Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

vecmeitu ballītes idejas

 
Reitings 903
Reģ: 26.03.2009
Meitenes, vajag nelielu palīdzību sakarā ar vecmeitu ballītes taisīšanu draudzenei! :)
Draudzene īsti nav pieradusi ballēt, drīzāk - tas posms dzīvē jau sen ir garām, tāpēc nekādi klubi, dzerstiņi, štruntu tirgošana ārzemniekiem Vecrīgā nederēs :D
Cilvēks pats par sevi ir ļoti māksliniecisks, patīk māksla, fotogrāfēšana, skaistas lietas, gudras grāmatas/filmas, u.c. Mēs visas pārējās meičas būtu ar mieru taisīt standarta vecmeitu ballīti, bet saprotam, ka tādā gadījumā vecmeita no mums vnk aizmuks :D :D Viņa ir nedaudz "augstāk" par visādām "jēlībām", ja tā to var nosaukt....
Vajag kaut ko tādu ar odziņu, bet lai nav garlaicīgi, jo cilvēks noteikti nav garlaicīgs. Mums pašām ir pāris idejas, bet gribētos vēl kko. Varbūt te cosmo pēkšņi parādās ģeniāla ideja, par kuru mēs nebijām dzirdējušas? :)
Un par apģērbu - kā labāk saģērbties (ballīte nākošmēness)? Negribas neko rozā, slutty vai stulbu. :)
Būšu priecīga par jebkādām idejām.
24.04.2016 15:19 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Es laikam saorganizētu mājas tematisko ballīti...
Piemēram, padomju laiku ballīte.. rūpīgi piedomātu par tērpiem, mūziku, neļķes kristāla vāzē, Kuzņecova trauki.. klasisko ēdienu izvēle utt. :)

Saorganizētu arī jauku fotosesiju, tepat iekš cosmo piedāvāja par nelielām samaksām veikt fotosesiju :)
24.04.2016 15:34 |
 
Reitings 1093
Reģ: 02.11.2011
Es arī biju pret jebkādām jēlībām savā ballītē. Meitenes man sarīkoja izbraucienu pa mežu ceļiem ar vienu no Latvijas rallistiem, privātstundu pie kāda restorāna šefpavāra ar kuru kopā pagatavojām 3 ēdienus, kurus pēc tam ar meitenēm arī baudījām. Tāpat arī klasiskā fotosesija, pikniks un šādi tādi uzdevumi. Ā, nu tipiskākām vecmeitu ballīšu padarīšanām man bija ekskursija Sexy style veikalā, kur pārdevējs mums 2h visu stāstīja un rādīja, kas īstenībā bija dikti forši, jautri un uzzināju daudz ko jaunu arīdzan :D
Nu tā, atkarīgs no līgavas, kas viņas sirdij tuvāks! Varbūt varat visas kopā kādā meistarklasē kaut ko uzgleznot, piemēram.
24.04.2016 15:40 |
 
Reitings 1717
Reģ: 24.05.2013
Varbūt der arī kāda nodarbe kādā mākslas studijā. Saistībā ar tēmu.
24.04.2016 15:42 |
 
Reitings 488
Reģ: 18.10.2009
Nekas ģeniāls tas nebūs, bet varbut var kopā ko gardu pagatavot un doties piknikā. Ja patik kad māksliniecisks tad piknikam var atrast kadu skaistu vietu un pec tam ainavu kopīgi uzgleznot, lai paliek pec tam par pieminu, Var uztaisīt kadu foršu fotosesiju, ja grib ko intersanti var padomat par kadu māksliniecisku pieeju, piemēram, izmantot krāsas, krasu pulveris vai jebko citu, kas padarītu fotosesiju mākslinieciskāki. Ja tas der vecmeitu ballītei, tad var kopīgi apmeklēt teātra izrādi vai kādu ar mākslu saistītu nodarbību, piemēram, gleznošana ar kadiem interesantiem līdzekļiem vai uz kada neierasta materiāla. Vēl var apmeklēt astronomijas centru, pavērot zvaigžņotas debesis vai kadas no piedāvātajam ražotņu ekskursijām, piemēram, Laimas šokolādēs muzeju vai vina degustāciju.

Par apgērbu, ta vienkārši var but kada kopīga krasa apģērbā un kads vienojošs apģērbs, piemēram, garie svārki. Ta ka ir pavasaris, tad jauka tēma ir ziedi ar kuriem var gan rotāt matus gan izveleties ziedu motīvus apģērbā. :)
24.04.2016 15:43 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Man arī šķiet burvīga ideja par kādu radošo darbnīcu/meistarklasi utt. :)
24.04.2016 15:45 |
 
Reitings 903
Reģ: 26.03.2009
meitenes, par to meistarklasi ir ļoti laba doma, tas viņai varētu patikt. tikai tagad jāpaguglē kas tāds interesants tiek piedāvāts Rīgā :)
24.04.2016 16:12 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Man arī liekas, ka mākslinieciska meistarklase būtu ļoti forša doma. Tikai jāskatās, vai tādas ir piedāvājumā. Žēl, ka nav vasara, jo šī brīža laika apstākļi nepieļauj visādus foršus, pinterestīgus piknikus pie jūras vai vēl kaut ko tādu, kas notiktu ārā.

Attiecībā uz apģērbu, kad man bija vecmeitu ballīte, tad ''kods'' bija krāsās. Manā gadījumā - melnā un zaļā. Man tas ļoti patika, jo es arī negribēju neko rozā, stulbu, piedauzīgu utt.
Ja taisa specifiskāk un ballītei ir konkrēta tematika, tad var jau konkrētu stilu piemest klāt...
24.04.2016 16:35 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!