Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

slikta recenzija

 
Reitings 437
Reģ: 17.02.2015
Darba vadītājs parakstīja darbu aizstāvēšanai, neteica neko sliktu, neminēja, ka negribētu parakstīt...
Recenzijā var teikt tika rakstīts cik mans darbs ir slikts slikts slikts... Piesējās visam. Atzīmes tur nav, bet apakšā rakstīts, ka darbs ir bīdāms uz aizstāvēšanu...

Tas nozīmē, ka dabūšu pirmo sekmīgo atzīmi? Vai ka beigās vēl izgāzīs? Un kas notiek, ja izgāž? Pasaka "mēs jūsu darbu neieskaitam, jūs studijas neesiet pabeidzis"?
12.01.2016 15:11 |
 
Reitings 87
Reģ: 13.05.2022
Radler @ 18.05.2022 15:33
Nu, ko es varu pateikt - lai arī cik sūdīgi būtu, cīnies.
Atceros savus bakalaura rakstīšanas laikus. Izvēlējos ne pārāk labu tēmu, komunikācija ar vadītāju bija ne pārāk(es darīju pēdējā brīdī, bet viņš atbildēja pēc nedēļas uz epastiem?, tā nu bija jāņem rakstīšanas pauzes piespiedu kārtā)
Secinājumus savus laboju kādas 5 reizes līdz vadītājam likās ok. Kopumā teica, ka darbs esot aprakstošs, kaut kāds viedoklis ir, bet vāji pamatots... nu ka es varot cerēt uz 5 vai ja īpasi labvēlīgs recenzents uz 6...
recenzents atzimi laikam neielika, bet bija pilna lapa ar to, kas slikti. tikpat kā nekas labs un es uz aizstvaesanu gaju ar domu - galvenais sekmigi
beigas neatcerso, laikam bija 7 atzime, jo atceros, ka no priekiem nezinaju kur dēties..

Nagi niez pajautāt vadītājam vai ar to, ka darbs ir vājš viņs domā, ka zemak par 4 vai arî sekmigu liktu... bet nu vins ir diez gan dusmigs un ieteica ko labot, izlabosu un tad jautāšu... Ah, ceru, ka labi man saies
18.05.2022 18:36 |
 
Reitings 242
Reģ: 13.05.2021
Nu, ko es varu pateikt - lai arī cik sūdīgi būtu, cīnies.
Atceros savus bakalaura rakstīšanas laikus. Izvēlējos ne pārāk labu tēmu, komunikācija ar vadītāju bija ne pārāk(es darīju pēdējā brīdī, bet viņš atbildēja pēc nedēļas uz epastiem😁, tā nu bija jāņem rakstīšanas pauzes piespiedu kārtā)
Secinājumus savus laboju kādas 5 reizes līdz vadītājam likās ok. Kopumā teica, ka darbs esot aprakstošs, kaut kāds viedoklis ir, bet vāji pamatots... nu ka es varot cerēt uz 5 vai ja īpasi labvēlīgs recenzents uz 6...
recenzents atzimi laikam neielika, bet bija pilna lapa ar to, kas slikti. tikpat kā nekas labs un es uz aizstvaesanu gaju ar domu - galvenais sekmigi
beigas neatcerso, laikam bija 7 atzime, jo atceros, ka no priekiem nezinaju kur dēties..
18.05.2022 15:33 |
 
Reitings 87
Reģ: 13.05.2022
un nē, es megribu pateikt, ka esmu princese un labi mācījos, tāpēc lieciet nosleguma darbā labu vērtejumu... nē, nē.. es esmu par obejktivitāti un jau samierinājos, ka manu perfekcionismu šis pamatīgi iedragās, bet nekad nav bijusi nesekmīga atzīme un bailes no tās kā tagad....
labi, jāsaņemas un jāraksta :D
18.05.2022 15:14 |
 
Reitings 87
Reģ: 13.05.2022
Lauvii @ 18.05.2022 13:40

ko lai saka, tad Tev nepārāk labs vadītājs. Vadītājām ta kā būtu jābūt ieinteresētam, lai Tu nokārto.. un kaut kā jau būtu jāpalīdz sakārtot, lai vismaz viņam pašam patiktu. Jo to, kas notiek recenzenta galvā, uzzināsi tikai pēc recenzijas izlasīšanas.

Nu labi, dalēji tā ir mana vaina, jo ar vadītāju sazinājos kādas 3x pa visu laiku, tāpēc viņš nav diži sajūsmā tagad ''vilkt mani aiz matiem'', nezinu arī vai rekomendēs aizstāvēt, teica tikai to, ka pavājš darbs un secinājumi jāpārstrādā..... tāpēc ir diez gan lielā dirsā, bet nu es ceru, ka sliktākajā gadījumā es pati aizstāvēšu, bez viņa "svētības", jo pati neuzskatu, ka darbs ir tik slikts, ka nevarētu ielikt pirmo sekmīgo atzīmi kaut vai(lai gan pati, esot prasīga pret sevi, sev liktu stabilu 5 kādu...)
Nu, ir diez gan traki un zinu, ka pati vainīga, ka ar savu slinkumu&sūdiem personīgajā dzīvē mācības atstāju diez gan lielā novārtā, bet tagad atliek cīnīties līdz galam...
vienkārši bail, ka ja nu tiešām nerekomendē aizstāvēt, tad tā psiholoģiski būtu sūdīga sajūta ejot uz aizstāvēšanu, un, ņemot vērā, ka tūlīt studiju pabeigšana un visus gadus biju budžetā, tad neuzskatu sevi par tik lielu zābaku, lai nedabūtu diplomu un nedomāju, ka darbs tik sūdīgs...vienkārši ārēju apstākļu un slinkuma dēļ sanāca pamatīgi ieberzties..
lai nu kā, ceru, ka vadītājs pārspīlē par to, ka visssliktilv un beigās studijas pabeigšu.... ja pabeigšu, tad iespējas painformēšu kā beigās izvērtās :D bet pagaidām eju nomierināties un labot darbu
18.05.2022 15:07 |
 
Reitings 716
Reģ: 07.04.2022
Sātana iemiesojums @ 18.05.2022 10:48
Tā kā esmu manāmā stresā(recenzija nav bijusi, bet vadītājs izbrāķēja vienreiz, tad uzlaboju... atkal nepatika, izbrāķēja atkal), jo darbs pēc pāris dienām jānodod... bet viņš saka, ka darbs esot diez gan vājš(nu labi, es nedomāju, ka baigi izcils, bet pašai jau šķiet, ka nav tik slikti lai nedabūtu sekmīgu), tagad man stress, ka varbūt tiešām viss tik slikti...ah, un sliktākais, ka es laboju, bet man nesanāk nekas kā viņs vēlas

ko lai saka, tad Tev nepārāk labs vadītājs. Vadītājām ta kā būtu jābūt ieinteresētam, lai Tu nokārto.. un kaut kā jau būtu jāpalīdz sakārtot, lai vismaz viņam pašam patiktu. Jo to, kas notiek recenzenta galvā, uzzināsi tikai pēc recenzijas izlasīšanas.
18.05.2022 13:40 |
 
Reitings 87
Reģ: 13.05.2022
Tā kā esmu manāmā stresā(recenzija nav bijusi, bet vadītājs izbrāķēja vienreiz, tad uzlaboju... atkal nepatika, izbrāķēja atkal), jo darbs pēc pāris dienām jānodod... bet viņš saka, ka darbs esot diez gan vājš(nu labi, es nedomāju, ka baigi izcils, bet pašai jau šķiet, ka nav tik slikti lai nedabūtu sekmīgu), tagad man stress, ka varbūt tiešām viss tik slikti...ah, un sliktākais, ka es laboju, bet man nesanāk nekas kā viņs vēlas
18.05.2022 10:48 |
 
Reitings 1494
Reģ: 21.03.2009
visas te raksta - jāaizstāv pārliecinoši, jāsagatavojas atbildēt uz recenzijas jautājumiem, jākomunicē, jāpierāda, rodas jautājums - kādas augstskolas jūs esat pabeigušas? Manā fakultātē ar "pārliecību" nevar izbraukt NEKADĀ veidā. Tikai un vienīgi zināšanas un darbs,


Neticēsi, bet pārliecības pamats ir zināšanas un darbs. Tas, ka kaut kāds indivīds ir pasniedzējs, nenozīmē, ka viņš konkrētajā tēmā orientējas labāk par studentu, kurš ir krustu šķērsu visu izpētījis. Un nīkuļi, kas knapi pukst nevienam nepatīk, tāpēc to sauc par aizstāvēšanu - Tu aizstāvi savu darbu no visām potenciālajām pretenzijām un šaubām, to bez pārliecības par sevi un savu darbu neizdarīt. Ar teorijas izklāstu cauri netiksi, jāprot visu sasaistīt un pareizi pasniegt, lai auditorija, tajā skaitā komisija, to norij ar smuku atraudziņu, lai var čučāt iet.
12.01.2016 22:42 |
 
Reitings 560
Reģ: 19.06.2010
visas te raksta - jāaizstāv pārliecinoši, jāsagatavojas atbildēt uz recenzijas jautājumiem, jākomunicē, jāpierāda, rodas jautājums - kādas augstskolas jūs esat pabeigušas? Manā fakultātē ar "pārliecību" nevar izbraukt NEKADĀ veidā. Tikai un vienīgi zināšanas un darbs, recenzijas atzīmes paceļ maksimums par 1-2ballēm, bet nu ne jau par 4! Recenzents jau nav idiots no malas, bet mācībspēks.

Vispār šie jautājumi nav jāuzdod savām metodiķēm, mācību vadītājiem? Katrā augstskolā savi noteikumi par atzīmēm, aizstāvēšanas kārtību, pielaišanu pie aizstāvēšanas un sekām - ja tā ir nesekmīga. (t)
12.01.2016 22:01 |
 
Reitings 649
Reģ: 14.07.2014
Vienalga, cik lapas tu tur sadrukāji, ZPD nevar likt vienā "plauktiņā" ar akadēmiskajiem darbiem, grozies, kā gribi.
ZPD (labākajā gadījumā) var noderēt kā iestrādne akadēmiskam darbam.
12.01.2016 21:58 |
 
Reitings 431
Reģ: 17.03.2013
Tev nav ne jausmas, kādā līmenī un cik apjomīgs darbs man bija, cik daudz tur tika ieguldīts, ko es ar to darbu sasniedzu utt. To arī netaisos nevienam te skaidrot un pierādīt. Bet jā, galvenais jau uzbraukt, tipiski :-D
12.01.2016 21:55 |
 
Reitings 1091
Reģ: 17.05.2013
Āāa, man rīt priekšaizstāvēšana. Jāgatavo prezentācija, nepatīk. Kapēc nevar vnk uzrakstīt un nodot darbu? :D Bez aizstāvēšanas.
Jo no vienas puses neliekas tas nemaz tik godīgi. Cilvēks varbūt ir darbā ieguldījis ļoti daudz laika, spēka, visu rakstījis ir perfekti, bet aizstāvēšanā pazaudē dažas balles dēļ tā, ka varbūt uztraucās, nervozē un līdz ar to nevar tik ļoti pārliecināti aizstāvēt. Un tā viena recenzija neko daudz diži neietekmēs.
Savukārt cits, kurš darbu ir salipinājis pa dažām nedēļām, bet kurš ir aktīvs un komunikabls un vairāk radošs, forši noprezentēs un dabūs augstu vērtējumu!
12.01.2016 21:54 |
 
Reitings 649
Reģ: 14.07.2014
Jēzus, kā var kaut kādu ZPD salīdzināt ar kursa vai pat bakalaura (maģistra, kur nu vēl doktora) darbu? (t)
12.01.2016 21:50 |
 
Reitings 431
Reģ: 17.03.2013
Man radās jautājums - kādu tēmu tu izvēlējies, ja nevarēji darbā dot "zinātnisku pienesumu"?
Vispār, studente neesmu, bet vidusskolā zpd aizstāvēju godam ar visu to, ka tēma bija stipri teorētiska, praktiskajā daļā nebija īsti ko rakstīt... Prezentāciju uztaisīju ļoti vienkāršu, bet noprezentēju uz visiem 100%, tā, ka pat visstingrākajam skolotājam neradās neviens jautājums. Protams, saprotu, ka augstskolās tas viss daudz stingrāk notiek, bet no savas puses varu ieteikt sakoncentrēties un sagatavot perfektu to prezentāciju.
12.01.2016 21:46 |
 
10 gadi
Reitings 3146
Reģ: 29.01.2009
Kursā bija 2 gadījumi (manā aizstāvēšanas grupā), kad recenzija bija ļoti slikta - darbs nav atbilstošs. Viens knapi četri izvilka. Otrs aizstāvēšanā pacēla atzīmi par 4 ballēm.
Tā ka būtībā ļoti daudz ir atkarīgs no tā, kā aizstāvas. Ja pārzini tēmu, labi komunicē un pārliecini, var diezgan daudz izcelt aizstāvēšanā - jo būsim reāli, komisijas locekļi to darbu nemaz nevar paspēt izlasīt, kamēr prezentē.
12.01.2016 21:42 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Šī diskusija man uzdzina to kņudoņu vēderā , kad man šis vēl bija aktuāli :D

Galvenais - esi pārliecināta un labi sagatavojies. Es savu recenziju biju pārlasīju ļoti daudzas reizes, lai gan tā bija ļoti laba, tās nepilnības, kas tur bija norādītas, pārdomāju līdz pēdējam sīkumam, kā lai aizstāvas.

Jāteic gan, ka manai kursabiedrenei bakalauru aizstāvēt neizdevās. Tas gan noteikti nav autores gadījums, jo no tās meitenes bija atteikusies darba vadītāja un es vispār brīnos, kā viņa līdz tai aizstāvēšanai tika. Bet nu cirvis viņa bija nenormālais, nevarēja pat paskaidrot, kas viņas darbā ir empīriskā daļa un citas elementāras lietas.
12.01.2016 21:32 |
 
Reitings 643
Reģ: 12.05.2015
Zinu gadīiumu, kad darbam bija ne pārāk spīdoša recenzija, tas tika virzīts uz aizstāvēšanu, bet rezultātā to neieskaitīja.
12.01.2016 19:41 |
 
Reitings 4499
Reģ: 19.04.2012
Es recenziju dabūšu tikai iepriekšējā dienā pirms galvenās aizstāvēšanas. Zinu, ka darbs ir tāds, kāds tas ir, tādēļ ceru paaugstināt vērtējumu ar prezentāciju.
12.01.2016 19:37 |
 
Reitings 443
Reģ: 25.01.2014
vaboleens - kurā medskolā? :D Šī diskusija mani satrauc, pašai drīz jaaizstāv.

To recenziju raksta pirms priekšaizstāvēšanas?
12.01.2016 19:28 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Kad es studēju RTU, tad lika atzīmes recenzijā, bet tas bija pirms 5 gadiem.

Maģistros bija viena meitene, kurai bija nesekmīgs vērtējums, bet aizstāvēšanā dabūja 4 balles.
12.01.2016 18:42 |
 
Reitings 22
Reģ: 13.02.2015
Pabeidzu RTU pagājušajā gadā, tad recenzijā vēl lika atzīmes.
Bet par šo tēmu - domāju, ka ļoti daudz kas atkarīgs no aizstāvēšanās. Labi sagatavojies, un esi pārliecināta. Atceros, ka mums aizstāvēsanā viens puisis vispār īsti pat nevarēja atbildēt uz komisijas jautājumiem, kā arī diezgan slikti bija sagatavojies prezentācijai, taču tāpat dabūja sekmīgu atzīmi.
Ja būsi sagatavojusies un zināsi par ko runā, noteikti būs viss labi :-)
12.01.2016 18:18 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits