Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Problēmas ar priekšniecību

 
Reitings 188
Reģ: 14.09.2015
Situācija darbā sekojoša. Uzņēmuma galvenais priekšnieks ir arī mans tiešais priekšnieks. Bet man galīgi nevedas komunikācija un sadarbības ar viņu. Lai es paveiktu savu darbu, man parasti vajag no viņa informāciju vai atļauju vai apstiprinājumu. Bet tos viņš man bieži vien nenodrošina. Līdz ar to es nevaru paveikt savu darbu, un es par to jūtos slikti. Uz e-pastiem viņš neatbild vai reti. Klātienē arī gandrīz normāli neizdodas viņu pieķert pie rokas, jo visu laiku aizņemts.
Izdevās tas, ka norunāju reizi nedēļā sapulci ar viņu aci pret aci. Realitātē ļoti bieži viņš uz šīm sapulcēm neatnāk vai arī, ja atnāk, tad nav līdz tam laikam iedevis man nepieciešamo info, lai es būtu varējusi ko paveikt un būtu ko sapulcē runāt, līdz ar to viss pa tukšo.
Šorīt mans pēdējais piliens. Iepriekšējā sapulcē vienojāmies, ka viņš man nosūtīs to un to. Tas, protams, nav izdarīts, kā rezultātā es nepaveicu to, ko man vajadzēja. Cerēju uz šīsnedēļas sapulci, kad izteikšu visu to, kas man sakrājies. Šorīt atbraucu uz darbu uz norunāto laiku, izrādās, viņš ir aizbraucis un nebūs visu nedēļu. Par to es, protams, informēta netiku.
Es nesaprotu, kur ir problēma un kāpēc tā? Ko jūs darītu manā vietā???
07.11.2016 09:37 |
 
10 gadi
Reitings 535
Reģ: 23.04.2011
Liekās ka ēd tevi ārā. Es šitā nervus nebojātu dēļ darba lietām.
07.11.2016 09:42 |
 
Reitings 188
Reģ: 14.09.2015
Bet reāli kāds būtu risinājums?
Un priekš kam priekšniekam kādu ēst ārā? Ja es neapmierinu vai nepatīku, var taču vienkārši atlaist
07.11.2016 09:46 |
 
Reitings 1071
Reģ: 22.07.2014
Droši vien paliktu strādāt līdz atrastu citu darbu.
07.11.2016 09:47 |
 
Reitings 188
Reģ: 14.09.2015
Vai kādai ir bijusi situācija, kad nevar saprasties ar priekšniecību? Padalieties!
07.11.2016 09:48 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
vai nu jums ir komunikācijas problēmas vai tas čalis ir totāli bezatbildīgs. Es neceptos , normāli parunātu , vai uzrakstītu pagarāku epastu. Bet kamēr mani priekšnieks nelamā par nepadarīto es neceptos....
07.11.2016 09:53 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Jautātu tiešā tekstā, kā viņš ir iedomājies, kādā veidā es varu pildīt savus darba pienākumus! Es tā arī izstāstītu, ka nespēju pildīt savus pienākumus, jo viņš ir teju nesasniedzams, lai izdomā, ko viņš varētu izdarīt, lai tomēr varētu efektīvi izmantot manus darba resursus.
07.11.2016 09:54 |
 
Reitings 121
Reģ: 29.01.2009
Vietā, kur es strādāju, priekšnieks ir reāli aizņemts, vienmēr skrējienā, un jā – reizēm viņš nedod visu informāciju, kas man nepieciešama, tādos termiņos, kā es vēlētos. Pirmkārt mēģinu pati izvērtēt, kas ir patiešām svarīgs, kuros gadījumos varu dabūt info no citiem avotiem uzņēmumā un kad man pietiek kompetence, lai pieņemtu patstāvīgus lēmumus. Ja jautājums deg un vajag atbildi no viņa – nekautrējos zvanīt, rakstīt sms vai medīt viņu gaitenī un ķert aiz rokas :-D
07.11.2016 10:11 |
 
Reitings 20
Reģ: 06.10.2016
Bet priekšnieks Tev vispār pārmet, to ka nepaspēj izdarīt lietas laikā vai tādā kvalitātē, kā viņš to vēlas?
07.11.2016 10:23 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Iepriekšējā sapulcē vienojāmies, ka viņš man nosūtīs to un to. Tas, protams, nav izdarīts, kā rezultātā es nepaveicu to, ko man vajadzēja

Zinot to, cik izklaidīgi ir mani kolēģi, es vienmēr pēc sarunas nosūtu atgādinājuma e-pastu, ka tu man solīju to un to, sūti augšā. Es arī nekautrējos bombardēt watsapā, SMS un citos veidos, lai man atsūta.
Tev ir cietā alga un Tevi tā apmierina? Ja jā, tad neko, sēdi un priecājies, īpatnējs priekšnieks, kam patīk maksāt cilvēkam ne par ko. Ja nē - ej prom.
Vispār man arī bija tāda asistente, kurai es beigās neko nedevu darīt un priecājos, ka viņa ir prom. Tam cilvēkam miljons reižu ir pateikts, kā ir jādara, bet viņš arī miljons pirmo reizi elementāras lietas izdara nepareizi, kad atkal par to aizrādu, plikšķina acis - "nu labi, pārtaisīšu". Man ātrāk bija pašai visu izdarīt.
07.11.2016 10:28 |
 
Reitings 188
Reģ: 14.09.2015
Daenerys1, es arī pēc sapulces vienmēr nosūtu meilu ar kopsavilkumu un to-do listi. Arī pēc tās sapultes nosūtīju. Un vēl pa nedēļas vidu atgādināju. Viss velti.
Jā, cietā alga.
07.11.2016 10:31 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Nu tad.... pats vainīgs. :-D Varbūt citreiz sapulcē, kad jūs vienojaties, ka Tu dari to, to un to, pasaki: jā, labi, es to izdarīšu, ja man būs visa informācija, es tev atgādināšu, bet, ja info nesaņemšu, diemžēl šo darbu paveikt nebūs iespējams.
Es ļoti labi saprotu Tevi, manā darbā visu laiku tā notiek.
07.11.2016 10:51 |
 
Reitings 188
Reģ: 14.09.2015
manā darbā visu laiku tā notiek.

Bet kā tu pret to attiecies un jūties? Vai tas tevi apmierina? Un vai tiešām nav iespējas labot sitāciju?
07.11.2016 10:53 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Bet kā tu pret to attiecies un jūties? Vai tas tevi apmierina? Un vai tiešām nav iespējas labot sitāciju?

Nozares specifika. Pie kam es esmu vadošā amatā, citi kolēģi tā dara ar mani un es tā daru arī ar citiem. Protams, ne jau konstanti, bet ikdienas rutīnā bieži gadās kaut ko nosūtīt, pateikt. Piemēram, tagad ir tukšāks periods un es sēžu cosmo. Tu sēdi cosmo, bet Tavam priekšniekam galvā ir miljons visādu domu, darbu, lietu, pie kurām jāpiedomā, viņš aizmirst izdarīt pat 100x svarīgākas lietas nekā Tevi par kaut ko painformēt. Es zinu, kā tas ir, kad izej ārā no biroja svētdien 23.30 un knapi tver, kas ārā ir par gadalaiku.
07.11.2016 11:03 |
 
Reitings 583
Reģ: 01.09.2015
Priekšnieks ir vienīgais no kā var dabūt visu nepieciešamo info? Manējais arī reti, kad vispār ir Latvijā, līdz ar to es labāk atrodu citu variantu, kur dabūt nepieciešamo info, nekā gaidīt no viņa.
07.11.2016 11:21 |
 
Reitings 1325
Reģ: 10.08.2015
Man liekas, ka vienkārši ir šādi cilvēki, un tur nekāds risinājums nav iespējams. Ir pieredze ar šādu priekšnieku. Bija periods, kad mēnešiem nevarēju dabūt rokā, un es nesaprotu, kā viņam var neinteresēt uzņēmuma darbība. No vienas puses tas iemāca lielu patstāvību un spēju pieņemt priekšnieka cienīgus lēmumus. Bet nu ir lietas, kur nevar un nevar bez priekšnieka, un tad sākas sūdi. Kaut vai norēķināties ar piegādātājiem, lai klients varētu saņemt pakalpojumu. (Diez vai visi bosi dod pieeju bankas kontiem)
07.11.2016 11:59 |
 
10 gadi
Reitings 591
Reģ: 29.01.2009
Es laikam uzstājīgi zvanītu un jautātu, kur ir infas, ko man apsolīi? Kur pats esi, ka neesi laicīgi uz tikšanos?
Man ir jāsadarbojas ar vairākiem aizmāršīgiem un aizņemtiem cilvēkiem, bet tas man netraucē priorizēt lietas, pieņemt lēmumus un dabūt infas arī pa apvedceļiem.
07.11.2016 12:07 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits