Bez potem .....

 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Varbut kada ar medicinisko izglitibu vai stradajosa bernu darza vares man atbildet precizi.
Ja es visu esmu sapratusi pareizi tad pie mums potes ir rekomendejamas ne obligatas .... un b/d , ari privatajam ir japienem mans berns ar izzinu no arsta , ka esmu atteikusies no valsts piedavatajam potem ... Pareizi ?
06.07.2016 11:01 |
 
Reitings 967
Reģ: 14.09.2009
Liene, ko tur strīdēties. Mūsdienu cilvēkam labāk patīk (ir vieglāk) dzīvot sazombētā pasaulē, nevis pašam LOĢISKI domāt. Labāk paklausītos ārstos par vakcīnām un hormonālajām tabletēm, labāk uzklausīt banku speciālistus par to, ka vajag savu naudiņu bankā glabāt un kredītus ņemt.
Cilvēkam ir vieglāk dzīvot sistēmā, ko izveidojušas korporācijas, kas uztur visu šo medicīnas sitēmu, izglītības sistēmu un banku sistēmu. Paies pāris gadi un cilvēki būs tiktāl sabaidīti ar terorismu (kas ir speciāli veidots fenomens), ka labprātīgi sev šūs čipus iekšā, lai pasaulē būtu "drošība un kārtība", nesaprotot, ka tā ir speciāli izveidota sistēma, lai pakļautu un zombētu pasauli tālāk. Mērķis jau ir paklausīgi jēriņi, kas pakļaujas sistēmai.
07.07.2016 08:46 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Es savā brīvajā laikā nemēdzu iet uz antivakcinācijas forumiem mēģināt pierādīt acīmredzamas lietas, tāpat neklauvēju pie Jehovas liecinieku durvīm un nestāstu, ka asins pārliešana mēdz būt nepieciešama :-) šī diskusija man ir labs ieskats antivakcinētāju pasaules uzskatos:-D
07.07.2016 08:32 |
 
Reitings 502
Reģ: 29.01.2009
Par hormonalajam tabletem - interesanti, kapec viens ginek.kabinets visam sievietem medz piedavat tikai yasminelli un pie sienas ir yasminelles plakats? :D :D
07.07.2016 08:15 |
 
Reitings 502
Reģ: 29.01.2009
Donata , tiesi tadu ka tu del sis grupas kluva slegtas. ;)
Un,ne,tur nespriedele neizglitoti cilveki...tur spriedele izglitoti, dzivesgudri un pieredzes gudri cilveki. Un, ja, ir pieejami ari zinatniski, nevis apollo vai delfi stila raksti par vakcinu enas pusi. ;)
Tacu palasat jebkuras vakcinas sastavdalas- dzivsudrabs,aborteti audi. Un pie reizes blakusparadibas ... ka jau teicu par ercu encefalita vakcinu un iespejamibu saslimt ar encefalitu, cilveki ari nemaz nezina,vai no vakcinas antivielas veidojas.
Par mirusajiem...ka jums liekas,cik izdevigi farmacijas industrijai ir teikt, ka medz mirt ari vakcinetie? Tiesi necik :D kapec? Jo vakcinas maksaa labu naudu.
Ja visi tik stulbi, tad ludzu atbildat, kapec paris dienu vecam zidainim triec ieksa dziivu virusu, ja pieaudzis cilveks nedrikat vakcineties, ja ir vaja imunsistema.
Bet ta ir katra izvele un saukt citus par stulbiem, jo nevakcine, ir diezgan aprobezoti.
07.07.2016 08:13 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Visi penteri neizlasiiju, bet:
Wee laikam galvu saspiedusi. Likaas, ka ir gudraaka, bet buushu kljuudiijusies. Varbuut paintereseejies, cik tuukstoshi un miljoni atstiepa kaajas no visparastaakajaam infekcijas slimiibaam dazhus gadsimtus atpakalj, kad veel nebija ne poshu, ne antibiotiku. Muusdienaas no taam pashaam slimiibaam aiziet pie dieviem vien dazhi iipashi neveiksmiigie.
Taadu zaljaa dziivesveida sludinaataaju un putnainu muteriishu deelj daudzas it kaa pirms daudziem gadiem nosaciiti izskaustas slimiibas saak atgriezties, jo, redziet, poteet nevajag.
Komplikaacijas no poteem esot, nesmiidini, daudz lielaakas iespeejas ir nomirt no slimiibas, pret kuru neesi sapoteeta nevis iedziivoties komplikaacijaas no potes.
Pati arii,cik te lasiits, mokaas ar saapiigaam meeneshreizeem liidz gjiibshanai, bet hormonus, nee un nee, neeediis.
Redzi, savu nostaaju vari paust, nevaacos sava sunja suudus un metot savus tamponus podaa, neertiibas kaadam, kas to vaac, bet pa lielam pie dirsas. Savukaart sava beerna veseliibu un dziiviibu savu putnu deelj nevajadzeetu apdraudeet.
P.S. Ja jau tik pareiza sava iedomaataa "veseliigaa" dziivesveida piekopeeja, tad vinaaru arii paarstaaj trektereet, piemeeram, bet dodies uz mezha vidu un grauz salaatu lapas zaru buudaa.
07.07.2016 06:50 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
tev skiet , ka 574 cilveki uz 3,5 miljonu ( dati par 2012 gadu ) , tagad gan jau vairak ir daudz ?
labak apskaties datus par vakcinu raditajam komplikacijam + cik ir gadijumu , kad neviens negrib atdzit , ka kaut kas ir del vakcinas ....
07.07.2016 00:33 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Bet man liekas parsteidzosi , ka cilveki tic visam ko saka arsts , nemot vera , ka arstu viedokli biezi ir pilnigi preteji.. es zinu kaa darbojas vakcinas , es izvelos tas nepotet savam bernam , pagaidam, kur problema ? Potejiet sev ko gribat , lietajat hormalo kontracepciju u.c tabletes it kaa veselibai un dzivojiet veseli ... uzskatiet ka komplikacijas un blaknes potem ir mulkibas un , ka mes , kas atsakas labpratigi indet sevi esam tunsoni, glupi un aprobezoti lautini ! manis peec ....
07.07.2016 00:25 |
 
Reitings 285
Reģ: 29.01.2009
wee pareizrakstība un pasaules uzskati vien ir lielākā anitreklāma privātskolām un to produktiem! :D
Nevakcinējaties taču, arī stulbums, ne tikai slimības, ir riska faktors. Kā jau teikts, dabiskā atlase turpina darboties uz pilnu klapi, idioti un diemžēl arī viņu nevainīgās atvases tiek atsijāti. Tikai viens no n-tajiem šāda veida stāstiņiem.
Tikai 18 mēnešus jauns zīdainis Berlīnē miris no masalām. Vakcīnu pretinieku dēļ lipīgā un nāvējošā slimība ir uzliesmojusi nebijušos apmēros, kopš oktobra Vācijas galvaspilsētā inficējot 574 cilvēku, raksta BBC.

http://www.delfi.lv/news/arzemes/masalu-vakcinu-pretinieku-del-berline-mirst-zidainis.d?id=45613604
07.07.2016 00:23 |
 
Reitings 1321
Reģ: 03.11.2015
Man liekas pārsteidzoši, ka mūsdienu cilvēki atsakās ticēt ārstiem, bet tic jebkuram apšaubāmas izcelsmes rakstam internetā. Galvenais, lai tas raksts ir pretējs ārsta viedoklim!
07.07.2016 00:11 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Wooow wow wow, interneta forumi un pat slēgtās grupas! Tiiik uzticami informācijas avoti, viņi noteikti sludina patiesību, atklāj mūsdienu medicīnas melīgo būtību! Cilvēki bez interneta taču bija absolūti tumsoņas, labi, ka tagad ir tādas saites kā antivakcina.org, kas atver cilvēkiem acis! :-D
06.07.2016 23:58 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
vispar es ari aizdomajos par to rota virusu , tas ir kaa , berns vemj un vinam ir caureja ( kaut vai dienu , bet es neizturetu pat dienu ) , bet vecaki neko nedara ? ja mans berns vemtu + caureja , es pat dienu negaiditu un jau butu uznemsanas nodala ... nav janoved lietas lidz absurdam
06.07.2016 23:45 |
 
Reitings 502
Reģ: 29.01.2009
Un par rotenieku...svarigi ir laicigi reaget, nevis diennakti skatities, ka berns vemj vai vinam ir caureja. Ja reakcija ir pec 2.vemsanas reizes, tad nevajadzetu nonakt lidz atudenosanas procesam.
Bet tas ir siiks un smalks darbs, izvertet, kas ir labakais sev un bernam.
06.07.2016 23:36 |
 
Reitings 502
Reģ: 29.01.2009
Dienvida , informaciju esmu ieguvusi no draugiem, interneta vide (parsvara slegtajas grupas, kur negaida vakcinu entuziastus, kas visu laiku reklame vakcinas). Loti daudz info ir anglu valoda , ierakstot atslegas vardus - vakcinas, vakcinas un autisms utt.
06.07.2016 23:34 |
 
10 gadi
Reitings 747
Reģ: 29.01.2009
Wee
Protams, ka nav obligātas, tas ir tik saraksts, ko var segt valsts, ja vecāki izvēlas.
Mēs esam privātajā dārzā, nepotēti, viss ok, ne1 pat īsti neprasīja to, tikai ārsta izziņu.
06.07.2016 23:32 |
 
Reitings 165
Reģ: 16.07.2014
Wee, manai draudzenei nevakcinēto bērnu paņēma gan valsts, gan privātajā, bez nekādas attieksmes. Problēmai nevajadzētu būt. Starpcitu, nezinu cik Tavai meitiņai gadu, bet piem., pret hepatītu B veselu bērnu pēc 5 gadu vecuma vairs neiesaka potēt. Tāpat šķiet, ka masalas u.c. pēc 7 gadiem arī vairs neiesaka. Principā, tad vakcīnas riski pārsniedz slimības sekas. Protams, ja grib, tad jau visu var. Citēt mani nevajag, 100% nezinu, pēc atmiņas vados.
Par to, ka nevakcinētie bērni apdraud vakcinētos = pilnīgas muļķības. Vakcīna negarantē mūža aizsardzību, max uz 5 gadiem, ja nemaldos (pēc pēdējās devas). Un nevis "aizsardzību", bet 50 - 80% garantiju, ka slimībai nebūs letālu seku. Katrai potei tas procents ir savādāks. Garajam klepum, laikam vismazākais bija. Interesants fakts par masalām-viņas palīdz vieglāk pārdzīvot vitamīns A. Burkānu suliņa :)
Starpcitu, es neesmu pret vakcīnām, pati esmu vakcinējusies stipri vairāk nekā vidējais cilvēks, ceļošanas dēļ, bet neiesaku nevienam paļauties uz zālēm "tāpēc, ka tā dara". Jāņem vērā dažādi apstākļi, vai bērns ir vesels, iznēsāts, vai barots ar mātes pienu, vai viņam ir skolas vecuma brāļi/māsas, vai aprūpētājs ir saskarsmē ar maziem bērniem, vai aprūpētājs ir vecāks par 60 (laikam) u.c. No galvas neatceros.
Atgriežoties pie tēmas - atkarībā no bērna vecuma varbūt, ka var taisīt tikai pirmsskolas "boosteri"? Katru poti pa vienai reizei, nevis 3 vai cik nu tur.
06.07.2016 23:28 |
 
Reitings 1129
Reģ: 19.04.2015
Tā kā wee manu jautājumu noignorēja, tad Liene, padalies, lūdzu, ar avotiem, kur šo info smēlies :-)
06.07.2016 23:25 |
 
Reitings 259
Reģ: 06.03.2010
Es esmu poteta pret visu, kas bija nepieciesams. Imunsistema gan berniba, gan tagad ka zirgam. Neesmu slimojusi ( sad tad iesnas ko pati pec baseina slapjiem matiem un mitra ziema sakeru), temperatura varbut 1x 5 gados. Ta ka potes nevajina imunsistemu, paradumi to vajina.. Zalu lietosana utt.
06.07.2016 21:37 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
Tad, kad tu un tavs bērns apdraud citus (jo neviena vakcīna nepasargā 100 %), tev būtu gan "jācieš".
06.07.2016 21:15 |
 
Reitings 502
Reģ: 29.01.2009
Neizlasīju visu diskusiju, uzvilkos :D Diezgan glupi nosaukt par glupu cilvēku, kas nevakcinēs savu bērnu.
Uzskatu,, ka pirmsskolai - ne valsts, ne privātai nav nekādu tiesību nepieņemt nevakcinētu bērnu. Kāpēc man jācieš par to, ka es vēlos savu bērnu pasargāt.
Un viss ir pavisam vienkārši - palasot vakcīnu sastāvu un blakusparādības, viss ir skaidrs. Piemēram ērču encefalīta vakcīnas blakusefekts ir ērču encefalīts.
Par tuberk.poti - zinājāt,ka tā ir vienīgais dzīvais vīruss, ko ielaiž pāris dienu veca zīdaiņa organismā? Ja jau pieaugušam cilvēkam un jau lielākam bērnam neiesaka vakcinēties slimam, jo imūnsistēma bojāta tajā brīdī, tad, kāpēc mazulim, kurš nekam nav adaptējies šajā pasaulē, jālaiž tāda jaudīga vakcīna?
Katram ir savs viedoklis, man ir draudzenes, kuras vakcinē un kuras nevakcinē, es pieņemu viņu viedokļus un neuzbāžos vakcinētājām un viņas pieņem manu viedokli un neterorizē mani par to, cik slikti nevakcinēt.
Bet, mazliet iedziļinoties vakcīnu aizmugurē, nevēlos vakcinēt arī savu kaķi. Un tas nav nekāds modes kliedziens - vienkārši cits laikmets un informācija ātrāk izplatās.
Nav teikts,ka nekad nevakcinēšu, bet nu pirmajā gadā noteikti nē.
Un par vējbaku (vai masalinu vakcīnu) - šīs slimības vieglāk ir izslimot bērnībā. Bet, kas notiks tad,ja bērnu vakcinēs, bet pieaugušā vecumā cilvēks aizmirsīs,ka jāvakcinējas un saslims - tad slimība būs krietni nopietnāki.
Tas tā - īsumā.
06.07.2016 21:07 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits