Sliktas ziņas tiem, kas ārzemju interneta veikalos pasūta viltotas dizaineru preces -aliexpress.com?

 
Reitings 4481
Reģ: 03.01.2014
Vai aliexpress.com skaitās viltojumi? veicu pasutijumu tagad nezinu vai sanjemsu? vai ebay ari skaitas viltojumi? Pēc būtibas visa ķinas prece ir viltojumi sanak :D
17.05.2016 10:42 |
 
Reitings 965
Reģ: 14.08.2015
Vajadzēja kādā labdarības iestādē arī spoguli paprasīt, lai no malas spētu novērtēt, vai uz ielas neizskatīsies pēc papagaiļa.

Eh. Pa lielam man ar Tevi, diemžēl, nebūs pa virtuālajam ceļam, tāpēc kaut kādās garās pārrunās par šo neieslīgšu. Vienīgi padomā par to, no kādas vides nāk cilvēki, kas šādas lietas iegūst tādos veidos, pirms apņirgt smalkas gaumes trūkumu, kā arī ņem vērā, ka tu nekad nezini un arī neuzzināsi katra garāmgājēja backgroundu. Kā jau teicu - es pati par cilvēkiem šādās kategorijās nespriežu un man ir grūti pieņemt ķengāšanos un ieņirgšanu šādu iemeslu dēļ.
18.05.2016 01:45 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Es tomēr kaut kādā mērā nosliecos uz R116 viedokli. Ne par kepku, bet par gaumi gan.

Daudzas brendu drēbes var ieprikt arī humpalās un atrast sarkanā krusta kambaros un citās labdarības iestādēs.

Tas, ko humpalās var dabūt, nekad nebūs high end aktuālā kolekcija. Arī no iepriekšējās kolekcijas ne - tās mantas savāc jau paši darbinieki, līdz sarkanā krusta apmeklētājiem un humpalu pircējiem šīs mantas nemaz nenonāk. Taču tie, kam ir pieeja šo mantu šķirošanai, viņas salasās tik daudz, ka vairs nav tā kontrasta, kad ir tikai viena firmas manta, kas izceļās uz visa pārējā fona.

Varbūt meitenei citu nav,

Te arī ir absurda sāls - sakrās mežonīgi dārgai somai, taču nenopirks normālus apavus, lai gan normāli apavi un vidējas cenu kategorijas soma izskatītos daudz labāk, nekā šis te kontrasts.

varbūt brendīgā soma kaut kādas iestādes dāvanā iekritusi

Šorīt šo apspriedu ar vienu citu foruma lietotāju, kura zināmu apstākļu dēļ nevēlas savu viedokli te ierakstīt pati. Viņa saka, ka, ja viņai kāds uzdāvinātu tādu somu, viņai nāktos to turēt skapī, jo viņa ļoti labi apzinās, ka viņas garderobē nav gandrīz nekā tāda, uz kā fona šī te soma neizskatītos nesamērīga, jo drēbēm jau nav jābūt dārgām, tām vienkārši ir jāizskatās kā jaunām, taču pērkot lētos brendus un humpalas, tā kvalitāte tomēr ir tāda, kāda ir un jau pēc pāris mazgāšanām dārgais brends pamatīgi ar to kontrastē. Protams, ja var uzšūt pats, tas arī savādāk, jo nav jau nozīmes tam, no kurienes apģērbs ir cēlies, svarīgi ir, lai tas ir tīrs, kārdtīgs un nenovalkāts.

Un pat, ja tā soma ir no Ķīnas iesūtīta kopija - ja cilvēkam tas liek justies labāk un pašpārliecinātāk, kāda, pie velna, kuram daļa?

Iziedams no mājas, cilvēks pats sevi izliek apskatei. Ieraugot uz ielas meiteni, kas izskatās smuki, es mēdzu padomāt "Viņa labi izskatās!" un ir vienalga, vai viņai mugurā ir Gucci, vai vispār noname kleita no tirgus vai humpalām. Ja kāds ir apģērbies kā ķēms, tā vienkārši ir - neatkarīgi no tā, kādas problēmas viņam ir backgroundā. Es pati nāku no nabadzīgas ģimenes, kam bieži vien nebija nekā no tā, kas bija visiem citiem, taču tas nenozīmē, ka tādēļ būtu toreiz staigājusi pa ielu kā klauns. Ja nav saprašanas, pēc kā izskaties, tiešām nav jābrīnās, ka kāds smīkņā, nabadzība nav attaisnojums, lai staigātu kā klauns.
18.05.2016 11:25 |
 
Reitings 9
Reģ: 20.12.2015
Esmu gan stockmanna aptaustījisun piemērijis visus armani,ralp lauren u.c. brendu apgērbus,gan pats savām rokām izčekojos originālo Gucci maku. Secinājumi? Kvalitāte NE TUVU nebūs tās cenas vērta.


Tev tiešām šķiet, ka tekstilmateriālu kvalitāti/īpašības nosaka tos aptaustot?
18.05.2016 11:29 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Par tiem apaviem.. Ir cilvēki, kuri atļaujas iegādāties dārgas lietas, bet par tām salīdzinoši briesmīgi rūpējas.. Nepievērš uzmanību sabružātiem apaviem ar nonēsātu papēdi.. savi brendu somu mierīgi var nolikt uz grīdas..
18.05.2016 11:43 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Globālais tirgus visu noliek savās vietās.

Ko īsti grib brenda tirgotājs - ar savu ražojumu nopelnīt vairāk, tikai tāpēc ka tas ir "brends".
Lai gan ir pasūtīts un saražots tajā pašā rūpnīca kur parastā prece ?
Un tad viņš uztraucās, ka tāda pati prece, ar vai bez brenda uzlīmes ir pieejama tirgū 3x lētāk.
Un tad mēģina dabūt cauri likumus lai saglabātu savu peļņu. Bet parasti tur nekas nesanāk, vismaz Austrumeiropā droši. Lētais "brenda" ražotājs vienmēr kaut izdomās lai varētu pārdot.
18.05.2016 11:44 |
 
Reitings 51
Reģ: 18.05.2016
Viņa saka, ka, ja viņai kāds uzdāvinātu tādu somu, viņai nāktos to turēt skapī, jo viņa ļoti labi apzinās, ka viņas garderobē nav gandrīz nekā tāda, uz kā fona šī te soma neizskatītos nesamērīga, jo drēbēm jau nav jābūt dārgām, tām vienkārši ir jāizskatās kā jaunām, taču pērkot lētos brendus un humpalas, tā kvalitāte tomēr ir tāda, kāda ir un jau pēc pāris mazgāšanām dārgais brends pamatīgi ar to kontrastē. Protams, ja var uzšūt pats, tas arī savādāk, jo nav jau nozīmes tam, no kurienes apģērbs ir cēlies, svarīgi ir, lai tas ir tīrs, kārdtīgs un nenovalkāts.


Kas par absurdu. Tas viss ir tam cilveekam pasham galvaa. Lai izskatiitos labi un DAARGI nav vajadziigi milziigi liidzeklji- vienkaarshi laba gaume. Es esmu riktiiga humpalu fane (jau kopsh 10g vecuma :-D). Kaadas tik peerles nav humpalaas atrastas!

Tas, ko humpalās var dabūt, nekad nebūs high end aktuālā kolekcija. Arī no iepriekšējās kolekcijas ne - tās mantas savāc jau paši darbinieki, līdz sarkanā krusta apmeklētājiem un humpalu pircējiem šīs mantas nemaz nenonāk. Taču tie, kam ir pieeja šo mantu šķirošanai, viņas salasās tik daudz, ka vairs nav tā kontrasta, kad ir tikai viena firmas manta, kas izceļās uz visa pārējā fona.


Un? :-)
Vai tad lai dreebes labi izskatiitos vinjaam jaabut no jaunaakajaam kolekcijaam?

Veelos piebilst- ka arii es savas brendu lietas kombineeju ar leetaajaam un humpalu pirkumiem un braucu mikrinjos- un tramvajos- un troljukos- un autinjos.
18.05.2016 12:02 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Vai tad lai dreebes labi izskatiitos vinjaam jaabut no jaunaakajaam kolekcijaam?

Stāsts ir par ko citu - ja kāda paplukušās drēbēs stiepj padusē svaigu high end jaunās kolekcijas somu, tas ir kas pilnīgi savādāks.
Nav runas par to, ka visam jābūt no jaunajām kolekcijām, taču, ja jaka savēlusies, džinsi izdiluši (Un nesaki, ka Tu neredzi atšķirību starp mākslīgi novecinātiem džinsiem, kas ir modes lieta un tādiem, kas ir novalkājušies) un kurpes nobradātas, bet padusē jaunākās kolekcijas high end soma, tas izskatās tā, kā izskatās. Ir tomēr jāpiedomā, kas ir kas.
Te bija piemērs ar lētām kurpēm un dārgu kleitu. Ja abi šie elementi ir sakopti un neizskatās novazāti - lai taču ir, tas ir ok.
18.05.2016 12:20 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
"Francijaa dziivojushaas un daudz celjojushaas" Elzas peerles attieciibaa uz to, ka, kjiinieshu feiks ir tikpat kvalitatiivs kaa origjinaalaa prece vispaar nekomenteeshu. Miiljaa, Tu vari nopirkt ne-ziimola vai mazpaziistama ziimola aadas kvalitatiivu somu ar shanelja dizainu, bet bez shanelja bljembas, tur Tev buus kvalitaate, ja Tu nopirksi kjiinieshu sinteetikas shanelja dizaina somu ar shanalje bljembu, tur Tev no kvalitaates nebuus ne smakas. Jauna un glupa aita ieliidusi burkaanu daarzaa bleej kaa apmaata. Tur pat nav jeegas skaidrot. Zaraa un Mango vinjai, nabadziitei, neesot somu ar "brendiem" liidziigu dizainu, kaada nelaime, ja jau Tu buutu tik gudra, kaa veelies izlikties, un daudz celjojusi, tad Tu noteikti zinaatu, kur un kaa atrast taas skaistaas somas, kuraam ir "smuks" dizains, nedaudz pakopeets no brendiem, kuras ir kvalitatiivas, bet bez lielaa "brenda" bljembas virsuu, respektiivi nav nekaads feiks, bet atbilstu Tavaam prasiibaam. Bet, protams, kvalitaate un labs materiaals maksaa naudu, tie nebuus tuukstoshi eiro, par ko Tu te kjeerc, bet tie nebuus arii 10-20 eiro. Un pec Tava rakstiibas stila spriezhot, Tu vairaak kaa 20 eiro prieksh somas atljauties nevari. Iepeercies savos chainiizeru veikalos, cik vien veelies, bet neteelo kaut kaadu eksperti jautaajumos, kuros Tavas "zinaashanas" ir sagraabstiitas kaut kaadaas kreisajaas interneta lapelees.

Un, jaa, daudz celjojusii un Francijaa 3 gadus dziivojusii Elza, ja nezinaaji, muitai ir tiesiibas atveert visas pacinjas, kuras vien vinjiem ir veelme atveert, kaa arii vinjiem ir tiesiibas izniicinaat feikus. Saac ar elementaaru savas dzimtaas zemes likumu apguushanu, peec tam vareesi pieveersties mazliet sarezhgjiitaakiem jautaajumiem, par kuriem veelies bleet jau tagad, bet praatinja pietruukst.
18.05.2016 12:36 |
 
10 gadi
Reitings 591
Reģ: 29.01.2009
ir jau arii leetie ''brendi''- Calvin Klein, Thommy Hilfiger, Hugo Boss, Joop!, Armani, Guess u.c... tos tachu var atljauties. iipashi TH aadas sandales un somas - nu nav noneesaajamas...
18.05.2016 12:42 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Piekrītu gan Alexxa viedoklim, gan NordicBelle.

Manuprāt pilni veikali ar smukām somām par normālām naudiņām
Piemēram Zara

Diezgan līdzīga soma daineres somai ( gan jau var atrast līdzigākas, kaut vai asosā )

Manuprāt sen jau zināms ka Zara kopē aktuālākās modes tendences veidojot savas kolekcijas. Tāpat kā citi brendi. Tāpāc es nesaprotu feiku pirkšanu pa 100-150 € ( vaicik tur ), ja tajā pašā Zarā var nopirkt 2-5 somas un maciņu. Paskatoties Zaras mājas lapā somas
nu ļoti smukas.
18.05.2016 13:58 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
http://www.zara.com/lv/en/woman/bags/view-all-c819022.html
Un vispār tās tote bags ( pa lielam ) vispār visas vienādas tik krāsa un bļemba atšķirās :D
Tā ka nav no stāstīt ka veikalos smukas somas nevar atras un tapēc feikus pērk. Feikus dēļ bļembām pērk, ne pēc dzizaina.:-D
18.05.2016 14:03 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009

Asos soma
18.05.2016 14:08 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Ja jau cilvēkam somiņa, kas vienalga ir vai izskatas pēc dizainera somas dod prieku, tak lai jau nēsā! Kautvai tramvajā.

Ja garāmejošajām cosmietēm un cosmiešiem tas šķiet smieklīgi - tak izbaudiet bezmaksas humora šovu un uzlabojiet sev garastāvokli!

Es somu brendos neorientējos, brendīgu somu no feika neatšķiru (un no bezbrenda somiņas arī neatšķiru), un kaut kā viss baigi normāli - tramvajā smiekli nenāk, un Stokmanī arī pie somiņu stenda asaras nebirst, ka nevaru to ĪSTO atļauties.

Es laikam veca palieku, bet "kad mēs augām, tad gan tā nebija". Tā taču ir tikai SOMA! Bet nē - karš uz 8 lappusēm (varbūt ar manu komentāru sanāks deviņas).
18.05.2016 14:17 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
18.05.2016 14:20 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Es somu brendos neorientējos, brendīgu somu no feika neatšķiru (un no bezbrenda somiņas arī neatšķir

Nu bezbrenda somiņas ir somiņas bez bļembas :D
18.05.2016 14:24 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Bļembu var kādam auto pa nakti noplēst un savai somiņai piesiet - būs "BMW somiņa".
18.05.2016 14:27 |
 
Reitings 105
Reģ: 17.05.2016
+++ 57days :-D:-D
18.05.2016 14:29 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Shiis MK tipa somas nav jau nekadas somas , taadas man visvairaak riebj , kaut kaadas tarbas . Gaumes dazhaadas un es labaak izveelos kvalitatiivu citu somu vai kvalitatiivu feiku , nekaa staigaaju ar sho MK tipa tarbu .
Ragana ej labaak brauc taalaak ar savu slotu , kaarteejais trollis te kaut ko veel lecaas . Nezin kaapeec mans tik nekvalitatiivais kjiinieshu feiks kalpo jau 3 gadus un izirt netaisaas . Man ir kvalitatiiva soma par 50 eur no kjiinieshiem . Taa tev arii vajag ! :-P :-D
18.05.2016 14:34 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
57days
Un pie reizes nodirāt kadu sēdekli, lai pašūtu no tā ādas jaunu somiņu, kā to izdarīja camaro.
Varētu būt dārgāka pat LV somiņu ;-)
18.05.2016 14:37 |
 
Reitings 105
Reģ: 17.05.2016
Man arī ir somas kopija. No LV brenda. Travel bag stila. Nopirku jo tieši meklēju tāda tipa somu priekš sportzāles un izbraucieniem un aliexpress atradu par loti izdevīgu cenu un vinai bija loti labs feedback, tad es padomāju- kapēc ne? Un esmu loti apmierināts, loti precīza, kvalitatīva kopija, vienīgā atškirība ka nav no īstās ādas, kas man arī nav svarīgi, katreiz lietoju ar prieku.
18.05.2016 14:45 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits