Sliktas ziņas tiem, kas ārzemju interneta veikalos pasūta viltotas dizaineru preces -aliexpress.com?

 
Reitings 4481
Reģ: 03.01.2014
Vai aliexpress.com skaitās viltojumi? veicu pasutijumu tagad nezinu vai sanjemsu? vai ebay ari skaitas viltojumi? Pēc būtibas visa ķinas prece ir viltojumi sanak :D
17.05.2016 10:42 |
 
Reitings 165
Reģ: 23.05.2012
Man liekas smieklīgi, ka fake brendu nēsātajas kaut ko runā par kvalitāti... jau jau kvalitāte pirmajā vietā, pa 150 eiro var nopirkt pat ļoti labu somu. Ja pērk feiku, tad pērk dēļ firmas bļembuka.
Kad domāju par kvalitatīvas somas iegādi - gribu patausīt, apskatīt, redzēt mazās detaļiņas.. man nenāktu prātā pasūtīt kaut ko aliexpress par 150 eur.
Nesen izlasīju citātu,kas atbilst šim - 'mūsdienu problēma ir tā, ka cilvēki grib izskatīties veiksmīgi, nevis patiešām cenšas tādi būt' ;-)
17.05.2016 17:24 |
 
Reitings 549
Reģ: 22.12.2013
elzaelza - tu labak palasi so http://www.modeaparis.com/1/la-federation/Missions-actions-objectifs Ipasi dalu Défense des droits de propriété intellectuelle Varbut tev radisies apskaidriba, kadel melnais tirgus tomer nav tik godigs ka tu mums te centies ieskaidrot!;-)
17.05.2016 17:28 |
 
Reitings 549
Reģ: 22.12.2013
Uz ielas nāk un paši rokās dod
Ne par temu, bet jaa, so nesen radija pa tv. Nezinu, vai tas ir ari tavs gadijums(varbut ari vienkarsi pardeveji) bet loti daudzi turisti tiek apzagti sada veida. Kamer turistam ir aiznemta uzmaniba, tikmer cits bandas loceklis jau velk ara visu vertigo. Sada veida dienas laika viena banda var nozagt vairakus desmitus tukstosus - nauda/telefonos/fototehnika/u.c Visbiezak izdodas noverst uzmanibu meginot kaut ko pardot, izliekoties, ka tev kas izkritis un meginot to atdot, ka ari iesaistot bandas loceklu bernus un piedavajot aizpildit aptaujas(un tie berni zog ta ka lielie). Jebkura gadijuma, ja kads(ipasi Parize) pats nak klat un megina ko piedavat, labak nemaz nelauties sevi apstadinat.
17.05.2016 17:47 |
 
Reitings 960
Reģ: 04.02.2016
Chouette, jā, es biju ar francūzi un viņa pirmais padoms bija, lai eju pa gabalu un lai tikai nekādā gadījumā neatbildu, neturpinu sarunu, tā arī darīju! Pēc tam viņš arī apskaidroja situāciju, kas bieži vien izvēršas par tavu minēto gadījumu. Kopumā es nemaz nebiju ieinteresēta, bet es teikšu, ka man ļoti nepatīk tie ielu pārdevēji (pat tie, kuri necenšas apzagt), man nepatīk, ka man nāk klāt, uzbāžās, un pat liek tās preces rokās. Arī Itālijā šis bija aktuāli.. Draudzene stāstīja, ka viņai Milānā uz rokas uzsēja kaut kādu lentu un teica - maksā, atsiet nevaru. :D
17.05.2016 17:52 |
 
Reitings 75
Reģ: 06.10.2015
Man liekas, ka svarīgāks drīzāk ir mērķis, ar kādu tu pērc kaut ko- kvalitāte, izskats, brends u.t.t. Atceros lielisku piemēru-atbraucu pie vecmammas uz mājām, redzu lakatu ar chanel logo. Prasu, kur tādu pirka, jo likās, ka brendi viņu nekad nav uzrunājuši un neinteresē.Izrādās, lakatu nopirka titānikā pa 30 eiro, vienkārši iekrita acīs, pati viņai pēc izskata. To, ka tas ir kkāda chanel pakaļdarinājums viņa nemaz nezināja un viņai nemaz neinteresēja- pirka, jo skaists un brendam šajā ziņā nebije nekadas nozīmes.
Tad par to aizdomājos, ja cilvēks nepērk to, jo grib izskatīties "dārgs" vai kāds tur vēl, tad kāda tur starpība?
17.05.2016 18:14 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Tad par to aizdomājos, ja cilvēks nepērk to, jo grib izskatīties "dārgs" vai kāds tur vēl, tad kāda tur starpība?

+++ es tos peerku tieshi smukaa dizaina deelj , man nosplauties ir tas burberry vai gucci pakaldarinaajums . Nekad arii neizveelos taadas , kuriem milziigi blembuki virsuu . Patiik dizains un pasuutu (t) Nevienam nav tiesiibu man noradiit ko man jaapeerk . Gribu un peerku un atbalstiishu melno tirgu , jo tas ir godiigaaks nekaa paardot somas par 5 shtukaam . :-P
17.05.2016 19:22 |
 
Reitings 549
Reģ: 22.12.2013
Nevienam nav tiesiibu man noradiit ko man jaapeerk . Gribu un peerku un atbalstiishu melno tirgu
Varesi to skaidrot muitniekiem, ka viniem nav tiesibu ierobezot tavu pirktkari! :-D:-D
17.05.2016 19:30 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Lidz shim man neviens nekad nav pieseejies :D :-P Vari vien taalaak kraat tuukstoshus , lai nopirktu iisto Burberry vai Chanel . Dziive ir tagad un kraat neko netaisos . Ja var nopirkt stipri leetaak , es to dariishu , jo neuzskatu , ka somai jaamaksaa vairaak par 200 eur .
17.05.2016 19:46 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Elzaelza ir tik liela Burberry un Chanel dizaina piekritēja, ka nospļauties par materiālu izcelsmi un krāsu toksiskumu. Tā fake soma tikpat labi var būt no suņa ādas, nekad neuzzināsi.
Ja nopietni, tad lielākā daļa demokrātiskas cenas high street brendu kopē luksus brendu dizainu, tikai neuzdodas par tiem, tāpēc apzināti pirkt feiku, jo "patīk dizains" nav nekāds attaisnojums noziedzības atbalstīšanai.
17.05.2016 20:09 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Donata ko veel neizdomaasi , varbuut veel cilveeka aadas ? (t) noziedziiba ir atbalstiit lielaas zivis , kuras kraapj sabiedriibu un uzvaaraas uz taadaam leetticiigaam snobeem kaa juus . Tas ir tas pats , kas Latvijaa notiek , lielaas zivis zog un kraapj , bet mazaas zivis kjer un pataisa par tik lieliem noziedzniekiem .
Ko vaaraties ? Tik un taa pirkshu feikus un man nosplauties , ka neietilpstu cosmo kreejuma snobiskaa sabiedriibaa :-P:-P:-P
17.05.2016 20:39 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
elzaelza, domā, tas ir tik neiespējami, Āzijā taču ēd suņus :D
Kādā veidā luksus lietu ražošana ir sabiedrības krāpšana? Vai Chanel uzdodas par to, kas viņi nav? Vai viņu mantas nav izmeklētas kvalitātes? Vai viņi nodarbina bērnus par 1 dolāru dienā? Un diemžēl neviens luksus brends uz manis neuzvārās, lai cik liels snobs es negribētu būt :D bet, neskatoties uz to, ka man nav naudas Chanel somiņai, es varu aiziet kaut vai uz Mango un nopirkt Chanel stila somiņu, nemēģinot iztaisīties par fake bagātnieci :D neatbalstot noziedzību un nepērkot sazin ko, kur un no kā taisītu.
17.05.2016 20:59 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Danata kaut kaa es neredzu , lai Zaraa vai Mango buutu taada dizaina somas un es arii neteicu , ka peerku tikai feikus . Kaarteejais cosmo sizhets , visu saak paarfraazeet un piedomaat klaat . Runa par feikiem , tad es arii par tiem runaaju . Zini neviena arii Chanel soma nemaksaa vairaakus tuukstoshus . Pasaki man , kas taa par kvalitaati taadu , kaa to veertee , ka tai veertiiba ir tuukstoshos ? Taa ir tikai soma , tikai! Saproti ? Visu to milziigo summu njem tikai par ziimolu ,. pashizmaksa tur visaam ap 200 eur un ne vairaak . Tiem kuriem patiik ziimeeties un celt savu pashapzinu ar to , ka tas ir iists , lai maksaa tos tuukstoshus . Mani nez kaapeec par 50eur pirktais feiks nav pieviilis jau vairaaku gadu garumaa . Tad kaada jeega man teereet tuukstoshus , ja taa pati kvalitaate ir arii par 50eur ? ! :-P un kursh teica , ka es iztaisos par bagaatnieci , taam somaam nav blembuku virsuu , taa ir taada pati replika kaa tava no Mango , tikai tas , ka dizains man patika vairaak vai tajaa Zaraa vai Mango nebija tieshi tas , kas man patiik. Vai arii tu piedaavaa visaam staigaat MK sominaam , jo tas ir bez maz vai vieniigais pieejamais brends ? man nepatiik vinu somu dizains un negribu izskatiities kaa katra cosmiete , kura churaa no laimes par to MK blembuku .
17.05.2016 21:26 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Ja Tu būtu vienreiz pataustījusi kādu somu par pāris tūkstošiem, tad nesalīdzinātu tās kvalitāti ar savu feiku par 50 eur (es vēl saprastu, ja salīdzinātu ar labu feiku). Par pašizmaksas veidošanos nav vērts izplūst garos skaidrojumos, somas cenā neietilpst tikai materiāls, viņa vēl ir jāizdomā, jā, talantīgi profesionāļi, kuri izdomā dizainu, kas tev tik ļoti patīk, ir ļoti dārgi. Un bez MK ir okeāns ar pieejamiem brendiem un roku darbiem, daudzi no kuriem ir oriģināla dizaina un lieliskas kvalitātes, tiešām ir tik grūti nepirkt feikus?
17.05.2016 21:42 |
 
Reitings 2051
Reģ: 29.01.2009
Man laikam visvairāk sāpētu sirds par to, ka to manu feiku vai citu lētuci ir šuvušas sievietes Bangladešā, kas par savu darbu saņem pāris dolārus dienā un ir pakļautas necilvēcīgiem apstākļiem. Šis ir vienīgais iemesls kādēļ izvēlētos maksāt vairāk par zīmola preci - turklāt, tikai tad, ja attiecīgās starptautiskās organizācijas ir atzinušas, ka ražotājs nodrošina labu praksi savās ražotnēs. Viss cits ir mazsvarīgi.
17.05.2016 21:49 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Man šķiet, ka elzaelza te bišķi ir sapinusies meistarībā. Tādas somiņas kā bildē apakšā NAV feiki - to dizains ir slavena zīmola iedvesmots, bet tas neizliekas par to, kas nav. Ja tam nav CC bļemba virsū, tad muitnieki tev to nost neņems. Kas attiecas uz feikiem ar bļembām, tad tur nu gan tu riskē izskatīties varen smieklīgi :-P



Kas attiecas uz "turīgie arī staigā ar viltojumiem" tēmu - dienas joks! :-D
17.05.2016 21:53 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Man laikam visvairāk sāpētu sirds par to, ka to manu feiku vai citu lētuci ir šuvušas sievietes Bangladešā, kas par savu darbu saņem pāris dolārus dienā un ir pakļautas necilvēcīgiem apstākļiem.

baigaa logika , labaat tad lai vinas mirst badaa ? Labaak noziedoju tos paaris dolaarus , nekaa metu pa gaisu tuukstoshus , lai lielaas zivis ar jaunu sezonu paceltu veel lielaaku cenu .
Donata esmu celojusi , dziivojusi aarzemees un esmu taustiijusi slavenaas LV sominas, taustiijusi Gucci dzemperus . Kraapshana ! Kvalitaate taada pati kaa ne brenda aadas somaam vai brenda aadas replikaam . LV viirieshu dzemperi identiski HM atrodamiem ar identisku sastaavu ! Man zheel ka tik akli sekojat brendiem :-/
17.05.2016 21:55 |
 
Reitings 1716
Reģ: 27.07.2012
Es kā cilvēks, kas mācījies apģērbu dizainu, zinu, kas sastāda zīmola cenu un arī Tev, elzaelza, ieteiktu papētīt! ;-)
17.05.2016 22:02 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Tas jauki, ka tu esi ceļojusi, bet ja tu nevari atšķirt HM džempera kvalitāti no LV, tas nenozīmē, ka citi nevar. Un ādas somas ir no visdažādākās ādas, piemēram Chanel ir no augstākās kvalitātes jērādas, tas nav tas pats, kas govsāda par 50 eur. Diemžēl tavs feiks nav identisks luksus precei :(
Nav jāizdod tūkstoši, lai nopirktu kvalitatīvas somas un drēbes. Bet kvalitatīvs nav tas pats, kas luksus kvalitāte. Un ir muļķīgi apgalvot, ka tas ir tas pats.
17.05.2016 22:08 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
elzaelza komentāri :D :D :D
sākot ar to, ka Midltone nēsā feikus, beidzot ar to, ka melnais tirgus ir labs :D
17.05.2016 22:17 |
 
Reitings 549
Reģ: 22.12.2013

elzaelza komentāri :-D:-D:-D
sākot ar to, ka Midltone nēsā feikus, beidzot ar to, ka melnais tirgus ir labs :-D
+++ Es ari par sito ilgi smejos. Labakais, ka vina tiesam tic tam, ko runa! :-D:-D:-D
17.05.2016 22:25 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits