Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nevareju nepadalities. Ričarda Gīra dvēseles kliedziens uzspridzināja internetu! “Neviens no mums no šejienes dzīvs neizkļūs…”

 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
http://dieviete.lv/ricarda-gira-dveseles-kliedziens-uzspridzinaja-internetu-neviens-no-mums-no-sejienes-dzivs-neizklus/





Tāda dzīve, un neviens no mums no šejienes dzīvs neizkļus. Tāpēc nevajag attiekties pret sevi kā pret kaut ko otršķirīgu. Kamēr ir laiks, vajag dzīvot tā, kā pašam labpatīk. Jo rīt var būt jau par vēlu.
05.04.2016 23:10 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Viena mana drauga mamma vienmēr ir pieturējies pie veselīga dzīvesveida. Viņa deva priekšroku tikai veselīgai pārtika, nelietoja alkoholu, nesmēķēja, veica fiziskas aktivitātes un baidījās parādīties saulē bez aizsargkrēma. Viņa regulāri konsultējās ar dietologiem un fizioterapeitiem, nesavtīgi sekojot viņu norādēm. Var teikt, ka viņa bija nedaudz jukusi ar savu veselību.

Tagad viņai ir 76 gadi, un viņai atklāja ādas vēzi, kā arī kaula smadzeņu vēzi. Turklāt sievietei ir osteoporoze smagā formā…Mana drauga tēvs sev nekad neko neatteica. Viņš nekad nav nodarbojies ar sportu, ļoti mīlēja labi un kārtīgi paēst, uzsmērējot sviestu pa taisno uz bekona. Varēja atļauties iedzert, un sauļojās pludmalē līdz brīdim, kad āda sāka lobīties nost.

Var teikt, ka visu savu dzīvi viņam bija nospļauties par ārstu ieteikumiem, viņš dzīvoja tā, kā viņam patika. Tagad viņam ir 81 gads, un ārsti saka, ka viņa veselību varētu apskaust pat jaunieši.

Lai kā jūs arī necenstos, jūs nekad nevarēsiet paslēpties no savas iekšējās indes. Agri vai vēlu, bet tā jūs pārņems. Kā teica nāvējoši slimā mana drauga mamma: “Ja es būtu zinājusi, ka mana dzīve beigsies tā, tad es nekad nebūtu klausījusi ārstus, bet gan dzīvotu tā, kā pašai labpatīk.”

Tāda dzīve, un neviens no mums no šejienes dzīvs neizkļus. Tāpēc nevajag attiekties pret sevi kā pret kaut ko otršķirīgu. Kamēr ir laiks, vajag dzīvot tā, kā pašam labpatīk. Jo rīt var būt jau par vēlu.



Luk sim pilniba piekritu!
05.04.2016 23:13 |
 
Reitings 394
Reģ: 02.09.2014
Ļoti jauks raksts, liek atcerēties prast novērtēt sevi un dzīvi. Paldies, ka padalījies ar šo ziņu.:-)
05.04.2016 23:20 |
 
10 gadi
Reitings 2152
Reģ: 02.04.2011
Koncentrāts, manuprāt, ir pēdējā rindkopā, kuru neiekopēji.
Bet jā, pareizi dozēta šī ir burvīga pieeja dzīvošanai.
05.04.2016 23:28 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Ja tev taisniba.


Tāpēc dariet to, ko jums gribas. Ēdiet garšīgu ēdienu, sauļojieties saulē, nekautrējieties paslinkot. Esiet muļķīgi un jocīgi, bet esiet tādi, kādi esiet. Jo visam pārējam vienkārši nav laika!”
05.04.2016 23:32 |
 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
Un kur ir trešais a la - dzīvoja kā gribeja, ēda un ballējās .. līdz atklāja slimību un ārsti noteica - tas no neveselīgā dzīvesveida .. būtu piedomājis agrāk, sagaidītu mazbērnus, a tagad - jāmirst nost ;)

Skaisti jau, protams, uz papīra. Tas 'kā gribu' gan, parasti, limitējas ar reālajām iespējām, kuras šajā pasaulē - lielā mērā - atkarīgas no dažādiem lielumiem.. finansu, sabiedrības un sociāli pieņemamo, likumā noteikto u.t.t. Mani dzīves coachi 'kaitina' ar savām universālajām gudrībām, tādēļ, parasti, nelasu. Subjektīvs, neracionāls un neargumentēts vidoklis :D
06.04.2016 00:55 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Patika raksts!
Viena lieta ir skaidra-vajag dziivot taa,kaa veelies!Ja cilveeks grib labi izskatiitiess,bet sev liedz to un to un to,tad taas ir mociibas -pilniigi piekriitu,bet ja cilveeks grib labi izskatiities un visam pieiet ar pozitiivu energiju-eed ar prieku to ko eed,neskumstot ,piemeeram, par kuukaam,tad tikai prieks par to.
Vistrakaakaa lieta visaa ir iecikleesanaas,slimiibu mekleesaana,uztrauksanaas per taam lietaam par kuraam nevajadzeetu uztraukties utt!
Es gribu satureet savu veseliibu ar veseliigas eesanas paliidziibu un eju uz to!Aarstus veelos apmekleet peec iespeejas retaak.
06.04.2016 21:17 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Viss ir vienkārši - nevajag sev liekt to, kas patīk, bet tomēr ir arī jāsaglabā kāds saprāta līmenis. :)
06.04.2016 21:19 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Moon Lady-ja cilveeks grib dziivot ar domu-prieks uz to vienu briidi,tad vins nekad nedziivos ar domu-kaa es jutiisos peec gadiem...Esmu sapratusi vienu-es varu tikai ieteikt kaadam ko,bet paarliecinaat -tas nav vajadziigs!Smeekeetaajs nekad neteiks ,ka slikta aadas kraasa ir taapeec,ka smeekee,meklees geenos vainu utt
06.04.2016 21:27 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits