Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Jautājums par attiecībām.

 
Reitings 4
Reģ: 07.04.2017
Labdien!
Es nezināju, kur meklēt atbalstu, tāpēc varbūt šeit man varētu palīdzēt kāds ievirzīt pareizajās domās.
Es un draugs neesam precējušies, bet ir lietas, kas mūs saista, kas apgrūtina šķiršanās procesu. Runa ir par naudu.
Es jūtu, ka es vairāk nespēju šīs attiecības izturēt. Es dzīvoju vienos vienīgos melos. Mans draugs melo. Visiem!! Saviem vecākiem par smēķēšanu, kaut gan ir darbs un ir pilngadīgs. Melo, par savu pagātni, ka ir uzrakstījis dziesmu, bet īstenībā kamēr mācījās un dzīvoja kojās, to uzrakstīja viņa istabas biedrs. Melo par pagātnes attiecībām. Vienkārši melo. Es visu patiesību gan par dziesmu, gan pagātnes sakariem esmu netīšām uzzinājusi no cilvēkiem.
Šodien pat. Es pazudu uz stundu no mājas. Man ir žurnālgaldiņš uz kura stāv diezgan daudz žurnāli, visādi. Nav noslēpums, ka tajos ir meitenes bikini. Es atnāku atpakaļ, žurnāls uz mana galda atvērts ar priekšā bilde meiteni puskailu. Es prasīju, vai ir lasījis manus žurnālus, saka kaķis bija nometis un es tikai pacēlu..kā arī viesībās kad aizejam, stāsta visādus dzīves atgadījumus par sevi, kamēr viens cilvēks pateica es to visu feisbukā lasīju. Kā arī datorvēsturē es ieraudzīju, ka ir apmeklēts saits otrapuse.lv , pats taisnojās, ka nav to darījis un visticamāk vēsture mēdz kļūdīties.
Man vienkārši no iekšienes jau grauž šie meli. Es vairāk nespēju saprast un filtrēt, kurā brīdī man ticēt un kurā nē. :-/
Uzticība, ticība viss ir zudis laika gaitā. Kā man rīkoties šādā situācijā? Šķirties nevar tik viegli, ir lietas, kas saista mūs abus vienā pavadā.
Visu laiku kaut ko mēģina man taisnoties, lai es domātu, ka tas viss ir nejaušība.
07.04.2017 18:01 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Vai tās lietas ir tiešām tik nozīmīgas, ka nevar to visu nokārtot kaut kā, bet kopā nebūt? Ar patoloģiskiem meļiem dzīve nav iespējama, manuprāt. Un nez vai to ir iespējams ārstēt...
07.04.2017 18:05 |
 
Reitings 3533
Reģ: 27.01.2014
Visas lietas ir risināmas, vienalga, nauda, laulība.. jautājums drīzāk ir, vai Tu pati to gribi? Vai mēģini atrast iemeslus, kas saturēs šīs attiecības.
Neredzu perspektīvu attiecībām, kurās cilvēks nav pret Tevi atklāts (t)
07.04.2017 18:22 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Zinu vienu šādu cilvēku, kurš arī melo pat par pilnīgi nenozīmīgām lietām, visu laiku melo. Es šim cilvēkam vairs neticu, pilnīgi nevienam vārdam un man pat vairs nav svarīgi, vai viņš kādreiz pasaka arī taisnību. Diemžēl šādi cilvēki nemainās.
Cik ļoti šī nauda jūs saista? Ir kāds kopīgs kredīts vai kā? Nedomāju, ka tas ir kas tāds, kā dēļ Tu nevarētu tiešām izšķirties.
07.04.2017 18:30 |
 
Reitings 4
Reģ: 07.04.2017
Wallee, pirmkārt jau mājas mīlulis. Man vissāpīgāk būtu aiziet prom no kaķīša. Kaķis mīl mani un es viņu. Otrkārt, mašīna un tās ieguldījumi, remonti, kur palīdzējuši ir drauga vecāki. Bail, ka nepiedzīs rēķinu, ja izšķirsimies. Tās būtu galvenās lietas. Es vados pēc tā, ka parasti cilvēki uzmetās par baigiem draugiem un palīgiem, bet beigās spiež ārā visu līdz pēdējam.
07.04.2017 18:46 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Aaa, nu, ja kaķītis un mašīna, tad gan - turpini vien kopā dzīvot!8-)
07.04.2017 18:51 |
 
Reitings 1540
Reģ: 16.09.2014
Jēziņ, labāk mūc, kamēr ir tikai tas kaķītis un mašīna, kamēr nav vēl nekustamie īpašumi un bērni.. (t)
Ja melo tādos sīkumos, ko darīsiet pie lieliem, nozīmīgiem lēmumiem?
Es nespētu uzticēties ģimenes stūrēšanā partnerim, kurš ir pataloģisks melis.
07.04.2017 19:06 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Piedzītos rēķinus Tu vari vienkārši ignorēt. Kaķītis? Nē nu Tu piedod man, bet tas ir tik muļķīgs attaisnojums, lai paliktu kopā ar šādu cilvēku. Ja Tu gribētu no viņa aiziet, tad nekas no šī Tev netraucētu.
07.04.2017 19:10 |
 
Reitings 4
Reģ: 07.04.2017
Rainy, es jau nezinu. Mani izbesīja konkrēti šodiena par to žurnālu. Es nespēju saprast, varbūt ka man tikai tā liekas, varbūt arī patiešām bija nokritis un tikai pacēla..liecinieku tam nav.
07.04.2017 19:10 |
 
Reitings 4
Reģ: 07.04.2017
Es negribu izdarīt pārlieku ātrus secinājumus. Pats jau saka, man nemelojot. Par to pagātni aizbildinās, ka vienkārši esot bijis kauns. Par smēķēšanu saka, ka kauns no vecākiem, jo vecāki nesmēķē. Par to dziesmu viņš izteicās ''kursa biedrs bijis galvā sists un sēdēja pie datora un to dziesmu klausījās uz apli un norakstīja vārdus'' tas kursabiedrs esot teicis, ka lai saka, ka viņš to rakstīja. Es vienkārši nespēju atšķirt melus no patiesības, varbūt es visu uztveru saasināti, varbūt arī viņš ir pataloģisks melis. Es goda vārds nesaprotu ko domāt. :-/
07.04.2017 19:14 |
 
Reitings 313
Reģ: 26.03.2015
Sorry, bet izklausās, ka Tavs draugs ir kaut kas drausmīgs. Ko nozīmē "datora vēsture mēdz kļūdīties"? Viņš Tevi par stulbu uzskata? Un atstāstīt citu cilvēku dzīves notikumus kā savus, vai uzdot cita sacerētu dziesmu par savu ir vienkārši nožēlojami. Nesaprotu, kā vispār var būt kopā ar šādu cilvēku.
-
Kārtējo reizi mani arī pārsteidz, kādas tik atrunas sievietes neizdomā, lai nevajadzētu pārtraukt neveiksmīgas attiecības. Viņš ir melis un Tu esi kļuvusi līdzatkarīga (to pierāda kaut vai tas, ka Tev ir jāpārbauda viņa datora vēsture). Šis cilvēks visdrīzāk nemainīsies, un tā ir tikai Tava atbildība, vai palikt kopā ar viņu dēļ kaķīša un bailēm no viņa vecākiem, vai tomēr pašai veidot savu dzīvi tādu, kādu Tu vēlies, un dot sev iespēju iepazīt normālu vīrieti un izbaudīt attiecības bez meliem!
07.04.2017 19:15 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Nē nu Tu tiešām esi tik naiva. Tagad Tu tomēr tici tam ko viņš stāsta, nu tādas pasakas vienkārši. Cik Tev ir gadi?
Nē interneta vēsture nekļūdās un mistiskas lapas no sevis neuzbur. Žurnāliņs nokrita tieši tā, ka puskaila meitene palika atvērta.
Tā starp citu - meļi nekad neatzīst, ka melo. To Tu vari no viņa nemaz negaidīt. Un tagad iedomājies, ja tik daudz lietas jau zini, par kurām ir samelojis, tad cik ir tādas, par kurām nemaz nezini?
Bet te nav īsti vērts nemaz neko ieteikt, no sākuma saki vienu, bet tad aizstāvi. Laimīgi jums.
07.04.2017 19:26 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Kads tiesham otram prasa-tu esi lasijis MANU zurnalu? :-D:-O Tas kautko maina? Kada tam vispar nozime?
Par melosanu, neizmacisi, pasam jasaprot, bet patalogisji meli pasi saviem meliem tic.
07.04.2017 19:42 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Otrs, vins melo jau no laika gala? Es zinu virieti kurs lenam,lenam saka melot arvien vairak partneres nenormalas kontroles del. Tur bija vienalga, saka taisnibu vai ne, nekad netic. Tad nu mila miera labad, dazreiz melo. Bet ta ka vina dazreiz spej izshpionet neiespejamo, gadas kaskji.
07.04.2017 19:45 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Jūs abi esat interesanti! Neesošu notikumu izdomāšana un dziesmas uzdošana par savu nav vesela cilvēka pazīme. Bet par to žurnālu, man arī reāli izbesītu un samelotu jebko, ja kāds prasītu vai esmu lasījusi žurnālu, kas stāvēja uz galdiņa. Priekš kam kas tāds jāprasa? Ne jau viņš Tavā somā līda. Datora vēstures čekošana arī īsti veselīga neizklausās.
07.04.2017 19:48 |
 
Reitings 2394
Reģ: 04.10.2013
Arī reiz biju kopā ar tādu - meloja par visu, meloja arī tad, kad uzķēra un turpināja melot, kad nostādīja faktu priekšā..
Piemērs: dabūjis kādu tur balvu par labām sekmēm. Uzmeklēju internetā, viņa starp saņēmējiem nav. Kaut kad netīšām ieraudzīju sekmju lapu, turpināja teikt, ka līdz gada beigām izbojis visas atzīmes utt.
Kādus tik melus neizdomāja, pasaulslavenā grupā piespēlējis, pašam grupa, auto ta garāžā, ta pārdošanā, darba intervijās bijis un pat visādus sīkākus melus, lai jautrāki stāsti.. Meloja visiem - man, vecākiem, draugiem un par praktiski visu.
Diezgan ātri atkodu un atvadījos. Satikos vēl pirms gada vai 2 aiz nekodarīt, jo kopīgie paziņas ar viņu vēl aktīvi draudzējās, gribēju paskatīties, vai mainījies; paziņas un kontakti tomēr nav slikta lieta. NE MATA nebija mainījies - tikai atslīpējis melošanas tehniku labāk.
Ar tādiem, protams, nav pārāk garlaicīgi, bet ne jau attiecības ar tādiem veidot - mūc!! :-/
07.04.2017 19:50 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Ja kaķīša un mašīnas dēļ esi gatava pieciest netīkamas partnerattiecības, ko lai saka? ;)
Neko.
Jo Tava izvēle, kā un ar ko dzīvot. :)
07.04.2017 20:00 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
datorvēsturē es ieraudzīju, ka ir apmeklēts saits otrapuse.lv , pats taisnojās, ka nav to darījis un visticamāk vēsture mēdz kļūdīties.

Vēsture mēdz kļudīties??!!:-D:-D Pārluka vēsture nekad nekļūdās.
Bail, ka nepiedzīs rēķinu, ja izšķirsimies.

Piedod, bet tā dara tikai atsaldēti lohi.
07.04.2017 20:16 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
datorvēsturē es ieraudzīju, ka ir apmeklēts saits otrapuse.lv , pats taisnojās, ka nav to darījis un visticamāk vēsture mēdz kļūdīties.

Tak viss ir ļoti vienkārši, dators meklē sev otru pusīti(l):-D
07.04.2017 20:31 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Pa ko piedzīs rēķinu? Pa apēsto ēdienu, pa iztērēto ūdeni,elektrību?
Pasaki,lai beidz spraust tev batonus ausīs vai nu lai sāk runāt taisnību vai lai lai iet uz visām četrām debess pusēm.
07.04.2017 20:36 |
 
Reitings 150
Reģ: 19.11.2016
Tak viss ir ļoti vienkārši, dators meklē sev otru pusīti

Nu pēc viņa loģikas tā arī sanāk.:-D
Drausmīgi, nesaprotu, kāpēc vēl esi ar tādu meli, ar tādiem neieteiktu īpaši saieties vispār, jo tam visam apakšā ir kaut kādas problēmas.
Ja tiešām vēlētos šķirties, tad jau to būtu izdarījusi, kaķis un mašīna nu gan nav nekāds attaisnojums, no tādiem ir jābēg, jo viņi reāli čakarē smadzenes, un, ka tas kādreiz varētu beigties- šaubos.;-)
Pazīstu vienu tādu meli, meiteni gan- melo pat par vismazākajiem sīkumiem un nemāk to darīt ticami, var momentā atkost, atbaida šādi cilvēki.
07.04.2017 21:38 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits