Kāzu gūstā!

 
Reitings 198
Reģ: 29.01.2009
Izskatās, ka būs interesants raidījums ko paskatīties pirmdienas vakaros. Vai Jūs piekristu kam tādam? :-D
08.02.2016 21:57 |
 
Reitings 2629
Reģ: 20.01.2014
Skatīties varētu būt interesanti, vismaz pirmā sērija patika, bet pati nekam tādam nepiekristu (pat, ja tas nebūtu šovs ar kamerām, bet vienkārši tā, ka citi organizētu manas kāzas), jo man ir diezgan atšķirīgs viedoklis par manām sapņu kāzām no "klasiskā varianta", kas nemaz neprasa milzu līdzekļus, un šaubos, ka citi to manā vietā varētu uzminēt un izdarīt tieši tā, kā vēlos. Bet ja nav kā vēlos- tad es negribu! :-D
09.02.2016 09:30 |
 
Reitings 1263
Reģ: 10.03.2015
Paskatījos pārus un aprakstus. Tai skolotājai tiešām tik vecu onkuli vajag?
09.02.2016 09:34 |
 
Reitings 951
Reģ: 16.12.2014
Redzēju tikai pašu noslēgumu, līdz ar to grūti spriest par šou no tā kvalitātes viedokļa, bet pati šādā pasākumā nepiedalītos. Ne tikai tādēļ, ka TV šovs, bet galvenokārt tādēļ, ka pie šiem nosacījumiem faktiski var teikt: "D*** darbs un materiāls" - jo pa 7tk EUR var sarīkot tiešām labas kāzas, bet, ja iesaistās cilvēki, kuriem par jaunā pāra vēlmēm ir vāja vai vispār nav izpratnes, vēl trakāk - kur katrai no pāra ģimenēm ir pilnīgi pretēji viedokļi... nezinu, nezinu.
09.02.2016 09:49 |
 
Reitings 6797
Reģ: 06.07.2009
Man likās ļoti interesanti. Un galīgi netraucē, tas, ka ir krievvalodīgie, manurpāt, tieši tas piedos šovam asumiņu, jo man jau patika skatīties tos kašķus. Krievu temperaments un tā :-D:-D

Pāri arīdiezgan sakarīgi, visvairak simpatīzē gados jaunākais pāris, ļoti forši liekas. (l)

Es varētu piedalīties tādā šovā, jo es galīgi nezinu kādas kāzas gribu, lai jau organizē citi :-D:-D
09.02.2016 09:52 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Ieinteriģējāt. Neesmu redzējusi, bet būs jānoskatās.
09.02.2016 09:53 |
 
Reitings 3582
Reģ: 22.06.2014
šovs būs interesants, par to es nešaubos, tāpēc ar interesi skatīšos. par Darju arī pabrīnījos, ka tā atklāti visu izstāsta, bet viņa vispār tāda aktīva un runātīga šķiet.

atpazinu arī vienu meiteni, kas piedalās jaunākā pāra kāzu rīkošanā, tai arī raksturiņš ir, tad nu cerams, ka šova laikā parādīsies. :D

pašai nebūtu problēmu tādā piedalīties, jo zinu, ka mana ģimene prastu uzrīkot kāzas man pa prātam, ja vien tur līgavaiņa vecākiem nebūtu vājprāta domas. :D nu vismaz ar kleitu gan mana mamma trāpītu 100niekā. :D
09.02.2016 10:16 |
 
Reitings 183
Reģ: 28.01.2014
Mani arii galiigi netraucee,ka krievvalodiigie piedalaas, vinji ir dalja no muusu sabiedriibas. Un lielaakaa dalja runaaja latviski, taa, ka prieks, arii Darja. Un nezinam, varbuut vinjas liigavainis komplekso un negrib runaat latviski, jo baidaas par izrunu utt. Buutu taa,kaa laiks uztvert vinjus kaa saveejos.


Shovus vispaar neskatos, bet taa,kaa esmu bildinata un kaut kad jaasaak plaanot kaazas, tad shis buus 1. shovs ko skatiishos.
09.02.2016 10:22 |
 
Reitings 1496
Reģ: 12.09.2009
es dazreiz varu pabrinities, cik loti neuzticas vecaakiem! bet taa,laikam , pasu vecaaku vaina :-/ man mamma uztaisiitu lieliskas kaazas! vinja zin manu gaumi, pieljauju, ka savas ambiicijas taada uzdevuma noliktu pilniigi malaa un meginatu "izspiest" visu taa, kaa "meitai vareetu patikt". man maasa veel pa dizainu un maakslu nemas, domaaju man uzriikotas kaazas butu tiesi taadas kaa man patiik :-) bet nu jaa, taada sovaa es nekad nepiedaliitos, man skjiet, ja nevar pasi sakraat naudu kaazam, tad vnk jaaprecas veelak. es noteikti negribeetu,lai no manas laimiigakas dienas muzaa veido sovu.
09.02.2016 10:24 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 29.01.2009
Es nerunātu kameras priekšā kā to Darja darīja. Tu tomēr pazemo bijušā cilvēka ģimeni. :)
09.02.2016 10:56 |
 
Reitings 797
Reģ: 29.01.2009
Es nerunātu kameras priekšā kā to Darja darīja. Tu tomēr pazemo bijušā cilvēka ģimeni.


+1

Šovs būs interesants, bet nu, jā, 7 tūkstošus x 3 varētu izmantot arī gudrāk. Mani radi 100% nesaplēstos un uzorganizētu foršas kāzas. Nešaubos. :) Bet šādi pāri jau nav interesanti, jo netaisa šovu :D
09.02.2016 10:58 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Hm, laikam būs jāpaskatās pirmdienu vakaros šis šovs :D
09.02.2016 10:58 |
 
10 gadi
Reitings 2459
Reģ: 29.01.2009
Es arī biju mazliet šokā, ka tā mierīgi var stāstīt, ka krāpusi vīru, bet, ja neņem to vērā, tad visādi citādi tā Darja man pagaidām šķiet ļoti forša, pozitīva meitene.
Mani pārsteidza, ka vairākiem dalībniekiem vecāki un radi runāja krieviski, lai gan viņu bērni izklausījās pēc tīriem latviešiem. Bet tas laikam pozitīvi, ka bērni runā latviski. Līdz šim domāju, ka, ja kaut viens no vecākiem ir krievs, tad bērni arī runās krieviski un latviski vispār nesapratīs. Patīkami, ka ir vismaz daži izņēmumi.
Es noteikti šādā šovā nepiedalītos, jo nekad nepieļautu, ka kāds cits jaucās manu kāzu organizēšanā. Pat vismazāko sīkumu neuzticētu citam cilvēkam, jo tikai es pati zinu, ko un kā tieši es gribu.
09.02.2016 11:22 |
 
Reitings 123
Reģ: 07.01.2016
Skatos šovu un skatīšos, jo mani pašlaik interesē viss par un ap kāzām. :-)

BET pats šovs man liekas ir pretīgi veidots no producentu puses. Visi pāri liekas jauki un forši. Bet raidījumā teikts, ka pieteicās vairāk nekā 2 000 pāru... Skaidri redzams, ka paši pāri ne ar ko nav īpaši uzkrītoši, bet viņu vecāki, ģimenes attiecības - gan. Man personīgi liekas nekrietni izvēlēties tos pārus, kuru ģimenes ir skaidrs, ka nesaprotas, un ir visai... es pat teiktu vulgāras, kaut, protams, tas ir subjektīvs vērtējums. Tas, kā tie vecāki komunicē ar otru ģimeni... Nu, ārprāts... Domāju, ka tie ir speciāli izvēlēti izņēmuma gadījumi. Nu nav tā norma, ka intelektuāli, pieauguši cilvēki savstarpēji skandalējas, apvaino viens otru utt. Turklāt publiski, zinot, ka fimē. Ka tikai lielāks tracis, ka tikai lielāks pazemojums jaunajam pārim. Man visas tās ģimenes lika sarkt un bālēt. Nevaru iedomāties, ka mani un drauga vecāki jebkad tā varētu izteikties viens par otru.


Protams, ceru, ka šovs būs interesants un kāzas izdosies skaistas. :-)
09.02.2016 11:24 |
 
Reitings 123
Reģ: 07.01.2016
P.S. man arī būtu šoks, uzzinot, ka kāzas jāplāno ģimenēm, jo esmu 100% kontrol frīks. Bet zinu, ka mana ģimene izplānotu perfekti, nemaz nesatrauktos, ka kaut kas nebūtu, piemēram, gaumīgi. :-) Vienīgi tas budžets uztraucošs - par 7tūkst. neko pārāk izsmalcinātu gluži uztaisīt nevar, būtu pozīcijas, par kurām būtu jāsamierinās. Bet tāpat noteikti būtu skaisti. :-)
09.02.2016 11:29 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 29.01.2009
Penelope- +++

es ļoti ceru,ka daudz kas ir iestudēts,jo ja večaku starpā nevalda harmonija tad jau pārim pēc tam būs grūti ar viņiem turpmāk tikties. nu kaut kādai cieņai jābūt. man jau arī nav gludas attiecības ar drauga māsu, bet publiski es viņu nepazemotu. noteikti,jo es tā izrādu necieņu pret viņas vecākiem. Jā,tur mājas savā starpā dalīties. tas ir okei.
Tāpēc man šādi šovi nesaista. Laulības tomēr paliek kaut, cik kaut kas svēts. :)
09.02.2016 11:30 |
 
Reitings 6797
Reģ: 06.07.2009
Nuuuuu, man tiešam nebūtu interesanti skatīties to šovu, ja abas ģimenes lieliski saprastos un uztaisītu standarta latviešu kāziņas.
Producenti dara savu darbu, kaut kādam ekšenam taču jābūt. :-D
09.02.2016 11:34 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Vai tad neviens pirms tam nebija informēts, ka kāzas būs uz vecāku pleciem? :D nez kāpēc es ļoti labi atceros to, ka tas bija skaidri pateikts jau reklamējot pieteikšanos!
Vakar noskatījos šova pirmo daļu (līdz pirmajai reklāmai), šodien laikam otrā daļa jāpaskatās..cik saprotu Darja ļoti izcēlās :D
Ja par to vai es būtu gatava uzkraut šo pienākumu vecākiem - savējiem pilnīgi mierīgi! esmu pārliecināta viņos 100%! Tikai tādā šovā gan negribētos piedalīties!
09.02.2016 11:36 |
 
Reitings 3582
Reģ: 22.06.2014
es īsti neatceros reklāmu, bet šķiet, ka aicināja radus pieteikt pārus, kuriem grib sarīkot kāzas, nevis aicināja pārus pieteikties. bet varbūt, ka esmu kaut ko nosapņojusi
09.02.2016 11:37 |
 
Reitings 123
Reģ: 07.01.2016
Jā, es arī saprotu, ka jābūt ekšenam un tā, esmu pilnīgi Par to! Tā, ka tu sēdi ar kafijas krūzi un liekas: "Oh ouuu.... Punduris kāzu kūkā?! Bring it ON!" 8-) :-D

Bet ir kaut kāda robeža, kad tas ekšens jau pārvēršas... otrā grāvī. Vakar man tā likās. Pārcentušies ar vēlmi pēc intrigas, uztaisot jau mazliet par vulgāru, tā ka vairs nav pat diži interesanti, jo ir pārspīlēti. Tā, ka pat neērti skatīties. (s):-D Interesanti ir tad, ja ir mazliet kādi kašķīši vai kas, bet, ja tu vispār nespēj identificēties ar tiem cilvēkiem, ja viņi liekas kā on citas pasaules... Nu, nezinu. Izturību novēlu tiem jaunajiem pāriem. Sevišķi žēl tā kurzemnieka, kura tēvs, liekas, grib gandrīz vai sabotēt viņa kāzas un ieriebt. :-D
09.02.2016 11:41 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Njā...man arī likās, ka ir lietas, kuras varbūt skaļi visai valstij stāstīt nevajag, bet nu...
Nezinu, vai skatīšos tālāk. Nepaķēra.
Pati tādā šovā noteikti nepiedalītos. Mums bija sava vīzija par kāzām un tā nebūtu piepildījusies, ja kāzas rīkotu kāds cits, nevis mēs paši.
09.02.2016 11:43 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits