Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Padomi veselīgiem & ātraudzīgiem matiem

 
Reitings 40
Reģ: 04.11.2013
Gribētos izveidot šī daudzreiz apspriestās tēmas updeitu - varbūt ir kādi jauni līdzekļi/paņēmieni/rituāli, ko esat sev pēdējā laikā atklājušas un kas palīdz jūsu matiem augt ātrāk, būt veselīgākiem zīdainākiem un mirdzošākiem?
Es pirms pāris mēnešiem savus nošņāpu ar domu, ka gribu atsaudzēt garus, skaistus un veselīgus, bez turpmākas drastiskas balināšanas, bet šamējie īpaši negrib stiepties garumā - eļļas uz nakti un leave in eļļiņas ikdienā, nātru novārījuma vannītes manējiem uzlabo to vizuālo izskatu, bet neteiktu, ka īpaši veicina to augšanu garumā.
07.08.2017 11:53 |
 
Reitings 127
Reģ: 18.11.2016
Nu es sev matus nogriezu pirms 5 gadiem, mazliet pāri plecam un atauguši ir tikai līdz lāpstiņām, lai gan ļoti centos ataudzēt. Tagad, šķiet, ka vispār neaug vairs - tik cik ataug, tik nolūzt. Un esmu daudz dzirdējusi, ka dažām sievietēm kaut kāda vecuma vairs nemaz nav iespējams ataudzēt garus matus. Piemēram mammai sāka augt patiešām veselīgi un gari mati, kāds pēdējo reizi palika stāvokli. Pēc tam atkal nekas diži neaug garumā
07.08.2017 12:31 |
 
Reitings 44
Reģ: 05.06.2017
Varbūt ir vērts pamēģināt ricīneļļu. Ieziest to matos un veikt galvas masāžu .
Pašai gan vienmēr slinkums to darīt, bet atsauksmes gan esmu dzirdējusi, ka mati sāk augt daudz ātrāk .(l)
07.08.2017 12:56 |
 
10 gadi
Reitings 493
Reģ: 29.01.2009
Dnc eļļiņas un nātru uzlējums, taču jāatceras, ka visu nevar lietot reizē, drīzāk pārmaiņus, jo mati ļoti ātri pierod pie visa. ;-)
07.08.2017 14:03 |
 
Reitings 37
Reģ: 25.01.2015
Es laikam esmu izmēģinājusi visu iespējamo. Bet mani mati nemaz nedomā uzlabot savu izskatu. Maksimālais garums, kas man ļauj kaut cik jēdzīgi izskatīties, ir līdz pleciem. Aug ļoti lēni un vienā brīdī līdz pusei nolūzt. Drausmīgi:'-( Izskatās, it kā man būtu pakāpenisks griezums.
Tagad taisos izmēģināt nātru kūri. Ir savāktas un izkaltētas pieteikami daudz nātres...skalošu pēc katras mazgāšanas reizes. Esmu tikusi arī pie ajūrvēdas eļļas, ko likt pirms matu mazgāšanas.
Jā, un lielākā problēma, kā lai matus stiprina visā to garumā, lai nelūzt tik ļoti aizvien paliek aktuāla:-/
07.08.2017 14:17 |
 
Reitings 614
Reģ: 25.09.2015
Varbūt tu matus "pārbāz" ar visu kaut ko? (t) Man tā bija. Lietoju visādus līdzekļus, eļļiņas, maskas, serumus, utt., bet likās matu garums stāv uz vietas, jo cik atauga, tik arī pie friziera apgriežot galiņus nogrieza. Šobrīd lietoju tikai šampūnu un kondicionieri un neko citu un mati izskatās labāk nekā jebkad agrāk un arī ir ļoti smuki atauguši gari, veselīgi.
07.08.2017 14:35 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Viena mūsu pašu Dzintara eļļa ir laba.
07.08.2017 14:35 |
 
Reitings 614
Reģ: 25.09.2015
Esmu sapratusi - jo mazāk matos tiek likts, jo labāk viņi izskatās (t) tāpēc arī izmantoju tikai pašu minimumu (šampūns, kondicionieris), pat maskas nekādas neprasās. Ar fēnu nežāvēju, ļauju pašiem izžūt, arī nekādus veidošanas līdzekļus neizmantoju.
07.08.2017 14:40 |
 
Reitings 999
Reģ: 05.12.2016
Jadyn es domāju, ka katram tas ir individuāli.
Piemēram, es, kamēr nesāku lietot eļļiņu un aizsarglīdzekļus, mati neauga vispār nekas. Tikai kārtīgi pieķeroties to kopšanai, kaut kas sāka normāli augt un pat ar visu taisnošanu, viņi izskatās dzīvīgi, to pat friezieri man teica.
07.08.2017 14:44 |
 
Reitings 1265
Reģ: 29.06.2015
Man 2x dzīvē ir izdevies attaudzēt patiesi garus un veselīgus matus. Un abas reizes, kad beidzu cepties un grūst galvā visādus augšanas stimulatorus. Kaut kā vienmēr, kad cenšos attaudzēt un pievēršu tam pastiprinātu uzmanību, šķiet ka neaug vispār un vairāk bojājās. Bet kad aizmirstu par audzēšanu, tad kaut kādā brīdī piefiksēju, ka smuks garumiņš pieaudzis klāt:)
07.08.2017 14:47 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits