Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Neizrunātas problēmas

 
Reitings 444
Reģ: 11.07.2012
Sveikas! Krietnu laiku šeit nebiju iegriezusies, tomēr tagad uznāca vēlme padalīties ar to neveiklo situāciju savā dzīvē, kurai nekādi netieku pāri.
Daudzus gadus pazinu puisi (nu jau pareizāk būtu teikt vīrieti), kurš ir 4 gadus vecāks par mani. Visu šo laiku bijām tīri labi draugi, interesantas sarunas risinājās un viņa kompānija bija ļoti patīkama. Nekādas izlikšanās, uztraukumu par to vai skropstu tuša nav izsmērējusies un vai atstāju izcilu iespaidu. Ja ar citiem nākas tēlot lēdiju, ar viņu ne tuvu tā nebija. Vairākus gadus tāds labs čoms bija, prata dot padomus ikdienas situācijās, sasmīdināt drūmās dienās un pats par sevi bija interesanta personība. :-)
Ar laiku tomēr sāku just, ka nespēju viņu uztvert tikai kā draugu, vēlētos jau mēģināt ko vairāk. Diemžēl visa šī atzīšanās sanāca runājot pa telefonu, jo nesanāk diez ko bieži viņu satikt. Attieksme bija pārsteidzoši pozitīva: "Jā, jauki, ka pateici. Protams, varam mēģināt pamazām ko sabīdīt. Ja arī nesanāks, tad vismaz draugi noteikti paliksim." Tikai tā piebilde mani mulsināja - es esmu tā, kurai visvairāk jāuzņemas iniciatīva. Nekad iepriekš īsti tā nebija sanācis, puiši vienmēr drosmīgi, visu paši lielākoties bīdīja vajadzīgajās sliedēs. Nu neko, piekritu darīt, ko varu un tā saruna beidzās.
Turpmāk kontakts turpinājās, viss bija jauki, nekādu sarežgījumu, tomēr sarunas bija labi ja reizi nedēļā, divās. Arī draudzības periodā tāpat bija, tomēr nu jau cerēju, ka viņš pats vairāk vēlēsies kontaktēties. Pēc kāda laika atkal sarakstījāmies un uzdevu jautājumu, kāpēc viņš tāds pavēss ir. Saprotu, ka cilvēks var būt aizņemts, tomēr atrast 5 min 2 - 3 dienu laikā, uzrakstīt kā iet, painteresēties par mani - tam taču nevajadzētu būt tik grūti. Un šajā brīdī viss no zila gaisa, bez jebkāda izskaidrojuma pilnībā pārtrūka. Uz turpmākajiem zvaniem vai sms vairs neatbildēja. Es pat atvainojos, ja nu visas manas pretenzijas tika pasnegtas nedaudz paskarbi, tomēr nekā. Turpina ignorēt. Nesaprotu, kas tas par bērnišķīgumu - ja nav vēlmes kontaktēties vairs, tad tā taču var pateikt. Ja kas neapmierina, arī to var izrunāt nevis ignorēt. (t)
Pats sūdīgākais ir tas, ka pati tagad galīgi nespēju atiet. Šķita, ka nu jau kaut kas sanāks un piepeši nekā. Pat ja nebūtu romantiskas attiecības, bet tikai draudzība, arī tas būtu jauki. Nu jau gandrīz mēnesis pagājis. Saprotu, ka vajadzētu aizmirst un dzīvot tālāk, bet kā lai aizmirst, ja nekas nav izrunāts? Ik dienu tās domas neliek miera. :'-(:'-(:'-(

Komentāri? Ieteikumi? :-/:-(
20.01.2016 21:42 |
 
Reitings 444
Reģ: 11.07.2012
Up! :-(
20.01.2016 22:04 |
 
Reitings 5629
Reģ: 20.06.2010
ar varu miilja nekljuusi. ja negrib, ta negrib. nav ko pazemoties.
Taapat pa lielam tas tavaa dziivee neko nemaina, ja juus sazinaajaaties reizi nedeeljaa, visu paareejo tu biji izfantazejusi savaa galvaa/
20.01.2016 22:08 |
 
Reitings 1263
Reģ: 10.03.2015
Nu nevajag ilggadīgās attiecības mēģināt mainīt ampluā. Nevajag.
20.01.2016 22:09 |
 
Reitings 3167
Reģ: 21.06.2010
Man arī izklausās pēc - pati izfantazēji. Viņš tevi pat kā draugu turēja atstatumā.
20.01.2016 22:11 |
 
10 gadi
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
Nevajag piesiet cilvēkus savā dzīvē, kuri paši to nemaz nevēlas. Viņš ir gļēvs, ka nespēja to pateikt. Šķir nākamo lapu savā dzīvē! Galvu augšā! :)
20.01.2016 22:12 |
 
Reitings 444
Reģ: 11.07.2012
Var jau būt, ka viss nebija tik rožaini. Tomēr grūti tā vienkārši tik tam pāri. Līdz šim manā dzīvē neizrunātas problēmas nekad nav varējušas tādas arī palikt. :-|
20.01.2016 22:20 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Es uzskatu, ka viss nav obligāti jāizrunā.. Ko vēlies dzirdēt? Kāpēc viņš Tevī nesaskata sievu un bērnu māti?

Atsvešināšanās un kontaktu pārtraukšana jau ir gana saprotama atbilde, manuprāt..

Tāpat draudzība šādā situācijā nav reāla, kad otram ir mīlas slāpes :-|
20.01.2016 22:22 |
 
Reitings 909
Reģ: 20.01.2016
Tad, kad viņam kaut kādu iemeslu dēļ tevi savajadzēs - viņš tev noteikti dos ziņu. Un tas viss, lai Tu skraidītu viņam pakaļ un viņš varētu uz tā pabarot savu ego. Neesi muļķe, nepazemojies un met visam mieru.
20.01.2016 22:26 |
 
Reitings 109
Reģ: 17.08.2015
Manuprāt, ir acīmredzams, ka puisis nevēlas veidot attiecības ar tevi. Bet ja tiešām līdz šim bijāt labi draugi, tad viņš šobrīd rīkojas ļoti cūciski un gļēvi.
21.01.2016 09:37 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Ja vīrietis gribēs sievieti, tad viņš piezvanīs, sameklēs, uzrakstīs. Nav jēgas skriet pakaļ lidmašīnai, kura ir jau pacēlusies gaisā.
21.01.2016 09:49 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
Pazust ir vieglāk nekā konkrēti pateikt acīs, ka nav vēlēšanās neko tālāk bīdīt
21.01.2016 09:49 |
 
Reitings 1496
Reģ: 12.09.2009
es pat varētu vizualizēt puiša dialogu ar kādu draugu par šo tēmu un visticamāk tas būtu par to, ka viņš nesaprot kāpēc tev visu vajadzēja sačakarēt ar mīlas lietām (ja tiešām bijāt tik labi draugi kā stāsti). ir tādas attiecības, kur tiešām viens grib to cilvēku tikai kā draugu, bet ja tas draugs grib kaut ko citu tad piekritīšu tam, ka puisis vnk bija pa gļēvu , lai pateiktu, ka nekā nesanāks. varbūt negribēja apvainot.. un tas vien, ka savā atbildē jau ieklāva to draugu būšanu liecināja par to,ka negrib. vismaz tā parasti saku tiem, ar kuriem īsti neko vairāk negribas. ar tādu ar kuru gribas, nekad nebūs teikumi - nu ja nu kas paliksim draugi
21.01.2016 10:50 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Piedod, bet es te jau sakuma neredzetu nekadu potenciali. Nu kurs virietis ja sieviete kura vinjam traki patik atbikldetu tik formali Jā, jauki, ka pateici. Protams, varam mēģināt pamazām ko sabīdīt. Ja arī nesanāks, tad vismaz draugi noteikti paliksim." Protams es piesienos vardiem, saprotu, tacu tas neizklausas nopietni. Un loti iespejams, ka vinam sirdi iekritusi cita, tas nekas, ka nav attiecibu.
Tiesi tadel jusu komunikacija nekluva intensivaka, vins apdomajas un viss. Beidz mociities, ja nav kazai piena, nav.
21.01.2016 11:41 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Bet ja tiešām līdz šim bijāt labi draugi, tad viņš šobrīd rīkojas ļoti cūciski un gļēvi.
Itka jau ja, vins zin, ka autore tvikst pec vinja uzmanibas un atklati pateica, ka grib vinu vairak ka draugu. Vins vienkarsi ietur distanci jo saprot, ka nespej dot to ko vinja velas. Un to nav nemaz tik viegli paskaidort ipasi ja mili cilveku ka labu druagu.
21.01.2016 11:44 |
 
Reitings 4224
Reģ: 26.09.2009
es pat varētu vizualizēt puiša dialogu ar kādu draugu par šo tēmu un visticamāk tas būtu par to, ka viņš nesaprot kāpēc tev visu vajadzēja sačakarēt ar mīlas lietām


++

Izklausās, ka jums tiešām bija tikai čomiskas attiecības, kuras Tu pārprati.
21.01.2016 11:47 |
 
Reitings 4224
Reģ: 26.09.2009
Un es īsti nesaprotu, kas tur ir jāizrunā. Dažas lietas ir jāuztver pašsaprotami, īpasi tās, kuras ir skaidri redzamas. Neapkauno sevi un neuztaisi sevi par kaut kādu jukušo, aizmirsti.
21.01.2016 11:49 |
 
Reitings 367
Reģ: 28.06.2013
Secinājums - draudzība starp vīrieti un sievieti nepastāv. :D Ja nopietni, tad piekrītu meitenēm, ko Tu vēlies izrunāt? Cik saprotu, jūs pat kopā nebijāt. Attiecības vēl nesākās, bet Tu jau izdomāji problēmas un mēģini skaidroties. Mīļā sirds, tā tās lietas nedarās! Atslābsti, aizmirsti un ej tālāk, ja viņam būs kas sakāms, pats uzradīsies.
21.01.2016 12:12 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
BackToBlack es tevi ļoti saprotu, man arī vajag visu vienmēr skaidri un konkrēti izrunāt un jūtos slikti, ja nav tās konkrētības. bet šajā gadījumā, cik ilgi tu gaidīsi un rakstīsi un skriesi pakaļ? tu taču pati saproti, ka nu nav no viņa puses tās intereses. pārvari sevi mirkļos, kad ļoti gribas viņam rakstīt un atrodi citu puisi, kam veltīt savu laiku un uzmanību, šeit vairs nav vērts ;)
21.01.2016 13:44 |
 
Reitings 444
Reģ: 11.07.2012
Paldies par padomiem. Laikam aplauzos tajā momentā, kad viņš teica, ka kaut kas varētu sanākt. Automātiski domāju, ka visi cilvēki ir tādi kā es un savas jūtas, emocijas vienmēr godīgi pauž. Kārtējā dzīves mācība.:-|

TalisQualis, diemžēl nav īsti tā, ka puiši pakaļ skrietu. Tad, kad tomēr kaut kas sāk veidoties, izrādās, ka vīrietis ir emocionāli nepieejams kaut kādu pagātnes notikumu dēļ. (t)
21.01.2016 15:44 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Kada jus vecuma grupa? Vienkarsi interese. Vai vins nav nesen skiries? Tas ari daudz ko izsaka. Es saprotu tavu velmi zinat visu no a lidz z, bet dazreiz labak nemaz nevajag. Un vai vinjs tev maz kadreiz ir devis majienu uz ko vairak?
21.01.2016 17:06 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits