Kāzu gūstā!

 
Reitings 198
Reģ: 29.01.2009
Izskatās, ka būs interesants raidījums ko paskatīties pirmdienas vakaros. Vai Jūs piekristu kam tādam? :-D
08.02.2016 21:57 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Es, protams, pārspīlēju un mazliet piedramatizeju, jo, pirmkārt, marissa man nepatīk, otrkārt, tas ir mans viedoklis un uzskats, bet viņa piesējās/apstrīdēja un tāpēc visa saruna nonāca tik tālu:-D
Pati krievu valoda man ļoti patīk (l) arī cienu cilvēkus, kuri neprot vai viņiem grūti, bet cenšas runat...

Bet nu daļa meitenes jau saprata, ko es domāju, tikai tās, kurām tēma jūtīga, tik paķer vārdu krievs un tad tik viņu apspēlē nemaz nepadomājot par saturu!
10.02.2016 08:38 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Latviešiem šovs neinteresē, galvenais pabrēkt par krieviem :D
Bet vispār žēl, ka šovs reizi nedēļā :D gribu redzēt nākamo sēriju!
10.02.2016 08:41 |
 
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
Mani atkal izbrīna divkosība. Tēmā izteikt neizpratni par to, kā ģimenes kameru priekšā spēj izturēties necienīgi, bet pēc brīža parādīt savu necieņu nemaz ne tik anonīmā forumā pret veselu tautu, valodu un + vēl atsevišķām foruma dalībniecēm. (t)
Pašām no audzināšanas un ētikas ne smakas. Es jau zinu populāro atbildi :" Man vienalga, ko kàds saka, man vienalga, ko kurš par mani domā!"
10.02.2016 08:56 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 29.01.2009
Lai cik ļoti esmu rakstījusi par to, ka kāzas var būt neklasiskā varianta. Tomēr ceru,ka viņiem nebūs havajiešu kāzas ar tekilu. tikai ne to. :D to var citos svētkos. jaungadā/dzimšanasdienā.. varbūt gadadienā, bet ne kāzās'. :)
Es neizslēdzu havajiešu kāzās ja vīrietim vai sievietei ir saknes no turienes, bet te jau noteikti tā nav :) :D
10.02.2016 09:07 |
 
10 gadi
Reitings 658
Reģ: 10.03.2012
Liela daļa krievu tautības pārstāvju kaunas par to, ka neprot latviešu valodu. Un viņiem to ir grūtāk iemācīties, jo ikdienas sarunās vienmēr piekāpīgie(?) latvieši (tie, kuri prot krievu val.) aicina runāt krieviski, nevis ļaut mēģināt runāt kaut lauzītā, bet latviešu valodā. :-/ Esmu sastapusi daudz cilvēku, kuri pārmet, ka krievi nerunā latviski, bet pēc mirkļa, kad kāds krievs to mēģina darīt, latvietis to novērtē ar izsmējošu vīpsnāšanu, krievvalodīgie jūtas pazemoti un loģiski, ka nākamreiz viņiem pat bail mēģināt. :-(
Bet, ja dzīve piespiež vai ir liela vēlme, tad valodu var iemācīties gan jauns, gan vecs. Pilnībā piekrītu cormeum, jo ir taču dīvaini, ka bez valodas zināšanām mūsu valstī var iztikt. Ir jādzīvo lielā izolācijā, lai, piemēram, anglijā izdzīvotu bez angļu valodas.
10.02.2016 09:14 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Nezinu, kā ir šovā esošajas ģimenēs, bet es pazīstu pāris krievvalodīgos, kuri prot latviešu valodu, bet tajā nerunā. Kāpēc? Tāpēc, ka baidās kļūdīties, lai netiktu paķircināti. Un, kas var būt bailīgāk, kā runāt kameru priekšā un kļūdīties? Tāpēc klusē vai arī izspiež pāris vārdus savā valodā.
10.02.2016 09:35 |
 
Reitings 248
Reģ: 28.12.2015
Es arī piekrītu cormeum teiktajam. Lai gan man pa lielam ir vienalga-protams besī,ka gandrīz neviens nerunā latviski, bet tad piem, varētu sākt ar to,ka tajā pašā saeimā ir cilvēki,kas vispār nerunā un nesaprot latviski. Ja viņiem ir tāds piemērs,tad kāpēc,lai viņi censtos runāt?
Bet vispār man nepatīk šie latviešu krievu strīdi.
Un ja tur būtu kāds ārzmenieks,kurš saprot tikai angliski vai ķīniski? Tad jums arī šovs nepatiktu, vai patiktu mazliet vairāk? (tikai jautājums, bez nekādiem pārmetumiem) :-P
10.02.2016 09:36 |
 
Reitings 954
Reģ: 08.11.2012
Mani nemulsina un neaizvaino krievu tautibas dalibnieki. Stulbumam nav nedz tautibas, nedz vecuma. Jutunlidz parim, kur vieni no vecakiem kazas, kas ir tik ipass moments grasas parverst par prastu balaganu. Ceru, ka viniem nebus havajiesu kazas. Tada tema deretu ..jubilejai vai kadai ballitei, nevis kazam. Vecakiem vakadzetu atrast kopsauceju, kas butu vislabakais jauniesiem, nevis vecakiem .
10.02.2016 09:38 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 29.01.2009
es par šo naudu izmantot iespēju un ātri aizietu uz kādu konsultāciju, piemēram, Dace Miezīte. Viņi daudz ko jaunu uzzinātu un būtu vieglāk visu saprast. diemžēl uzskatu, ka nevar pusstundā izdomāt kā viss izskatīsies. es joprojām nezinu kā man viss pa lielam būs. kādi vienojošie elementi, dominējošas krāsas, puķes.
10.02.2016 09:44 |
 
Reitings 1884
Reģ: 08.07.2013
Nemaz nezināju par šāda šova eksistenci, bet noteikti būs jānoskatās! :-)
Par valodu runājot, izskatās, ka mans viedoklis sakrīt ar vairumu komentētājām - tiešām cienu tos krievu tautības cilvēkus, kas brīvi pārvalda latviešu valodu, pozitīvi liekas arī tas, ka cilvēks nerunā brīvi, bet vismaz cenšas. Taču riebums ir pret tādiem, kuri vispār latviski kategoriski ne vārda nepateiks, piemēram, dzirdēti gadījumi, kad pircējs veikalā kaut ko pajautā un pārdevējs atbild tikai krieviski. Vai arī 1x drauga mamma veikalā prasīja zilo orbit, pārdevēja vispirms iedeva pelēko, pēc tam zaļo, jo redz, zināt krāsu nosaukumus latviešu valodā ir pārāk daudz prasīts :-/
10.02.2016 09:44 |
 
Reitings 583
Reģ: 01.09.2015
es par šo naudu izmantot iespēju un ātri aizietu uz kādu konsultāciju, piemēram, Dace Miezīte.


Līgumā bija punkts, ka nedrīkst izmantot nekādu palīdzību no malas, nekādus kāzu organizētājus. Visu jādara tikai ģimenei.

Es biju šokā par kāzām havaju stilā - WTF? :D
10.02.2016 10:05 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Šobrīd nav iespēja noskatīties šovu, bet tiklīdz varēšu, laikam paskatīšos.
Vai jaunajiem pāriem tika dota iespēja vismaz dažas minūtes ātrumā izstāstīt savas vēlmes vecākiem vai arī nebija/nebūs iespēja ne mazākās norādes dot?
10.02.2016 10:11 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Šovs tikai pirmdienās iet, ja? Arī būs jāpaskatās, interesanti.
10.02.2016 10:15 |
 
Reitings 2059
Reģ: 29.01.2009
Uzskatu,ka šovs ir stulbs un tā ir ņirgāšanās par kāzām, beigās būs vel tā,ka jaunais pāris nožēlos,ka vispār pieteicās šovam un kāzu dienu bija izbojāta.
Par valodu. Interesanti sanāk. Ja šis būtu krievu šovs,kurā piedalītos arī daži latvieši, varu derēt,ka, ka krievi neturpinātu savu sakāmo un klusēdami gaidītu ,kamēr latvietis mocīdamies mēģinātu sastellēt teikumu krievu valodā. :-D:-D:-D Tagad sanāk tā,ka šovs ir latviešu valodā, piedalās daži krievi,kas nemāk latviešu valodu un vienkārši sēž un klusē. :-D Kāda jēga pieteikties šovam ,kurš nav mēmais šovs.
10.02.2016 10:19 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Manuprāt, tur viss nemaz nav tā kā tiek pasniegts! reāli itkā laiks ir divas nedēļas, bet nav saprotams kad tika iesniegts iesniegums Dz.nodaļā.. sanāk, ka pirms ilgāka laika, tātad jaunie zināja visu pirms tam un domāju, ka vecāki par šo arī bija informēti..
10.02.2016 10:27 |
 
Reitings 3601
Reģ: 06.05.2014
Nu krieviem ektrasensu šovā tak ar bija lietuviete (vai igauniete?), kas po ruski neko nemācēja :D aj nu, jūs te stāstat, ka krieviem bail, ka latvieši šos izsmies. Mēs lepojamies ar tiem, kas cenšas. Krievi paši smejas par latviešiem, kam lauzīta krievu valoda ir. Es vienmēr atcerēšos, kā viena bāba par mani smējās un pēctam tik labi izsmējusies teica, kā es varu strādāt Latvijā bez valodas zināšanas. Bet tas tā, novirze no tēmas.

Man liekas, ka šovs ir iestudēts arī, bet tajā pašā laikā ziņās raksta, ka bijis vēlviens pāris izvēlēts, bet ģimene nav piekritusi. Havajiešu kāzām būt - promo rāda vēderdejotāju (vai kaut ko tādu) :D
10.02.2016 10:45 |
 
Reitings 1368
Reģ: 04.02.2016
Nu es paskatījos šovu, un pusē izslēdzu, mani kaut kā neuzrunāja, jo šķiet, ka viss ir iestudēts, tie aplausi par 7000 eiro, nu kaut kā smieklīgi no malas šķiet. Vecāki izskatās, kā piespiedu kārtā atnākuši, garlaicīgi :-| :-D
10.02.2016 10:58 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Uuu, bus jaskatas, cosmo ieintrigeja. Palureju bildes, kaa paris iepatikas taa blondine ar jauno puisi ( Agnese laikam ) , bet visi pari tadi harmoniski Izskatas.
A par valodu - varbut tiesam kautrejas, ka kko nepareizi pasaka , tapec labak kluse :-) Tapat ari mes pasi latviesu, tai skaita ari es, ar krievvalodigiem runaju krieviski, man patik "uzkacat" savu valodas skillu. :-D
10.02.2016 11:02 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Ja kāds runā ar izteiktu akcentu, latvieši būs tie, kas apsmies un ņirgāsies, nevis krievvalodīgie, arī tad, ja latvietis runā krievu valodā ar akcentu.
10.02.2016 11:04 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Diemžēl Norvēģijā nevaru šo šovu skatīties. Ceru, ka parādīsies youtube.
10.02.2016 11:05 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits