Tām, kurām patīk iedvesmot :)

 
Reitings 9
Reģ: 22.04.2016
Sveiciens šajā pārsteigumu pilnajā svētdienā! (l)

Vai arī jums bija pārsteigums, šorīt aiz loga ieraugot lidojam milzīgas, baltas pūkas!? Kā nu ne - pavasaris spēj pārsteigt! Tas ir laiks, kad ne tikai dabā, bet arī dvēselē atveras kāds neliels lodziņš brīnumiem & otrajai elpai, kas tā vien sauc pēc "gribu dzīvē kaut ko jaunu!". :-P

Arī man ir pienācis tas laiks, kad domas metas jaunos piedzīvojumos, un kā svaigs, zaļš pavasara pumpurs ir atplaucis mans jaunais blogs! (l)

Esmu šeit, lai ar lielu prieku lūgtu jums vieglā ritmā iesaistīties tā tapšanā! :-) Tā kā šis pumpurs ir tiktikko kā nācis pasaulē, ļoti vēlētos dzirdēt jūsu atsauksmes par tā vizuālo tēlu, tehniskajiem sīkumiem, kā arī sniegt jaunu iedvesmas devu, dodot man nelielu ieskatu tajā, kādus rakstus un tematus jums būtu vislielākais prieks šāda veida blogā lasīt!
:-)

Links ir pieejams šeit: BETINETTE



Paldies! Gaidīšu atsauksmes! Lai jums mīļš nedēļas noslēgums & veiksmes pilna jaunā nedēļa! (l)

P.S. Lai aptuveni varētu saprast, kāda veida raksti blogā ir plānoti, vēl piebildīšu to, ka nākamās nedēļas laikā ir gaidāmi raksti par māla maskām sejai & vienu īstu Stenders brīnumproduktu :-)
24.04.2016 17:51 |
 
Reitings 9
Reģ: 22.04.2016
Milzīgs un mīļs paldies, Karmena890!! (l)

Starp citu, tām, kas vēlas skaistumu meklēt kopā ar mani, ļoti mīļi aicinātas pievienoties arī šeit! (l) Iedvesmosimies kopā!
26.04.2016 19:07 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits