom 😄
28.01.2023 17:24 |
 
Reitings 398
Reģ: 09.08.2022
Jāpiekrīt par to karjeru utml. Es arī baigi neesmu ieinteresēta obligāti uz uzņēmējiem ar vadošiem amatiem tieši tāpēc, ka man piemīt veselīgs egoisms. Nu i nafig man biezu veci kurš pāriesprindzis uz karjeru un savu vadošo amatu un pilnībā mani pakārtos tam? Jā, es arī vērtēju primāri pēc sasniegumiem, bet savādāk. Nu un visbeidzot tieši personības kvalitātes noteiks cik labi jutīšos ar so konkrētu cilvēku.
Pie tam gala beigās visu noteiks ķīmija, gan vīriešiem, gan sievietēm. Esmu atraidījusi arī tos kas atbilst pēc prasību listes, jo nav īstās ķīmijas. Tas ir normāli, jo mani vienmēr interesējušas attiecības nevis pliks darījumu akts kur mēs atbilstam viens otram pēc prasību listes. Es gan nepiekristu, ka man ir putni tiksi tāpēc, ka reti ar kuru ir bijusi vēlme veidot attiecības dzīves laikā. Tas ir normāli
28.01.2023 17:24 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits