kad neatsaucība bojā ziemassvētkus

 
Reitings 437
Reģ: 17.02.2015
Izgāzīšu dusmas. (e)
Es vienīgā rotāju māju, manējam vienalga. Es uztaisu diy rotājumus-knapi paskatās, norūc "mhm". Jau otro dienu pēc kārtas lūdzos, lai piekar gaismiņu virteni, šodien ar smagu nopūtu piekāra. Ok, egli viņš atveda, bet tas arī viss.
Es saku-varbūt uzliec kādu ziemassvētku dziesmu youtubā? Nu nav obligāti Lieni Šomasi, kaut vai viņa iecienītos tuc tuc, club music, vienalga... Nē, skandina kkādu s**... Smieklīgos video vai ko tur.
Prasīja vai visu par dāvanām esmu izdomājusi... Kamon-arī tas man vienai? Prasīju viņa domas, atbildēja-nu tu tak izdomā.
Egli arī drošvien rotāšu es, kamēr viņš skatīsies tv. Vīrieši tādas lietas nedarot.
Kā ir Jums?
(e)
18.12.2016 19:04 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Biggy, kaut kas nogāja greizi? :-/
Tām, kuras saka, ka svētku radīšana ir sievietes uzdevums - ko jūs darīsiet tad, kad jums būs mazi bērni? Kopā ar bērniem šeptēsieties, kamēr tētis kājas saslējis dzer alu pie TV? Tas ir tas modelis, kuru vēlaties ieaudzināt savos bērnos?
18.12.2016 22:58 |
 
Reitings 2872
Reģ: 26.10.2012
es nez, bet ja tas tētis ir tāds, kas nelabprāt darbojas, un likt ar samocītu smaidu kko ņemties arī nav nekādā jēgā. Es, piemēram, savus nīgros vecvecākus arī speciāli nesaistu nekur iekšā, jo viņi to nevēlas. Cepām piparkūkas divatā, un tā bija 100x labāk, nekā vēl kkādas neapmierinātas sejas, rullējot mīklu :D
18.12.2016 23:13 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
Es nespēju iedomāties ,ka mans virs baigi kaut ko rotātu un domātu rotājumus . Ta vairāk tāda sieviešu un bernu nodarbe . Mums bērnība ari tetis uzstādīja eglīti ,rotāju es . Kur ir liela bēda ?
18.12.2016 23:15 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Es savukārt nevaru iedomāties audzināt bērnus kopā ar cilvēku, kuram nešķistu svarīgi piedalīties savu bērnu svētku izdarībās un darīt visu ko, lai bērnam šie svētki šķistu brīnumu pilni.
18.12.2016 23:41 |
 
Reitings 269
Reģ: 21.11.2016
NordicBelle, jā, man bija līdzīga doma prātā. Diemžēl, darba un dažādu citu neplānotu darīšanu dēļ šogad nesanāca šo ideju īstenot. Ceru, ka nākamgad sanāks. Esmu tāds cilvēks, kuram vispār jebkādi svētki brīžiem ir mazliet par daudz. Kad vēl dzīvoju Latvijā, tā bija ar Līgo svētkiem. Tad nu tādos mirkļos parasti centos mazliet izolēties no tā visa, kaut kur aizceļot, kā rezultātā vienmēr izdevās tos svētkus nosvinēt tieši tā, kā raksti Tu - bez kņadas, mierīgi un jauki. :)
19.12.2016 01:22 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
NordicBelle, vīrs var ņemties ar bērniem, kamēr sieva ņemas ar Zsv rotājumiem un galdu. Neredzu nekādu problēmu.
19.12.2016 01:27 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Ehh, ko tad man teikt, es aaraa koku rotaaju, skraidiiju apkaart ar lampinju virteném :D
(Tà bija vispar vīra ideja , bet vinjsh laicīgi notinàs meistarot pagarinátàju)
19.12.2016 06:13 |
 
Reitings 248
Reģ: 28.12.2015
O nē, man vajag,lai manējais ir ar visiem simts iekšā arī. Un viņš ir, varbūt pat vairāk nekā es! Es nevarētu viena pati ņemties, rotāt egli, likt dekorus. Ja viņam nevajag, tad nekādas egles nebūs, bet man vienai meklēt un darīt un rotāt, nē. Un pilnībā piekrītu par to komentāru-kamēr mamma dekorē un dara, tētis sūc aliņu pie tv.
19.12.2016 07:14 |
 
Reitings 204
Reģ: 29.01.2009
+++ Neons.
Nesapratu, kādā sakarā, lai vīrs sēdētu pie tv ar alu, Nordicbelle? (t) Tas, ka nelipina glitterus kartītēm, nenozīmē, ka neko nedara - varbūt tieši otrādāk. Tikmēr strādā, izved suni, rotaļājas ar bērniem, ir simtiem citu lietu, ne jau tikai dekorēšana. :-)
19.12.2016 09:07 |
 
Reitings 738
Reģ: 06.09.2013
Man gan sogad viss likaas ipashakas, jo beidzot dabuju savu ilgi kaaroto lielo sudrabegli!! Un ari eglites rotasana bija diezgan smiekliga,jo pa dienu ar draugu sakashkejamies par kartejo s*d,un egli pushkoju viena,nerunajot ar vinu.Lidz vins klusejot piebiedrojaas, un abiem par savu mulkibu sanaca smiekli:) Bet es nevaretu izteloties,kaa virietis rotaa maaju,vai taisa,lipina kaadus diy:D virietim ir nauda jaapelna,nevis ar rokdarbiem janodarbojas :-D:-D:-D
(piedodiet,nav sodien garumzimes)
19.12.2016 09:18 |
 
Reitings 1416
Reģ: 25.06.2012
Es savukārt nevaru iedomāties audzināt bērnus kopā ar cilvēku, kuram nešķistu svarīgi piedalīties savu bērnu svētku izdarībās un darīt visu ko, lai bērnam šie svētki šķistu brīnumu pilni.

+++
19.12.2016 09:27 |
 
Reitings 738
Reģ: 06.09.2013
Protams, vīrietim ir jāiesaistās svētku noskaņas radīšanà (egles uzstādīšana, lampiņu piestiprināšana,utml), bet nejau rokdarbos, kartiņu lipināšanā, un spīdumu bārstīšanā :-D Protams, izņēmums- ja tas notiek palīdzot bērnam
19.12.2016 09:33 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Tādi normāli stereotipi 21. gadsimtā - vīrieši egles nerotā :D
Rotā gan :-) Un lampiņas izvēlas, dāvanas tuviniekiem iegādājas un, ak, šausmas, pat iesaiņo! :-D
Kārtīgs vīrietis gan zeķi salāpīt mācēs, gan ēst pagatavot un drēbes ielikt mazgāties, ne jau visiem rokas aug no d* un vienīgā dzīves interese ir tv kaste..
19.12.2016 11:20 |
 
Reitings 204
Reģ: 29.01.2009
Ak, kungs, man liekas slimākie stereotipi nāk no šī komentāra. (t)
"Tādi normāli stereotipi 21. gadsimtā - vīrieši egles nerotā
Rotā gan Un lampiņas izvēlas, dāvanas tuviniekiem iegādājas un, ak, šausmas, pat iesaiņo!
Kārtīgs vīrietis gan zeķi salāpīt mācēs, gan ēst pagatavot un drēbes ielikt mazgāties, ne jau visiem rokas aug no d* un vienīgā dzīves interese ir tv kaste.."

Tīrās šausmas.
Mans vīrs nekad dzīvē nav saucis vēl elektriķi vai galdnieku mājās, jo pats visas šīs lietas prot perfekti izdarīt, arī šūpoles dārzā uztaisīt. Bet tāpēc negaidu, ka gribēs siet bantes ap dāvanu kastītēm - katrs dara to, kas viņam vairāk interesē un padodas, bet dikti jocīgi paliek, ja sieviete nespēj saskatīt, ka aiz tām (Ziemassvētku ķimerēšanām un svētku gaisotnes radīšanas) arī ir citas gan radošas, gan praktiskas lietas, ar ko var nodarboties. (l)
Bet kāds tam visam sakars ar tv skatīšanos kā vienīgo interesi, joprojām nesapratu. Izklausās bēdīgi. :-)
19.12.2016 11:32 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Līdzīgi, bet tas tikai tāpēc, ka es neprasu neko palīdzēt, man tas nešķiet tik svarīgi. Dāvanas saviem draugiem un radiem sagatavoju, draugs savējiem - nē (vai vēl nē), bet tā ir viņa problēma, ne mana. :-D Virteni es kāru, viņš palīdzēja ar padomiem. Ziemassvētku dziesmas man pašai besī. Īsāk sakot tā, mums lietas izdara tas, kuram vairāk vajag, bet es 100% zinu, ka man palīdzētu, ja es palūgtu.
Mums vēl nav egles, bet šodien vai rīt būs. Man visu laiku šķita par agru eglei.
Tos smieklīgos video gan es lūdzu manā klātbūtnē neskatīties, tas man šķiet idiotiski un kaitinoši - es pie sava datora kaut ko lasu vai daru kaut ko citu, un fonā iet kaut kāds video ar kaitinošām skaņām un vēl tiem debilajiem smiekliņiem. Mēs gana daudz laika pavadām atsevišķi, lai varētu paspēt noskatīties visus smieklīgos video, kurus vien kārojas.
19.12.2016 11:37 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Sakars ar tv nāk no autores teiktā un dažu komentētāju piebildēm par to, ko vīrietim nebūtu jādara
Egli arī drošvien rotāšu es, kamēr viņš skatīsies tv. Vīrieši tādas lietas nedarot.

Mans vīrs arī nekad nav saucis meistarus, jo pats prot visu labi izdarīt un salabot, tomēr tas netraucē būt viņam par normālu cilvēku un nedalīt darbus vīriešu/sieviešu darbos. Kas tik šausmīgs faktā, ja sieviete grib no vīrieša kādu iesaistīšanos svētku sagatavošanā?
19.12.2016 11:39 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Samera, izklausās, ka tavam vīrietim vajag atvaļinājumu.
Pat ja pašam neko negribās, ir tikai normāli saņemties un iesaistīties, jo redzams tak, ka otrai pusītei tas ir tiešām svarīgi...
19.12.2016 12:06 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Ja jau ir tā jāizvēlas, ka vai nu - vai nu: vai nu spējīgs kopā ar savu sievu un saviem bērniem (vai brāļa bērniem, kaimiņu bērniem, vai viens pats) izrotāt egli vai arī saremontēt izlietni un ievilkt pagrabā elektrību, tad es labāk izvēlot to pirmo. Elektriķi un santehniķi es varu izsaukt, tapēc man nav ar viņiem vienā gultā jāguļ, labu tēvu savam bērnam gan es nevaru noīrēt.
19.12.2016 12:13 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Ko var piesieties vecim? Kam vajag, tas lai arī dara :-D Varbūt viņam tie dekori ir absolūti vienaldzīgi.. kādēļ lai viņš pūlētos? Atpūsties tak arī cilvēkam kādreiz vajag! :-D
19.12.2016 12:15 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Vispār neapskaužu jūsu vīriešus. Es pati neesmu kaislīga svētku svinētāja. Protams, gatavojos, rotāju, plānoju, pērku, dāvinu, gatavoju, svinu, bet nu man tas nešķiet vājprātā svarīgi, lai visā mājā ir konkrētu toņu bumbas, un lai ir baigais vakara plāns vai kaut kā tā. Vispār būtu diezgan briesmīgi, ja mans draugs visu laiku liktu Ziemassvētku dziesmas, skraidītu pa dzīvokli ar virtenēm kā prātā sajucis, liktu man braukt uz veikalu pēc bumbām, visu laiku vārītos par dāvanām, utt. Bet, ja viņš to sāktu darīt pirms 10.decembra, es laikam šķirtos. :-D
19.12.2016 12:24 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits