Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

mīlestība mūža garumā

 
Reitings 28
Reģ: 29.01.2009
Sveikas, meitenes! Vai ticat īstai mīlestībai?
Es ticēju..šobrīd esmu apjukusi!! Vēlos, lai padalaties savās pārdomās, pieredzē! Vai esat piedzīvojušas īstu mīlestību? Vai to ir iespējams piedzīvot vairākas reizes..?
Pirms gada mani pameta puisis, kuru mīlēju no visas sirds. Ar visiem viņa trūkumiem. Lai gan ir pagājis gads, nespēju to aizmirs. Un diezvai spēšu. Jo bijām kopā 8 gadus. Piedzīvots daudz..mīlēju ar visu savu sirdi. Dzīve iegrozījās tā, ka iepazinos ar ļoti jauku puisi. Pie sevis domāju kādas man ir jūtas pret viņu. Vai es viņu mīlu?! Mums kopā ir labi..bet..stulbi tā teikt, bet salīdzinot ar iepriekšējām attiecībām, mana sirds nelido. Lai gan ar tagadējo puisi ir daudz patīkamāk, jautrāk un drošāk. Viņa ģimene ir brīnišķīga. Mums ir daudz skaistu kopīgu nākotnes plānu. Bet esmu apjukusi par to vai patiesi mīlu viņu. Vai ir iespējams vel kādreiz dzīvē no sirds mīlēt kādu, ja tu jau esi to kādreiz darījis pret kādu citu..
15.08.2016 18:34 |
 
Reitings 201
Reģ: 11.07.2016
Vai ticat īstai mīlestībai?

Protams, ka ticu.
Vai esat piedzīvojušas īstu mīlestību? Vai to ir iespējams piedzīvot vairākas reizes..?

Jaa, esmu piedziivojusi iistu miilestiibu, kaadreiz pat nezinaaju, ka taada var buut:-D
Piedzivot vairaakas reizes ir iespeejams jaa, tikai ne man.
Es esmu cilveeks, kam viirieshi var naakt un iet bet vienmeer sirdii paliks tikai viens cilveeks un viss... Mans gadiijums ir taads, ka es varu miileet tikai vienu cilveeku no visas sirds, pret paareejiem varbuut var rasties kaadas simpaatijas, nekas vairaak...:-)
Bet jaa, es zinu, ka var iemiileet kaadu citu un taa nopietni, ne visi var miileet tikai vienu un ne vienmeer tas ir arii vajadziigs...
15.08.2016 18:46 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Es domāju, ka var. Es esmu bijusi iemīlējusies neskaitāmas reizes, taču tāda sajūta, ka tiešām mīlu man ir bijusi pret diviem vīriešiem-savu vīru un vēl vienu vīrieti no citām attiecībām.
Ilgu laiku man šķita, ka tas iepriekšējais vīrietis ir man vienīgais, liktenīgais un ar citiem man būs tikai tā, uz laiku, kamēr rozā brilles nokrīt, bet ne tik dziļas jūtas, kādas pret viņu, tā arī ilgu laiku bija, bet nē-satiku savu vīru. Tās divas mīlestības nav identiskas, bet, manuprāt, katram posmam dzīvē der kaut kas cits. Es esmu laimīga un ļoti mīlu savu vīru, bet kaut kur dziļi ir arī tās jūtas pret to citu vīrieti. Katrā ziņā zinu, ka, lai kas notiktu, pret šiem diviem cilvēkiem es nekad nespēšu būt pavisam vienaldzīga.
15.08.2016 18:50 |
 
Reitings 326
Reģ: 12.06.2016
Uzskatu,ka katru cilvēku mēs uztveram savādāk, arī mīlam savādāk, ja vispār mīlam.
Ir sava veida pieķeršanās, pievilkšanās, cilvēki ar saviem plusiem un mīnusiem. Domāju, ka katrās attiecībās mēs iemācamies kaut ko, lietas ko gribam šāda tipa attiecībās un kuras nē.
Protams,ka vienmēr atmiņas paliks ar bijušo, tomēr tie Tev bija 8 nodzīvoti gadi. Ar otru puisi nebūs tāpat kā bija, bet būs savādāk. Ir kas iekritis sirdī būs vienmēr vairāk, iespējams kāds ne tik.
Par jautājumu, domāju ka iemīlēt otreiz var protams, bet cik stipri atkarīgs no pašiem cilvēkiem un attiecību modeļa.
15.08.2016 18:52 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
mūža garumā? Paprasi man pēc kādiem 50 gadiem.
15.08.2016 18:53 |
 
Reitings 790
Reģ: 08.11.2015
es noteikti ticu īstai mīlestībai, bet es pēdējā laikā sāku domāt par dažādām mīlestībām.
es zinu, ka man bija pirmā mīlestība un pirmās attiecības, tagad beidzās otrās attiecības, kurās es noteikti zinu, ka mīlēju arī šo cilvēku, bet konkrētu laika posmu un tā mīlestība dabīgi izbeidzās...bet mani mulsina doma par to, ka ir ļoti iespējams tas, ka es mīlu vienu cilvēku, kuru es sastapu pirms šīm attiecībām un pēdējā laikā mani ir pārņēmusi tāda aizdoma, ka iespējams, es vēl viņu patiešām iemīlēju un ļoti iespējams, ka vēlaizvien mīlu...bet es jūtos apjukusi domājot par to, kā tas var būt, pa kuru laiku, jo es tiešām zinu,ka savu pēdējo bijušo vīrieti tiešām mīlēju un sāku domāt par to, vai ir iespējams divus cilvēkus mīlēt vienlaicīgi.
iespējams, ka šīs abas mīlestības ir dažādas.
bet es iekšēji patiešām ceru, ka šī mīlestība nebūs mana mūža mīlestība, or else I'm doomed :D
15.08.2016 19:09 |
 
Reitings 790
Reģ: 08.11.2015
Es tikko atcerējos vienu sarunu starp diviem cilvēkiem (sievietēm) par īpašiem cilvēkiem dzīvē, kurus sastopot, neatkarīgi no apstākļiem un tā, cik gadi pagājuši, iekšās tāpat drebēs...
15.08.2016 19:13 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Vai ir iespējams vel kādreiz dzīvē no sirds mīlēt kādu, ja tu jau esi to kādreiz darījis pret kādu citu..
Es domāju, ka var gan :)
15.08.2016 19:17 |
 
Reitings 36
Reģ: 20.07.2016
Es domāju, ka var. Un var to darīt arī vienlaicīgi. Ar to es nedomāju poligāmiju. Vienkārši, ja ir palikušas jūtas pret kādu un tas kāds vienmēr būs svarīgs, tas nenozīmē,ka nevar iemīlēt kādu citu.
Piekrītu šim marissa rakstītajam:
Katrā ziņā zinu, ka, lai kas notiktu, pret šiem diviem cilvēkiem es nekad nespēšu būt pavisam vienaldzīga
15.08.2016 23:57 |
 
Reitings 674
Reģ: 21.12.2015
Es vēl šodien vienā diskusijā rakstīju par pirmo mīlestību.
Es zinu, ka nekad nevarēšu mīlēt tā kā toreiz. Nedomāju, ka vēlreiz piedzīvošu tādas sajūtas. Un es pat nezinu vai maz gribu vēlreiz ko tādu. Jā, es varu mīlēt vīrieti, ar kuru esmu kopā šobrīd (un mīlu), taču tās sajūtas būs mūžīgas, ja ir bijušas patiesas.
Tas ir tas, pa ko raksta cherette - iekšā vienalga drebēs.
16.08.2016 09:31 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Es esmu īstajā mīlestībā jau daudzus gadus.
Īstā mīlestība - tās nav ideālas attiecības. Parasti jau visās attiecības ir krīzes, problēmas, strīdi, konflikti un citas problēmas.
Un tikai mīlestība spēj to visu pārvarēt un saglabāt attiecības.
16.08.2016 09:46 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!