Kāzu gūstā!

 
Reitings 198
Reģ: 29.01.2009
Izskatās, ka būs interesants raidījums ko paskatīties pirmdienas vakaros. Vai Jūs piekristu kam tādam? :-D
08.02.2016 21:57 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
Man patīk tas raidījums, bet tā Agneses vecāmāte ir tik iedomīga. Bet puiša māte un māsa ar nesimpatizē nemaz. Vislabāk patīk pāris , kur sievietei īsie tumšie mati .
16.02.2016 12:34 |
 
Reitings 934
Reģ: 08.09.2015
Nu es uz savām havajiešu kāzām varētu arī neierasties, cik labi, ka tie nav mani radi un neesmu es tajā šovā. Nu kur tik tizla ideja varēja rasties???????????????
16.02.2016 13:50 |
 
Reitings 954
Reģ: 08.11.2012
Esmu soka par Ligavas Agneses radu vizdegunibu. NO viniem vedi tads..prastums, kad lec augstak par savu d...su, bet arim Raita gimene ar domu par ..Havaja stila kazam likas izcili tizla. Nabaga jaunais paris!
Ir tik daudz skaistu vietu, kur ir iespejams noarganizet skaistas kazas.
Domaju, dala vaina ir steiga. Paris nedelas -tas ir DRAUSMIGI!
Un man kazas asociejas ar vasaru, vaimari agru rudeni. Negribetos kazas vesaja perioda, lai gan tad visas maksas varetu but mazakas.
Runajot, par piemineto Ramavu, nesaprotu ka tie radi, kas piedavaja viesnicu Ramava, pabrauca garam Ramavas muizai. Ta ir skaista vieta un vasara loti romantiska. Pazinas tur svineja kazas. Piemerota gan mazam skaitam cilveku, bet loti mili un sirsnigi. Vasaras vakara loti romantiski.
16.02.2016 14:05 |
 
Reitings 48
Reģ: 18.01.2016
Mēs ar draugu arī vakar skatījāmies un priecājāmies, ka nepiedalāmies ne kā pāris, ne kā vecāki. Es būtu vairāk kā šokēta, ja kāds izdomātu, ka man no salaulāšanās vietas iznākot, nestu pretī ēst butes. (t) Man likās, ka tai sievietei tās butes tā aizmiglojušas prātu, ka viņa nespēj racionāli padomāt, lai izvēlētos labāko vietu laulībām. No vienas puses likās dīvaini, ka pieauguši cilvēki ir tik ietiepīgi un nespēj rast kompromisus, bet no otras puses, ja mans bērns precētos, es arī būtu pret kāzām havajiešu stilā vēlā rudenī/ziemā. :-|
16.02.2016 14:11 |
 
10 gadi
Reitings 4001
Reģ: 02.01.2011
havajiešu stils.... pheeeee.
16.02.2016 15:44 |
 
10 gadi
Reitings 2509
Reģ: 29.01.2009
man besī tā sarkanmatainā ome, pilsētniece atradusies:-D tupie rīdzinieki kā vienmēr visu kas ir ārpus rīgas robežas uzskata par laukiem(e)
16.02.2016 16:24 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
tupie rīdzinieki kā vienmēr visu kas ir ārpus rīgas robežas uzskata par laukiem


Arī es, nerīdziniece un patiesībā maza ciematiņa čika, domāju, ka tas ir pavisam dulls un lauciniecisks variants. Ir patiešām skaisti viesu nami par saprātīgām naudām, nevis kaut kāds sviests, kur no otrā stāva dīķī slidkalniņš iet iekšā. (t)
16.02.2016 16:29 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Arī es, nerīdziniece un patiesībā maza ciematiņa čika, domāju, ka tas ir pavisam dulls un lauciniecisks variants. Ir patiešām skaisti viesu nami par saprātīgām naudām, nevis kaut kāds sviests, kur no otrā stāva dīķī slidkalniņš iet iekšā.

+1
Liekas, ka viņi atrada vienu no visneglītākajiem viesu namiem LV! (t)
16.02.2016 16:42 |
 
10 gadi
Reitings 3281
Reģ: 18.01.2011
Man liekas, ka tas vēl ir maigi teikts, to saukt par lauciniecisku variantu. Guļbaļķu pirtiņa ar slidkalniņu nav vieta, kur kāzas svinēt. Un par tām havājām, pilnīgi žēl tā pāra paliek.

Un man ļoti patika Liepājas Dzimst. nodaļa
16.02.2016 16:49 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Raita māte sūdzējās, ka Agneses ģimene sadzird tikai to, ko paši grib sadzirdēt (par to, ka havajiešu stils uzreiz nozīmē, ka visiem jābūt pusplikiem). Bet tad, kad Agneses vecmāmiņa izvēlēto kāzu vietu nosauca par lauciniecisku (un piekrītu viņai par visiem 100%), tad Raita ģimene šausmīgi aizvainoti kamerās stāstīja, ka Agneses ģimene viņus par lauķiem apsaukājot. Kuram tad tur galu galā ir problēmas ar sadzirdēšanu?

Vispār man jocīgi šķiet tas, ka vispirms tiek izvēlēta kāzu vieta un noskaidrotas vietas izmaksas, bet tikai pēc tam radiem jādomā, cik tad īsti lielas kāzas rīkos, cik daudz viesus aicinās. Sākumā jau būtu jāsaprot, cik lielas kāzas un viss pārējais, kas attiecas uz vietas, ēdienu utt. izvēli un izmaksām, ir pakārtoti. Piemēram, tajā Iecavas pirtī pēc skata tajā zālē 30, pats maksimums 40 cilvēki varētu satilpt.
16.02.2016 16:55 |
 
10 gadi
Reitings 4260
Reģ: 03.08.2009
Vispār man jocīgi šķiet tas, ka vispirms tiek izvēlēta kāzu vieta un noskaidrotas vietas izmaksas, bet tikai pēc tam radiem jādomā, cik tad īsti lielas kāzas rīkos, cik daudz viesus aicinās. Sākumā jau būtu jāsaprot, cik lielas kāzas un viss pārējais, kas attiecas uz vietas, ēdienu utt. izvēli un izmaksām, ir pakārtoti.


Jap!!! Neizskatās, ka viņi zina cik liels ir viesu skaits, jo tam taču ir milzīga nozīme. Tas tik būtu jautri ja pāris kuram būs havaju ballīte asaka, ka plānoti vismaz 50 viesi (kas ir arī normāls, ne pārāk liels cilvēku skaits kāzām. 30 cilvēki jau, manuprāt, ir maz.)
16.02.2016 17:01 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Tas nelaimīgais (:D) Iecavas viesu nams vispār kāzinieku vidū ir diezgan populārs. Atceros, kad pati čekoju visus iespējamos viesu namus, diezgan daudz kur figurēja. It kā standarta vidējais guļbaļķis, nekas tik šausmīgs (atskaitot koši zaļo slidkalniņu, kas cērt acīs)... Bet pāriem tomēr piešķir diezgan pieklājīgu budžetu, lai varētu atļauties tomēr labāku vietu par random pirti...

Un jā, par to ačgārno pieeju plānošanai es arī brīnos. Kā var meklēt vietu, ja nav zināms cilvēku skaits, kas jāizvieto un jaizgulda.
16.02.2016 17:11 |
 
Reitings 1368
Reģ: 04.02.2016
Es arī noskatījos 2 sēriju, un šķita jau interesantāk.
Radās iespaids, ka ģimenes nezin kā svin mūsdienās kāzas, un kas vispār ir aktuāli, vēl jo pārsteidzošāk, ka jaunas meitenes.
Vienīgais kas skumdina un sit cauri ģimenēs kā organizatoros, dažu egoisms, gan vecā ome, gan tante ar aurām domā tikai par sevi, aizmirstot ka tā ir bērnu diena, ne viņu diena.
Un tā Havajiešu ballīte, it kā jauna ģimene bet nu ideja :-O
16.02.2016 17:21 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Noskatījos otro sēriju. Havaju stila kāzas un butes pēc sarakstīšanās, lieliski :D
Mēs ar vīru smējāmies, laikam esam vecie labie banālie un vecmodīgie romantiķi, kas nespēj iedomāties šādas kāzas :D Tas viesu nams Iecavā bija graujošs. Nesaku, ka vienmēr vajag pilis , bet nu tik prasts viesu nams kāzās? Un tur vēl iebāzt iekšā baltus, apaļus galdus? :-O
Nē, nu es saprotu, ka gaumes var atšķirties, bet šis ir kaut kas.
Nošokēja arī tā Raita ģimenīte, es saprotu, ka tā mazā māsa vēl nav izaugusi, tusiņi un dzerstiņi vien prātā, bet tā mamma un audžu tēvs jau vien tādā pašā līmenī, traki. Dēls gan izklausās salīdzinoši saviem gadiem ļoti saprātīgs, pilnīgi neticami, ka tādā ģimenē audzis.
17.02.2016 11:11 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 29.01.2009
Patiesībā Liepājas dz.nodaļa ir ok. Uz vasaru pat tur ir grūti dabūt iespēju salaulāites. Man draudzene laulājās vasarā un tur bija tik daudz pāru. :)
Un tās auras.. Nu nezinu gan :)
17.02.2016 11:28 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
Katram no pāriem ir viena normāla ģimene, otri ar putniem.

Man gan ļoti patīk Agneses omīte-viņa ir viena no 2 sakarīgakajiem organizatoriem. Un viņa vēl maigi kritizē to havaju balagānu.
Un pieteikumā teikts, ka Raita māsa ir arī viņa labākā draudzene-nu, kā labākais draugs var nepazī cilvēku NEMAZ???
Un Raita māsas teksts vispār iepārda : "Mēs taisām kāzas cilvēkiem vai pensionāriem?" :D :D

Mani pārsteidz, ka visi koncentrējušies uz tik dārgām svinību vietām (nu, izņemot pirti). 7000 jau nav nemaz TIK daudz, ka nez kādās pilīs varētu svinēt. Jāēd un mugurā kaut kas jāvelk arī būs.

Bet vispār es būtu gribējusi klusām izspēlēt eksperimentu, ko mūsu vecāki būtu teikuši par mūsu kāzām. Gan jau arī guļbaļķu pirtī būtu jāsvin :D
17.02.2016 11:35 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
man pirtis ka svinibu vieta dzimenei vai jebkam vienmer likusies divaina izvele. Pirti var tuset , atpusties bet ne jau svinet.


Es izveletos viesu namu vai svinibas Brivdabas muzeja, ar laulibu ceremoniju turienes baznicaa . Tur vel var pie kaleja izklat laimes pakavi un vel ko tur piedava!
17.02.2016 12:02 |
 
Reitings 7
Reģ: 16.02.2016
Čau dūdas. Man šovs iet pie sirds! Patīk notiekošais! Pati piekristu jebkam tādam! :-D
Satik Agneses paziņu un uzzināju, ja tas sviests ar Havaju balli būs reāli, par to esmu šokā! Es Agneses un Raita vietā slēptos, jo kāzas būs drausmīgas. :'-(:'-(:'-(

Par tām butēm, nu jāpiekrīt Ievai no skaties.lv raksta. Man liekas interesanti, jo vieta nav tradicionāla. Par Lieājas zagsu - galīgi neder šim pārim! Viņi abi no Kurzemes un vidu ir baigi feina doma! :-)

Gaidam trešo sēriju! :-D
21.02.2016 23:27 |
 
10 gadi
Reitings 658
Reģ: 10.03.2012
Ēdu kivi un gaidu kaislības. :D
22.02.2016 21:10 |
 
Reitings 2684
Reģ: 13.01.2016
Es tikai vakar noskatījos abas sērijas. Visi pāri liekas tik forši un iemīlējušies! Žēl tikai jaunāko pāri - vai tiešām nav vidējais variants starp vakariņām Ziemeļblāzmā un pirti Havaju stilā? :-/ Tā puiša mamma pietam liekas tik zolīda sieviete, kā viņa to visu atbalsta?
+ domāju, ka Kaivai ir kādi 17, spriežot pēc tāda priekšlikuma, izrādās, ka 24 :-/

Izskatās, ka pārējie puslīdz vienosies. Man tā mīlīgi smieklīgi liekas skatīties to ezotērisko ģimeni un nopietno direktori, manuprāt, viņiem tīri labs kontakts beigās izveidosies :-P

Nezinu - man Liepājas dzimtsarakstu nodaļa likās ok, butes es arī negribētu ēst, īpaši, ja ārā aukstums, bet nu, ja arī neīstais variants, tas nav tik traki kā kāzas pirtī havaju stilā. Man 18 gados bija tāda dzimšanas dienas ballīte pirtī, kādas kāzas :-/
22.02.2016 21:23 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!