Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Autoskola MUSTANGS

 
Reitings 416
Reģ: 15.01.2014
Sveiki visiem. ;-)
Nezinu, vai kāds te to zinās, pat šaubos. Būs vien jāzvana uz autoskolu, bet to rīt (centīšos), un šodien tomēr māc ziņkārība.
Ja es vēljoprojām varu ielogoties MUSTANGA mājas lapā ar savu pers. kodu, tas nozīmē, ka es vēl skaitos šajā autoskolā reģistrēta? Iestājos jau pasen - pirms 2.5 gadiem, teorija nolikta, obligātās braukšanas stundas laikam arī ir. Cik liela, jūsuprāt, ir iespēja, ka nauda nav vējā izmesta un es varu turpināt ņemt braukšanas stundas līdz visu nokārtoju nevis sākt visu no jauna? :-)
05.10.2016 20:53 |
 
Reitings 416
Reģ: 15.01.2014
Piebildīšu, ka līgumā nekas nav minēts par to, pēc cik ilga laika tiec atskaitīts no autoskolas. Vienīgais datums, kas bija, attiecās uz teorijas nolikšanu un obligāto braukšanu ņemšanu. Bet tur, ja esi nokavējis, arī nekas traks - samaksā 15eiro, lai uz mēnesi pagarinātu līgumu, un visu izdari.
05.10.2016 20:55 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Bieži figurē cipars - 3 gadi, bet varbūt kļūdos. Kāpēc nepiezvani un nepajautā? :)
05.10.2016 20:56 |
 
Reitings 416
Reģ: 15.01.2014
Visu laiku mēģinu saņemties, bet kaut kā aizmirstu.
+ nezinu kāpēc, bet kauns būs no cilvēka otrā klausules galā, ja man pateiks, ka esmu atskaitīta;
+ esmu no tiem cilvēkiem, kam nepatīk zvanīt. :-D
3 gadi es arī kaut kur biju dzirdējusi. Cerams, ka tā arī ir. :-)
05.10.2016 21:00 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits