Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Attiecības

 
Reitings 68
Reģ: 17.11.2013
Gribu dzirdēt viedokļus no malas,varbūt kādus ieteikumus.
Esmu attiecībās apmēram 3 gadus ,kopā nedzīvojam,studējam.
Sākumā puisis man īsti nesimpatizēja,daudz laika ar viņu nepavadīju. Bet kaut kā tas viss aizgāja. Man bija vienalga,ja viņš ar draugiem,ğimeni,kursa biedriem brauca atpūsties. Īsti neinteresējos kur,ar ko un ko ir darījis vai cikos viņš ir bijis mājās. Man bija savi hobiji,savi draugi un labprātāk ar viņiem pavadīju laiku,nekā ar otro pusīti.
Taču tagad viss ir pilnīgi citādi. Man liekas,ka attiecībās esmu pazaudējusi sevi. Man vairs nav hobiju,nav īstu draugu,pavadītais laiks ar draugiem tāpat ir pavadīts ,domājot par viņu. Atpūšoties ar ğimeni ,vaktēju telefonu ar domu,ja nu viņš uzraksta. Visu laiku viņu pārbaudu,baidos,ka viņam varētu būt kāda cita. Katru reizi kā sastrīdamies jūtos ļoti nelaimīga un nekas nespēj mani iepriecināt. Esmu tā pieķērusies,ka ir sāpīgi,ja viņš kaut kur aizbrauc ar saviem draugiem. Puisis man tik ļoti patīk,ka sāku uzvesties slimīgi. Kā to mainīt,lai viņam nebūtu grūti to visu izturēt?
28.03.2017 23:25 |
 
Reitings 68
Reģ: 17.11.2013
:-)
28.03.2017 23:36 |
 
Reitings 999
Reģ: 05.12.2016
Tas, kurš būs gājējs tāpat aizies.
Tev jāsaprot, ka ar savu apmātību, tu dari tikai sliktā. :-/
Kamēr viņš ir prom ar draugiem, atrodi sev nodarbi, lai tik ļoti nedomātu par to, ko viņš dara, ar ko viņš ir...
Ļauj viņam noilgoties pēc tevis, nekontrolē viņu un, ja viņam esi svarīga, tad pats noteikti uzrakstīs, pazvanīs vai uzmeklēs. ;-)
29.03.2017 08:59 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
neveiklā - un kā ir puisim? Kurš no variantiem?
29.03.2017 09:06 |
 
Reitings 9
Reģ: 23.03.2017
Iesaku izlasīt grāmatu ''Kāpēc vīrieši apprec maitas'' :-D Domāta tieši tādām meitenēm, kā Tev, lai Tu mainītu savus uzskatus un izturēšanos! :-)
Dzīvokļa biedrene bija tieši tāda pati ar puišiem (kā tāda mamma) :-D izlasīja šo un nu jau 2 gadus ir laimīgās attiecībās, tiesa gan - ir kļuvusi par maitu :-D:-D
29.03.2017 09:20 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
iedomajos to skatu kad tada klusa pele izdoma klut par maitu...nu reali komiski.
29.03.2017 14:06 |
 
Reitings 68
Reģ: 17.11.2013
TokyoDream,paldies par ieteikumiem. :-)
Freya , agrāk bija ļoti greizsirdīgs. Tagad vienkārši painteresējas kur būšu ,vai nevajadzēs aizbraukt pakaļ utt.
Boounty, būs jāpalasa. Paldies! :-)
Beibe.Marta , kā tu to domāji? Ja runa ir par mani,tad es sevi īsti nesauktu par klusu peli. :-D
29.03.2017 18:04 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits