Tinder randiņi un pieredze

 
Reitings 503
Reģ: 07.03.2016
Sveikas!
Vai esat Tinderī atradušas savu īsto? Kādas vispār ir jūsu domas par šo aplikāciju?:) Pieredze? Kuriozi?
26.01.2018 17:38 |
 
Reitings 263
Reģ: 04.09.2022
Lula @ 27.01.2023 20:21

Bet, cik viss ir labi, ka tev viss ir vislabākais un viss ir labi! :))

Tāpēc saku- Tinder aplikācija ir iespēja satikt vislabāko. Pilnīgi neticas, ka tik daudz sieviešu caur Tinder ir tik slikts sekss vai tā nav vispār, ka nevar satikt savu dzīvesdraugu.
27.01.2023 20:40 |
 
Reitings 272
Reģ: 17.05.2022
Skatiens @ 27.01.2023 20:40

Tāpēc saku- Tinder aplikācija ir iespēja satikt vislabāko. Pilnīgi neticas, ka tik daudz sieviešu caur Tinder ir tik slikts sekss vai tā nav vispār, ka nevar satikt savu dzīvesdraugu.

Mēs varam satikt tikai labu, jo vislabāko Tu jau satiki.
27.01.2023 20:54 |
 
Reitings 4911
Reģ: 11.08.2022
AllSaints @ 27.01.2023 20:54

Mēs varam satikt tikai labu, jo vislabāko Tu jau satiki.

Omg 😂😂😂
27.01.2023 20:57 |
 
Reitings 399
Reģ: 09.08.2022
Nu man nav ne slikta, ne laba pieredze. Viens no maniem labākajiem draugiem vīriešiem ir no Tinder. Bijusas kā te viena rakstīja - īslaicīgas attiecības ar nopietniem nodomiem, respektīvi dažus mēnešus bijām kopā. Neko ļoti labu gan tās attiecības nedeva, ar dzīvē iepazītiem vīriešiem attiecības bija sakarīgākas un ilgstošākas. Man tā jūtu daļa nav ļoti intensīva, bet ir bijusi arī platoniski randiņi ar džeku kurā totāli samīlējos. Tagad šķiet skaistas emocijas tad piedzīvotas, bet realitātē pie tādas intensitātes diez vai nopietnas attiecības iespējams izveidot. Bet vismaz uzzināju, ka mana jūtu pasaule ne vienmēr ir tāda remdena :D
27.01.2023 21:30 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Kas vainas tam Tinderim, ka tik reti kādam sanāk iepazīties un veiksmīgi izveidot ilgstošas attiecības? 🧐Man draugu lokā arī nav neviens veiksmīgs tinder pāris, tikai ļoti reti padzirdu par paziņām, kas pēc tinderrandiņiem beigās apprecās.
27.01.2023 21:38 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Kas vainas tam Tinderim, ka tik reti kādam sanāk iepazīties un veiksmīgi izveidot ilgstošas attiecības? 🧐Man draugu lokā arī nav neviens veiksmīgs tinder pāris, tikai ļoti reti padzirdu par paziņām, kas pēc tinderrandiņiem beigās apprecās.

Tāpēc, ka tinderis ir paredzēts, rupji sakot, ātrajam kniebienam, tā aplikācija arī tam ir taisīta un to tinder veidotāji ļoti labi apzinās, jo ja tu atrodi attiecības, tas nozīmē, ka viņi pazaudē klientu un tas nenāk par labu biznesam. Ne tikai tas, bet arī tinderis ir balstīts uz cilvēka sociālo uzvedību, kas rada atkarību, jo vienmēr ir sajūta, ka nāks kaut kas labāks. Statistika pati arī neko labu nesaka, tie, kas ir aprecējušiem iepazīstoties tinderi un citās šāda veida aplikācijās, šķiršanās iespejamība ir 6x lielāka nekā iepazīstoties dzīvē.
"Titled "Relative Strangers: The Importance of Social Capital for Marriage," the study found that 12% of couples who meet online get divorced within the first three years of marriage compared to 2% of couples who meet through friends or family."
27.01.2023 21:53 |
 
Reitings 272
Reģ: 17.05.2022
GhostGG @ 27.01.2023 21:53

Tāpēc, ka tinderis ir paredzēts, rupji sakot, ātrajam kniebienam, tā aplikācija arī tam ir taisīta un to tinder veidotāji ļoti labi apzinās, jo ja tu atrodi attiecības, tas nozīmē, ka viņi pazaudē klientu un tas nenāk par labu biznesam. Ne tikai tas, bet arī tinderis ir balstīts uz cilvēka sociālo uzvedību, kas rada atkarību, jo vienmēr ir sajūta, ka nāks kaut kas labāks. Statistika pati arī neko labu nesaka, tie, kas ir aprecējušiem iepazīstoties tinderi un citās šāda veida aplikācijās, šķiršanās iespejamība ir 6x lielāka nekā iepazīstoties dzīvē.
"Titled "Relative Strangers: The Importance of Social Capital for Marriage," the study found that 12% of couples who meet online get divorced within the first three years of marriage compared to 2% of couples who meet through friends or family."

Bet, GhostGG, tas nav mazliet novecojis uzskats par to ātro un viegli pieejamo seksu Tinderī? Es saku, ka tas ir atkarīgs tikai no manām bildēm, kā arī message un tēla, kādu es par sevi sūtu vīriešiem + vīrieši, ko es izvēlos. Un man nav tur piedāvāti ātrie seksiņi, vienas nakts sakari, viesnīcas utt. Sorry, ja ir saliktas atkailinātas vai izaicinošas bildes, attiecīgi arī piedāvājumi.
27.01.2023 22:02 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Man pretējs novērojums, lielākā daļa sievietes grib tieši nopietnas attiecības, tās kuras grib tikai seksu ir varbūt viena no 10.
Tas arī ļoti atkarīgs no paša, tāpēc es uztaisiju profilu tā lai izfiltrētu tās kas meklē pa nopietno.
27.01.2023 22:05 |
 
Reitings 272
Reģ: 17.05.2022
Aldis15 @ 27.01.2023 22:05
Man pretējs novērojums, lielākā daļa sievietes grib tieši nopietnas attiecības, tās kuras grib tikai seksu ir varbūt viena no 10.
Tas arī ļoti atkarīgs no paša, tāpēc es uztaisiju profilu tā lai izfiltrētu tās kas meklē pa nopietno.

Tak varēji netaisīt, tagad jau var norādīt statusu par to, ko meklē.
27.01.2023 22:10 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Bet, GhostGG, tas nav mazliet novecojis uzskats par to ātro un viegli pieejamo seksu Tinderī? Es saku, ka tas ir atkarīgs tikai no manām bildēm, kā arī message un tēla, kādu es par sevi sūtu vīriešiem + vīrieši, ko es izvēlos. Un man nav tur piedāvāti ātrie seksiņi, vienas nakts sakari, viesnīcas utt. Sorry, ja ir saliktas atkailinātas vai izaicinošas bildes, attiecīgi arī piedāvājumi.

Kāpēc novecojis? statistika runā pati par sevi. Turklāt ātrais pieejamais seks ir tikai sievietēm un top 5% vīriešu, kuri ir tinderī. Tam tak nav nozīmes kāds tev ir bildes. Otrajā galā sēdošais vīrietis jebkurā gadījumā gribēs seksu. Turklāt tu jau arī nevari apgalvot, ka tie vīrieši ar ko tev ir match, ka viņi grib kaut ko vairāk kā tikai seksu, ja vien tu nepārguli ar katru, ar ko aizej uz randiņu, vismaz es pieļauju, ka tu tā nedari. Tātad, ja tu nepārguli ar katru ar ko aizej uz randiņu, tad tu to nevari zināt vai jums pēc seksa būtu arī kaut kas vairāk.
27.01.2023 22:19 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Jums nešķiet brīžiem, ka tās statistikas no gaisa izrautas?
Man neviens vel nav savā mūžā prasijis neko dēļ statu savākšanas. 😀
27.01.2023 22:45 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Jums nešķiet brīžiem, ka tās statistikas no gaisa izrautas?
Man neviens vel nav savā mūžā prasijis neko dēļ statu savākšanas

Latvijā varbūt, mums vēl nav tik izplatītie tie saucamie survey kā ārzemēs. Bet es nedomāju, ka cilvēku psiholģija baigi atšķirās. Ja esi iedziļinājusies un pētījusi tinder statistiku, tad ļoti ātri un veigli var izskaitļot kā tas viss strādā, un uz ko tas viss ir balstīts. Manuprāt, tā ir elementāra matemātika. es pat brīnos, kā cilvēki to nesaprot :D
27.01.2023 22:49 |
 
Reitings 263
Reģ: 04.09.2022
AllSaints @ 27.01.2023 20:54

Mēs varam satikt tikai labu, jo vislabāko Tu jau satiki.

Nemurgo! Kas vienam vislabākais, citam- sūdīgs. Tā kā lietojiet Tinderi un atrodiet to, kas tieši jums der un vairo dzīves kaifu.
27.01.2023 23:24 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
GhostGG @ 27.01.2023 22:49

Latvijā varbūt, mums vēl nav tik izplatītie tie saucamie survey kā ārzemēs. Bet es nedomāju, ka cilvēku psiholģija baigi atšķirās. Ja esi iedziļinājusies un pētījusi tinder statistiku, tad ļoti ātri un veigli var izskaitļot kā tas viss strādā, un uz ko tas viss ir balstīts. Manuprāt, tā ir elementāra matemātika. es pat brīnos, kā cilvēki to nesaprot :D
ir ir tā, meitenes ļoti izvēlīgas Tinderī, īpaši simpātiskās.
28.01.2023 01:21 |
 
10 gadi
Reitings 430
Reģ: 24.02.2011
Tinderī iepazinos ar savu bijušo - narcisu, ar kuru biju 7 gadu ilgās, mokošās "attiecībās".
Neiesaku. Viņš tur ir arī tagad 😖🙅
28.01.2023 02:14 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
boots @ 28.01.2023 02:14
Tinderī iepazinos ar savu bijušo - narcisu, ar kuru biju 7 gadu ilgās, mokošās "attiecībās".
Neiesaku. Viņš tur ir arī tagad ??
Problēma tāda ka jūs izvēlaties tikai 5%niekus, loģiksi ka viņi ir narcissi utml.
28.01.2023 07:03 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Aldis15 @ 28.01.2023 07:03
Problēma tāda ka jūs izvēlaties tikai 5%niekus, loģiksi ka viņi ir narcissi utml.

Aldis ar savu murgošanu is back! 👍
Cilvēkiem uz pieres rakstīts, ka viņi ir narcisi? Slepkavām, ka slepkavas un pamuļķiem, ka pamuļķi?
Es savu bijušo satiku ne iepazīšanās portālā. Un tāpat izrādijās narciss un pataloģisks melis.
Ja nav par ko runāt un izteikt adekvātu viedokli, tad var arī izlaist komentāru sadaļu.
28.01.2023 08:48 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Bet es nedomāju, ka cilvēku psiholģija baigi atšķirās.

Tu nedomā, bet varbūt arī atšķirās. 🤷‍♀️
Ja esi iedziļinājusies un pētījusi tinder statistiku, tad ļoti ātri un veigli var izskaitļot kā tas viss strādā, un uz ko tas viss ir balstīts.

Man šajā dzīvē nav bijis laika pētīt kaut kādu statistiku kaut kādiem portāliem, kas man nav aktuāli. Un, manuprāt, tieši šādas gūglē salasītas statistikas dēļ arī rodas kaut kādi stereotipi. Man nešķiet, ka nopietnas attiecības nevar izdabūt no šādiem portāliem. Seksu grib visos portālos. Reiz biju vienā, tur čupām ar tādu ideju rakstija. Un tai pat portālā es atradu arī to, ar ko saderināta un jau 3 gadus pilnīgi normālās attiecībās.
28.01.2023 08:55 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Un, manuprāt, tieši šādas gūglē salasītas statistikas dēļ arī rodas kaut kādi stereotipi. Man nešķiet, ka nopietnas attiecības nevar izdabūt no šādiem portāliem.

+++
Visos portālos ir gan tādi,kas meklē vien izklaidi,gan tādi,kas meklē ko vairāk -grib satikt mīļoto vīrieti/sievieti.
Tā kā ir iespēja izvēlēties to,ar kuru būs līdzīgas vēlmes.
28.01.2023 09:54 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Man šajā dzīvē nav bijis laika pētīt kaut kādu statistiku kaut kādiem portāliem, kas man nav aktuāli. Un, manuprāt, tieši šādas gūglē salasītas statistikas dēļ arī rodas kaut kādi stereotipi.

Tieši tā, tev nav laika un vēlmes pētīt statistiku, tāpēc balstīsim visu ar "man škiet" un "es domāju" :D Steriotipi nerodās no zila gaisa. Izņemumu gadījumui nepadara to par normu.
Man nešķiet, ka nopietnas attiecības nevar izdabūt no šādiem portāliem.

Es tak nesaku, ka nevar, tomēr ir ļoti labs iemesls, kāpēc vairumam, kuriem iepazīšanās portālos nekas nesanāk un tā nav sagadīšanās un kā redzi, ne es vienīgais to saku. Tas ir tā pat kā vīrietim iet meklēt sievu uz naktsklubiem. Jā noteikti var atrast un kādam tas izdodās, bet tā noteikti nebūtu tā labākā vieta, kur kaut ko tādu meklēt.
28.01.2023 10:47 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits